LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Omlazení pleti
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co jsou to injekční výplňové implantáty?
Na jaké vrásky je výplň vhodná?
Kyselinu hyaluronovou lze aplikovat
Rekonvalescence po zákroku
Ceník
Objednat konzultaci

Výplně a vyhlazení vrásek

Co jsou to injekční výplňové implantáty?

Jedná se o látky, které vyplní zbylou vrásku. Nejčastěji se pak používají v oblasti rýh vedoucích od nosu k ústním koutkům a od nich dále až na bradu a kolem rtů. Ty jsme většinou rovněž částečně podědili, ale postupem času se díky gravitaci a ochabování tváří stále prohlubují. Obličej vypadá přísně. Injekční výplňové implantáty se také používají pro zvětšování daných oblastí obličeje, například lícních kostí a rtů.

Na jaké vrásky je výplň vhodná?

  • okolo nosu a očí,
  • od nosu ke koutkům úst,
  • kolem horního rtu.

V jakých oblastech lze kyselinu hyaluronovou aplikovat?

  • rty,
  • povadlé kontury obličeje,
  • ústní koutky,
  • ustupující bradu,
  • unavenou pokožku,
  • jizvy.

Rekonvalescence po zákroku

Zákrok nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Na tváři se po zákroku může objevit zarudnutí nebo malé modřinky. Vše se velmi rychle do pár dnů zhojí. Po 12 hodinách od zákroku je možné nanést make-up. Výplň se aplikuje tenkou jehlou nebo kanylkou. Procedura je na pár minut. Efekt se projeví cca do dvou týdnů od ošetření.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Poznejte bezbolestnou metodu, která nabudí ochablou kůži a s vráskami pomůže okamžitě

Pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Vrásky k životu sice patří, jsou ale noční můrou pro naši krásu. Jemné a povrchové linie lze vylepšit dobrou péčí o pleť a vývoj vrásek zpomalit, ale rozhodně ne zcela zastavit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás. Jak dosáhnout výsledků i bez skalpelu

Naše pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Většina z nás pak začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat na atraktivitě každého z nás.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Kdy je správný čas navštívit plastického chirurga

Doktorka Eva Dřevínková byla 13. ledna 2017 hostem streamového pořadu Mezi námi. Podívejte se na video, kde si společně s psychologem Patrikem Procházkou a cvičitelkou Hankou Kynychovou povídali o tom, kdy je správný čas navštívit plastického chirurga, kdy je to naopak zbytečné a proč málokdo přizná estetický zákrok, přestože výsledky jsou více než patrné.

Video ZDE

Napsali o nás
Ošetření klientky přímo ve studiu

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Video ZDE