Laserplastic.cz

logo Laserplastic

724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

Kavitační liposukce
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Kavitace (Liposukce 3. generace) – liposukce ultrazvukem

Co je Kavitace?

Kavitace je jedna z nejnovějších metod bezbolestné neinvazivní liposukce. Chcete-li zhubnout efektivně a bez bolesti, je tato metoda tou správnou volbou. Netrapte se hodiny v posilovně, u nás zhubnete již po 30 minutách.

Jak probíhá Kavitace?

Kavitační liposukce odbourá nejen přebytečná kila, ale zbaví vás i nevzhledné celulitidy. Celé tajemství spočívá v užití ultrazvuku, který je šetrnější k lidskému tělu než samotný chirurgický zákrok. Ultrazvukové vlny působí na oblast tukových buněk, které vytváří tzv. kavity (bubliny). Vnější tlak způsobí, že tukové buňky prasknou a vyplaví se z nich tuk a voda. Ty jsou následně odvedeny lymfatickým systémem do krevního oběhu a vyloučeny z těla.

Jak dlouho trvá procedura?

Celá tato procedura trvá cca 30-45 minut a doporučuje se minimálně čtyřikrát opakovat. Vhodné je proceduru opakovat do 14 dnů od posledního zákroku. Před ošetřením je vždy potřeba omezit příjem soli, tuků a kávy. Nejdůležitější složkou každého hubnutí je správný pitný režim. I v případě kavitace platí, že by pacient měl vypít dva dny před zákrokem min. 2 litry denně.

Výhody kavitační liposukce

  • zákrok je prováděn bez anestezie
  • po operaci budete odpočívat v pohodlí domova
  • nedochází ke krátkodobému omezení fyzické aktivity
  • na těle se netvoří modřiny, nerovnosti ani podlitiny
  • časová nenáročnost a flexibilita
  • kavitací je možné zhubnout na jakékoliv části těla

Pokud si chcete vytvarovat sexy postavu, nebojte se zvolit tuto metodu. O všech podrobnostech ohledně průběhu zákroku, či péči o tělo po kavitační liposukci vás rádi informujeme. Zhubněte rychle a s úsměvem na rtech.