LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Plastika očních víček, blefaroplastika
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Proč podstoupit Blefaroplastiku?
Co nejvíce ovlivňuje stárnutí pleti v oblasti očních víček?
Jak probíhá plastika očních víček?
Blefaroplastika a pooperační péče
Ceník
Objednat konzultaci

Plastika očních víček, očí – Blefaroplastika

Proč podstoupit Blefaroplastiku?

  • působte mladším dojmem
  • buďte svěží
  • buďte přitažlivá
Projevy stárnutí pleti jsou velmi brzy viditelné zejména u očních víček. Tato část obličeje je funkčně velmi namáhaná, proto se zde vrásky objevují nejdříve. S přibývajícím věkem ztrácí kůže svou elasticitu. Stále se zvětšují také tukové prolapsy, které způsobují ony nevzhledné pytle pod očima. Když kůže ztrácí svou pružnost, začne povolovat a vznikají kožní nadbytky. Ty mohou přepadávat přes víčka až k řasám a celý obličej působí na okolí starším unaveným dojmem.

Co nejvíce ovlivňuje stárnutí pleti v oblasti očních víček?

  • dědičná dispozice a mimika
  • typ kůže
  • alergie
  • onemocnění ledvin
  • celková životospráva

Povadlá kůže kolem víček není jen estetickou vadou, ale také vadou funkční. Vyvolává pocit vyčerpanosti, slzení, někdy až bolestivosti očí a vede k celkové únavě.

Jak probíhá plastika očních víček?

Při operaci se z víček odstraní nadbytečná kůže. Zároveň dle potřeby zredukujeme tukové váčky tvořící měkké lůžko pro oko v oční dutině. Jizva, která Vám po zákroku zůstane, bude situována do místa přirozené rýhy. U horních víček je to místo, kde se skládá kůže při otevření. U dolních víček vede jizva těsně pod řasami.

Blefaroplastika a pooperační péče

Prvních 24–48 hodin po operaci si pacient přikládá přes obvaz studené obklady a dodržuje klidový režim. Stehy se odstraňují obvykle 6. – 7. den po operaci. Poté se již pacient může zapojit do běžného životního režimu. Ovšem větší fyzická a sportovní zátěž se doporučuje až po třech týdnech od operace.

Videogalerie

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Blefaroplastika

V pořadu SAMA DOMA vysílaného 30.5.2011 jsme mluvili o plastice převislých víček tzv. Blefaroplastice, která je v posledních letech velmi žádaná. Projevy stárnutí pleti jsou totiž nejvíce znatelné právě u očních víček.

Pořád SAMA DOMA na ČT1 ZDE

Napsali o nás
Vraťte očím jiskru

„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Mladší o pár let

Osmého dílu pořadu Mladší o pár let se zúčastnil partnerský pár Miroslav a Jaroslava. Paní Jaroslava podstoupila čtyři zákroky, které byly provedeny během jedné operace. Pan Miroslav podstoupil operaci víčeka liposukci podbradku. MUDr. Marta Moildová opět nasazuje své botulotoxinové injekce.

Napsali o nás
Mladší o pár let

7. díl seriálu Mladší o pár let navštívili manželé Petrovi. Ladislav podstoupil operaci horních a dolních víček, kterou provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. a laserové ošetření, které provedla MUDr. Marta Moidlová. Andrea podstoupila operaci nosu a u MUDr. Marty Moidlové podstoupila botulotoxin do čela a vložení implantátů do horního rtu.

Napsali o nás
Mladší o pár let

Do prvního dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásili manželé Jabůrkovi. MUDr. Marta Moildová se manželů osobně ujala a stanovila potřebnou diagnózu. Operaci provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D..

Napsali o nás
Operovat oční víčka dnes chtějí i muži

„Operace očních víček patří k nejčastěji prováděným úkonům estetické plastické chirurgie,“ potvrzuje vedoucí lékař plastické chirurgie kliniky LaserPlastic Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. A dále v článku uvádí, jak zákrok Plastika víček probíhá, jak dlouho trvá, jak je (ne)náročný, a že si ho oblíbili muži i ženy. Přečtěte si celý článek a zjistěte nové, zajímavé informace.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Článek I muži mají své dny z časopisu ELLE

Zajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou je například liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Na internetovém portálu Medicin.cz vyšel článek s názvem „Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách“. Přečtěte si v něm o zákrocích pro dokonalý vzhled tváře a prsou, o plastické operaci intimních partií, nebo o tom, jak se zbavit chrápání.

Přečíst ZDE