LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je Vital Injector?
Jaké přináší výsledky?
Průběh zákroku
Pro koho je zákrok vhodný?
Ceník
Objednat konzultaci

VITAL Injector – omlazení a hydratace pleti

Co je Vital Injector?

Vital Injector (Skinbooster) je unikátní přístroj, s jehož pomocí lze pleť omladit, hydratovat a dodat ji svěží a přirozený vzhled. Aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí přístroje Vital Injector je nejpraktičtější a nejúčinnější. Lékař má možnost perfektně korigovat, do jaké hloubky a jaké množství kyseliny hyaluronové aplikuje. Tato metoda je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a rukou.

S čím Vám ošetření pomůže?

  • Omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu
  • Vypnutí jemných vrásek horního rtu a kolem očí
  • Zpevnění pokožky rukou a předloktí
  • Vyhlazení povrchu rtů
  • Ošetření celulitidy
  • Léčba alopecie  (vypádávání vlasů)

Průběh zákroku

Před zákrokem je vhodné nanést znecitlivující krém.

Hlavice přístroje, kterou lékař přikládá na ošetřovanou plochu kůže vytvoří podtlak, přisaje se a z pistole vyletí pět jehliček, jež do kůže vpichují kyselinu hyaluronovou. Nastavení přístroje umožňuje volbu různých parametrů: velikost aplikované kapky, její dávky, i sílu přisátí na kůži. Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek. Tento systém umožňuje naprosto rovnoměrné rozložení kyseliny hyaluronové, a tak téměř dokonalou celoplošnou hydrataci. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v běžném režimu. Po zákroku může být pleť jemně oteklá, mohou být patrné mikrovpichy, které nejpozději třetí den vymizí.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy i muže se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Oštetření je ale také vhodné i pro mladší klienty, kteří zatím výrazné změny pokožky nepozorují (jedná se o aktivní prevenci před tvorbou vrásek, aby nedošlo ke ztrátě pružnosti a elasticity pokožky). Zákrok je možné absolvovat celoročně, zvláště vhodný je před nebo po létě.

Viditelnost efektu po zákroku

6 až 8 měsíců – Pleť je po ošetření viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě. U pacientů se starší a sušší kůží doporučujeme výkon opakovat zhruba za 5 až 6 měsíců.

Fotogalerie