LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Co je nastřelení náušnic?
Pro koho je zákrok vhodný?
Jak probíhá nastřelení náušnic?
Pozákroková péče
Ceník
Objednat konzultaci

Nastřelení náušnic

Co je nastřelení náušnic?

Nastřelování náušnic představuje proces propíchnutí uší pomocí speciální pistole. Tato metoda umožňuje rychlé a téměř bezbolestné propíchnutí ucha, následné nasazení náušnice a její uzavření.

Pro koho je zákrok vhodný?

Tento zákrok není věkově omezen. Je vhodný pro každého, od novorozence až po dospělého.

Jak probíhá nastřelení náušnic?

Proces nastřelování náušnic probíhá následovně:

Lékař si před zahájením procesu vydezinfikuje ruce a části náušnic, které budou přicházet do styku s pokožkou. Pacient si vybere náušnice z naší nabídky, která zahrnuje náušnice vyrobené z chirurgické oceli. Ty jsou speciálně navrženy pro tento zákrok, s dostatečně ostrým hrotem pro propíchnutí ucha a se závitem pro upevnění. Poté označí lékař místa na uších, kde budou náušnice umístěny. S použitím nastřelovací pistole se rychle a bezbolestně propíchnou ušima. Nastřelovací pistole obsahuje speciální mechanismus pro uzavření náušnic a zajistí tak jejich pevné umístění.

Na naší klinice tento zákrok provádí výhradně kvalifikovaný odborník se zkušenostmi s nastřelováním náušnic, aby se tak minimalizovala možná rizika a zajistila maximální bezpečnost a pohodlí klienta.

Nastřelení náušnic a pozákroková péče

Péče po nastřelení je téměř minimální. V počátečních dnech může nastat mírné zarudnutí lalůčku, které obvykle samo vymizí. Pokud se však objeví hnisání nebo vlhkost v oblasti vpichu, doporučuje se ošetření dezinfekcí, a případně použití antibiotické masti.