LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Emsella
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je BTL EMSELLA?
Jak EMSELLA funguje?
Často kladené otázky
Ceník
Objednat konzultaci

Emsella – léčba inkontinence a hemoroidů

Co je BTL EMSELLA?

BTL EMSELLA využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM) ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

Klíčem k účinnosti je fokusace elektromagnetické energie, hloubka průniku a stimulace celého pánevního dna.

S léčbou inkontinence přístrojem EMSELLA máme největší zkušenosti v ČR. Přijďte nás navštívit na kliniku LaserPlastic.

Během jediné terapie BTL EMSELLA dochází k tisícům supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je extrémně důležité v reedukaci svalů u inkontinentních pacientů. Dalším benefitem je zlepšení sexuálních funkcí.

Křeslo Emsella vyzkoušela i herečka Drew Barrymore

Na toto téma se jako jedna z mála slavných rozpovídala herečka Drew Barrymore, která po dvou císařských řezech prohlásila, že pánevní dno ztratila úplně. Což je sice anatomicky nemožné, ale pocitově to tak skutečně mohla vnímat. Drew vyzkoušela křeslo Emsella v přímem přenosu pořadu The Drew Barrymore Show. Podívejte se na krátké video ZDE.

Jak EMSELLA funguje?

Ošetření trvá 30 minut 2x týdně. Průměrně je třeba absolvovat 6 sezení. Vezměte si na sebe volné oblečení, ve kterém se na křeslo přímo posadíte. Není třeba se svlékat. Případné inkontinenční pomůcky mějte tak, jak jste zvyklí.

PŘED TERAPIÍ

Svaly pánevního dna neposkytují dostatečnou podporu orgánům, a tím negativně ovlivňují kontrolu močového měchýře.

BĚHEM TERAPIE

Během jediné terapie BTL EMSELLA dochází k tisícům supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je extrémně důležité v reedukaci svalů u inkontinentních pacientů.

PO TERAPII

Stimulace vede ke znovunabytí kontroly nad svaly pánevního dna a lepšímu ovládání močového měchýře.

Často kladené otázky

Kdo je vhodným kandidátem pro ošetření Emsella?

BTL EMSELLA je skvělou volbou pro ženy jakéhokoli věku, které hledají řešení problému s únikem moči a chtějí zlepšit kvalitu svého života.

Jak dlouhé je ošetření a kolik jich je potřeba?

Váš lékař s Vámi stanoví optimální plán terapie. Standardní ošetření trvá 30 minut 2x týdně. Průměrně je třeba absolvovat 6 sezení. Vezměte si na sebe volné oblečení, ve kterém se na křeslo přímo posadíte. Není třeba se svlékat. Případné inkontinenční pomůcky mějte tak, jak jste zvyklí.

Jaký je pocit při ošetření? Je bolestivé?

Během ošetření budete pociťovat jemné brnění a kontrakce svalů pánevního dna. Můžete se ihned vrátit k běžným denním činnostem.

Jak rychle se dostaví výsledky?

Zlepšení můžete pozorovat i po jediném ošetření. Výsledky se typicky zlepšují ještě v průběhu několika týdnů.

Média - napsali o nás

článek
ŽENA A ŽIVOT – Jak jsem si “vyseděla” pevnější svaly

Jsou věci, o kterých se příliš nemluví. Patří mezi ně i skutečnost, že když se stanete matkou, ale také s přibývajícími roky, vám začnou hůře fungovat svaly pánevního dna. Věděla jste, že existuje přístroj, na kterém si je můžete perfektně zpevnit jen tím, že na něm budete sedět? O svou zkušenost se podělila art directorka Nina Nedvědová.

Přečíst článek  ZDE

článek
Mudr. Marta Moidlová o přístroji BTL Emsella v časopise HARPER´S BAZAAR 03/2022

Stimulací hlubokých svalů pomůže křesílko BTL Emsella znovu nabýt kontrolu nejen nad touto svalovou skupinou, a tím i podpořit sexuální funkce, ale tak nad ovládáním močového měcháře. Zcela nebolestivé “posezení” zabere půl hodiny a nemusí se při něm odkládat oblečení. Podle primářky kliniky LaserPlastic Marty Moidlové jsou účinky, zejména u léčby urgentní či stresové inkontinence, znát již po první proceduře.

Přečíst článek  ZDE

Napsali o nás
Křesílko pro zlepšení pánevního dna

Velmi jednoduchá a šetrná je léčba inkontinence přístrojem Emsella. Stimulace vede ke znovunabytí kontroly nad svaly pánevního dna a lepšímu ovládání močového měchýře.

Přečíst článek ZDE

Napsali o nás
Ploché břicho i léčba inkontinence

Velmi jednoduchá a šetrná léčba inkontinence přístrojem Emsella. Další novinkou na klinice LaserPlastic je přístroj Emsculpt NEO, díky kterému můžete spálit tuk a vybudovat svaly bez cvičení. Přečtěte si celý článek z časopisu Sedmička.

Přečíst článek ZDE