LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Akustická rázová vlna
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je akustická rázová vlna?
Akustická rázová vlna pro ošetření obličeje
Kombinace kryolipolýzy s akustickou rázovou vlnou
Ceník
Objednat konzultaci

Akustická rázová vlna – léčba celulitidy, vyhlazení obličeje

Co je akustická rázová vlna?

Dejte sbohem pomerančové kůži. Přichází akustická rázová vlna, která ji efektivně odstraní. Akustická rázová vlna je určena pro:

  • korekci a léčbu celulitidy I. až III. Stupně
  • korekci jizev a strií
  • vypnutí svalové a vazivové tkáně
  • zmenšení obvodu – „zeštíhlení“
  • odstranění lymfedému
Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat 6 až 12 zákroků, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění je dochází již po 4 zákrocích. Výrazné zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejména po ukončení léčebné série až do 6 – ti i více měsíců.

Akustická rázová vlna pro ošetření obličeje

  • vypíná pokožku, zpevňuje kontury a vyhlazuje drobné vrásky obličeje
  • ošetření je bezbolestné s minimálním použitím tlaku na ošetřovanou partii
  • doporučeno je 7 ošetření 1x týdně
  • efekt je dlouhodobý – minimálně 9 měsíců (po 7 sezeních)

Kombinace kryolipolýzy s akustickou rázovou vlnou

Byly provedeny nové studie a dle nich je celková účinnost a výsledný efekt kryolipolýzy mnohonásobně vyšší díky následné aplikaci akustické rázové vlny, která nejen výrazně urychluje rozpad tukových buněk, ale zároveň stimuluje novotvorbu kolagenu a vypíná pokožku. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je doporučeno absolvovat 5 ošetření akustickou rázovou vlnou. První se provádí bezprostředně po aplikaci kryolipolýzy, následující čtyři ošetření pak 1x týdně. Poslední ošetření je možné dle potřeby opět spojit s další aplikací kryolipolýzy.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Krásné tělo jako před dítětem

Krásné tělo jako před dítětem. To je název článku, ve kterém se dozvíte, jakých skvělých účinků lze dosáhnout s přístrojem D-ACTOR 200. Tímto přístrojem dokážeme odstranit celulitidu, vypnout ochablou kůži na pažích, vnitřních stehnech nebo nad koleny, vyhladit strie, lymfedémy a obličejové vrásky.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Novinky v léčbě celulitidy

Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Rázová vlna

Seznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Přečíst ZDE