LaserPlastic.cz

LaserPlastic, klinika estetické medicíny

724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

lecba inkontinenceOBJEDNAT KONZULTACIDÁRKOVÉ CERTIFIKÁTYkontaktLiposukce

Bezbolestná laserová liposukce

Více informací

či objednání

ZDE

Nejpokročilejší laserová liposukce

- Možnost přenosu vlastního tuku

v rámci jedné operace

- Efektivní high-definition

liposukce

- S benefity vypínání kůže a

podporou modelace tzv. six-packs

- Šetrný zákrok, bez nutnosti

celkové anestezie

a transfer tuku

lecba inkontinenceOBJEDNAT KONZULTACIDÁRKOVÉ CERTIFIKÁTYkontakt

Nejpokročilejší laserová liposukce

a transfer tuku

- Šetrný zákrok, bez nutnosti celkové anestezie

- S benefity vypínání kůže

- Efektivní high-definition liposukce

- Možnost přenosu vlastního tuku

Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Laserová liposukce

Co je laserová liposukce

Jde o nejnovější koncepci tvarování postavy pomocí laserového paprsku. Jedná se o invazivní, ale bezbolestnou techniku, kterou lze odstranit přebytečnou podkožní tukovou tkáň prakticky ve všech oblastech.

Na klinice LaserPlastic máme 2 laserové přístroje, 2. a 3., nejnovější generace laserů BeautiFill a MPX.

Objednejte se na konzultaci ZDARMA.

Jak probíhá laserová liposukce?

Děje se tak přeměnou energie laserového paprsku na energii tepelnou, kterou jsou tukové buňky rozpuštěny a poté odsáty kanylou. Jelikož tukové buňky dospělého jedince nemají schopnost reprodukce (dělení, množení), mají provedené výkony trvalý efekt.

Nejdříve se podkoží napustí tumescentním roztokem s anestetikem. Následně začne proces zahřívání, laserování a odsávání tuku, a zároveň vypínání uvolněné pokožky. To vše jedním pohybem jedné kanyly. Kanyla přístroje BeautiFill současně neustále monitoruje teplotu ve tkáni v reálném čase. Pokud teplota stoupne nad maximum, systém se automaticky zastaví. Je tak zaručena nejen vysoká bezpečnost a maximální šetrnost, ale i kratší doba celého ošetření.

Jednu až dvě oblasti oboustranně lze provést i v místním znecitlivění (lokální anestezii) ambulantně.

Jaké jsou výhody přístroje BeautiFill?

Laserový přístroj BeautiFill je komplexní řešení pro laserovou liposukci, vypínání pokožky a přenos vlastního tuku.

Díky nově vyvinuté kanyle s integrovaným laserem může pacient absolvovat liposukční modelaci postavy dokonce i ambulantně. Laserování, odsávání tuku i vypínání kůže totiž probíhá současně, v jedné kanyle a pohybu lékaře. Zároveň je získáno přes 95 procent životaschopných buněk, které je možné ihned aplikovat do jiné oblasti a přirozeně tak tvarovat postavu.

Liposukční kanyla obsahuje unikátní laserové vlákno Angel vyzařující paprsek radiálně ve 360 stupních, a jeho energie je tak rovnoměrně distribuována do podkoží. Ta v ošetřované oblasti remodeluje kolagenní vlákna a dál stimuluje tvorbu kolagenu, která s výrazným efektem kůži rovnoměrně vypne. To je důležité zejména v delikátních oblastech jako je krk či podbradek.

Lépe vypíná kůži a šetrněji působí na tukové buňky. Díky optimální vlnové délce efektivně narušuje pouze mezibuněčné prostory tukové tkáně, a přitom zachovává vysokou vitalitu získaných tukových buněk.

Simultánní laserování a odsávání: narušení tukové tkáně laserovým paprskem při jejím současném odsávání urychluje zákrok a umožňuje získat nejvyšší možnou kvalitu tuku pro případný transfer tuku.

„Díky diodovému laseru s optimální vlnovou délkou 1470 nanometrů účinně narušujeme pojivo tukové tkáně a uvolňujeme fibrotická vlákna. Ovlivnění tukových buněk je minimální, a zachováváme je tak vysoce vitální pro jejich další transfer do požadovaných oblastí,“ vysvětluje MUDr. Tománek.

Využívá technologii LipoLife, která je pro pacianta maximálně šetrná.

Výsledek laserové liposukce

Trvalý výsledek se však netýká jen redukce tukové tkáně, zahrnuje i tvarovou optimalizaci postavy. Za stejně důležitou vlastnost této techniky považujeme jedinečné vypnutí kůže v ošetřovaných oblastech, které je dáno laserovou stimulací podkožního kolagenu.

šetrný zákrok
bez nutnosti celkové anestezie
bez nutnosti hospitalizace (ambulantně)
redukce tukové tkáně
vypnutí kůže

Reference

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Vogue
Magazín Vogue – laserová medicína budoucnosti

Nejnovější technologie, které posouvají hranice těla dosud nevídaným způsobem, kdy se dříve nemyslitelné stává běžnou realitou a řešení každého problému je otázkou pár minut. Budoucnost blízká i hodně vzdálená se rázem jeví blíž, než jsme všichni doufali. Alespoň co se těla týče.

Přečíst ZDE

Laserová liposukce
Liposukce 3v1 aneb Nejpokročilejší liposukce s efektem vypnutí kůže a přenosem vlastního tuku

Praha, 31. ledna 2023: Klinika LaserPlastic rozšířila své přístrojové portfolio o nejpokročilejší technologii třetí generace pro laserovou liposukci, vypínání pokožky a přenos vlastního tuku. Díky nově vyvinuté kanyle s integrovaným laserem může pacient absolvovat liposukční modelaci postavy dokonce i ambulantně. Laserování, odsávání tuku i vypínání kůže totiž probíhá současně, v jedné kanyle a pohybu lékaře. Zároveň je získáno přes 95 procent životaschopných buněk, které je možné ihned aplikovat do jiné oblasti a přirozeně tak tvarovat postavu.

Přečíst ZDE

Omlazení pleti
Do Česka dorazil první dermatologický přístroj Pixel CO2 v plné konfiguraci

 Praha, 31. ledna 2023: Omlazení pleti, odstranění výrůstků, hlubokých vrásek či vypnutí pokožky jedním přístrojem. Zdá se, že není dermatologický problém, pro který by nebyl vhodný, ba naopak v mnoha případech nepomůže jiná metoda. Jedná se o nejnovější laser pro korektivní dermatologii Pixel, který nyní jako první v České republice využívá klinika LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

Napsali o nás
Jak probíhá liposukce

Přebytečný tuk už vás nemusí trápit. MUDr. Martin Tománek vám v článku v internetovém magazínu OnaDnes.cz vysvětlí, jak probíhá liposukce, která vás zbaví tukových polštářků.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji

Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji – článek uveřejněný na internetovém portále MEDIAFAX.cz 24/08/2009 – liposukční techniku komentuje MUDr. Martin Tománek

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nejméně invazivní laserová liposukce

Přečtěte si článek s názvem Tuky sbohem ze seriálu Jak (ne)stárnout, který vyšel v magazínu FlyUP Look. Dozvíte se o metodách, která vám pomohou zbavit se nežádoucího tuku. Jednou z nich je například nejméně invazivní laserová liposukce, která je na naší klinice LaserPlastic velmi žádaná. S její pomocí můžeme odstranit tukovou tkáň prakticky na jakýchkoliv problémových partiích vašeho těla.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nebojte se liposukce. Jde to i bez bolesti

Přečtěte si článek na portálu Atraktivni.cz, ve kterém MUDr. Martin Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dočtete se o efektivních, bezbolestných metodách, které jsou receptem na krásnou a souměrnou postavu.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Liposukce

Přečtěte si článek na portálu Moda.cz, ve kterém MUDr. Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dozvíte se, jaké partie lze formovat při liposukci a jaké techniky při tom moderní medicína využívá.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Laserová liposukce

MUDr. Martin Tománek byl 17. února 2015 hostem pořadu „S vámi v Praze“ v Českém rozhlase. Tématem rozhovoru byla laserová liposukce, tedy nejefektivnější metoda využívaná k trvalému rozpuštění tukových buněk a zároveň modelaci pokožky.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Je lepší modelace těla laserem nebo přenesením vlastního tuku?

Je lepší modelace těla laserem nebo přenesením vlastního tuku? Co lépe vypadá a jaký je v tom po lékařské stránce rozdíl? Nejen tyto otázky zodpověděl dne 15.6.2015 MUDr. Martin Tománek v pořadu Třináctka plus na Českém rozhlase.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Liposukční a modelační techniky

16. září 2015 byl MUDr. Martin Tománek hostem pořadu Dopoledne s Dvojkou na Českém rozhlase. Tentokrát byly tématem rozhovoru liposukční a modelační techniky.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jak redukovat objem a získat krásné křivky

Liposukce patří v Česku k nejžádanějším zákrokům. Metod, jak redukovat objem a získat krásné křivky, však existuje celá řada. Přečtěte si, kterou z nich preferuje MUDr. Martin Tománek. A přečtěte si vše o gluteoplastice neboli modelaci hýždí v článku s názvem Krásná i zezadu z časopisu Health & Beauty.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY – článek uveřejněný v časopise HARPER`S BAZAAR 12/2009 – názory na plastickou chirurgii.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Soukromí, špičkové zázemí a profesionální péče

Na kliniku LaserPlastic si najdou cestu i nároční klienti, kteří očekávají to nejlepší – soukromí, špičkové zázemí a profesionální péči. Proč je klinika tolik vyhledávaná a co si klienti nejvíce chválí, vám prozradí primářka MUDr. Marta Moidlová v novém příspěvku „Klinika LaserPlastic: Investice do krásy se vyplatí.“

Přečíst ZDE