LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Photo rejuvenace
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je to (foto)rejuvenace
Jak funguje rejuvenace?
Pro koho je určena rejuvenace?
Zákrok rejuvenace
Objednat konzultaci

Laserové neinvazivní omlazení pokožky Photo Rejuvenace

Co je to (foto)rejuvenace

Vraťte se o pár let zpět. Tvorba vrásek jde ruku v ruce s celkovým uvadáním a ochabováním pleti. Kde jsou ty časy, kdy nám tvářičky pěkně pružily, jako u malého dítěte.

V tomto případě pomůže novější, dnes již nepostradatelná, tentokrát přístrojová technika, tzv. (foto)rejuvenace – skin rejuvenation. Jednoduše přeloženo laserové omlazení pleti.

Rejuvenace je speciální, velmi efektivní technika, která vrátí povadlé pleti ztracenou pružnost a pevnost, odstraní drobné vrásky a nerovnosti.

Jak funguje rejuvenace?

Laserové paprsky aniž by poškodily povrch kůže pronikají do jejích hlubších vrstev, do takzvané dermis, kde zesilují vazivová vlákna a stimulují buňky zvané fibroblasty k další produkci kolagenu.

Paprsky působí hluboko v kůži a vypínají a vyhlazují ji vlastně zevnitř. Vracejí a udržují pružnost a pevnosti pleti, stahují póry a jizvičky. Laser omladí obličej, krk, dekolt nebo ruce. Tedy partie, které jsou nejvíc vidět a také nejrychleji stárnou.

Pro koho je určena rejuvenace?

Rejuvenace se hodí pro každého

  • kdo chce zpomalit stárnutí kůže
  • kdo chce dosáhnout viditelného, ale přirozeného omlazení pleti

Zákrok rejuvenace

Je to zákrok pro klienta nenáročný. Trvá asi 10-15 minut a kůže může být pouze krátkodobě lehce začervenalá a zvlněná.

Obvyklá jsou 3-5 ošetření v intervalu 3-5 týdnů: 3 zákroky postačí pro prevenci, 5 je obvyklá kúra.

Preventivní opakování je vhodné po 6 měsících.

Pro udržování se nejvíce osvědčila pravidelnost, interval se ustálil na 3-4 opakováních ročně, tj. 1x za 3 – 4 měsíce, někdy častěji. Záleží na typu pleti, její zátěži vlivem prostředí a stylu života a v neposlední řadě na požadovaném efektu omlazení kůže.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
U novinek nejdříve nastavíme vlastní kůži

Rozhovor s vyhledávanou estetickou dermatoložkou MUDr. Zuzanou Kulíkovou.

Článek ZDE

Napsali o nás
Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev

Na portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek „Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev“, ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Článek ZDE

Napsali o nás
„Chtěla bych omládnout a zkrásnět…“

Stále mladá a krásná chce být každá žena. Na otázky týkající se omlazení pleti a různých dermatologických zákroků odpovídala MUDr. Lenka Faltová pro časopis Žena a život. Inspirujte se článkem a vyzkoušejte dermatologické zákroky, díky nimž získáte mladistvější pleť.

Článek ZDE

Napsali o nás
Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek

Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek – to je téma článku, ve kterém MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, jak působí laserová rejuvenace nebo mezoterapie. Tyto zákroky jsou vhodné k omlazení pokožky krku, obličeje i dekoltu, pokud je vám nad 30 let.

Článek ZDE