LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie

lecba inkontinenceEmsculpt NEO

Emsculpt NEO se těší velké popularitě mezi celebritami

Hledáte způsob, jak získat štíhlé, vyrýsované a sexy tělo, aniž byste museli trávit hodiny v posilovně?

Neinvazivní terapie tvarování těla se v průběhu let stala populární a mnoho známých celebrit si pochvaluje fenomenální výsledky, které Emsculpt NEO přináší.

A které osobnosti si Emsculpt NEO nejvíce pochvalují?

I když většina celebrit pečlivě cvičí a dodržuje zdravou stravu, mnohé z nich si udržují svou kondici díky Emsculpt NEO.

Tato terapie je snadná, bezpečná a účinná. Využívá synchronizované působení RF (radiofrekvence) a HIFEM (vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole). Díky této pokročilé technologii efektivně zpevňuje svaly, napíná povislou pokožku a spaluje tuk.
A to nejlepší? Celý postup trvá pouhých 30 minut.

Megan Fox

Megan Fox, ikona Hollywoodu, je již několik let zastánkyní Emsculpt NEO.

Pravidelně absolvuje ošetření, aby udržela svou formu a dosáhla svých fitness cílů. Megan uvádí, že Emsculpt NEO opravdu přináší skvělé výsledky, aniž by musela trávit hodiny v posilovně.

Megan Fox ve videu, které natočila po jednom ze svých sezení, řekla: “Opravdu miluji tyto Emsculpt terapie, výsledky jsem viděla mnohem rychleji, než jsem čekala. Je to skvělá podpora pro mou psychiku. Opravdu skvělý přístroj.”

Drew Barrymore

Drew Barrymore, nejmladší moderátorka Saturday Night Live, generální ředitelka Flower Beauty a nová hostitelka své vlastní talk show, The Drew Barrymore Show, je už léta fanynkou přístroje Emsculpt NEO.

Používá ho k tonizaci těla a redukci celulitidy. Drew si pochvaluje své výsledky a sdílí s veřejností, jak jí léčba pomohla zmírnit rozestup břišních svalů a posílit je po dvou těhotenstvích.

„Abyste byli skutečně silní, zdraví a mohli cvičit, musíte mít silný střed těla, a to jsem posledních sedm nebo osm let prostě neměla,“ řekla Drew na tiskové konferenci pro Emsculpt NEO.

Kim Kardashian

Kim Kardashian je neskrývanou fanynkou Emsculpt NEO a v seriálu Keeping Up with the Kardashians (díl 17, série 3) poznamenala: „máte pocit, jako byste dělali sklapovačky”. Kim chodila na ošetření Emsculpt NEO, aby se po porodu vrátila do formy.

Cary Deuber

Superstar a máma Real Housewives of Dallas, Cary Deuber, se Emsculpt NEO nemůže nabažit. Jako zdravotní sestra to dokonce doporučuje pacientům, kteří chtějí „wow faktor“.

Na Instagramu se po čtyřech sezeních za měsíc pochlubila svou neuvěřitelnou proměnou. Napsala: “Moje břišní svaly jsou pevnější a více vyrýsované!”

Jennifer Lopez

I když Jennifer Lopez určitě tvrdě trénuje, neznamená to, že si také “trochu nepomáhá”.

Zatímco o Jennifer je známo, že Emsculpt NEO používá pro vyrýsování svého pozadí, lze přístroj také využít na ošetření břicha, stehen, lýtek a paží.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Emsculpt Neo (@emsculptneo)

Olivia Culpo

Olivii pomohl Emsculpt NEO dosáhnout vyrýsovaného břicha bez nutnosti pravidelných návštěv posilovny. Uvádí, že terapie Emsculpt NEO je pro ni neuvěřitelně efektivní. Olivia vyzdvihuje jednoduchost a pohodlí této metody, která jí umožňuje dosáhnout svých cílů s minimálním úsilím.

“Šla jsem na jedno sezení a upřímně jsem měla okamžitě pocit zlepšení. Ihned cítíte a vidíte rozdíl,” říká Olivia Culpo, americká modelka, herečka a podnikatelka, o své zkušenosti s Emsculpt NEO.

Ashley Tisdale

Ashley Tisdale se po porodu své dcery potýkala s diastázou břišních svalů.

Nyní, o rok později, Ashley sdílí své zkušenosti s tímto problémem a dává svým sledujícím na Instagramu letmý pohled na to, jak jí Emsculpt pomohl se znovu cítit zdravá a silná. „Našla jsem způsob, jak posílit své tělo a cítit se zdravě, a o tom to všechno je.”

AShley Tisdale
Lisa Rinna

Lisa Rinna

Lisa Rinna, které je 56 let, je z revoluční technologie Emsculpt NEO nadšená. V pořadu Paničky z Beverly Hills nás Lisa dokonce nechala nahlédnout na průběh její terapie. Popisuje ji jako jednu z nejlepších, kterou kdy vyzkoušela: „Miluji to – moje tělo se proměňuje v tělo 21leté dívky. Je to pro mě čtvrté ošetření. Jsem tím posedlá.

Emsculpt NEO