LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
OBJEDNAT KONZULTACIDÁRKOVÉ CERTIFIKÁTYkontakt

Omlazení pleti

Více informací

či objednání

Aquapeeling

Inno Facial

ZDE

Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je Inno Facial?
Jak přístroj funguje?
Pro koho je zákrok vhodný?
Ceník
Objednat konzultaci

Inno Facial – rejuvenace a hydratace kůže
Léčba akné a omlazení obličeje, těla

Co je Inno Facial?

Aquapeeling Inno Facial 2. generace je unikátní přístroj, s jehož pomocí lze pleť omladit, hydratovat a dodat ji svěží a přirozený vzhled. Je nejnovější neinvazivní metodou v péči o pokožku bez použití laseru. Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu a je také šetrnější k vaší pleti než peeling chemický. Zbavuje pokožku odumřelých buněk a zároveň dodá velkou dávku hydratace. Inno Facial roztoky splňují normy EU. Díky tomu se tyto roztoky staly oficiálně uznaným produktem na portálu CPNP.

Jak Inno Facial funguje?

Při této metodě se používají séra obsahující směs mléčných a ovocných kyselin, které pomáhají odstraňovat odumřelé buňky. Dále obsahují extrakty rostlinného původu a mořskou vodu, které dodají pokožce vláhu. Po ošetření nebude pokožka vysušená, ale naopak jemná a hydratovaná. Šupinky a nedokonalosti budou pryč.

Rychle rotující abrazivní hlavice s vakuovým podtlakem umožňuje provádět bezbolestný peeling pokožky. Díky masážnímu účinku pomáhá tato rotace speciálním IS sérům pronikat do hlubší vrstvy.

innofacial

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy i muže se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Ošetření je ale také vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují ( jedná se o aktivní prevenci, před tvorbou vrásek, aby nedošlo ke ztrátě pružnosti a elasticity pokožky). Zákrok je možné absolvovat celoročně, zvláště vhodný je před nebo po létě.