LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
OBJEDNAT KONZULTACIDÁRKOVÉ CERTIFIKÁTYkontakt

Odstranění tetování laserem

Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Jak odstraníme tetování?
Počet potřebných zákroků k odstranění
Průběh odstranění tetování a pigmentových skvrn
Ceník
Objednat konzultaci

Odstranění tetování laserem

Jak odstraníme tetování?

Máte-li již nechtěné tetování nabízíme vám jednoduchou cestu k jeho odstranění. Naše pracoviště je vybaveno specializovaným laserem, který je určen právě k odstranění tetování a pigmentací.

Tímto speciálním typem laseru lze elegantně odstraňovat pigmentové skvrny jak vrozené, tak i získané, tzn. stařecké a sluneční pihy a pigmentové skvrny, ale také tetování kdekoliv na těle, či permanentní make-up.

Počet potřených zákroků k odstranění

Počet zákroků není možné předem určit, neboť závisí na celé řadě okolností.

  • typ barviva,
  • množství,
  • způsob provedení,
  • hloubka uložení,
  • typ pleti,
  • charakter hojení.

Odhad se lépe dá provést po zhojení jednoho až dvou ošetření. Interval mezi výkony je dle reakce obvykle 3-6 týdnů.

Průběh odstranění tetování a pigmentových skvrn

  • Zákrok odstranění tetování či pigmentových skvrn není nijak bolestivý. Je velice rychlý a cítíte při něm nepříjemné štípání, pálení a „lekání“ (máte oči chráněné speciálními brýlemi).
  • Pokud je ošetřované místo v choulostivější oblasti, doporučujeme znecitlivět speciálním krémem aspoň 1 hod před zákrokem.
  • Hojení po odstranění tetování a pigmentových skvrn probíhá stroupky a trvá obvykle průměrně 5-10 dnů, poté je nutno chránit se před sluncem.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Odstranění tetování laserem

Jak lze odstranit tetování? Laserem. „Laser podporuje tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější. A pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí….”, říká MUDr. Lenka Faltová. O jaký laser že se jedná? A při jakých dalších zákrocích ho můžeme použít? Veškeré další podrobnosti vám vysvětlí v rozhovoru pro portál Zdraví a my.

Článek ZDE

Napsali o nás
Odstranění tetování

Podle asociace estetické a plastické chirurgie ASAPS si v roce 2015 nechalo tetování odstranit 46 500 Američanů, což je ve srovnání s rokem předchozím nárůst téměř o 40 %. „Tento trend je patrný i u nás”, říká MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro týdeník Květy. Přečtěte si víc.

Článek ZDE