Výplně a vyhlazení vrásek

Co jsou to injekční výplňové implantáty?

Jedná se o látky, které vyplní zbylou vrásku. Nejčastěji se pak používají v oblasti rýh vedoucích od nosu k ústním koutkům a od nich dále až na bradu a kolem rtů. Ty jsme většinou rovněž částečně podědili, ale postupem času se díky gravitaci a ochabování tváří stále prohlubují. Obličej vypadá přísně.

Na jaké vrásky je výplň vhodná?

  • okolo nosu a očí,
  • od nosu ke koutkům úst,
  • kolem horního rtu.

Kyselinu hyaluronovou lze aplikovat

  • rty,
  • povadlé kontury obličeje,
  • ústní koutky,
  • ustupující bradu,
  • unavenou pokožku,
  • jizvy.

Rekonvalescence po zákroku

Zákrok nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Na tváři se po zákroku může objevit zarudnutí nebo malé modřinky. Vše se velmi rychle do pár dnů zhojí. Po 12 hodinách od zákroku je možné nanést make-up. Výplň se aplikuje tenkou jehlou nebo kanylkou. Procedura je na pár minut. Efekt se projeví cca do dvou týdnů od ošetření.

Reference od klientů

CENÍK ZÁKROKU
OBJEDNAT KONZULTACI

SLEDUJTE NOVINKY A AKCE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

MÉDIA - VYŠLO O NÁS

Poznejte bezbolestnou metodu, která nabudí ochablou kůži a s vráskami pomůže okamžitě

Pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Vrásky k životu sice patří, jsou ale noční můrou pro naši krásu. Jemné a povrchové linie lze vylepšit dobrou péčí o pleť a vývoj vrásek zpomalit, ale rozhodně ne zcela zastavit.

Přečíst ZDE

Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás. Jak dosáhnout výsledků i bez skalpelu

Naše pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Většina z nás pak začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat na atraktivitě každého z nás.

Přečíst ZDE

Je možné dnes ještě věřit fotografii?

Je možné dnes ještě věřit fotografii? Při pohledu na herečku Sharon Stone to není tak jisté… Nebo, že by se za její krásou skrývalo jiné tajemství než zlaté ručičky uměleckých fotografů?

Přečíst ZDE

Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji

Na portálu OnaDnes.cz vyšel článek „Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji“, ve kterém MUDr. Lenka Faltová pojednává o 10 nejčastějších příčinách, které mohou za stárnutí kůže.

Přečíst ZDE

Kdy je správný čas navštívit plastického chirurga

Doktorka Eva Dřevínková byla 13. ledna 2017 hostem streamového pořadu Mezi námi. Podívejte se na video, kde si společně s psychologem Patrikem Procházkou a cvičitelkou Hankou Kynychovou povídali o tom, kdy je správný čas navštívit plastického chirurga, kdy je to naopak zbytečné a proč málokdo přizná estetický zákrok, přestože výsledky jsou více než patrné.

Video ZDE

Co nás dělá staršími?

V časopise Marianne vyšel článek „Co nás dělá staršími?“, ve kterém MuDr. Marta Moidlová popisuje nejčastější problémy, které nám výrazně přidávají na věku. V článku se dozvíte nejen jak se těchto problémů zbavit, ale také jak jim účinně předcházet.

Přečíst ZDE

Krása jako droga? Trochu…

Přečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová čtenářům opět poskytla mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Přečíst ZDE

Ošetření klientky přímo ve studiu

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Video ZDE

NÁŠ TÝM

LaserPlastic