LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Vyšetření znamének
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Proč je vyšetření dermatoskopem Dermogenius Ultra důležité?
Průběh vyšetření znamének systémem Dermogenius Ultra
Sledování vývoje nálezu
Ceník
Objednat konzultaci

Vyšetření znamének – Dermogenius Ultra

Proč je vyšetření dermatoskopem Dermogenius Ultra důležité?

Podle světových statistik se více než polovina nových onemocnění rakovinou týká kůže. Pro úspěšnou léčbu zhoubných nádorů kůže je naprosto nezbytné včasné zachycení těchto onemocnění, které lze pak ve vysokém procentu případů vyléčit. Stejně důležité je i pravidelné sledování podezřelých znamének a dokumentování jejich změn.

Průběh vyšetření znamének systémem Dermogenius Ultra

Vyšetření pomocí systému Dermogenius Ultra trvá v průměru 10 minut. Zcela bezbolestně je proveden záznam znaménka ve vysokém HD rozlišení speciální mikrokamerou. Expertní program MoleExperMicro vytvořený na základě dlouholetých zkušeností s automatickou analýzou pigmentových kožních lézí provede počítačovou analýzu záznamu a poskytne lékaři důležitou podporu pro stanovení diagnózy.

Sledování vývoje nálezu

Systém je vybaven unikátní funkcí pro porovnání, kterou lze spolehlivě použit pro vizualizaci a hodnocení změn znamének, která byla již dříve vyšetřena. Lze tak bezpečně a efektivně sledovat vývoj tzv. „hraničních nálezů“ a na základě porovnávání se záznamy provedenými v minulosti vyhodnocovat míru jejich rizika.

Klinika LaserPlastic provádí nejen vyšetření tímto unikátním přístrojem Dermogenius Ultra, ale i kompletní další postup, který je nejvíce vhodný pro příslušný nález. To znamená odstranění mateřských znamének, pih a různých výrůstků na kůži buď vyříznutím spolu s mikroskopickým vyšetřením (histologie) nebo různými typy laserů či další sledování dle závažnosti nálezu.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Vznik melanomu

V Občanském Judu na TV Nova řeší MUDr. Faltová problematiku opalování a varuje před nebezpečím vzniku melanomu, z důvodu nadměrného opalování a nedostatečné ochrany kůže před UV zářením.

Video ZDE

Napsali o nás
„Den melanomu“

Doktorka Faltová byla v neděli 31.5.2015 hostem na zpravodajské televizi ČT24, kde k příležitosti Dne melanomu hovořila o riziku vzniku tohoto onemocnění, o tom, jak je rozšířené, jak poznat, že se něco se znaménkem děje a také jak se chránit.

Pořad ZDE