LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
MUDr. Martin Tománek

MUDr. Martin Tománek

Od roku 2000 je samostatně pracující lékař kliniky LaserPlastic se specializací na liposukční a modelační techniky a na estetické výkony v oblasti mužského a ženského genitálu. Od roku 2006 absolvoval pobytový certifikovaný kurz v Paříži se zaměřením na liposukční techniky.

Kvalifikace

Od roku 1987 ukončil studium na Fakultě všeobecného lékařství University Karlovy v Praze. Od roku 1987 do 1989 byl zaměstnanec neurologické kliniky Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze a stážista neurochirurgické kliniky Ústřední vojenské nemocnice Střešovice v Praze. V roce 2007 absolvoval stáž na klinice JUVA Skin and Laser Center v New Yorku pod vedením Prof. Katze zaměřenou na různé techniky zejména laserových liposukcí a smartlipo.

Praxe a odbornost

Od roku 1989 je zaměstnanec urologické kliniky Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze. V roce 1990 atestace z urologie I. stupně. V roce 1991 získal certifikát pro diagnostické a invazivní ultrazvukové metody v rámci pobytových stáží na radiodiagnostických klinikách ve FN Bulovka v Praze a FN Olomouc. V roce 1994 získal atestaci z urologie II. stupně.

Členství a certifikace

V roce 1992 získal certifikát pro řízení prací se zdroji záření ve zdravotnictví v rámci stáže na katedře hygieny hlavního města Prahy. V roce 1992 získal certifikát pro práci s ESW.

V roce 2007 absolvoval pobytový certifikovaný kurz v Bangoku se zaměřením na liposukční techniky. Od roku 2008 absolvoval certifikované stáže v Düssldorfu se zaměřením na MPX laserovou liposukci a vodou asistovanou liposukci (WAL). Od roku 2009 absolvoval pobytový certifikovaný kurz v Darmstadtu se zaměřením na moderní liposukční a modelační techniky. V roce 2011 se zúčastnil přednášky IKEM 2011 – Laserem asistovaná liposukce.

Co můžete očekávat

  • odbornost a profesionalitu,
  • více než 20 let zkušeností,
  • osobní přístup.