LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Plastika obličeje
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je Facelift?
Jak probíhá plastika obličeje a krku?
Na čem nejvíce závisí projevy stárnutí kůže v obličeji?
Ceník
Objednat konzultaci

Facelift – plastika obličeje a krku

Co je Facelift?

Facelift je plastická operace obličeje, která nyní patří mezi nejvyhledávanější zákroky pro muže i ženy. Lifting obličeje se zaměřuje především na pokles jemných povolených svalů v obličeji a povolené kůže. Operací docílíme napnutí a vyhlazení vaší pokožky. Vaše tvář bude působit mladším dojmem.

Jak probíhá plastika obličeje a krku?

Operuje se v kombinaci místního znecitlivění s celkovou nitrožilní anestezií. Chirurgický řez se vede z vlasaté části spánkové krajiny směrem dolů před boltcem, kolem ušního lalůčku a pokračuje do rýhy za boltec. Výsledná jizva je pak při hladkém hojení patrná pouze jako nenápadná linka. Hospitalizace trvá jeden den a pacient je propuštěn s obvazem kolem hlavy. Pátý den po operaci sejmeme při kontrole obvaz a umyjeme vlasy. Stehy odstraňujeme 10. – 14. den. Tento zákrok lze kombinovat s odsátím tuku z podbradku, s operací víček, browliftem = spánkovým liftingem a zvednutím zevních očních koutků, s úpravou čela nebo brady.

Na čem nejvíce závisí projevy stárnutí kůže v obličeji?

  • na typu kůže,
  • dědičných faktorech,
  • vlivu slunečního záření,
  • profesi,
  • životosprávě a metabolizmu,
  • životním stylu atd.

Doba, kdy tyto projevy začínají být stále viditelnější je velmi individuální. Běžně se pohybuje mezi třicátým a padesátým rokem věku.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Mladší o pár let

Na základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víček a odstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Napsali o nás
Plastické zákroky

Od kdy si lidé oblíbili plastické zákroky, proč chtějí vypadat jinak, než vypadají, a jak se odchází z nemocnice po několika těžších operacích – to všechno jsou témata Hovorů na Českém rozhlaze, kde byla dne 10.10.2016 hostem MUDr. Eva Dřevínková. Poslechněte si tento zajímavý rozhovor.

Poslechnout ZDE

Napsali o nás
Mladší o pár let

9. díl pořadu Mladší o pár let přivítal manžele Eliášovi. Jako první nastoupila MUDr. Marta Moidlová. Paní Boženě napíchla injekce botulotoxinu do čela, vyplnila rty a odstranila pigmentové skvrny na nosea bradavičky z obličeje. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. provedl paní Boženě facelift obličeje a operaci horních a dolních víček. Panu Jiřímu pouze upravil oční víčka.

Napsali o nás
Lifting obličeje, facelift či omlazení obličeje

Lifting obličeje, facelift či omlazení obličeje – to je téma, které řeší Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. v pořadu Sama doma.

Pořad ZDE

Napsali o nás
Setkání se známými tvářemi na klinice LaserPlastic

konferenci a setkání se známými tvářemi. Přečtěte si na toto téma několik zajímavých článků.

FirstStyle Magazín: ZDE
Super.cz: ZDE
ŽENA-IN.cz: ZDE
Sedmička.cz: ZDE