O nás

Jsme tu pro vás již 21 let

Naši prestižní soukromou kliniku najdete cestou ze Staroměstského náměstí podél Klementina na Karlův most. V nových prostorách má dva moderně zařízené operační sály a nadstandardně vybavené pooperační pokoje. Naše klinika se zaměřuje na plastickou chirurgii, estetickou dermatologii i prevenci.

Moderní vybavení

Pyšníme se nejmodernější laserovou technikou od předních světových výrobců, moderní operační přístroje a instrumentária umožňují provádění kompletního spektra estetických výkonů. O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků, jejich asistentů a zdravotních sester.

Na čem nám nejvíce záleží

Naším cílem je především dokonalé odvedení odborné práce a duševní pohoda klientů během výkonu i po něm. Individuální přístup ke každému pacientovi je u nás samozřejmostí!

Akreditace kliniky

Klinika je akreditována pro zaškolování lékařů v aplikaci botulotoxinu a injekčních implantátů. Česká laserová společnost udělila našemu pracovišti rovněž akreditaci pro práci s operačními vysokovýkonnými lasery.

Náš tým lékařů

Pravidelné zvyšování kvalifikace našich pracovníků je pro nás „NUTNOST“. Kvalifikaci si naši lékaři zvyšují formou zahraničních stáží a kongresů s prezentací vlastních výsledků. Moderní postupy kliniky pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.

Na Vaši návštěvu kliniky v romantickém prostředí historického centra staré Prahy se těší primářka MUDr. Marta Moidlová a celý tým kliniky LaserPlastic.

Fotogalerie

Klinika LaserPlastic

Akreditace a certifikace

Klinika LaserPlastic

Náš tým

LaserPlastic