LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Kryolipolýza
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je kryolipolýza?
Čím provádíme zmražení tukových buněk?
Jak probíhá ošetření přístrojem CoolTech?
Kryolipolýza je vhodná k ošetření partií:
Ceník
Objednat konzultaci

Liposukce zmražením – Kryolipolýza, kavitace

Co je kryolipolýza?

Jedná se o bezbolestné neinvazivní ošetření, při kterém dochází ke zchlazení tukové vrstvy velmi efektivním způsobem. Zmražené adipocyty (tukové buňky) jsou následně vyplaveny z těla přirozeným způsobem. Po zmražení adipocytů dojde k jejich rozpadu, aniž by byla narušená jiná tkáň. Výsledky jsou viditelné v rozmezí od 1 do 3 měsíců.

Nové studie také prokázaly, že celková účinnost a výsledný efekt kryolipolýzy je mnohonásobně vyšší díky následné aplikaci akustické rázové vlny, která nejen výrazně urychluje rozpad tukových buněk, ale zároveň stimuluje novotvorbu kolagenu a vypíná pokožku. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je doporučeno absolvovat 5 ošetření akustickou rázovou vlnou. První se provádí bezprostředně po aplikaci kryolipolýzy, následující čtyři ošetření pak 1x týdně.

Čím provádíme zmražení tukových buněk?

CoolTech – přístroj pro eliminaci tukových buněk prostřednictvím chladu. Tato technika je obecně známá jako kryolipolýza, přístroj je schválen pro lékařské (nikoliv kosmetické) použití ve zdravotnictví a má udělený certifikát CE-0051.

kryo

Jak probíhá ošetření přístrojem CoolTech?

Četné studie prokázaly, že povrchový tuk je zredukován až o 80% během 4 měsíců. Přístroj disponuje 2 aplikátory, tzn. lze ošetřit 2 oblasti najednou a celkem 4 oblasti během 140 minut. Díky dokonalému designu těchto aplikátorů je možné ošetřovat různé partie.

Vnitřní strana aplikátorů je vyrobena z biokompatibilního materiálu poslední generace. Přístroj CoolTech pracuje na bázi řízeného postupného zchlazování tukové vrstvy kůže. Tukové buňky jsou posléze postupně vyplavovány přirozeným metabolickým procesem lymfatickým systémem.

Doporučeno je 1-3 ošetření dané oblasti po 6-8 týdnech. Po ošetření se klient může vrátit k běžným činnostem bez jakéhokoliv omezení a sebemenších komplikací.

Kryolipolýza je vhodná k ošetření partií:

  • břicho
  • stehna a hýždě
  • záda a paže