Plastika očních víček, očí – Blefaroplastika

Proč podstoupit Blefaroplastiku?

  • působte mladším dojmem
  • buďte svěží
  • buďte přitažlivá

Projevy stárnutí pleti jsou velmi brzy viditelné zejména u očních víček. Tato část obličeje je funkčně velmi namáhaná, proto se zde vrásky objevují nejdříve. S přibývajícím věkem ztrácí kůže svou elasticitu. Stále se zvětšují také tukové prolapsy, které způsobují ony nevzhledné pytle pod očima.

Když kůže ztrácí svou pružnost, začne povolovat a vznikají kožní nadbytky. Ty mohou přepadávat přes víčka až k řasám a celý obličej působí na okolí starším unaveným dojmem.

Co nejvíce ovlivňuje stárnutí pleti v oblasti očních víček?

  • dědičná dispozice a mimika
  • typ kůže
  • alergie
  • onemocnění ledvin
  • celková životospráva

Povadlá kůže kolem víček není jen estetickou vadou, ale také vadou funkční. Vyvolává pocit vyčerpanosti, slzení, někdy až bolestivosti očí a vede k celkové únavě.

Jak probíhá plastika očních víček?

Při operaci se z víček odstraní nadbytečná kůže. Zároveň dle potřeby zredukujeme tukové váčky tvořící měkké lůžko pro oko v oční dutině. Jizva, která Vám po zákroku zůstane, bude situována do místa přirozené rýhy. U horních víček je to místo, kde se skládá kůže při otevření. U dolních víček vede jizva těsně pod řasami.

Blefaroplastika a pooperační péče

Prvních 24–48 hodin po operaci si pacient přikládá přes obvaz studené obklady a dodržuje klidový režim. Stehy se odstraňují obvykle 6. – 7. den po operaci. Poté se již pacient může zapojit do běžného životního režimu. Ovšem větší fyzická a sportovní zátěž se doporučuje až po třech týdnech od operace.

Reference od klientů

CENÍK ZÁKROKU
OBJEDNAT KONZULTACI

SLEDUJTE NOVINKY A AKCE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

VIDEOGALERIE

Plastika víček – Doc. MUDr. Sukop
Operace víček (Blefaroplastika)

MÉDIA - VYŠLO O NÁS

Blefaroplastika

V pořadu SAMA DOMA vysílaného 30.5.2011 jsme mluvili o plastice převislých víček tzv. Blefaroplastice, která je v posledních letech velmi žádaná. Projevy stárnutí pleti jsou totiž nejvíce znatelné právě u očních víček.

Pořád SAMA DOMA na ČT1 ZDE

Vraťte očím jiskru

„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Přečíst ZDE

Mladší o pár let

Osmého dílu pořadu Mladší o pár let se zúčastnil partnerský pár Miroslav a Jaroslava. Paní Jaroslava podstoupila čtyři zákroky, které byly provedeny během jedné operace. Pan Miroslav podstoupil operaci víčeka liposukci podbradku. MUDr. Marta Moildová opět nasazuje své botulotoxinové injekce.

Mladší o pár let

7. díl seriálu Mladší o pár let navštívili manželé Petrovi. Ladislav podstoupil operaci horních a dolních víček, kterou provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. a laserové ošetření, které provedla MUDr. Marta Moidlová. Andrea podstoupila operaci nosu a u MUDr. Marty Moidlové podstoupila botulotoxin do čela a vložení implantátů do horního rtu.

Mladší o pár let

Do prvního dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásili manželé Jabůrkovi. MUDr. Marta Moildová se manželů osobně ujala a stanovila potřebnou diagnózu. Operaci provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D..

Operovat oční víčka dnes chtějí i muži

„Operace očních víček patří k nejčastěji prováděným úkonům estetické plastické chirurgie,“ potvrzuje vedoucí lékař plastické chirurgie kliniky LaserPlastic Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. A dále v článku uvádí, jak zákrok Plastika víček probíhá, jak dlouho trvá, jak je (ne)náročný, a že si ho oblíbili muži i ženy. Přečtěte si celý článek a zjistěte nové, zajímavé informace.

Přečíst ZDE

Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji

Na portálu OnaDnes.cz vyšel článek „Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji“, ve kterém MUDr. Marta Moidlová pojednává o příčínách stárnutí naší kůže.

Přečíst ZDE

Článek I muži mají své dny z časopisu ELLE

Zajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou je například liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Přečíst ZDE

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Na internetovém portálu Medicin.cz vyšel článek s názvem „Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách“. Přečtěte si v něm o zákrocích pro dokonalý vzhled tváře a prsou, o plastické operaci intimních partií, nebo o tom, jak se zbavit chrápání.

Přečíst ZDE

NÁŠ TÝM

LaserPlastic