1

Laserová liposukce (MPX)

Jde o nejnovější koncepci tvarování postavy pomocí laserového paprsku. Jedná se o invazivní, ale bezbolestnou techniku, kterou lze odstranit přebytečnou podkožní tukovou tkáň prakticky ve všech oblastech.

2

Tumescentní vibrační liposukce

Tumescentní vibrační liposukce v posledním desetiletí prakticky zcela nahradila metodu klasické liposukce v celkové anestesii. Je používána na všech významných světových pracovištích estetické chirurgie. Naše klinika ji má v seznamu prováděných výkonů již 18 let a za tu dobu jsme úspěšně ošetřili tisíce pacientů.

Pretty young woman getting cryolipolyse fat treatment in professional cosmetic cabinet

Liposukce zmražením – Kryolipolýza

Jedná se o bezbolestné neinvazivní ošetření, při kterém dochází ke zchlazení tukové vrstvy velmi efektivním způsobem. Zmražené adipocyty (tukové buňky) jsou následně vyplaveny z těla přirozeným způsobem. Po zmražení adipocytů dojde k jejich rozpadu, aniž by byla narušená jiná tkáň. Výsledky jsou viditelné v rozmezí od 1 do 3 měsíců.

Kavitation am Bauch 2

Kavitace (Liposukce 3. generace) – liposukce ultrazvukem

Kavitace je jedna z nejnovějších metod bezbolestné neinvazivní liposukce. Chcete-li zhubnout efektivně a bez bolesti. Netrapte se hodiny v posilovně, u nás zhubnete už po 30 minutách.

MÉDIA - VYŠLO O NÁS

Plastická chirurgie, estetická dermatologie
Bujný dekolt

Zvětšení poprsí: Bujný dekolt – článek uveřejněný v časopise KATKA 43/2009 – na nejčastější dotazy odpovídá MUDr. Jiří Borský, Ph.D.

Přečíst ZDE

Plastická chirurgie, estetická dermatologie
Ňadra, věc žhavá!

Přečtěte si článek Ňadra, věc žhavá!, ve kterém se dozvíte spoustu věcí o ženském poprsí a jeho velikosti. Pomůžou vám bylinky v pilulkách či zázračné gely ke zvětšení prsou? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky kolem velikosti prsou zodpověděl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph. D.

Přečíst ZDE

Plastická chirurgie, estetická dermatologie
Prsa z vlastního tuku

Mudr. Eva Dřevínková, která patří mezi špičky ve svém oboru, hovoří o problematice rakoviny i zvětšení prsou.

Přečíst ZDE

Plastická chirurgie, estetická dermatologie
„Prsologie“

Článek „Prsologie“ publikovaný v časopise Maxim, řeší problém velikosti prsou. Plastický chirurg doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D., který se na modelování prsou specializuje, mluví o zásadních změnách v ženském životě, které poznamenají krásu prsou. Ale i o optimálních velikostech ženských prs.

Přečíst ZDE

Plastická chirurgie, estetická dermatologie
Hostem Radiožurnálu Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Kauza s nekvalitními silikonovými implantáty se dotkla řady žen. Nejen proto byl v pondělí hostem Radiožurnálu Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. Plastický chirurg mluvil mimo jiné i o reakci lidského organismu na implantáty.

Poslechnout ZDE

Plastická chirurgie, estetická dermatologie
Krásná prsa? Žádný problém!

Krásná prsa? Žádný problém! – článek uveřejněný v časopise STYLE 11/2008 – článek komentuje primářka MUDr. Marta Moidlová a Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Přečíst ZDE

Plastická chirurgie, estetická dermatologie
komplikace permanentních injekčních výplňových implantátů

Doktorka Marta Moidlová se v dubnu 2015 účastnila 3. ročníku odborné konference ON IN UNDER SKIN. Přednášela zde o komplikacích permanentních injekčních výplňových implantátů, diskutovala a také se inspirovala z příspěvků svých kolegů a vystavovatelů, kteří prezentovali novinky ze světa estetické medicíny.

Reportáž ZDE

NÁŠ TÝM

Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie