Laserplastic.cz

logo Laserplastic
724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

Emsculpt NEO
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Emsculpt NEO – Spalování tuku a budování svalové hmoty

Co je Emsculpt NEO?

Lepší postava už za jeden měsíc bez cvičení a diet. Jediný přístroj na světě, který zároveň buduje svaly a spaluje tuk. Nyní ještě účinnější!

EMSCULPT NEO je první a jediná technologie na světě, která využívá synchronizované působení RF (radiofrekvence) a HIFEM (vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole).

EMSCULPT NEO je nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a buduje svaly, i když u toho ležíte. I přesto že to zní neuvěřitelně, metoda je vysoce efektivní! Skutečně jen ležíte a přístroj sám spaluje váš podkožní tuk, zpevňuje vaše svaly a tvaruje vaše tělo.

Jak Emsculpt NEO funguje?

Neinvazivní HIFEM® (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologie vyvolává supramaximální svalové kontrakce, které nejsou při běžném cvičení dosažitelné. Svalová tkáň, vystavená supramaximálním kontrakcím, je nucena se těmto extrémním podmínkám přizpůsobit. Reaguje tedy hlubokou přestavbou vnitřní struktury svalu a výsledkem je nárůst svalové hmoty a spalování tuku.
Navíc teplota svalů se díky působení RF o pár stupňů zvýší a svaly jsou pak schopné podat vyšší výkon, který vede k jejich většímu nárůstu. EMSCULPT NEO vytváří supramaximální kontrakce – svaly v ošetřované oblasti jsou kontrahovány v intenzitě, kterou nelze v běžném cvičení dosáhnout – dochází ke 100% využití svalu a zlepšení metabolismu tuků.

Klinické studie prokázaly, že ošetření přístrojem EMSCULPT NEO vede nejen k nárůstu svalové hmoty, ale i k produkci nových svalových buněk (hyperplasii).

Emsculpt NEO

Proč zvolit Emsculpt NEO?

Účinnost a bezpečnost byla ověřena v sedmi publikovaných studiích za použití nejobjektivnějších klinických metod (MRI, CT, sonografie a histologie).

– Vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická technologie vyvolává supramaximální svalové kontrakce

– Nárůst svalové hmoty 

– Tvarování svalů & spalování tuků

– Rychlé výsledky bez diety a trávení hodin v posilovně

– Žádná operace & žádná rekonvalescence

Často kladené otázky

EMSCULPT NEO je ideálním řešením pro každého, kdo touží po redukci tuku a zlepšení postavy.

30 minutové ošetření je třeba minimálně 4x opakovat s odstupem 1-3 dnů. Váš lékař Vám pomůže stanovit individuální plán terapie vzhledem k Vašim specifickým požadavkům.

Proceduru EMSCULPT NEO lze přirovnat k intenzivnímu cvičení. S tím rozdílem, že můžete relaxovat a užít si ošetření vleže.

EMSCULPT NEO je zcela neinvazivní a nevyžaduje ani rekonvalescenci ani žádnou speciální přípravu před nebo po ošetření.

První výsledky ucítíte okamžitě po ošetření. Viditelné výsledky se dostavují většinou 2-4 týdny po posledním ošetření a zlepšují se ještě několik následujících týdnů.

Videogalerie

Ošetření břišních svalů

Ošetření hýždě

Ošetření stehenních svalů

Ošetření lýtek a paží

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Ploché břicho, pevné hýždě

Odstraňují tuk, rýsují „břišáky“, tvarují zadeček, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách. To vše dokáže nový lékařský přístroj Emscultp NEO.

Přečíst článek ZDE

Napsali o nás
Ploché břicho i léčba inkontinence

Velmi jednoduchá a šetrná léčba inkontinence přístrojem Emsella. Další novinkou na klinice LaserPlastic je přístroj Emsculpt NEO, díky kterému můžete spálit tuk a vybudovat svaly bez cvičení. Přečtěte si celý článek z časopisu Sedmička.

Přečíst článek ZDE

Napsali o nás
Ploché břicho, pevné hýždě i diskrétní pomoc ženským potížím. Nová léčba je už i u nás

Vylepšují břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách. Navíc odstraňují tuk a pomáhají v léčbě inkontinence, hemoroidů a v terapii pro zlepšení sexuálních funkcí. To vše dokážou dva nové lékařské přístroje, které využívají elektromagnetickou vlnu. Jeden díky vysokovýkonnému elektromagnetickému poli účinně stimuluje hluboké svaly celého pánevního dna. Druhý zase umí vyrýsovat vytoužené „břišáky“ a vytvarovat zadeček.

casopisczechindustry.cz k přečtení zde

firststyle.cz k přečtení zde

tojesenzace.cz k přečtení zde