LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Laserová liposukce

Laserová liposukce BeautiFill a MPX

Jde o nejnovější koncepci tvarování postavy pomocí laserového paprsku. Jedná se o invazivní, ale bezbolestnou techniku, kterou lze odstranit přebytečnou podkožní tukovou tkáň prakticky ve všech oblastech.

Ceník liposukce

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukce v posledním desetiletí prakticky zcela nahradila metodu klasické liposukce v celkové anestesii. Je používána na všech významných světových pracovištích estetické chirurgie. Naše klinika ji má v seznamu prováděných výkonů více než 20 let a za tu dobu jsme úspěšně ošetřili tisíce pacientů.

Tumescentní liposukce

Liposukce zmražením – Kryolipolýza

Jedná se o bezbolestné neinvazivní ošetření, při kterém dochází ke zchlazení tukové vrstvy velmi efektivním způsobem. Zmražené adipocyty (tukové buňky) jsou následně vyplaveny z těla přirozeným způsobem. Po zmražení adipocytů dojde k jejich rozpadu, aniž by byla narušená jiná tkáň. Výsledky jsou viditelné v rozmezí od 1 do 3 měsíců.

Kavitace

Kavitace (Liposukce 3. generace) – liposukce ultrazvukem

Kavitace je jedna z nejnovějších metod bezbolestné neinvazivní liposukce. Chcete-li zhubnout efektivně a bez bolesti. Netrapte se hodiny v posilovně, u nás zhubnete už po 30 minutách.