LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
MUDr. Zuzana Kulíková, korektivní dermatolog

MUDr. Zuzana Kulíková

V roce 1989 absolvovala týdenní kurs korektivní dermatologie, poté následovalo mykologické školení v nizozemském Amsterdamu. Svou odbornou praxi zdokonalovala na studijních pobytech dermatovenerologické kliniky v Mnichově. Znalosti korektivní dermatologie zdokonalila na kurzu chemického peelingu, na školení aplikace výplňových materiálů a botulotoxinu a na školení laserů a IPL od společnosti Asklepion. V roce 2005 získala certifikát po absolvování kurzu fotodynamické terapie ve Vídni.

Kvalifikace

V roce 1986 promovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1989 získala I. atestaci v oboru dermatovenerologie. Svou II. atestaci v oboru dermatovenerologie získala v roce 1993. Specializaci dermatologa rozvíjela na kožní klinice FNKV, kde od roku 1989 pracovala jako lékařka. Od roku 2004 do srpna 2011 částečný úvazek na klinice estetické a laserové medicíny Asklepion. Od roku 2011 pracuje na klinice LaserPlastic V Praze.

Publikace a přednášky

Pravidelně přednáší na lékařských fakultách a může se pochlubit i vlastní publikační činností. Podílela se také na mnoha ukončených klinických studiích. Je i mimo jiné členkou České lékařské komory.

Co můžete očekávat

  • plynulá znalost anglického a francouzského jazyka,
  • odbornost a profesionalitu,
  • 30 let zkušeností,
  • osobní přístup.