VITAL Injector (Skinbooster) – rejuvenace a hydratace kůže

Co je VITAL Injector ?

Vital Injector (Skinbooster) je unikátní přístroj, s jehož pomocí lze pleť omladit, hydratovat a dodat ji svěží a přirozený vzhled. Aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí přístroje Vital Injector je nejpraktičtější a nejúčinnější. Lékař má možnost perfektně korigovat, do jaké hloubky a jaké množství kyseliny hyaluronové aplikuje. Tato metoda je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

Využití

  • Omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu
  • Vypnutí jemných vrásek horního rtu a kolem očí
  • Zpevnění pokožky rukou a předloktí
  • Vyhlazení povrchu rtů
  • Ošetření celulitidy
  • Léčba alopecie  ( vypádávání vlasů )

Průběh zákroku

Před zákrokem je vhodné nanést znecitlivující krém.

Vital Injector (Skinbooster) je vlastně „pistole“, kterou lékař přikládá na ošetřovanou plochu kůže. Ta vytvoří podtlak, přisaje se na kůži a z hlavice pistole vyletí pět jehliček, jež do kůže vpichují kyselinu hyaluronovou. Nastavení přístroje umožňuje volbu různých parametrů: velikost aplikované kapky, její dávky, i sílu přisátí na kůži. Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek.

Tento systém umožňuje naprosto rovnoměrné rozložení kyseliny, a tak téměř dokonalou celoplošnou hydrataci.

Ošetření klienty v ničem nelimituje. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku může být pleť jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které nejpozději třetí den vymizí.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy i muže se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Oštetření je ale také vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují ( jedná se o aktivní  prevenci, před tvorbou vrásek, aby nedošlo ke ztrátě pružnosti a elasticity pokožky). Zákrok je možné absolvovat celoročně, zvláště vhodný je před nebo po létě.

Viditelnost efektu po zákroku

6 až 8 měsíců – Pleť je po ošetření viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta. U starších a sušších kůží doporučujeme výkon opakovat zhruba za 5 až 6 měsíců.

CENÍK ZÁKROKU
OBJEDNAT KONZULTACI

SLEDUJTE NOVINKY A AKCE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

NÁŠ TÝM

LaserPlastic