Laserplastic.cz

logo Laserplastic
724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

Vital Injector
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

VITAL Injector (Skinbooster) – rejuvenace a hydratace kůže

Co je VITAL Injector?

Vital Injector (Skinbooster) je unikátní přístroj, s jehož pomocí lze pleť omladit, hydratovat a dodat ji svěží a přirozený vzhled. Aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí přístroje Vital Injector je nejpraktičtější a nejúčinnější. Lékař má možnost perfektně korigovat, do jaké hloubky a jaké množství kyseliny hyaluronové aplikuje. Tato metoda je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

Využití

  • Omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu
  • Vypnutí jemných vrásek horního rtu a kolem očí
  • Zpevnění pokožky rukou a předloktí
  • Vyhlazení povrchu rtů
  • Ošetření celulitidy
  • Léčba alopecie  (vypádávání vlasů)

Průběh zákroku

Před zákrokem je vhodné nanést znecitlivující krém.

Vital Injector (Skinbooster) je vlastně „pistole“, kterou lékař přikládá na ošetřovanou plochu kůže. Ta vytvoří podtlak, přisaje se na kůži a z hlavice pistole vyletí pět jehliček, jež do kůže vpichují kyselinu hyaluronovou. Nastavení přístroje umožňuje volbu různých parametrů: velikost aplikované kapky, její dávky, i sílu přisátí na kůži. Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek. Tento systém umožňuje naprosto rovnoměrné rozložení kyseliny, a tak téměř dokonalou celoplošnou hydrataci. Ošetření klienty v ničem nelimituje. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku může být pleť jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které nejpozději třetí den vymizí.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy i muže se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Oštetření je ale také vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují ( jedná se o aktivní  prevenci, před tvorbou vrásek, aby nedošlo ke ztrátě pružnosti a elasticity pokožky). Zákrok je možné absolvovat celoročně, zvláště vhodný je před nebo po létě.

Viditelnost efektu po zákroku

6 až 8 měsíců – Pleť je po ošetření viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta. U starších a sušších kůží doporučujeme výkon opakovat zhruba za 5 až 6 měsíců.

Ideální pro tento laserový výkon je světlá kůže s tmavými chloupky, ale s tímto unikátním systémem chlazení lze ošetřit určitými parametry i kůži mírně opálenou či tmavší typy.

Optimální přípravou před touto laserovou léčbou jsou chloupky narostlé či zastřižené do délky 0,5 – 1 mm. V období mezi jednotlivými laserovými procedurami je optimální chloupky odstraňovat některou z dalších doplňujících epilačních metod, nejlépe epilačním (trhacím) elektrickým strojkem či pinzetou, na těle kromě obličeje i voskem apod. Málo vhodné je použití běžného holicího strojku, po kterém mohou chloupky ve zvýšené míře zarůstat.