LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Dermapen 4
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je mezoterapie?
Co lze mezoterapií dosáhnout?
Jak mezoterapie probíhá?
Co mě čeká po zákroku?
Ceník
Objednat konzultaci

Mezoterapie kyselinou hyaluronovou

Co je mezoterapie?

Mezoterapie je velmi oblíbený a vyhledávaný zákrok, který vyvolá přirozenou tvorbu kolagenu a nových buněk a zejména zvýší hydrataci pokožky a doplní její základní stavební látky. Díky tomu dochází k vypnutí kůže a k vyrovnání některých vrásek (jedná se většinou o jemné povrchové vrásky).

Co lze mezoterapií dosáhnout?

  • omlazení a hydratace pokožky obličeje,
  • omlazení a hydratace dekoltu,
  • omlazení a hydratace krku,
  • omlazení a hydratace hřbetu rukou.

Jak mezoterapie probíhá?

Při mezoterapii se drobnými mikrojehličkami aplikují léčivé roztoky a gely přímo do střední vrstvy kůže. Předností tedy je, že se tímto způsobem látky dostávají přímo do místa svého konečného působení.

Nejoblíbenějším materiálem jsou gely z kyseliny hyaluronové. Je to přírodní, v těle se vyskytující látka, která má mimo jiné za úkol vázat vodu v kůži a tím ji hydratovat. Této její vlastnosti se využívá právě při mezoterapii.

Co mě čeká po zákroku?

Hojení probíhá drobnými stroupky. Trvá obvykle dva až sedm dnů. Hodně záleží na oblasti, kde byla mezoterapie aplikována, ale také na citlivosti a na kvalitě hojení apod.

Počet zákroků a jejich častost je individuální. Druhé ošetření provádíme obvykle po měsíci a třetí za 3 měsíce. Pro udržení účinku je vhodné podstoupit kůru 2x ročně.

Mezoterapie zajišťuje dlouhodobější hydrataci pokožky, což je vhodné především u pleti velmi suché, starší či přesušené povětrnostními podmínkami, při dlouhodobém pobytu v klimatizovaných prostorách apod.

Média - napsali o nás

Napsali o nás
S čím vám pomůže mezoterapie?

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
S mezoterapií a enzymy ke kráse

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže po zimě unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy. V jednoduchosti je krása a přesně takové je i ošetření, kdy se drobnými mikrojehličkami aplikuje léčivý zákrok do střední vrstvy kůže: rychlé, jemné, zaměřené na konkrétní místo.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
BLESK PRO ŽENY: MEZOTERAPIE KYSELINOU HYALURONOVOU

Odjakživa čas od času trpím atopickým ekzémem, tudíž je moje pleť hodně suchá. Kvalitními krémy se dá hodně napravit, takže mě výraznější vrásky zatím netrápí. V poslední době jsem si ale všimla, že mám velice napjatou kůži v očním okolí. Zvykla jsem si používat kyselinu hyaluronovou přidanou do krémů nebo sér, protože dobře hydratuje. Jenomže to má háček: „zamyká“ vodu jen ve vrchních vrstvách pokožky. Mezoterapie využívá látku mnohem efektivněji. Aplikuje ji totiž hlouběji do kůže, tam, kde se přirozeně tvoří v mládí, ale věkem postupně ubývá. Vyvolává také tvorbu kolagenu a nových buněk k doplnění základních stavebních látek kůže. Dohromady to znamená, že hydratuje pleť maximálně efektivně a ještě k tomu dlouhodobě. Doufala jsem, že si poradí i s mojí supernáročnou kůží.

Jak to probíhalo

Nejdřív mi sestřička potřela celý obličej znecitlivujícím krémem, protože aplikace není bez bolesti. Látka se totiž aplikuje drobnými mikrojehličkami, a to po celé tváři, případně i krku či dekoltu (to zatím nepotřebuji). Doktorka Zuzana Kulíková mi přístroj ukázala a je pravda, že jsem se trochu zalekla. Do hlavice, kterou přikládala na kůži, bylo zasazeno hned několik jehliček. Upřímně, není to nic příjemného a teče trochu krve. Celé to trvalo asi dvacet minut a byla jsem ráda, že to mám za sebou. Těšila jsem se ale na výsledek, pro krásu se musí trpět! Asi pět dní jsem měla v místech vpichu drobné otoky a pak modřinky, ale dalo se to zakrýt make-upem, takže jsem to moc neřešila.

Výsledek

Když se pleť zahojila, byla opravdu svěžejší a pod očima se viditelně vypnula. Nepotřebuji hutné krémy a séra, abych přes den v kanceláři nebyla jako „sušenka“. Zákrok by se měl pro stoprocentní výsledek opakovat po měsíci a pak ještě za čtvrt roku. Pro udržení účinku je vhodné podstoupit kúru dvakrát ročně. Myslím, že se to vyplatí vzhledem k tomu, kolik stojí drahé krémy, s nimiž se tak maximálně kosmeticky „pomazlíte“.

Užitečné informace:

✱ Kde: Klinika plastické chirurgie LaserPlastic (www.laserplastic.cz)

✱ Za kolik: Cena za jedno ošetření celého obličeje je 6 500 korun.

✱ Pro koho se hodí: Pro starší ženy, jejichž pleť je vysušená, mdlá nebo povadlá. Pomůže ale i těm, které mají pokožku dehydratovanou třeba kvůli klimatizaci nebo po zimě.

✱ S čím nepomůže: Neodstraní hluboké vrásky a velmi povadlou pleť. Tam je lepší volit jiné metody.

Napsali o nás
Jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření

MUDr. Lenka Faltová byla 19. dubna 2016 hostem Snídaně s Novou a s moderátory rozebírala problematiku bezpečného opalování. Zjistěte například, jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření, nebo kdy je vhodné začít s ochranou pokožky.

Video ZDE

Napsali o nás
Jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky

12. června 2017 byla doktorka Lenka Faltová dopoledním hostem Českého rozhlasu. Hovořila na téma, jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky, co je hlavní příčinou vzniku rakoviny kůže a další.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Když pleť reaguje na slunce

Přečtěte si, co dělat, když pleť reaguje na slunce. MUDr. Zuzana Kulíková vám poradí v novém článku, který vyšel na portále OnaDnes.cz. Zaměří se na pupínky, vyrážku, spálení, skvrnky neboli hyperpigmentaci i unavenou pleť.

Přečíst ZDE