LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
OBJEDNAT KONZULTACIDÁRKOVÉ CERTIFIKÁTYkontakt

Omlazení pleti

Více informací

či objednání

ENERJET 2.0

ZDE

Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je omlazení pleti ENERJET
Hlavní indikace
Co očekávat při a po ošetření?
Ceník
Objednat konzultaci

Omlazení pleti – Enerjet

Co je omlazení pleti ENERJET

Nové minimálně invazivní ošetření určené pro problematiky, které byly doposud řešitelné jen s velkými kompromisy.

Kinetická injektáž účinných látek vysokým tlakem, které jsou kontrolovaně a rovnoměrně rozprášeny v nanočástečkách až do hloubky 6 mm a do plochy o průměru 10 mm od vstupního mikrootvůrku ( 200 mikrometrů), a to zcela bez použití jehel.

Do pokožky je touto bezbolestnou cestou injektována účinná látka (kyselina hyaluronová – zasíťovaná i nezasíťovaná, PRP, mezokoktejly …).  v kombinaci se stimulujícími mikrotraumaty způsobenými pneumatickým tokem energie.

Prvotní efekt dosažený bezjehlovou injektáží účinných látek je téměř okamžitý a přetrvává po dobu 3-4 týdnů, tedy po dobu obvyklou pro injekční techniky jako je například mezoterapie.

V případě ošetření ENERJET však tímto efekt nekončí, ale naopak se právě v tuto dobu začíná projevovat hlavní účinek této terapie a tj. novotvorba kolagenu a elastinu stimulovaná mikrotraumaty způsobenými tlakovým rázem o rychlosti 150m za sekundu v průběhu injektáže účinných látek před 3-4 týdny. Výsledky dosažené samotnou injektáží se tedy ještě nadále zlepšují po dobu minimálně 3-12 měsíců.

Pro maximalizaci efektu ošetření je vhodné jej zopakovat vícekrát v časovém odstupu 1-3 měsíců.

Hlavní indikace

  • Vrásky a rýhy na krku
  • Ochablá pokožka obličeje, krku či dekoltu
  • Liftingový efekt obličeje – Kinetický lifting
  • Drobné plošné vrásky
  • Omlazení rukou
  • Vrásky na horním rtu
  • Jizvičky po akné

Co očekávat při a po ošetření?

Ošetření je téměř bezbolestné a žádný typ anestezie není nutný.

Před ošetřením je pokožka pouze intenzivně hydratována okluzním zábalem hydratačním krémem pro zvýšení účinnosti průniku aktivních látek do pokožky.

Ihned po ošetření se na pokožce objeví na místě aplikace pupeny připomínající štípnutí od komára a začervenání, které však po pár hodinách zcela vymizí. V místě průniku kinetické energie zůstávají otevřené malinké mikrootvůrky a mohou se zde vytvořit drobné stroupky, které se samy odloučí v průběhu několika málo dnů.

Na ošetřenou oblast používáme pouze termální vodu ve spreji a sérum, popř.lehký hydratační krém. Po odloučení stroupečků pak krémy s ochranným slunečním filtrem.

Po dobu 48 hodin se nedoporučuje používání make-upu, zvýšená fyzická námaha (cvičení), sauna, bazén.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
U novinek nejdříve nastavíme vlastní kůži

Rozhovor s vyhledávanou estetickou dermatoložkou MUDr. Zuzanou Kulíkovou.

Článek ZDE

Napsali o nás
Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev

Na portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek „Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev“, ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Článek ZDE

Napsali o nás
„Chtěla bych omládnout a zkrásnět…“

Stále mladá a krásná chce být každá žena. Na otázky týkající se omlazení pleti a různých dermatologických zákroků odpovídala MUDr. Lenka Faltová pro časopis Žena a život. Inspirujte se článkem a vyzkoušejte dermatologické zákroky, díky nimž získáte mladistvější pleť.

Článek ZDE

Napsali o nás
Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek

Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek – to je téma článku, ve kterém MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, jak působí laserová rejuvenace nebo mezoterapie. Tyto zákroky jsou vhodné k omlazení pokožky krku, obličeje i dekoltu, pokud je vám nad 30 let.

Článek ZDE