LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
OBJEDNAT KONZULTACIDÁRKOVÉ CERTIFIKÁTYkontakt

Ultherapie - neinvazivní lifting

ZDE

Více informací

či objednání

ULTHERA

Lifting obličeje bez skalpelu

Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Ulthera – Lifting bez skalpelu
Co je Ulthera a Ultherapie?
Jak probíhá Ultherapie?
Čím je Ultherapie odlišná?
Jaké výsledky mohu očekávat?
Ceník
Objednat konzultaci

Ultherapie – neinvazivní lifting obličeje a těla

Ulthera – lifting bez skalpelu

Klinika LaserPlastic byla vybrána jako národní referenční pracoviště pro Ultherapii. Jedná se o novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby, co se svým obličejem, navíc spojené s bolestivým chirurgickým zákrokem s dlouhou rekonvalescencí.

Především bolestivost je minimální, není potřeba anestezie ani pobytu na klinice, obvazů a bandáží. Klient se bezprostředně po zhruba hodinu trvajícím zákroku může vrátit ke svým běžným činnostem. Ultherapie bude ve vaší kůži pracovat ještě dlouho. Nebudete muset znovu a znovu na další aplikace, je to metoda jednorázová s výsledným liftingovým efektem spojeným s novotvorbou kolagenních struktur. Lze ji ale opakovat dle potřeby. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu. Jemně a postupně obnovuje paměť pokožky a podpůrnost tkáně. První výsledky jsou patrné po 2–3 měsících a dále se progresivně vyvíjí po dobu následujících 3 a více měsíců. Kvalitativní věk vašeho obličeje se tak posune o mnoho let zpět do přirozené podoby.

Na klinice LaserPlastic máme 2 ultrazvukové přístroje nejnovější generace Ulthera a Ultraformer III.

Co je Ulthera a Ultherapie?

V naší tváři se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie.

Ulthera je nová americká technologie právě přicházející na evropský trh, pomocí které se provádí zákrok – tzv. ultherapie. Ulthera umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem. Výhodou zhruba hodinové ultherapie tváře a krku je, že působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický plasticko-chirurgický zákrok.

Co je Ultraformer III?

Ultraformer III je unikátní lékařský ultrazvukový přístroj s maximální účinností pro lifting obličeje, redukci vrásek a tvarování těla. Díky němu vám můžeme nabídnout nejnovější certifikovanou a klinicky testovanou metodu SMAS liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. MMFU (mikro a makro koncentrovaný ultrazvuk), což je druhá generace HIFU (vysoce intenzivního a koncentrovaného ultrazvukového vlnění).

Energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky následnému stažení těchto svalů a díky vysoké produkci kolagenu dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

Jak probíhá Ultherapie?

Tak jako při jiných ultrazvukových aplikacích nebo vyšetřeních vám na pokožku přiložíme hladkou ultrazvukovou hlavici. Díky ní na obrazovce přístroje Ulthera zobrazíme detailní obraz vaší pokožky, který nám pomůže přesně naplánovat ošetření. Tou samou ultrazvukovou hlavicí následně lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků.

Ulthera dosahuje vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku neinvazivně do dříve nedosažitelných hloubek tkáně (až 4,5 mm), což je hloubka tzv. platysmy vrstvy, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při invazivním faceliftu – vypínání tkáně. Na monitoru po celou dobu ultherapie lékař přímo vidí (až do hloubky 8 mm), kde se pohybuje a kam cílí energii zákroku.

Vhodnými oblastmi na ošetření jsou

  • oblast tváře,
  • oblast celého krku,
  • a okolí očí (brow lifting).

Čím je Ultherapie odlišná?

Ultherapie je jediné omlazující nechirurgické ošetření, které umožňuje neinvazivně pomocí ultrazvuku „vidět” pod úroveň kůže a speciálně zaměřit hlubokou podpůrnou tkáň (SMAS), což je tkáň, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi precizně, zabezpečuje bezpečné, přirozené a vynikající přirozené výsledky bez nutnosti rekonvalescence.

Tak jako při jiných ultrazvukových aplikacích nebo vyšetřeních vám na pokožku přiložíme hladkou ultrazvukovou hlavici. Díky ní na obrazovce přístroje Ulthera zobrazíme detailní obraz vaší pokožky, který nám pomůže přesně naplánovat ošetření. Tou samou ultrazvukovou hlavicí následně lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Jediné ošetření nastartuje celkový regenerativní proces. Finální výsledek se progresivně vyvíjí po dobu následujících 2–3 měsíců. Viditelné výsledky zahrnují lifting a zpevnění ochablé pokožky. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Další výhodou ultherapie je, že kromě viditelných výsledků vytváří Ulthera i na první pohled neviditelné, progresivní výsledky: tvorba nového kolagenu zpomaluje celkový proces stárnutí. Efekt z ošetření vydrží 1-2 roky, u některých pacientů i déle.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Vrásky pod kontrolou

„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Lifting bez skalpelu

„Starejte se o svou pleť, ona vám to v budoucnu vrátí“, radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. V rozhovoru s názvem Lifting bez skalpelu si přečtěte vše co vás zajímá o Ultherapii, nové omlazovací metodě původem ze Spojených Států.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Člověk by měl vždy vypadat přirozeně

„Posledních pár let se do módy vrací téměř antický ideál krásy, který je podmíněn krásou těla i ducha. Krásu těla umí vylepšit Marta Moidlová, primářka a také majitelka soukromé kliniky LasePlastic, která se již 13 let úspěšně drží na prvním místě v estetické dermatologii a plastické chirurgii.“

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže!

Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže! Takový je název nového článku, který vyšel v internetovém vydání časopisu Atraktivní.cz. Přečíst si v něm můžete o moderních metodách dermatologie a podívat se můžete na reálné fotky s výsledky zákroků.

Přečíst ZDE