LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
lecba inkontinenceOBJEDNAT KONZULTACIDÁRKOVÉ CERTIFIKÁTYkontaktPixel

Omlazení pleti laserem Pixel

ZDE

NEJPOKROČILEJŠÍ

LASEROVÁ TECHNOLOGIE

První a jediná v České republice

- Odstranění kožních výrůstků

- Odstranění jizev po akné

- Odstranění vrásek

- Zpevnění a omlazení pleti

- Obnovení tvorby kolagenu

Více informací

či objednání

Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co odstraňuje?
Co dokáže?
Co je přístroj Pixel?
Na co je vhodný?
Co mohu očekávat po ošetření?
Jak funguje?
Po laserovém zákroku
Ceník
Objednat konzultaci

Laserové omlazení pleti

Odstranění:

 • Jemných povrchových vrásek
 • Hlubokých a četných vrásek
 • Pigmentových skrvrn (na obličeji, krku, hrudníku, hřbetech rukou…)
 • Jizev po akné
 • Výrůstků
 • Strií
 • Nejednotné barvy a struktury pleti

Co dokáže:

 • Ošetří pokožku poškozenou sluncem
 • Sjednotí barvu, nepravidelnou texturu a pigmentaci
 • Vyhladí jemné i hluboké vrásky a rýhy
 • Zpevní povadlou kůži
 • Odstraní kožní vyrůstky
 • Vylepší jizvy po akné, póry, striae

Co je přístroj Pixel?

Naše klinika začala používat a aktuálně vlastní první a jediný přístroj této generace a konfigurace v České republice Pixel CO2. Zázračnost tohoto přístroje tkví v jeho všestrannosti – dá se použít v chirurgii, dermatologii a gynekologii.

Na co je vhodný?

Vedle již zmíněného invazivního skin-resurfacingu k odstranění četných hlubokých vrásek, jej lze použít také pro takzvané mini-invazivní až zcela neinvazivní ošetření. Mezi velmi časté se řadí pigmentové skvrny způsobené opalováním či nepravidelná barva nebo textura kůže, a to i na citlivých plochách, jako je hrudník, krk či hřbety rukou, tedy místa nejvíce vystavovaná vnějším vlivům. Dále jím lze odstraňovat jizvičky po akné, striae či různé výrůstky na těle.

Co mohu očekávat po ošetření?

Nejdříve bude pleť pár dní začervenalá a odstraněné části kůže se budou odlupovat. Je proto třeba zvýšená péče a hydratace ošetřené oblasti. Zachováním nepoškozené kůže mezi jednotlivými body ablace můžete očekávat rychlejší hojení, zrychlenou re-epitelizaci, genezi nového kolagenu (neokolagenogenezi), regeneraci tkáně a kontrakturu existujících kolagenových vláken.

Výsledný efekt bude omlazená, pevnější a pružnější pokožka bez nerovností či nepravidelností, včetně jednotné barvy pleti.

Jak funguje?

V estetické dermatologii tento laser nabízí řešení takřka při každé příležitosti. Laserový paprsek přístroje funguje zejména (ale nejenom) na principu ablace, tedy odpařování. Jeho absorpční maximum je totiž ve vodě obsažené v buňkách pokožky. Odpařuje tak postupně jednotlivé vrstvy kůže – zákrok známý pod pojmem skin-resurfacing, který je hojně používaný zejména pro vyhlazení hlubokých vrásek či jizev po akné.

Metodou zvanou frakce perforuje laserový paprsek pokožku v bodech o velikosti pixelu. Při frakčním módu se tak na kůži střídají ošetřené a neošetřené body. Díky těmto neošetřeným bodům se může pacient těšit z krátké doby hojení a minimálních vedlejších účinků či komplikací. Lékař si ošetřená místa díky viditelnému efektu na kůži může takzvaně „orazítkovávat“. Stampingem (orazítkováním) vytváří na pokožce čtverce v bodech, do kterých je laserový paprsek v této koncovce rozdělen, nejčastěji 9 na 9 pixelů. Jednotlivá místa se dají perforovat až čtyřikrát za sebou, s každým zasažením je efekt větší. Unikátní je hlavně také speciální koncovka LiteScan, která může díky různým nastavením vytvářet tvary dle aktuální potřeby.

Přístroj také disponuje jedinečným módem paint brush, který dodává do ošetřované oblasti energii v rozptýlené, randomizované neboli náhodné podobě. Vytváří tak přirozenější vzorec hladké pokožky a nezanechává typické šachovnicové stopy na pleti. Ošetření je tak na viditelných místech méně nápadné.

Při ošetřování rozsáhlých oblastí lze také využít koncovku iPixel Roller, která výrazně urychlí čas výkonu. Tento nový speciální nástavec dokáže velmi rychle, šetrně a precizně ošetřit velké a citlivé plochy, jako třeba krk a hrudník. Hodí se však i na jiné části těla, například při ošetření strií.

Po laserovém zákroku

Ošetřená oblast je do druhého dne kryta speciální fólií. Toto krytí odstraňujeme druhý den při převazu a další ošetřování spočívá pouze v aplikaci obkladů a krémů dle doporučení lékaře. Hojení trvá přibližně 2-3 týdny. Nezbytná je ochrana před slunečním zářením po dobu alespoň 3-6 měsíců (jedné sezóny).

Je pravda, že jde o jeden z nejnáročnějších zákroků jak pro pacienta během prvních dnů hojení, tak i pro lékaře, u kterého je nezbytná dostatečná zkušenost s tímto konkrétním výkonem.

Odměnou je ale mnohaletý efekt omlazení stejně jako při ostatních esteticko-chirurgických operacích.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Vogue
Magazín Vogue – laserová medicína budoucnosti

Nejnovější technologie, které posouvají hranice těla dosud nevídaným způsobem, kdy se dříve nemyslitelné stává běžnou realitou a řešení každého problému je otázkou pár minut. Budoucnost blízká i hodně vzdálená se rázem jeví blíž, než jsme všichni doufali. Alespoň co se těla týče.

Přečíst ZDE

Omlazení pleti
Do Česka dorazil první dermatologický přístroj Pixel CO2 v plné konfiguraci

 Praha, 31. ledna 2023: Omlazení pleti, odstranění výrůstků, hlubokých vrásek či vypnutí pokožky jedním přístrojem. Zdá se, že není dermatologický problém, pro který by nebyl vhodný, ba naopak v mnoha případech nepomůže jiná metoda. Jedná se o nejnovější laser pro korektivní dermatologii Pixel, který nyní jako první v České republice využívá klinika LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

článek
NOVINKA! Ideální čas na zdokonalení – magazín Žena a život

Klinika LaserPlastic nabízí novinku – ošetření unikátním přístrojem Pixel, který je jediný v České republice. Jde o typ laseru, jehož principem je ablace.

Pokožka je po ošetření kompletně omlazená, vypnutá a zmizí všechny povrchové nedokonalosti, jako jsou vrásky či pigmentace. Pleť tak omládne o mnoho let a její stárnutí se výrazně zpomalí.

Přečíst článek  ZDE

Napsali o nás
Resurfacing: revoluce v péči o pleť!

Resurfacing: revoluce v péči o pleť! – článek publikovaný na portálu prozeny.cz – článek publikován 21/03/2009

Přečíst ZDE

Napsali o nás
pořad Sama Doma

Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Pořad ZDE

Napsali o nás
pořad Doktorka

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Pořad ZDE

Napsali o nás
Jaké kožní problémy může vyřešit laser?

9. června 2017 odpovídala Lenka Faltová na otázky Zuzany Burešové z Českého rozhlasu: Co je bezpečné opalování? Jaké kožní problémy může vyřešit laser? Je dnes vůbec možné odhadnout věk ženy, která podstupuje řadu plastických operací?

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Estetická dermatologie – laserová medicína

MUDr. Marta Moidlová byla 4. listopadu hostem pořadu S vámi v Praze, který odvysílalo Rádio Regina. Poslechněte si rozhovor o její cestě k estetické dermatologii, nebo o tom, jak fascinující výsledky přináší laserová medicína.

Rozhovor ZDE