LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Mudr. Marta Moidlová

MUDr. Marta Moidlová

Jako Primářka vede od roku 1999 kliniku LaserPlastic v Praze, ve které se jí podařilo ideálně skloubit celou estetickou a laserovou dermatologii s plastickou chirurgií. Vystudovala Fakultu všeobecného lékařství University Karlovy v Praze.

Kvalifikace

Vystudovala Fakultu všeobecného lékařství University Karlovy v Praze. Poté pracovala jedenáct let na Dermatologické klinice pro doškolování lékařů a farmaceutů v nemocnici na Bulovce v Praze. Pak již se začala plně věnovat estetické medicíně.

Praxe a odbornost

Od roku 1999 vede Kliniku LaserPlastic v Praze 1, kde optimálně skloubila celou estetickou a laserovou dermatologii s plastickou chirurgií. Absolvovala řadu stáží a kongresů například v Rakousku, ve Francii, v USA, Brazílii, Itálii, Monaku atd. Soustavně přednáší a publikuje a je jedním z prvních školitelů pro aplikaci botulotoxinu, implantátů a laserů.

Členství a certifikace

Je mimo jiné dlouholetou členkou předsednictva Společnosti pro využití laserů v medicíně, nyní Společnosti estetické a laserové medicíny ČLS JEP, členka ČDS a SKED ČLS JEP, EMLA, ELA, Society of Antiaging Medicine a dalších organizací.

Co můžete očekávat

  • osobní přístup,
  • špičkovou kvalitu,
  • 25 let zkušeností,
  • vedení profesionálního týmu lékařů