LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
článek

Magazín Žena a život

NOVINKA! Ideální čas na zdokonalení

Klinika LaserPlastic nabízí novinku – ošetření unikátním přístrojem Pixel, který je jediný v České republice. Jde o typ laseru, jehož principem je ablace (odpaření určité části povrchové vrstvy kůže). Ta může být odstupňována – od lehkého peelingu až po intenzivní skin resurfacing (ošetření hlubokých vrásek, zejména kolem rtů). 

„Přístroj disponuje jedinečným módem paint brush, který dodává do ošetřované oblasti energii v rozptýlené, randomizované podobě. Vytváří tak přirozenější vzorec hladké pokožky a nezanechává typické šachovnicové stopy na pleti. Unikátní součástí laseru je nástavec iPixel Roller, který dokáže velmi rychle, šetrně a precizně ošetřit velké a citlivé plochy, jako třeba krk a hrudník. Hodí se však i na jiné části těla a výsledky má při ošetření strií,“ vysvětluje benefity primářka kliniky MUDr. Marta Moidlová

Pokožka je po ošetření kompletně omlazená, vypnutá a zmizí všechny povrchové nedokonalosti, jako jsou vrásky či pigmentace. Pleť tak omládne o mnoho let a její stárnutí se výrazně zpomalí. Ošetření se provádí v lokální anestezii. Před zákrokem i po něm je důležité dbát na ochranu před sluncem.

Zdroj: Magazín Žena a život