LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Plazma Portrait
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je Plazma Portrait?
K čemu slouží Plazma portrait?
Přístroj Portrait – regenerace kůže „vesmírnou“ technologií
Jak funguje přístroj Portrait?
Ceník
Objednat konzultaci

Plazma Portrait

Co je Plazma Portrait?

Nejpokročilejší metodou resurfacingu je tzv. plasmalift. Je výsledkem hledání kompromisu mezi jemnějšími rejuvenačními technikami a razantní technikou invazivními lasery. Dávkovanou tepelnou energií je dosaženo vynikající regenerace kolagenu spojené se zlepšením elasticity pokožky.

K čemu slouží Plazma portrait?

Tyto techniky slouží k celkovému omlazení pleti:

  • regenerují povadlou kůži se známkami stárnutí
  • zpevňují ji
  • vyhlazují středně hluboké vrásky a strukturální nepravidelnosti
  • sjednocují povrch
  • podporují stahování jemných pórů a drobných jizviček po akné.

Přístroj Portrait – regenerace kůže „vesmírnou“ technologií

Unikátní způsob omlazování kůže umožňuje přístroj Portrait. Ten jako první využívá ve střední Evropě právě naše klinika LaserPlastic klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie v Praze.

Tato metoda pomáhá:

  • při regeneraci povadlé kůže se známkami stárnutí
  • zpevňuje pleť
  • zbaví pokožku jizviček po akné

Jak funguje přístroj Portrait?

Přístroj Portrait využívá přenos energie za pomoci plazmatu ionizovaného dusíku, vyvolává regeneraci tkáně a nemá vedlejší účinky. Používají ji úspěšně již několik let američtí lékaři. Přístroj vyšle milisekundový proud plazmatu, který pronikne kůží ale nepoškodí ji.

Nastává regenerace z hloubky a začíná pracovat podkoží. Kůže na povrchu ztmavne a vytváří nad ošetřenou tkání takzvaný biologický obvaz do doby, než se pod ní vytvoří kůže nová, omlazená. Ta původní se pak sloupne. Stane se tak zhruba za čtyři až pět dní. Aktivita pacienta přitom není omezena ani bezprostředně po zákroku.

Je to doslova revoluční změna proti razantním zákrokům, při nichž vzniká po laserovém odstranění pokožky otevřená rána. V takovém případě se kůže hojí čtrnáct dní a musí být pečlivě chráněna. Zásluhu na této převratné novince má plazma, což je čtvrtá forma látky vedle pevné, kapalné a plynné, která tvoří prakticky všechnu hmotu vesmíru.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Radiofrekvenční terapie

Radiofrekvenční terapie je jedinečným řešením jak efektivně vyhladit pleť. Rádi byste i vy vyzkoušeli tuto metodu? Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Zuzanou Kulíkovou, která byla dne 23.1.2012 hostem pořadu Sama doma. V pořadu divačky seznámila právě s radiofrekvenční terapií a jejími výhodami.

Pořad ZDE

Napsali o nás
Jak se zbavit skvrnek

Trápí vás skvrnky, flíčky na obličeji či akné? Zbavte se jich jednou provždy. MUDr. Marta Moidlová doporučuje vybrané výrobky i zákroky, které vyhladí vaší pleť v jakémkoliv věku. Začtěte se do článku plného rad odborníka na dermatologii.

Přečíst ZDE