Platnéřská 89/11, Praha 1

Co je omlazení pleti ENERJET

Nové minimálně invazivní ošetření určené pro problematiky, které byly doposud řešitelné jen s velkými kompromisy.

Kinetická injektáž účinných látek vysokým tlakem, které jsou kontrolovaně a rovnoměrně rozprášeny v nanočástečkách až do hloubky 6mm a do plochy o průměru 10 mm od vstupního 200µ mikrootvůrku a to zcela bez použití jehel.

Do pokožky je touto bezbolestnou cestou injektována účinná látka (kyselina hyaluronová – zasíťovaná i nezasíťovaná, kortikosteroidy, hypertonický glukózový roztok, botulotoxin, PRP, mezokoktejly) v kombinaci se stimulujícími mikrotraumaty způsobenými pneumatickým tokem energie.

Prvotní efekt dosažený bezjehlovou injektáží účinných látek je téměř okamžitý a přetrvává po dobu 3-4 týdnů, tedy po dobu obvyklou pro injekční techniky jako je například mezoterapie.

V případě ošetření ENERJET však tímto efekt nekončí, ale naopak se právě v tuto dobu začíná projevovat hlavní účinek této terapie a tj. novotvorba kolagenu a elastinu stimulovaná mikrotraumaty způsobenými tlakovým rázem o rychlosti 150m za sekundu v průběhu injektáže účinných látek před 3-4 týdny. Výsledky dosažené samotnou injektáží se tedy ještě nadále zlepšují po dobu minimálně 3-12 měsíců.

Pro maximalizace efektu ošetření zejména pak v čase, lze doporučit pro optimální výsledek ošetření zopakovat celkem 3x v časovém odstupu 1-2 měsíců. U ošetření jizev a strií je interval o něco delší.

Hlavní indikace

  • Vrásky a rýhy na krku
  • Ochablá pokožka obličeje, krku či dekoltu
  • Liftingový efekt obličeje – Kinetický lifting
  • Drobné plošné vrásky
  • Omlazení rukou
  • Vrásky na horním rtu
  • Jizvičky po akné
  • Jizvy atrofické i hypertrofické
  • Strie

Co očekávat při a po ošetření?

Ošetření je téměř bezbolestné a nepoužívá se žádný typ anestesie (tj. ani anestetický krém).

Před ošetřením je pokožka pouze intenzivně hydratována okluzním zábalem hydratačním krémem pro zvýšení komfortu pro pacienta a zvýšení účinnosti průniku aktivních látek do pokožky.

Ihned po ošetření se na pokožce objeví na místě aplikace pupeny připomínající štípnutí od komára a začervenání, které však po pár hodinách zcela vymizí. V místě průniku kinetické energie zůstávají otevřené malinké mikrootvůrky a mohou se zde vytvořit stroupky, které se sami odloučí v průběhu několika dní.

Po dobu 24 hodin se proto nedoporučuje používat make up a ošetřenou oblast případně omýt pouze čistou vodou a jemně osušit ručníkem.

Po dobu 48 hodin se nedoporučuje zvýšená fyzická námaha (cvičení), sauna, bazén.

Lze aplikovat zklidňující krém např. Avéne Cicalfate. Po dobu 14 dnů se nedoporučuje pokožku vystavovat přímému slunečnímu záření a případně používat krémy s ochranným slunečním faktorem.

Ceník zákroku

Fotogalerie

mám zájem o konzultaci

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

získejte přehled o aktuálních novinkách

Aktuální přehled novinek, slev a akcí na týdenní bázi.

Můžete se odhlásit z odběru kdykoliv.
Pro podrobnější informace klikněte na zásady ochrany osobních údajů.

Náš tým