LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie

lecba inkontinence

Spojili jsme se s největším řetězcem fitness a wellness center v České republice, abychom společnými silami motivovali svět být krásnější a hlavně zdravější. Krása a zdraví jdou ruku v ruce a mají blahodárný vliv i na psychickou stránku. Ať je důvod, proč chodíte do fitka jakýkoliv, určitě se při odchodu cítíte vždy lépe – udělali jste něco krásného pro své tělo. A stejně se cítí naši klienti při odchodu z naší kliniky, a vždy se rádi vracejí!

Využijte u nás exkluzivní slevu 15 % pro členy Form Factory na veškeré zákroky, či na prémiovou kosmetiku SkinCeuticals a Institut Esthederm.

Využijte u nás exkluzivní slevu 15 % pro členy Form Factory na veškeré zákroky, či na prémiovou kosmetiku SkinCeuticals a Institut Esthederm.

A jaké zákroky doporučujeme?

Rozhodně nepochybíte, zejména v chladnějším období roku, se žádným zákrokem. Klinika nabízí kromě kompletní škály esteticko-dermatologických ošetření také celé spektrum plasticko-chirurgických zákroků, mezi něž patří mimo jiné plastika očních víček, obličeje, prsou a břicha, ale také například léčba chrápání a laserová operace křečových žil. Níže vám představujeme alespoň pár vybraných doporučených ošetření:
Laserová epilace

Ideální a trvalé řešení zejména pro partie, kde mají chloupky tendenci zarůstat. Laser putuje po pigmentu chloupku, který je zrovna v růstové fázi, až do cibulky, kterou zničí, a chloupek již znovu nevyroste. Laser působí protizánětlivě, takže léči problémy, které zarůstající chloupky mohou způsobit.

článek

Hydratace kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, obsažená například ve vlasech, kloubech, nehtech a zejména pleti. S věkem však její produkce ubývá a je třeba ji tělu a konkrétním místům s deficitem doplnit. Obličejové výplně tak místo rehydratují a vypnou, čímž odstraní vrásky a rýhy, ať už dědičné či ty mimické.

článek
Laserová liposukce

Laserová liposukce je nejmodernější koncepce tvarování postavy pomocí laserového paprsku. Jedná se o invazivní, ale bezbolestnou techniku, kterou lze odstranit přebytečnou podkožní tukovou tkáň prakticky ve všech oblastech. Liposukční kanyla nejnovějšího přístroje BeautiFill obsahuje unikátní laserové vlákno Angel vyzařující paprsek radiálně ve 360 stupních, a jeho energie je tak rovnoměrně distribuována do podkoží. Ta v ošetřované oblasti remodeluje kolagenní vlákna a dál stimuluje tvorbu kolagenu, která s výrazným efektem kůži rovnoměrně vypne. To je důležité zejména v delikátních oblastech jako je krk či podbradek.

Emtone Unison - léčba celulitidy

Emtone Unison

Synergie silné radiofrekvence a cílené akustické energie umožňuje odstranění všech 5 hlavních příčin celulitidy. Tento unikátní, simultánní efekt obou energií způsobuje redukci nevzhledných dolíčků, vypnutí volné kůže a celkové zlepšení vzhledu pokožky.

Emtone Unison - léčba celulitidy
Biostimulace

Biostimulační lasery urychlují hojení, působí protizánětlivě a léčí akné. Přístroj vyzařuje specifické světlo, které má obrovský příznivý vliv na regeneraci buněk. Léčivé světlo biostimulačního laseru se používá zejména na ošetření problematické pleti a po ošetření.

LED biostimulace Medelisol
Dermogenius - vyšetření znamének

Kontrola znamének

Podle světových statistik se více než polovina nových onemocnění rakovinou týká kůže. Pro úspěšnou léčbu zhoubných nádorů kůže je naprosto nezbytné včasné zachycení těchto onemocnění, které lze pak ve vysokém procentu případů vyléčit. Stejně důležité je i pravidelné sledování podezřelých znamének a dokumentování jejich změn. Klinika LaserPlastic provádí i kompletní další postup, který je nejvíce vhodný pro příslušný nález. To znamená odstranění mateřských znamének, pih a různých výrůstků na kůži spolu s mikroskopickým vyšetřením (histologie) a dalším sledováním dle závažnosti nálezu.

Dermogenius - vyšetření znamének
Aquapeeling

Jde o aquapeeling vhodný po létě k důkladnému čištění pleti, odstranění odumřelých buněk a k rehydrataci pokožky. Funguje také jako prevence tvorby vrásek a k léčbě akné. Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu a je také šetrnější k pokožce.
Při této metodě se používají séra obsahující směs mléčných a ovocných kyselin, extrakty rostlinného původu a mořskou vodu.

Omlazneí pleti

Emsculpt NEO

Jedná se o první a jedinou technologii na světě, která využívá synchronizované působení radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole. Je to nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky, buduje svaly a tvaruje vaše tělo. Je vhodná zejména k léčbě diastázy, tedy rozestupu břišních svalů, například po porodu.
Tato neinvazivní terapie tvarování těla se v průběhu let stala populární a mnoho známých celebrit si pochvaluje fenomenální výsledky, které Emsculpt NEO přináší.