LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie
biostimulační laser

Léčba akné a ekzémů

Biostimulační laser vyzařuje specifické světlo, které má příznivý vliv na fungování buněk. Světelná energie má obrovský vliv na regeneraci buněk. Léčivé světlo biostimulačního laseru se používá zejména na ošetření problematické pleti.
LED biostimulace Medelisol

Vysokovýkonná LED biostimulace MEDELISOL

Významně zlepšuje texturu pleti, přispívá k jejímu omlazení, podporuje novotvorbu kolagenu, působí protizánětlivě a léčí akné, urychluje hojení po operacích, úrazech a zlepšuje texturu jizev.
Biostimulační laserová sprcha

Biostimulační laser BTL 5000

Biostimulační laserová sprcha se používá k potlačení projevů akné. Díky protizánětlivému účinku biostimulačního laseru je urychleno hojení pupínků. Dále opakované působení zvyšuje obranyschopnost pokožky a v neposlední řadě má příznivý efekt při tvorbě jizev.
Omnilux, omlazení pleti

Omlazení pokožky pomocí fototerapie – Omnilux

Systém funguje jako vypínač pleti, spouští přirozené procesy, jejichž výsledkem je rejuvenace pokožky. Významně zvyšuje tvorbu kolagenu, reaktivuje buňky. Je hodně využívaný také k neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu, redukci vrásek a vypnutí pleti, urychlení hojení, ale také pro léčbu bolesti kloubů a svalů a léčbě psoriaz. Dále pro ošetření akné a aktinických keratóz, paprsky účinně ničí bakterie Propioni bacterium acnes způsobující akné, aniž by v těle zapříčinily jiné nežádoucí reakce. Podporuje hojení a v rámci fotodynamické terapie skvěle funguje při léčbě kožních nádorů.