LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Emtone Unison
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie
akustická rázová vlna

Akustická rázová vlna – léčba celulitidy, vyhlazení obličeje

Dejte sbohem pomerančové kůži. Přichází akustická rázová vlna, která ji efektivně odstraní. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat 6 až 12 zákroků, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění je dochází již po 4 zákrocích. Výrazné zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejména po ukončení léčebné série až do 6 – ti i více měsíců.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž – Lympha Press Optimal

Lymfatický systém je hlavním imunitním a detoxikačním nástrojem lidského organismu. Lymfodrenáž má za úkol lymfatický systém vrátit do kondice a zvýšit jeho výkonnost, zlepšuje a obnovuje oběh lymfy. Je účinnou prevencí proti všem onemocněním. Vhodná je především pro osoby, které v zaměstnání dlouho stojí nebo sedí a lymfatický systém nemůže proto dostatečně dobře pracovat.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza – krásné křivky bez operace

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších metod, kterou lze tělo zbavit přebytečného tuku. Tato technika je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením a nechtějí podstoupit liposukci. Dají se zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových uloženin, např. podbradku, oblast boků, ale i břicha, vnitřní strany stehen, u mužů též oblasti prsou, dále k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

akustická rázová vlna

Emtone Unison – budoucnost v léčbě celulitidy

Unikátní kombinace dvou ověřených a účinných technologií dělá z Emtone Unison první a jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy najednou. Synergie silné radiofrekvence a silné cílené akustické energie umožňuje odstranění 5 hlavních příčin celulitidy. Tento unikátní , simultánní efekt obou energií způsobuje redukci nevzhledných dolíčků a celkové zlepšení vzhledu pokožky. Simultánní působení obou energií vede přestavbě a obnově ošetřené tkáně. Výsledkem, který můžete vidět, je mnohem pružnější kůže s hladším povrchem, bez hrbolů.