S čím vám pomůže mezoterapie?

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy.

Článek k přečtení ZDE

Ploché břicho, pevné hýždě i diskrétní pomoc ženským potížím. Nová léčba je už i u nás

Vylepšují břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách. Navíc odstraňují tuk a pomáhají v léčbě inkontinence, hemoroidů a v terapii pro zlepšení sexuálních funkcí. To vše dokážou dva nové lékařské přístroje, které využívají elektromagnetickou vlnu. Jeden díky vysokovýkonnému elektromagnetickému poli účinně stimuluje hluboké svaly celého pánevního dna. Druhý zase umí vyrýsovat vytoužené „břišáky“ a vytvarovat zadeček.

Přečíst článek casopisczechindustry.cz k přečtení zde

Přečíst článek firststyle.cz k přečtení zde

Přečíst článek tojesenzace.cz k přečtení zde

Když jde doslova o krk

Všichni už jsme slyšeli nebo četli, že se máme snažit omezovat čas věnováný neustálému kontrolování telefonu. Některé hříchy mládí prý vyhladit nejde, stopa času na krku je nemylosrdná a nezvratná. Hm, ale co když ne?

Co dělat, když máte knírek, ale nestojíte o něj?

Jen málokdo se k němu přizná, a přitom jde o problém rozšířenější, než byste si mysleli. Co dělat, když máte knírek, ale nestojíte o něj?

Jak si lékařky chrání pleť a podle čeho si vybírají krémy

O důležitosti UV ochrany toho bylo napsáno a řečeno tolik, že by to vydalo na celé jedno oddělení Národní knihovny. Možná i na celou. Jak se na tento často opomíjený krok dívají ti nejpovolanější? Zeptali jsme se předních českých lékařek, jak si ony samy chrání pleť, jaké produkty používají a podle čeho si je vybírají. Inspirujte se a mažte se.

Přečíst článek k přečtení zde

Boj s akné je na dlouho

Nevzhledné zanícené pupínky rozeseté po celém obličeji, ale i krku či ve kštici, na hrudníku či ramenou. Trápí mladisvé i dospělé, patří mezi nejčastější dermatózy. Jak s nimi bojovat?

Přečtěte si celý rozhovor

ČRo Dvojka

Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka 10:10 - 10:30.

S mezoterapií a enzymy ke kráse

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže po zimě unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy.

V jednoduchosti je krása a přesně takové je i ošetření, kdy se drobnými mikrojehličkami aplikuje léčivý zákrok do střední vrstvy kůže: rychlé, jemné, zaměřené na konkrétní místo.

Přečíst si článek na lifestylenews.cz

Přečíst si článek na firststyle.cz

Přečíst si článek na trendyzdravi.cz

Přečíst si článek na celebritytime.cz

Přečíst si článek na topgentleman.cz

Opalování? Ano, ale pouze s ochranou

S přibývajícím množstvím slunečních paprsků poroste i zájem lidí o pěkné opálení. Stále totiž máme v sobě zakořeněno, že krásně opálená pleť je ukázkou zdraví a krásy. Při tomto uvažování, ale zapomínáme, že každý z nás má jinak citlivou kůži. Sluníčko může našemu zdraví v konečném důsledku i ublížit.

Přečtěte si celý rozhovor

Spánek zhoršují stres i nedostatek pohybu. U obézních lidí je chrápání častější problém, říká odborník

Proč by do ložnice nemělo pronikat světlo, co je to spánková hygiena a jak může zlepšit spánek? Na všechny tyto otázky odpovídá specialista v oboru ORL Jan Klozar.

Celý článek k přečtení zde

Poznejte bezbolestnou metodu, která nabudí ochablou kůži a s vráskami pomůže okamžitě

Pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Vrásky k životu sice patří, jsou ale noční můrou pro naši krásu. Jemné a povrchové linie lze vylepšit dobrou péčí o pleť a vývoj vrásek zpomalit, ale rozhodně ne zcela zastavit.

Celý článek k přečtení zde

Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás. Jak dosáhnout výsledků i bez skalpelu

Naše pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Většina z nás pak začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat na atraktivitě každého z nás.

Celý článek k přečtení zde

Jak se efektivně zbavit pigmentových skvrn na kůži

Pigmentové skvrny trápí především ženy, a to v každém věku. S přibývajícími roky se však objevují čím dál častěji. Nejčastěji se nevzhledné tmavé fleky objevují v dekoltu na obličeji nebo na hřbetu rukou. Všude, kde jsou lidé vystavení přímému sluníčku, které může spouštět hyperpigmentaci.

Celý článek k přečtení zde

Pigmentové skvrny trápí především ženy. V zimě je ideální čas s nimi zatočit

Pigmentové skvrny na kůži trápí v různé míře spoustu z nás. Tyto nevzhledné fleky mají různé tvary, velikosti i intenzitu zbarvení. Obvykle postihují spíš ženy, a to s tmavší pletí. Ve vetší míře se objevují také v těhotenství. Poradíme, jak je možné se jich zbavit.

Celý článek k přečtení zde

V čem se liší chrápání od spánkové apnoe? Co dělat, když má poruchy spánku dítě?

Chrápání i apnoe, tedy stav, při kterém se člověk dusí, ovlivňují lidský spánek. Člověk je nevyspalý, přestože všeobecně platná pravidla pro délku spánku nejsou. „Standardní čas spánku úplně neexistuje, protože každý je nastaven trochu jinak – někomu stačí pět hodin, někdo vyžaduje přes osm,“ vysvětluje onkolog hlavy a krku Jan Klozar.

Celý článek k přečtení zde

Kožní výrůstky jsou nevzhledné a opticky přidávají roky navíc. Jak je odstranit a co rozhodně nikdy nedělat

Kožní výrůstky jsou útvary na kůži různého typu a tvaru. Obvykle se objevují na krku, v podpaží, na slabinách, stehnech, očních víčkách nebo pod prsy. Nejčastěji se jedná o fibromy, keratózy, bradavice a milie. Ty neškodné se dají snadno odstranit speciálním laserem. Zákrok je bezbolestný, navíc není časově náročný a rekonvalescence je krátká.

Celý článek k přečtení zde

Spánek může být i rizikový faktor

Prof. MUDr. Jan Klozar, CSc. patří mezi naše špičkové odborníky v oboru ORL. Jeho specializací je onkologie hlavy a krku, jíž se věnuji na 1. LF UK a FN v Motole, a chirurgická léčba chrápání a spánkových apnoí, kterou provádí na klinice Laser Plastic v Praze. Obě oblasti přitom bere stejně vážně, neboť i "největší klíč ke zdraví", za který bývá spánek považován, může být naopak klíčem k vážným zdravotním problémům.

Zatočte s vráskami. Na krémy zapomeňte, existuje účinná a bezbolestná metoda, která funguje okamžitě

Jednoho dne se vám na obličeji začnou objevovat, ať chceme, nebo ne. V dnešní době ale existuje možnost, která vám v boji proti vráskám pomůže, a to okamžitě a bezbolestně. A dokonce i na problematických místech.

Celý článek k přečtení zde

Jak se efektivně zbavit pigmentových skvrn na kůži

Pigmentové skvrny na kůži trápí v různé míře spoustu z nás. Tyto nevzhledné fleky mají různé tvary, velikosti i intenzitu zbarvení. Obvykle postihují spíš ženy, a to s tmavší pletí. Ve vetší míře se objevují také v těhotenství. Poradíme, jak je možné se jich zbavit.

Celý článek k přečtení zde

Nemožné hned, zázraky na počkání aneb i bez skalpelu lze dosáhnout kýžených výsledků

Vrásky se s přibývajícím věkem týkají každého z nás, jsou totiž přirozeným projevem stárnutí. Pleť postupně ztrácí svou pružnost a pevnost a většina z nás začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat roky.

Celý článek k přečtení zde

U novinek nejdříve nastavíme vlastní kůži

Rozhovor s vyhledávanou estetickou dermatoložkou MUDr. Zuzanou Kulíkovou.

Celý rozhovor k přečtení zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Krásné tělo jako před dítětem

Krásné tělo jako před dítětem. To je název článku, ve kterém se dozvíte, jakých skvělých účinků lze dosáhnout s přístrojem D-ACTOR 200. Tímto přístrojem dokážeme odstranit celulitidu, vypnout ochablou kůži na pažích, vnitřních stehnech nebo nad koleny, vyhladit strie, lymfedémy a obličejové vrásky.

Celý článek Krásné tělo jako před dítětem si můžete přečíst zde>> (externí odkaz) (nové okno)

I muži touží po hladkém těle bez chloupků

I muži touží po hladkém těle bez chloupků. "Nejvíce manažeři od čtyřiceti let výše, tradičně sportovci a pak mladí muži, kteří žijí moderními trendy." říká MUDr. Marta Moidlová v článku "Adié, chundelatí krasavci!", který vyšel v týdeníku Květy. Začtete se do článku a dozvíte se více o trvalé depilaci laserem.

Celý článek "Adié, chundelatí krasavci!" ke stažení zde>>

Deficit vitaminu C

Deficit vitaminu C a skorbut neboli kurděje jsou stále hrozbou, která nepominula ani v současné civilizaci. Přečtěte si o tom ve stejnojmenném odborném článku, který přináší nejnovější aktuality z farmakoterapie.

Celý článek Deficit vitaminu C, bude ke stažení zde:

Vitamin C - nové pohledy na terapeutický potenciál

Rizikovým faktorem vzniku řady chronických onemocnění je oxidativní stres. A proto se v posledních letech věnuje pozornost právě vitaminu C, který je velmi významným antioxidantem. Přečtěte si k tomuto tématu víc v zajímavém článku a odborné studii.

Celý článek Vitamin C - nové pohledy na terapeutický potenciál Bude ke stažení zde:

v rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz

Také v rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz jste si mohli přečíst všechny zásadní informace o vyšetření poruch dýchání během spánku. Přečtěte si zajímavosti od profesora Jana Klozara, odborníka na spánkovou medicínu a lékaře naší kliniky LaserPlastic.

Celý článek si můžete přečíst zde>>

Vrásky pod kontrolou

Ach ty vrásky. Pomozte si od nich s pomocí speciálních krémů. K nákupu vhodného krému právě pro vás se můžete inspirovat v článku Vrásky pod kontrolou. A až krémy nebudou stačit, nechte si poradit od odborníků z kliniky LaserPlastic a zkuste lifting bez skalpelu.

Celý článek Vrásky pod kontrolou ke stažení zde>> (externí odkaz) (nové okno)

BioRev

Přečtěte si veškeré podrobnosti o kolagenu BioRev - návod k použití, zvláštní upozornění a další zajimavosti o mimořádných účincích tohoto zcela přírodního přípravku.

V časopise Katka vyšel náš příspěvek Profi

V časopise Katka vyšel náš příspěvek Profi péče věnovaný ošetření přístrojem Dermolissage - Silkpeel Platinum MD. Přečtěte si ve stručnosti na jakém principu tento přístroj pracuje a jaké výsledky přináší.

Celý článek s naším příspěvkem ke zhlédnutí zde>>

hydratuje, zjemní a vyhladí od nehezkých vrásek

Alespoň jednou, dvakrát do roka si dopřejte profesionální péči dermatoložky. Dnešní špičková technika a nejnovější lasery dokáží s vaší pletí zázraky. Zvlášť přístroj SilkPeel Platinum MD. Vyčistí pleť do hloubky, hydratuje, zjemní a vyhladí od nehezkých vrásek. Přečtěte si o tom v novém příspěvku kliniky LaserPlastic.

 • Přečtěte si článek o špičkové dermatologické péči - celý je ke stažení ve dvou dílech - 1. díl a 2. díl

Kyselina pro krásu

Kyselina pro krásu. Jakkoliv to může znít zvláštně, fakt je ten, že například v boji proti vráskám je kyselina hyaluronová skutečně účinná. Krok za krokem vás o tom v testu přesvědčí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. Uvidíte, že pokud se chcete zbavit vrásek, regenerovat pokožku, nebo dokonce vytvarovat bradu, pak ošetření kyselinou stojí za to.

Celý článek „Kyselina pro krásu“ ke stažení zde>>

Co je vlastně ten chemický peeling

Přečtěte si rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v časopisu Žena a život. Dozvíte se, co je vlastně ten chemický peeling, pro koho jen tento zákrok vhodný a zda se dá kombinovat i s dalšími kosmeticko-estetickými zákroky.

Celý článek "Co je vlastně ten chemický peeling" k přečtení zde (externí odkaz) (nové okno)

Je možné dnes ještě věřit fotografii?

Je možné dnes ještě věřit fotografii? Při pohledu na herečku Sharon Stone to není tak jisté… Nebo, že by se za její krásou skrývalo jiné tajemství než zlaté ručičky uměleckých fotografů?

Na krásnou Sharon Stone v letáčku na výplně Restylane se podívejte zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Mladší o pár let

Do třetího dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásily dvě paní Marcely. Mudr. Marta Moildová aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na třetí díl pořadu Mladší o pár let

Mladší o pár let

V posledním dílu pořadu Mladší o pár let jsme se seznámili s manželi Novotnými. Paní Soňa podstoupila depilaci obličeje od přebytečných chloupků a pan Josef Novotný botulotoxinové injekce mezi obočí, oblast čela a okolí očí. K tomu všemu se také připojil výplňový implantát a to vše pod zodpovědnýma rukama paní Mudr. Marty Moidlové.

Podívejte se na desátý díl pořadu Mladší o pár let

Mladší o pár let

Do druhého dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásila paní Jana. Mudr. Marta Moildová paní Janě aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na druhý díl pořadu Mladší o pár let

Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?

Říkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Celý článek k přečtení zde>> (externí odkaz) (nové okno).

Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

MUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde>> (externí odkaz) (nové okno).

MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma

MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila, jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Celý rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v pořadu Sama doma ke stažení zde>>

Typy ekzémů

Typy ekzémů - článek uveřejněný v časopise KATKA 50/2009 informace a souvislosti komentuje MUDr. Lenka Faltová, dermatoložka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Typy ekzémů" ke stažení zde >>

Bradavice už jdou odstranit i laserem

V deníku Metro vyšel článek "Bradavice už jdou odstranit i laserem", ve kterém MUDr. Lenka Faltová popisuje o moderním odstraňováním bradavic pomocí vysokovýkonného laseru v kombinaci s cévním laserem. Tato nová metoda slaví nemalé úspěch na poli odstranění bradavic.

Celý článek "Bradavice už jdou odstranit i laserem" je ke stažení zde (nové okno).

Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev

Na portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev", ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Celý článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev" je ke stažení zde

Resurfacing: revoluce v péči o pleť!

Resurfacing: revoluce v péči o pleť! - článek publikovaný na portálu prozeny.cz - článek publikován 21/03/2009

Celý článek "Resurfacing: revoluce v péči o pleť!" ke stažení zde >>

pořad Sama Doma

Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

pořad Doktorka

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>>

Lasturky na přání

V článku "Lasturky na přání" v časopise Žena a život se dočtete zajímavé informace o Labioplastice neboli zmenšení malých stydkých pysků. Na otázky ohledně Labioplastiky odpovídá Mudr. Marta Moidlová.

Celý článek "Lasturky na přání" je ke stažení zde

Bujný dekolt

Zvětšení poprsí: Bujný dekolt - článek uveřejněný v časopise KATKA 43/2009 - na nejčastější dotazy odpovídá MUDr. Jiří Borský, Ph.D.

Celý článek "Zvětšení poprsí: Bujný dekolt" ke stažení zde >>

Ňadra, věc žhavá!

Přečtěte si článek Ňadra, věc žhavá!, ve kterém se dozvíte spoustu věcí o ženském poprsí a jeho velikosti. Pomůžou vám bylinky v pilulkách či zázračné gely ke zvětšení prsou? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky kolem velikosti prsou zodpověděl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph. D.

Celý článek Ňadra, věc žhavá ke stažení zde >>

Mladší o pár let

V 6.dílu seriálu Mladší o pár let dvě kamarádky Eva a Zdeňka prošly úžasnou proměnou. Mudr. Marta Moidlová použila injekce botulotoxinu a laserové paprsky. Evě vyhladila čelní vrásky a upravila rty. Zdeňka podstoupila vyhlazení čela a nosoretních vrásek a byly jí odstraněny červené žilky a kožní bradavičky.

Mladší o pár let

Na základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víček a odstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let

Face lift je třeba správně načasovat

Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Celý článek "Face lift je třeba správně načasovat" k přečtení zde>>

Elixír mládí nebo plastická chirurgie

Hledáte efektivní řešení, jak omladit svůj obličej? Zaposlouchejte se do rozhovoru na Rádiu Impuls. Tentokrát byl hostem plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D., který posluchačům objasnil všechna pro a proti faceliftingu.

Celý rozhovor "Elixír mládí nebo plastická chirurgie?" k poslechu zde >>.

Blefaroplastika

V pořadu SAMA DOMA vysílaného 30.5.2011 jsme mluvili o plastice převislých víček tzv. Blefaroplastice, která je v posledních letech velmi žádaná. Projevy stárnutí pleti jsou totiž nejvíce znatelné právě u očních víček.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA na ČT1

Prsa z vlastního tuku

Mudr. Eva Dřevínková, která patří mezi špičky ve svém oboru, hovoří o problematice rakoviny i zvětšení prsou.

Celý článek k přečtení zde

Dolíčky, zmizte!

Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde

Rozhovor s Mudr. Martinem Tománkem

Moderní metody invazivních i neinvazivních metod odstraňování tuku s Mudr. Martinem Tománkem – estetickým chirurgem kliniky LaserPlastic. Diskuze na Českém rozhlase 16.6.2020.

Krk a dekolt bez vrásek

Když jde doslova o krk...Všichni už jsme slyšeli nebo četli, že se máme snažit omezovat čas věnovaný neustálému kontrolování telefonu. Některé hříchy mládí prý vyhladit
nejde, stopa času na krku je nemilosrdná a nezvratná. Hm, ale co když ne?...

Celý článek VOGUE LAB care je ke stažení zde

Už žádné chloupky na obličeji

Jen málokdo se k němu přizná, a přitom jde o problém
rozšířenější, než byste si mysleli. Co dělat, když máte knírek,
ale nestojíte o něj?...

Celý článek VOGUE LAB care je ke stažení zde

Co je omlazení pleti ENERJET

Nové minimálně invazivní ošetření určené pro problematiky, které byly doposud řešitelné jen s velkými kompromisy.

Kinetická injektáž účinných látek vysokým tlakem, které jsou kontrolovaně a rovnoměrně rozprášeny v nanočástečkách až do hloubky 6mm a do plochy o průměru 10 mm od vstupního 200µ mikrootvůrku a to zcela bez použití jehel.

Přečíst si článek na denikplus.cz

Přečíst si článek na tyden.cz

Přečíst si článek nafirststyle.cz

Přečíst si článek na tojesenzace.cz

Přečíst si článek na madambusiness.cz

Přečíst si článek na lifestylenews.cz

K estetickému dermatologovi jako k zubaři

Nejen nákladné krémy, séra a masky. MUDr. Zuzana Kulíková, dermatoložka z pražské kliniky LaserPlasctic, tvrdí, že dnes už většina lidí potřebuje absolvovat i nějaké estetické zákroky, aby svou pleť dokázali udržet v dobrém stavu.

Konec celulitidy? Nová lékařská technologie odstraňuje její příčiny.

Pražská klinika představila v minulém týdnu novou metodu v boji proti celutidě. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy.

Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. A perfektně tvaruje i postavu. První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců.

Přečíst si článek na barandov.tv

Přečíst si článek na zenydivky.cz

Přečíst si článek na tyden.cz

Jak vypadat v šedesáti
na třicet ?

Devatenáct let se specializuje na estetickou medicínu a hledá způsoby, jak nám ubrat roky. I když pracuje s lasery, jehlami a skalpelem, je přesvědčená, že pro vzhled je důležitý spánek, sex nebo správné krémy.

BTL UNISON - BUDOUCNOST V LÉČBĚ CELULITIDY A TVAROVÁNÍ POSTAVY

 • Nově nabízíme unikátní přístroj na hubnutí, zpevnění, vypnutí svalové a vazivové tkáně a odstranění celulitidy
 • Jediný přístroj, který řeší všech 5 příčin celulitidy
 • Za zaváděcí cenu s konzultací zdarma

Easy peasy

Sestavili jsme velký seznam nejrůznějších triků, z nichž můžete vybrat jen ty, které vám vyhovují, anebo každý den či týden do svého zajetého režimu zařadit jeden z nich. Najdete tu nejrůznější tipy týkající se stravovacího režimu i jednotlivých potravin, častých zlozvyků, ale i cvičení. Doporučujeme vytrhnout a nalepit na ledničku.

Deník zdraví - kůže si pamatuje

Žádný jiný orgán těla nesledujeme tak bedlivě a úzkostlivě jako kůži, která nám připomíná neúprosný běh času. Zároveň jsme ale schopni se k ní chovat naprosto bezohledně, někdy až brutálně. Dnes a denně se s tím setkává dermatoložka Zuzana Kulíková z pražské kliniky LaserPlastic.

Válka s pomeranči

Harper's Bazaar - Celulitida.

Ze všech možných přístrojových ošetření se nám v redakci nejvíc osvědčila elektrická rázová vlna. Je to metoda, která se nejprve používala pro rozbíjení ledvinových kamenů nebo při léčbě kloubů. Akustické vlnění zničí zapouzdření tukových buněk, a tkáň se tak stane měkčí a aktivnější. Kombinuje se s hlavicí pracující na principu nastavitelného podtlaku, který narušuje tukové buňky, a takzvaného roller pohybu, tedy válečkové masáže. Pro ten nejlepší výsledek je třeba podstoupit šest až osm ošetření. Zkuste zajít na kliniku LaserPlastic (laserplastic.cz) nebo Laser Esthetic (laseresthetic.cz), za jejichž výsledky ručíme.

ČRo Dvojka

Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka.

Péče o krk a dekolt

O tvář pečujete s nejvyšší možnou starostlivostí, ale na pokožku krku a dekoltu zapomínáte? Chyba! poradíme vám, jak tento zkrášlující a neméně důležitý rituál zařadit do vaší běžné denní rutiny. jen tak se v létě budete moci pochlubit výstavním výstřihem.

BLESK PRO ŽENY: MEZOTERAPIE KYSELINOU HYALURONOVOU

Odjakživa čas od času trpím atopickým ekzémem, tudíž je moje pleť hodně suchá. Kvalitními krémy se dá hodně napravit, takže mě výraznější vrásky zatím netrápí. V poslední době jsem si ale všimla, že mám velice napjatou kůži v očním okolí. Zvykla jsem si používat kyselinu hyaluronovou přidanou do krémů nebo sér, protože dobře hydratuje. Jenomže to má háček: „zamyká“ vodu jen ve vrchních vrstvách pokožky. Mezoterapie využívá látku mnohem efektivněji. Aplikuje ji totiž hlouběji do kůže, tam, kde se přirozeně tvoří v mládí, ale věkem postupně ubývá. Vyvolává také tvorbu kolagenu a nových buněk k doplnění základních stavebních látek kůže. Dohromady to znamená, že hydratuje pleť maximálně efektivně a ještě k tomu dlouhodobě. Doufala jsem, že si poradí i s mojí supernáročnou kůží.

Jak to probíhalo

Nejdřív mi sestřička potřela celý obličej znecitlivujícím krémem, protože aplikace není bez bolesti. Látka se totiž aplikuje drobnými mikrojehličkami, a to po celé tváři, případně i krku či dekoltu (to zatím nepotřebuji). Doktorka Zuzana Kulíková mi přístroj ukázala a je pravda, že jsem se trochu zalekla. Do hlavice, kterou přikládala na kůži, bylo zasazeno hned několik jehliček. Upřímně, není to nic příjemného a teče trochu krve. Celé to trvalo asi dvacet minut a byla jsem ráda, že to mám za sebou. Těšila jsem se ale na výsledek, pro krásu se musí trpět! Asi pět dní jsem měla v místech vpichu drobné otoky a pak modřinky, ale dalo se to zakrýt make-upem, takže jsem to moc neřešila.

Výsledek

Když se pleť zahojila, byla opravdu svěžejší a pod očima se viditelně vypnula. Nepotřebuji hutné krémy a séra, abych přes den v kanceláři nebyla jako „sušenka“. Zákrok by se měl pro stoprocentní výsledek opakovat po měsíci a pak ještě za čtvrt roku. Pro udržení účinku je vhodné podstoupit kúru dvakrát ročně. Myslím, že se to vyplatí vzhledem k tomu, kolik stojí drahé krémy, s nimiž se tak maximálně kosmeticky „pomazlíte“.

Užitečné informace:

Kde: Klinika plastické chirurgie LaserPlastic (www.laserplastic.cz)

Za kolik: Cena za jedno ošetření celého obličeje je 6 500 korun.

Pro koho se hodí: Pro starší ženy, jejichž pleť je vysušená, mdlá nebo povadlá. Pomůže ale i těm, které mají pokožku dehydratovanou třeba kvůli klimatizaci nebo po zimě.

S čím nepomůže: Neodstraní hluboké vrásky a velmi povadlou pleť. Tam je lepší volit jiné metody.

Rozhovor s plastickým chirurgem MUDr. Evou Dřevínkovou

V Rokytnici ji příliš často nepotkáte. Pokud ano, nejspíš bude zrovna na procházce s rodiči nebo teď v zimním období třeba s dětmi na Farském kopci, pokud to sněhové podmínky umožňují. Přestože má MUDr. Eva Dřevínková vskutku nabitý program, žádost o rozhovor pro Horský kurýr přijala velmi ochotně.

Evo, žiješ a pracuješ v Praze, kdy jsi naposledy měla příležitost navštívit rodnou Rokytnici? O Vánocích?

Doma u rodičů jsem byla opravdu na Vánoce a teď na pololetní a část jarních prázdnin. Jezdíme do Rokytnice celá rodina moc rádi. Děti tu mají dostatek vyžití jak v zimě, tak v létě. My si zde zase rádi odpočineme a relaxujeme, jak nám to pracovní diář dovolí. Většinou sportujeme a užíváme hor.

Jsme spolužáci stejného ročníku rokytnické základní školy, ale přiznám se, že netuším, kdy a jak vzniklo Tvé rozhodnutí studovat lékařství? Byla jsi ovlivněna tím, že maminka je zdravotní sestra a máš tedy zdravotnictví v rodině?

Už na základní škole jsem chtěla být zdravotní sestřičkou jako moje maminka, ale bohužel jsem měla atopický ekzém, tak jsem ze zdravotních důvodů nemohla. Proto jsem se rozhodla, že budu doktorka a naštěstí mi osud i štěstí přál a vše se mi splnilo. I zdravotní obtíže mi zmizely.

Obecně si dokážeme představit náplň práce plastického chirurga, ale řekni nám něco o své práci. Jaké zákroky provádíš?

Pracuji ve Fakultní nemocnici na Klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady v Praze, odborně nejvyšším pracovišti v naší republice. Zde se věnuji péči o dětské pacienty (úrazy, vrozené vady rukou, rozsáhlé pigmentové skvrny, hemangiomy, operace odstálých boltců, operaci velkých prsů dívek i chlapců a vrozené vady atd.). Péče o dospělé pacienty zahrnuje problematiku kožních nádorů, žen po odstranění prsu pro nádor či z důvodu prevence, dále zde provádíme operace břicha – abdominoplastiku, chirurgii ruky a mnoho dalšího včetně akutních ošetření úrazů. Také provádím veškeré spektrum kosmetických plastických operací a to jak na této klinice, tak i v privátním zařízení Laserplastic, s.r.o. u paní primářky Moidlové. Kromě operování a péči o dané pacientky také vyučuji studenty 3. lékařské fakulty v českém i anglickém jazyce a následně je i zkouším. Vše mně moc baví a moje práce je tedy i mým koníčkem.

V jaké fázi léčby se k Tobě dostávají pacientky s rakovinou prsu? Dá se vše uvést do stavu, jak to bylo před nemocí?

Ženy po nádoru prsu přichází na doporučení onkologa po ukončení léčby mamologem (prsní specialista). Většinou se tak děje aspoň jeden rok po odstranění prsu. My jim pak nabízíme možné způsoby rekonstrukce, aby prsy co nejvíce odpovídaly těm původním. Umíme vytvořit nový prs a následně i dvorce s bradavkou. Nutno ale říci, že už to nikdy nebudou stejné prsy. Ženy jsou ale na toto připravené a po výkonu spokojené. Vracíme je zpět do života s jejich ženstvím.

Zavedla Tě Tvá práce někdy do zahraničí?

V roce 2005 jsem s manželem odjela na 3 roky do Velké Británie. Byli jsme v krásném městě Cardiffu, hlavním městě Walesu. Dostala jsem tu možnost celé 3 roky pracovat na tzv. prsní klinice, kde jsme sami prováděli už prvotní diagnostiku nádorů prsu a jeho léčbu s následnou rekonstrukcí. Byla to úžasná zkušenost a čerpám z ní dodnes.

Vím, že s Tebou dělala rozhovor Česká televize a Český rozhlas. To může být zajímavá zkušenost vystoupit živě ve vysílání, že?

Ano, toto vše je součást naší práce: dělat osvětu a dát o sobě lidem vědět a nastínit možnosti léčby. Byla to vždy milá zkušenost a jsem za to ráda. Je to výzva a ty se musejí podstupovat, i když jsou stresující. Nutno říci, že i moderátoři jsou jen lidé jako my všichni ostatní a není nutno se jich bát, s některými se stále stýkám a nebudeš mi věřit, ale stali jsme se i kamarády.

Na závěr trochu odbočím. Tvé děti aktivně sportují, závodí za Duklu Praha. Čemu konkrétně se věnují? Mají nějaké úspěchy?

Máme úžasně sportovní děti, za což jsme moc rádi a bereme to jako dar. Filípek (9) i Julinka (5) chodí na atletiku na Duklu a moc je to baví. Dále dělají plno jiných sportů jako plavání, florbal, tenis, ping pong, sportovní gymnastiku, bruslení atd., ale pouze rekreačně. Filípek dosáhl úžasného výsledku v roce 2017, kdy vyhrál velké finále Čokoládové tretry v Ostravě a stal se mistrem republiky v běhu na 100m ve své věkové kategorii. Minulý rok vyhrál na Dukle Memoriál Josefa Odložila. Julinka má také několik běžeckých medailí z pražských závodů. Jsme na oba moc pyšní. Děkuji za rozhovor a přeji Ti hodně úspěchů v Tvém náročném zaměstnání. Jiří Koblasa

Jak léčit křečové žíly

Přečtěte si, jak léčit křečové žíly a kolik to stojí ve stejnojmenném článku z deníku Metro. Doktor Robert Vlachovský v něm prezentoval možnosti léčby a upozornil, že žilní onemocnění je celoživotní, chronický problém a vyznačuje se zhoršováním a tendencí k recidivám.

Největší vliv na vznik křečových žil má genetika

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D., specialista na operace žilního systému, poskytl rozhovor pro internetový portál ŽENA-IN.cz na téma křečových žil. Z příspěvku se mimo jiné dozvíte, v kolika letech se objevují první křečové žíly, jaké indicie signalizují nutnost operace, nebo zda hrozí návrat křečových žil, když už jste jeden zákrok absolvovali a mnohé další informace.

Celý rozhovor s názvem Největší vliv na vznik křečových žil má genetika k přečtení zde

Problematika chrápání

Prof. MUDr. Jan Klozar, CSc. byl 10. února hostem pořadu Sama Doma, kde hovořil o problematice chrápání. Poslechněte si rozhovor a zjistěte, co způsobuje chrápání, a jak může vést zúžení dýchacích cest až k nemoci zvané spánkový apnoický syndrom neboli spánková apnoe.

Celý rozhovor s profesorem Klozarem v pořadu Sama Doma si poslechněte zde

Špatné dýchání ve spánku

Profesor Klozar byl 22. února hostem pořadu Hovory na Českém rozhlasu, kde se věnoval tématům špatného dýchání ve spánku, chrápání a vyprávěl o spánkové laboratoři, nebo o chirurgii hlavy. Zaposlouchejte se do zajímavého rozhovoru. Dozvíte se také o světových objevech, na kterých se prof. MUDr. Klozar podílí, nebo o tom, kdy je lékař v nejlepších letech.

Celý rozhovor si poslechněte zde

Chrápání

Profesor Klozar byl 20.5.2015 hostem pořadu ČT Sama Doma. Podívejte se na jeho příspěvek věnovaný chrápání.

Poruchy dýchání během spánku

Také v rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz jste si mohli přečíst všechny zásadní informace o vyšetření poruch dýchání během spánku. Přečtěte si zajímavosti od profesora Jana Klozara, odborníka na spánkovou medicínu a lékaře naší kliniky LaserPlastic.

Celý článek si můžete přečíst zde

Výhody screeningového přístroje

Přečtěte si příspěvek z časopisu Týden, ve kterém jsme čtenářům přiblížili novinku o rychlém vyšetření poruch dýchání během spánku. Profesor MUDr. Jan Klozar, Csc., odborník na spánkovou medicínu, rinologii a onkologii hlavy a krku v něm vysvětluje výhody screeningového přístroje i zákroku, kterým lze řešit spánkový apnoický syndrom.

Kolik procent dětí a dospělých trpí spánkovou poruchou?

Zajímá vás, kolik procent dětí a dospělých trpí spánkovou poruchou? A chcete vědět, zda je chrápání signálem upozorňujícím na skrytou chorobu? Pokud ano, pak si přečtěte článek, který vyšel na portálu Webozdravi.cz i s příspěvkem profesora Klozara.

Světový den spánku

Dne 18.3. si připomínáme Světový den spánku. Ne náhodou byl proto profesor Klozar večerním hostem radiožurnálu. Poslechněte si jeho zajímavé povídání z 21. března 2016. Specialista na spánkovou medicínu odpovídal například na otázky: Proč špatně spíme, co je spánkový apnoický syndrom a další.

Pacient s rakovinou hrtanu

Profesor Klozar provedl náročný zákrok, při kterém pomohl pacientovi s rakovinou hrtanu. Příběh pacienta Milana jsme mohli sledovat v jednom z dílů seriálu Nemocnice Motol. Pokud jste ho ale nestihli, pak si můžete alespoň přečíst článek na portále blesk.cz.

Celý článek o zákroku s profesorem Janem Klozarem ke zhlédnutí zde

Špatné návyky před spaním

2. dubna 2016 byl profesor Klozar hostem Studia 6 víkend na České televizi. Tématem jeho návštěvy byly špatné návyky před spaním. Podívejte se na rozhovor a zjistěte například, proč má dnes tolik lidí problémy se spánkem, zda jde o civilizační chorobu, a jak s ní můžeme bojovat.

Příspěvek doktora Klozara si můžete vybrat z obsahu víkendového studia 6 zde

Nekvalitní spánek

17. března je světový den spánku a profesor Klozar byl při té příležitosti hostem portálu TÝDEN.cz, kde se zabýval otázkami jako například, jaké zdravotní problémy může způsobit nekvalitní spánek? Jak léčit spánkovou apnoe? Jan Klozar odpovídal v chatu i na další otázky. Pročtěte si jeho odpovědi.

Problematika chrápání

Prof. MUDr. Jan KLOZAR, odborník na spánkovou medicínu, byl hostem Českého rozhlasu, kde v rozhovoru rozebíral problematiku chrápání. Pokud jste nestihli vysílání, získali jsme pro vás přepis otázek od posluchačů a odpovědí profesora Klozara přímo z tohoto pořadu.

Přečtěte si otázky a odpovědi zaměřené na chrápání - přepis rozhovoru ke stažení zde >>

Odstranění vrásek pomocí laserů

"Co bychom měli vědět o odstraňování vrásek pomocí laserů?" – článek uveřejněný v časopise Madame, řeší otázku odstranění vrásek. Každá žena se tímto problémem v jisté fázi svého života zabývá. MUDr. Dagmar Frösslová a Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. radí, v jakém věku je nejhodnější zákrok laserem podstoupit.

Celý článek "Co bychom měli vědět o odstraňování vrásek pomocí laserů?" ke stažení zde >>

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" - článek uveřejněný v časopise XANTYPA názory lékařek kliniky LaserPlastic - MUDr. Marty Moidlové, MUDr. Dagmar Frösslové a MUDr. Lenky Faltové

Celý článek "Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" ke stažení zde

Noční krém s hypoalergenními účinky

Vyzkoušejte jedinečný noční krém s hypoalergenními účinky, který doporučuje sama dermatoložka MUDr. Dagmar Frösslová. Super rescue antioxidant night moisturizer Clinique nedráždí pleť a jistě oceníte jeho vyhlazující efekt.

Prohlédněte si přípravky na suchou pleť. Celý článek ke stažení zde >>.

Opalovací krém na obličej Sun lotion

Vyzkoušela jste již několik typů opalovacích krémů, ale žádný vám nevyhovoval? Dermatoložka MUDr. Dagmar Frösslová doporučuje opalovací krém na obličej Sun lotion, který se dobře nanáší a přitom nezatěžuje pokožku.

Informujte se o výhodách tohoto přípravku. Celý článek ke stažení zde

Odstranění bradavic laserem

V deníku Metro vyšel článek "Bradavice už jdou odstranit i laserem", ve kterém MUDr. Lenka Faltová popisuje o moderním odstraňováním bradavic pomocí vysokovýkonného laseru v kombinaci s cévním laserem. Tato nová metoda slaví nemalé úspěch na poli odstranění bradavic

Ve jménu kůže

Ve jménu kůže - článek uveřejněný v časopise KATKA 28/2009 informace a souvislosti komentuje MUDr. Lenka Faltová, dermatoložka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Ve jménu kůže" ke stažení zde: 01, 02

Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji

Na portálu OnaDnes.cz vyšel článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji", ve kterém MUDr. Lenka Faltová pojednává o 10 nejčastějších příčinách, které mohou za stárnutí kůže.

Celý článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji" je ke stažení zde

Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám

Na portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev", ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Celý článek "Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev" je ke stažení zde

Dermatologické problémy

MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic se v pořadu Občanské judo vyjádřila k dermatologickým problémům, které se objevují u mnoha lidí v době léta.

Podívejte se na celé video s MUDr. Lenkou Faltovou

Problematika pigmentace a jizvičky v obličeji

V pořadu Salon snů na TV Barrandov MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic vysvětluje problematiku pigmentací a jizviček v obličeji.

Podívejte se na celé video s MuDr. Lenkou Faltovou

Čištění a péče o pleť

MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic radí v pořadu Salon snů na TV Barrandov v otázkách čištění a péči o pleť.

Podívejte se na celé video s MuDr. Lenkou Faltovou

Vznik melanomu

V Občanském Judu na TV Nova řeší MUDr. Faltová problematiku opalování a varuje před nebezpečím vzniku melanomu, z důvodu nadměrného opalování a nedostatečné ochrany kůže před UV zářením.

Podívejte se na celé video s MUDr. Lenkou Faltovou

Novinky v léčbě celulitidy

Přečtěte si článek Dolíčky, zmizte!, který vyšel v časopise Katka. Dozvíte se, jaká jsou stadia celulitidy, co ji způsobuje i jaká je prevence proti ní. Dermatoložka MUDr. Lenka Faltová vám navíc prozradí, jaké jsou novinky v léčbě celulitidy, zda je celulitida dědčičná, nebo jak může strava ovlivnit pomerančovou kůži.

Celý článek Dolíčky, zmizte! ke stažení zde

"Akné? Ach ne!"

Článek Akné? Ach ne! vás podrobně seznámí s jedním nejrozšířenějším kožním onemocněním. MUDr. Faltová vám dá odpovědi na vše, co by vás o akné mohlo zajímat. Například kdy a jak vzniká, jak se starat o aknózní pleť, nebo jak se proti akné bránit.

Celý článek "Akné? Ach ne!" ke stažení zde

Rázová vlna

Seznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Celý článek "Rázová vlna" ke stažení zde

Protizánětlivý zklidňující přípravek Aknecolor

Sháníte vhodný korektor, který vám zakryje nevzhledné akné, ale přitom nezatíží vaši pokožku? Vyzkoušejte protizánětlivý zklidňující přípravek Aknecolor. „Ve formě krémpasty je vhodný především k ošetření mastné a smíšené pleti,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Lenka Faltová, která tento kosmetický výrobek vřele doporučuje.

Celý článek o korektorech ke stažení zde

„Chtěla bych omládnout a zkrásnět…“

Stále mladá a krásná chce být každá žena. Na otázky týkající se omlazení pleti a různých dermatologických zákroků odpovídala MUDr. Lenka Faltová pro časopis Žena a život. Inspirujte se článkem a vyzkoušejte dermatologické zákroky, díky nimž získáte mladistvější pleť.

Celý článek "Chtěla bych omládnout a zkrásnět…" ke stažení zde

Korekce hlubokých jizev

MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila, jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Celý rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v pořadu Sama doma ke stažení zde

Kmenové buňky, krása z vlastních zásob

Estetická dermatoložka, MUDr. Lenka Faltová přispěla do článku s názvem Kmenové buňky, krása z vlastních zásob. Přečtěte si tedy zajímavé informace o séru s výtažky z kmenových buněk - jak se používá a k čemu je dobré.

Celý článek Kmenové buňky, krása z vlastních zásob ke stažení zde

Nejlepší zbraně proti pocení

Víte, jaké jsou nejlepší zbraně proti pocení? Prozradí vám to MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku. Informujte se, zda je lepší deodorant či antiperspirant v kuličce, spreji nebo tzv. stick?

Celý článek Nejlepší zbraně proti pocení ke stažení zde

Krém na ruce, váš ochranný štít

Přečtěte si článek dermatoložky, MUDr. Lenky Faltové, který se věnuje krémům na ruce. Čtěte jaké krémy se mají používat na velmi suché a namáhané ruce, na hrubou kůži, pigmentové skvrny, jaké mají používat citlivky, nebo které se hodí v zimě.

Celý článek Krém na ruce, váš ochranný štít ke stažení zde

Prevence rakoviny kůže

Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma, kde byla dne 25. března 2013 hostem MUDr. Lenka Faltová. Tématem byla tentokrát prevence rakoviny kůže. Informujte se, jak rozpoznat nebezpečné změny na kůži, a jak se vyvarovat jejich vzniku.

Záznam rozhovoru s MUDr. Lenkou Faltovou ke shlédnutí zde

4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidy

Zajímá vás, jak se zbavit celulitidy? MUDr. Lenka Faltová v novém článku na portálu zena.centrum.cz radí, že nejdůležitější je pracovat s kůží. Jedině tak zajistíme, že se v podkoží nenahromadí přebytečný tuk. A když už nás přeci tukové polštářky trápí, pak lze doporučit 4 nejúčinnější metody jak se zbavit celulitidy.

Celý článek 4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidy k přečtení zde

Jak mít krásné nohy

V říjnovém čísle časopisu InStyle jste se mohli dočíst, Jak mít krásné nohy. MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku prozradila vše o skvělých účincích Rázové vlny, která dokáže zatočit s celulitidou. Celulitida totiž trápí až 90 % žen a dobrých rad není nikdy na škodu.

Článek Jak mít krásné nohy k přečtení zde

Krásná v každém věku

Přečtěte si cenné rady MUDr. Lenky Faltové. V listopadovém čísle časopisu InStyle vám prozradí, s jakými metodami estetické medicíny dosáhnete krásné a rozjasněné pleti (nejen ve věku od 30 let). Přečtěte si jaké "pleťové minimum" by pro vás mělo být samozřejmostí.

Celý článek Krásná v každém věku k prohlédnutí zde

"Jak to dělám já"

MUDr. Lenka Faltová pomáhá druhým na cestě za zdravím, mládím a krásnou pletí. Jaké zásady ale dodržuje ona sama? Zjistěte to z nového článku "Jak to dělám já", který vyšel v časopisu Žena a život. V článku se dozvíte jaké přípravky doktorka Faltová ráda používá, a jak probíhá její běžný den.

Celý článek "Jak to dělám já" si můžete stáhnout zde

Nemůžete se zbavit kruhů pod očima?

Nemůžete se zbavit kruhů pod očima? MUDr. Lenka Faltová vám v novém čísle časopisu L'amour vysvětlí, proč se kruhy objevují, i když dodržujete zdravou životosprávu a dlouho spíte. A poradí vám také první pomoc, jak se jich co nejrychleji zbavit.

 • 1. díl článku s názvem Nenáviděné kruhy si můžete stáhnout zde
 • 2. díl článku s názvem Nenáviděné kruhy si můžete stáhnout zde

"Den melanomu"

Doktorka Faltová byla v neděli 31.5.2015 hostem na zpravodajské televizi ČT24, kde k příležitosti Dne melanomu hovořila o riziku vzniku tohoto onemocnění, o tom, jak je rozšířené, jak poznat, že se něco se znaménkem děje a také jak se chránit.

Celý příspěvek můžete zhlédnout zde,
Po najetí na odkaz zaškrtněte políčko u záložky "Den melanomu".

Chcete-li si dopřát některý z estetických zákroků, podzim a zima je k tomu ideální. Proč?

Chcete-li si dopřát některý z estetických zákroků, podzim a zima je k tomu ideální. Proč? Ošetřená pleť se totiž nesmí vystavovat slunečním paprskům. Doktorka Faltová proto doporučuje na zimu například Ultherapii, laserové odstranění pigmentací nebo chemický peeling. Na jaro si pak nechte mezoterapii.

Více se dočtete v článku Jak si načasovat kosmetické zákroky. V zimě vsaďte na laser i ultrazvuk.

Zimní období je ideální pro určité korektivní zákroky

Zimní období je ideální pro určité korektivní zákroky. Jaké to jsou? Na to vám odpoví ve svém příspěvku MUDr. Lenka Faltová, korektivní dermatoložka kliniky LaserPlastic. Trochu vám napovíme ale už teď - jsou to všechny laserové zákroky. Například ošetření červených žilek ale nechte raději na jaro. Přechody z chladu do tepla tomuto ošetření nesvědčí.

Jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření

MUDr. Lenka Faltová byla 19. dubna 2016 hostem Snídaně s Novou a s moderátory rozebírala problematiku bezpečného opalování. Zjistěte například, jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření, nebo kdy je vhodné začít s ochranou pokožky.

Na celý díl Snídaně s Novou s doktorkou Faltovou se podívejte zde

Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny - nejvíc se jich objevuje v létě. V obličeji a na rukou, což jsou místa, kam takřka stále dopadají sluneční paprsky. Pigmentové skvrny mohou představovat čistě estetický problém, někdy ale mohou být i příznakem nemoci. Přečtěte si o tom víc na blogu drogerie teta, kam přispívá i MUDr. Lenka Faltová.

Článek Jak na pigmentové skvrny k přečtení zde

Vyspěte se dorůžova - spánek a pleť

Spát se vyplatí. Už jen proto, že vyspaný člověk má lepší náladu, lépe se koncentruje a taky lépe vypadá. V noci v těle probíhají blahodárné regenerační procesy. Jaké? To vám v dalším příspěvku na blogu drogerie teta prozradí MUDr. Lenka Faltová.

Přečtěte si článek Vyspěte se dorůžova - spánek a pleť - ke zhlédnutí zde

"Prošlá kosmetika?"

Neschovávejte si prošlou kosmetiku a už vůbec ji nepoužívejte. Mohla by vám udělat z pleti i života peklo. Proč? To vám prozradí MUDr. Lenka Faltová v článku, který vyšel 13. 9. 2016 na blogu drogerie teta.

Celý článek s názvem Prošlá kosmetika? Neschovávejte to napořád! k přečtení zde

Tipy pro ženy, které kupují kosmetiku svému partnerovi

Pokud jde o vztah k běžné hygieně, rozdíly mezi ženami a muži se pomalu stírají. Trend říká, že si ženy své protějšky do určité míry vychovaly. A jestli v tom chcete, milé dámy, pokračovat, budou se vám jistě hodit tipy pro ženy, které kupují kosmetiku svému partnerovi. Svým názorem přispěla do článku i MUDr. Lenka Faltová.

Článek s názvem Pánové, do sprchy! k přečtení zde

Správný čas na kosmetický zákrok

Víte, kdy je ten správný čas na kosmetický zákrok? Poradí vám MUDr. Lenka Faltová ve stejnojmenném článku, který vyšel na blogu drogerie teta. Dozvíte se, jak a čím pečovat o svou pokožku, abyste dosáhla nejlepších výsledků.

Článek s názvem Správný čas na kosmetický zákrok k přečtení zde

Jizvy a jizvičky - jak na ně?

Jizvy a jizvičky - jak na ně? Ve stejnojmenném článku vám s těmito nedokonalostmi poradí MUDr. Lenka Faltová. Dozvíte se například, že na drobné jizvičky postačí make-up a trocha zručnosti. A na ty větší se zaměřte ihned, jakmile se ranka zahojí. Jak potom postupovat, se dočtete ve stejném článku na blogu drogerie teta.

Článek Jizvy a jizvičky k přečtení zde

Jaké kožní problémy může vyřešit laser?

9. června 2017 odpovídala Lenka Faltová na otázky Zuzany Burešové z Českého rozhlasu: Co je bezpečné opalování? Jaké kožní problémy může vyřešit laser? Je dnes vůbec možné odhadnout věk ženy, která podstupuje řadu plastických operací?

Odpovědi si poslechněte v záznamu pořadu Večerní host Radiožurnálu zde

Jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky

12. června 2017 byla doktorka Lenka Faltová dopoledním hostem Českého rozhlasu. Hovořila na téma, jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky, co je hlavní příčinou vzniku rakoviny kůže a další.

Celý rozhovor si můžete poslechnout zde

Kongres na Bali IMCAS Asia 2017

MUDr. Faltová a MUDr. Kulíková na kongresu na Bali IMCAS Asia 2017 se zaměřením na na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii. Brzy vám přineseme čerstvé informace o tom, co zajímavého se aktuálně děje ve světě zdraví a krásy a s jakými tématy naše kolegyně samy přispěly.

Odstranění tetování laserem

Jak lze odstranit tetování? Laserem. „Laser podporuje tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější. A pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí....”, říká MUDr. Lenka Faltová. O jaký laser že se jedná? A při jakých dalších zákrocích ho můžeme použít? Veškeré další podrobnosti vám vysvětlí v rozhovoru pro portál Zdraví a my.

Celý rozhovor najdete zde

Nutnost chránit se před sluncem

Když se řeknou „sluneční brýle z tržnice”, doktorku Faltovou jímá hrůza. Proč? Třeba proto, že denně řeší případy spálení sluncem s nevratnými následky. Estetické potíže jsou ale jen maličkosti oproti nádorům, které ohrožují i lidský život.

Více o nutnosti chránit se před sluncem v příspěvku MUDr. Faltové pro časopis Týden:

Pihy, znaménka či tetování - ošetření laserem

Se spoustou kožních problémů dokáže pomoci laser. „Laserové ošetření je šetrnější, hojení rychlejší a s lepším výsledným estetickým efektem, ale ne v každém případě jej můžeme použít,” říká MUDr. Lenka Faltová. Více prozradíme na osobní konzultaci, nebo si přečtěte nejnovější článek z časopisu TETA.

Článek s názvem Pihy, znaménka či tetování. Jak se jich zbavit k přečtení zde

Face lift

Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Celý článek "Face lift je třeba správně načasovat" ke stažení zde

Množství rad týkajících se dermatologie

MUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde

Radiofrekvenční terapie

Radiofrekvenční terapie je jedinečným řešením jak efektivně vyhladit pleť. Rádi byste i vy vyzkoušeli tuto metodu? Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Zuzanou Kulíkovou, která byla dne 23.1.2012 hostem pořadu Sama doma. V pořadu divačky seznámila právě s radiofrekvenční terapií a jejími výhodami.

Podívejte se na celý rozhovor s MUDr. Zuzanou Kulíkovou zde

Krása jako droga? Trochu…

Přečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová a MUDr. Zuzana Kulíková čtenářům poskytly mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Celý článek "Krása jako droga? Trochu…" ke stažení zde

Pleť po létě

Co byste měli dělat se svou pletí po létě a jaké projevy kůže je vhodné sledovat? To vám prozradí MUDr. Zuzana Kulíková, která byla dne 18.9.2012 hostem pořadu České televize Sama doma. Dozvíte se, jak pečovat o vysušenou pleť a u jakého typu nežádoucí pigmentace je radno navštívit dermatologa.

Podívejte se na celý rozhovor na téma Pleť po létě zde

Zpevněte své tělo

Vraťte formu svalům, vyzkoušejte chytré přístroje pro tvarování postavy a vyhlaďte pokožku. Jak na to se dozvíte v článku Zpevněte své tělo! ve kterém korektivní dermatoložka MUDr. Zuzana Kulíkováradí, jaké je nejlepší ošetření do plavek.

Celý článek Zpevněte své tělo ke stažení zde

Chraňte pleť proti chladu

Chraňte pleť proti chladu, to je název nového článku magazínu Kondice, ve kterém MUDr. Zuzana Kulíkovávysvětluje vlivy extrémních zimních teplot. Informujte se, co se děje s vaší pletí v zimě, a jak si vytvořit vhodnou bariéru. Nechcete přeci, aby se vám na tváři objevily vrásky, šupinky a nevzhledné skvrny.

Celý článek Chraňte pleť proti chladu ke stažení zde

Kolagen

V dnešní době hraje vzhled důležitou roli. A to i při hledání zaměstnání. MUDr. Zuzana Kulíková proto v článku "Probudíme kolagen", vydaném v Týdeníku Květy radí, jaké možnosti vám v tomto směru nabízí plastická chirurgie.

Celý článek "S vlčáky v zádech", ve kterém najdete i rozhovor s názvem Probudíme kolagen, ke stažení zde>>

Jak mít krásné nohy

Jak mít krásné nohy vám ve stejnojmenném článku prozradí dermatoložka kliniky LaserPlastic MUDr. Zuzana Kulíková. Přečtěte si tedy článek z časopisu InStyle, ve kterém se dozvíte konkrétní typy pro krásná stehna, ale i zadeček rozdělené podle věku.

Celý článek Jak mít krásné nohy ke stažení zde

Antistresové techniky

Suchá a citlivá pleť, padání vlasů, nadmíra pupínků. Příčinou těchto obtíží bývá ve velké míře stres. Tomu se ale nedokážeme zcela vyhnout, a proto jsme se raději zaměřili na zaručené antistresové techniky pro vaši pleť. V článku z magazínu kondice radí MUDr. Zuzana Kulíková.

Celý článek Nervy a pleť ke stažení zde

Intolerance a projevy na kůži

MUDr. Zuzana Kulíková byla 19. února hostem pořadu Sama Doma. Tentokrát se věnovala tématu "Intolerance a projevy na kůži", čili jak kůže reaguje na stres, nemoci, některé potraviny, a další podněty. Zvláštní pozornost paní doktorka věnovala také atopickému ekzému.

Celý rozhovor v pořadu Sama Doma můžete zhlédnout zde

Piha je neškodná, ale znaménko ne

Víte, jaký je rozdíl mezi pihou a znaménkem? Jak se preventivně chránit proti vzniku nebezpečného melanomu, nebo jakým způsobem se pihy a znaménka odstraňují, a kdo o tom rozhoduje? Odpovědi se dočtete v článku "Piha je neškodná, ale znaménko ne, " do kterého přispěla MUDr. Zuzana Kulíková.

Celý článek "Piha je neškodná, ale znaménko ne" ke stažení zde

Laser umí chloupky zničit na dobro

"Po opakovaném ošetření laserem dochází k trvalé redukci ochlupení," vysvětluje dermatoložka kliniky LaserPlastik MUDr. Zuzana Kulíková. A dále uvádí, jak dlouho zákrok trvá, kolikrát se musí opakovat, nebo jaké partie si nechávají nejčastěji depilovat ženy, a jaké muži. To vše se dočtete v článcích z regionálního vydání idnes.cz.

 • Článek "Laser umí chloupky zničit na dobro" z Olomouckého vydání iDNES 10/3/2014 zde
 • Článek "Laser umí chloupky zničit na dobro" z Hradeckého vydání iDNES 21/2/2014 zde

Velké póry: Vyretušujte je ve třech krocích

MUDr. Zuzana Kulíková přispěla do nového článku v magazínu Kondice s názvem Velké póry: Vyretušujte je ve třech krocích. Vysvětluje v něm, jak vznikají tzv. černé tečky a jaké metody estetické dermatologie fungují při ošetřování pleti lépe, než běžná kosmetika. Chemický peeling, diamantová dermabraze nebo frakční CO2 laser - zjistěte, co obnáší tyto zákroky.

Celý článek Velké póry: Vyretušujte je ve třech krocích ke stažení zde>>

"Okénko estetické dermatologie"

Přinášíme vám "Okénko estetické dermatologie", do kterého přispěla MUDr. Zuzana Kulíková. Tentokrát se věnovala novým možnostem rejuvenace v korektivní dermatologii. Z konkrétního a propracovaného článku se tedy například dozvíte, co má nejvýznamnější vliv na stárnutí a tvorbu hlubokých vrásek, co přesně je cílem rejuvenace, nebo si budete moci přečíst dopodrobna o různých metodách jako chemický peeling, mezoterapie, laserové ošetření apod.

Celý článek Nové možnosti rejuvenace v korektivní dermatologii ke stažení zde>>

Jak používat pleťové sérum

Víte, co je pleťové sérum a jak ho používat? Ne? Pak si to přečtěte v novém čísle časopisu L'amour. V něm doktorka Zuzana Kulíková vysvětluje, jak a kdy sérum nanášet a s jakými dalšími přípravky ho používat. Pleťové sérum je totiž účinnější než běžné krémy a zbaví vás celé řady nedokonalostí.

Celý článek s názvem Jak používat pleťové sérum si stáhněte zde>>

Nemocemi z povolání

Doktorka Kulíková byla 7.5. 2015 hostem pořadu České televize Sama Doma. Podívejte se na její příspěvek a zjistěte, s jakými nejčastějšími nemocemi z povolání se setkává doktorka Kulíková na klinice LaserPlastic, a jak se dá léčit (nebo zda vůbec) kontaktní alergický ekzém.

Když pleť reaguje na slunce

Přečtěte si, co dělat, když pleť reaguje na slunce. MUDr. Zuzana Kulíková vám poradí v novém článku, který vyšel na portále OnaDnes.cz. Zaměří se na pupínky, vyrážku, spálení, skvrnky neboli hyperpigmentaci i unavenou pleť.

Celý článek si přečtěte zde>>

Jak se starat o pokožku v létě

Přečtěte si článek o pihách a znaménkách v časopisu Moje zdraví. MUDr. Zuzana Kulíková v něm radí, jak se starat o pokožku v létě, jak zabránit vyskákání nehezkých flíčků na pleti a jak pokožce dát v horkých letních dnech to nejlepší.

Celý článek si můžete přečíst zde >>

Víte, co potřebuje vaše pleť?

Víte, co potřebuje vaše pleť? Abyste si byla jistější, přečtěte si nový, stejnojmenný článek z magazínu Blesk pro ženy. Dozvíte se i názor MUDr. Zuzany Kulíkové, dermatoložky kliniky LaserPlastic. Poradí vám, jak v létě ozdravit namáhanou pleť, nebo kdy a proč navštívit dermatologa. Doktorka Kulíková navíc prozradí, jak se sama po létě stará o svou pleť.

Která metoda estetické dermatologie může poskytnout pleti maximální hydrataci

Přečtěte si, která metoda estetické dermatologie může poskytnout pleti maximální hydrataci. Přesně na takovou otázku odpověděla doktorka Zuzana Kulíková v březnovém vydání časopisu Zdraví.

Celý článek s názvem Zkrášlující hydratace i s příspěvkem MUDr. Kulíkové si stáhněte zde>>

Jde se úplně zbavit nepěkné jizvy?

Jde se úplně zbavit nepěkné jizvy? Odpověď najdete v článku, který vyšel v deníku Metro. Tématu odstraňování jizev se v něm věnuje korektivní dermatoložka naší kliniky MUDr. Zuzana Kulíková.

 • Celý článek "Zbavit se nepěkné jizvy? Jde to, ale určitě ne úplně" si přečtěte zde>>

Jak bojovat proti rozšířeným pórům

Přečtěte si, jak bojovat proti rozšířeným pórům v dubnové Kondici. S nejdůležitějším krokem číslo 1 - cílenou péčí, vám poradí Zuzana Kulíková, dermatoložka kliniky LaserPlastic.

Článek z portálu Kondice.cz si můžete přečíst zde>>

Příjemná zkrášlovací procedura přístrojem Ultraformer III.

Den matek je ideální příležitost, jak děkovat svým maminkám a připomenout jim, jak moc je máme rádi. A můžeme jim svátku přinést i nějaký dárek - jaký, to se můžete inspirovat v článku, do kterého přispěla i MUDr. Zuzana Kulíková. Jedním z dárků totiž může být příjemná zkrášlovací procedura přístrojem Ultraformer III.

Přečtěte si celý článek s názvem Uctívání bohyní dneška - k zhlédnutí zde >>

Kongres na Bali IMCAS Asia 2017

MUDr. Faltová a MUDr. Kulíková na kongresu na Bali IMCAS Asia 2017 se zaměřením na na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii. Brzy vám přineseme čerstvé informace o tom, co zajímavého se aktuálně děje ve světě zdraví a krásy a s jakými tématy naše kolegyně samy přispěly.

Vraťte očím jiskru

„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Více si přečtěte v článku s názvem Vraťte očím jiskru – k přečtení zde>>

Plastické zákroky

Od kdy si lidé oblíbili plastické zákroky, proč chtějí vypadat jinak, než vypadají, a jak se odchází z nemocnice po několika těžších operacích - to všechno jsou témata Hovorů na Českém rozhlaze, kde byla dne 10.10.2016 hostem MUDr. Eva Dřevínková. Poslechněte si tento zajímavý rozhovor.

O rekonstrukcích prsou

Doktorka Dřevínková byla 14. září 2016 hostem pořadu Dvojka v Českém rozhlase a povídala o rekonstrukcích prsou po onkologických nálezech i z preventivních důvodů.

Plastika paží

Plastika paží pomáhá pacientům vyřešit povadlou kůži na rukou, která jim zůstala napříkad po radikálním úbytku váhy. Pokud o tomto zákroku uvažujete, přečtěte si co musíte vědět, než se k ní odhodláte. Ve stejnojmenném článku na portále Žena.cz vám poradí MUDr. Eva Dřevínková.

Kdy je správný čas navštívit plastického chirurga

Doktorka Eva Dřevínková byla 13. ledna 2017 hostem streamového pořadu Mezi námi. Podívejte se na video, kde si společně s psychologem Patrikem Procházkou a cvičitelkou Hankou Kynychovou povídali o tom, kdy je správný čas navštívit plastického chirurga, kdy je to naopak zbytečné a proč málokdo přizná estetický zákrok, přestože výsledky jsou více než patrné.

Celé video Plastické operace: Kdy je čas dopřát si zásah estetického chirurga ke zhlédnutí zde>>

Pernament jako řešení

Permanentní make-up to není jen obočí, ale například navrácení přirozeného vzhledu bradavek po rekonstrukci prsu nebo řešení při vypadávání vlasů způsobené nemocí. Přečtěte si, co se o tom píše v příloze Mladé Fronty DNES, kam také přispěla MUDr. Eva Dřevínková.

Článek o využití permanentního make-upu k přečtení zde>>

Vraťte očím jiskru

„Kůže očního okolí je velmi specifická. Je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci. Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání,“ říká doktorka Kulíková a kolegyně z LaserPlastic MUDr. Eva Dřevínková dodává: „V případě výrazněji pokleslých víček a váčků pod očima je plastická operace nejefektivnější řešení.”

Více si přečtěte v článku s názvem Vraťte očím jiskru – k přečtení zde>>

Od diagnózy, až po nová prsa

Když na medicíně začínala, skončila na místě, kam má odvahu vstoupit málokdo – u popálených dětí. Časem však MUDr. Evu Dřevínkovou osud přivedl do Velké Británie, kde dávala naději ženám s onkologickým onemocněním prsu. Pacientky provázela po celou dobu – od diagnózy, až po nová prsa – často ještě krásnější než předtím. Dnes o totéž usiluje v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a u nás na klinice LaserPlastic.

Celý článek s názvem Lidské příběhy najdete všude ke zhlédnutí zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Laserová liposukce

Zajímá vás laserová liposukce? MUDr. Martin Tománek v článku na portálu PraguePost vysvětlí, jak probíhá laserová liposukce a jaké jsou její výhody.

Celý článek k přečtení zde>>

Unikátní laserová metoda

Dne 27.1.2009 byl MUDr. Martinem Tománkem hostem pořadu Večerní host Radiožurnálu. Poslechněte si rozhovor o unikátní laserové metodě, při které se odstraňují neestetické podkožní vrstvy tuku, nebo o různých možnostech současné plastické chirurgie, nejčastějších pacientech a také o peněžní stránce zákroků.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem si můžete přehrát zde>>

Jak probíhá liposukce

Přebytečný tuk už vás nemusí trápit. MUDr. Martin Tománek vám v článku v internetovém magazínu OnaDnes.cz vysvětlí, jak probíhá liposukce, která vás zbaví tukových polštářků.

Celý článek s názvem Liposukce vás zbaví tuku. Vyberte si jak, kde a za kolik k přečtení zde>>

„Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“

Článek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.

Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji

Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji - článek uveřejněný na internetovém portále MEDIAFAX.cz 24/08/2009 - liposukční techniku komentuje MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Nový druh laseru umožní provádět liposukce téměř bez bolesti a mnohem účinněji" článek zde >>

"Co se dělá s tukem, který se odsaje při liposukci?"

OTÁZKY A ODPOVĚDI - otázky a odpvědi uveřejněné v časopise MAXIM - na odtázky odpovídá plastický chirurg MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Co se dělá s tukem, který se odsaje při liposukci?" článek zde >>

Liposukce pomocí laseru

Liposukce pomocí laseru - článek publikovaný na portálu marianne.cz - laserovou liposukci paží provedl plastický chirurg MUDr. Martin Tománek

Celý článek "Liposukce pomocí laseru" článek zde >>

O dvě čísla ubrat ...

Jestliže se potřebujete zbavit tukových polštářků a nevíte jak na to, přečtěte si článek v časopise Maminka O dvě čísla ubrat ...

Celý článek O dvě čísla ubrat ..." článek zde >>

Laserová liposukce

Trápí Vás kila navíc? Nemáte čas na hubnutí? Právě pro vás je zde laserová liposukce. Přečtěte si zajímavý článek na portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce.

Celý článek portálu iDNES.cz Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce článek zde >>

Transfer tuku

Přečtěte si článek, který byl zveřejněn na webovém portále ProŽeny.cz, a ve kterém MUDr. Martin Tománek podrobně vysvětluje, jak probíhá transfer tuku, na jakých partiích se tento zákrok provádí a jaké jsou jeho přednosti.

Celý článek s názvem Krásné tvary pomocí vlastního tuku? Ano! k přečtení zde >>

Laserem asistované liposukce

Štíhlá a dokonale vytvarovaná postava je snem mnoha žen a dokonce i mužů. Jak toho dosáhnout s pomocí laserem asistované liposukce vysvětluje v novém článku MUDr. Martin Tománek. Přečtěte si více o zákroku, který vám přináší rychlé a trvalé výsledky.

Celý článek s názvem Jako proutek díky laseru k přečtení zde>>

Modelace laserem

Trápí vás nevzhledné faldíky a rádi byste zhubli do plavek? A už jsem slyšeli o modelaci laserem? Že ne? Podívejte se na rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem, který byl tentotkrát hostem pořadu Sama doma, a seznamte se s touto jedinečnou metodou hubnutí, která je rychlá a bezbolestná.

Celý pořad Sama doma ke zhlédnutí zde >>.

Úprava genitálií

Úprava genitálií se v posledních letech stává stále běžnější věcí. Právě o tomto problému promluvil v rozhovoru na rádiu Impuls estetický chirurg Martin Tománek.

Poslechněte si celý rozhovor o úpravě genitálií zde >>

Chcete se dozvědět všechno o liposukci?

Chcete se dozvědět všechno o liposukci? K čemu přesně tato operace slouží, jaké má výhody, kdo ji může a kdo naopak nesmí podstoupit, jak dlouho trvá rekonvalescence nebo kolik stojí? To všechno si můžete přečíst v článku "Liposukce od A do Z", ve kterém zodpovídá otázky MUDr. Martin Tománek.

Celý článek Liposukce od A do Z z časopisu Style ke stažení zde>>

Rozhovor s MUDr. Tománkem na téma liposukce

Poslechněte si rozhovor s MUDr. Tománkem, který se odvysílal dne 19.10. v pořadu Hovory na Českém rozhlase. Rozhovor byl na téma liposukce, estetická kritéria a lékařská etika a zjistíte v něm mimo jiné, v jakých případech není vhodné provést určitý zákrok, nebo jaké partie těla se velmi obtížně modelují například sportem nebo úpravou jídelníčku, a jsou proto vhodné k modelaci pomocí plastické chirurgie.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem k poslechu zde>>

Nejméně invazivní laserová liposukce

Přečtěte si článek s názvem Tuky sbohem ze seriálu Jak (ne)stárnout, který vyšel v magazínu FlyUP Look. Dozvíte se o metodách, která vám pomohou zbavit se nežádoucího tuku. Jednou z nich je například nejméně invazivní laserová liposukce, která je na naší klinice LaserPlastic velmi žádaná. S její pomocí můžeme odstranit tukovou tkáň prakticky na jakýchkoliv problémových partiích vašeho těla.

5. článek Tuky sbohem! ze seriálu Jak (ne)stárnout ke zhlédnutí zde>>

Nebojte se liposukce. Jde to i bez bolesti

Přečtěte si článek na portálu Atraktivni.cz, ve kterém MUDr. Martin Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dočtete se o efektivních, bezbolestných metodách, které jsou receptem na krásnou a souměrnou postavu.

Celý článek s názvem Nebojte se liposukce. Jde to i bez bolesti ke zhlédnutí zde>>

Moderní metoda pro modelaci postavy

Přečtěte si článek o moderních metodách pro modelaci postavy, který vyšel na portále PrimaŽena.cz a v anglické verzi také v The Prague Post. Z článku se dozvíte, jaké partie lze formovat při liposukci. MUDr. Tománek vám vysvětlí, že některé oblasti lze při tom samém zákroku zeštíhlet a jiné zároveň modelovat.

Liposukce

Přečtěte si článek na portálu Moda.cz, ve kterém MUDr. Tománek odpovídá na otázky ohledně liposukce. Dozvíte se, jaké partie lze formovat při liposukci a jaké techniky při tom moderní medicína využívá.

Laserová liposukce

MUDr. Martin Tománek byl 17. února 2015 hostem pořadu "S vámi v Praze" v Českém rozhlase. Tématem rozhovoru byla laserová liposukce, tedy nejefektivnější metoda využívaná k trvalému rozpuštění tukových buněk a zároveň modelaci pokožky.

Celý rozhovor s doktorem Tománkem k poslechu zde>>

Doktoři

Doktor Martin Tománek odpovídá v časopise Moje psychologie na dotaz čtenářky Dariny k laserové liposukci. Přečtěte si, jak MUDr. Tománek popisuje, co je principem tohoto zákroku, jak probíhá rekonvalescence, nebo jaký má efekt.

Celý článek "doktoři", ve kterém jsou příspěvky i dalších známých odborníků, si můžete stáhnout zde>>

Je lepší modelace těla laserem nebo přenesením vlastního tuku?

Je lepší modelace těla laserem nebo přenesením vlastního tuku? Co lépe vypadá a jaký je v tom po lékařské stránce rozdíl? Nejen tyto otázky zodpověděl dne 15.6.2015 MUDr. Martin Tománek v pořadu Třináctka plus na Českém rozhlase.

Celý rozhovor s doktorem Tománkem si poslechněte zde>>

Liposukční a modelační techniky

16. září 2015 byl MUDr. Martin Tománek hostem pořadu Dopoledne s Dvojkou na Českém rozhlase. Tentokrát byly tématem rozhovoru liposukční a modelační techniky.

Celý rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem si poslechněte zde>> od 39 minuty 45 sekundy.

Jak redukovat objem a získat krásné křivky

Liposukce patří v Česku k nejžádanějším zákrokům. Metod, jak redukovat objem a získat krásné křivky, však existuje celá řada. Přečtěte si, kterou z nich preferuje MUDr. Martin Tománek. A přečtěte si vše o gluteoplastice neboli modelaci hýždí v článku s názvem Krásná i zezadu z časopisu Health & Beauty:

"Prsologie"

Článek "Prsologie" publikovaný v časopise Maxim, řeší problém velikosti prsou. Plastický chirurg doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D., který se na modelování prsou specializuje, mluví o zásadních změnách v ženském životě, které poznamenají krásu prsou. Ale i o optimálních velikostech ženských prs.

Celý článek "Prsologie" ke stažení zde

"Mít tak půvabný nosík…"

"Mít tak půvabný nosík…" - článek publikovaný v časopise Style seznamuje čtenáře s plastikami, lasery, implantáty či injekcemi. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. radí, jak se stát mladším a jak si získat zpět své ztracené sebevědomí.

Celý článek "Mít tak půvabný nosík..." ke stažení zde >>

"Co bychom měli vědět o odstraňování vrásek pomocí laserů?"

"Co bychom měli vědět o odstraňování vrásek pomocí laserů?" – článek uveřejněný v časopise Madame, řeší otázku odstranění vrásek. Každá žena se tímto problémem v jisté fázi svého života zabývá. MUDr. Dagmar Frösslová a doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. radí, v jakém věku je nejvhodnější zákrok laserem podstoupit.

Celý článek "Co bychom měli vědět o odstraňování vrásek pomocí laserů?" ke stažení zde

Plastickou operaci chce patnáct žen ze sta

Plastickou operaci chce patnáct žen ze sta - článek publikovaný na portálu zdravi.idnes.cz -publikováno 20/12/2005 nárůst popularity plastických operací komentuje doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Plastickou operaci chce patnáct žen ze sta" ke stažení zde

Současné trendy plastické chirurgie v léčbě vrozených vývojových vad

Současné trendy plastické chirurgie v léčbě vrozených vývojových vad -publikace dostupná na stránkách vydavatelství SOLEN.CZ 06/2007-spoluautorem plastický chirurg doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celá publikace "Současné trendy plastické chirurgie v léčbě vrozených vývojových vad" ke stažení zde

Komplexy stranou. Kupte si krásu u chirurga

Komplexy stranou. Kupte si krásu u chirurga - článek uveřejněný na zpravodajském serveru ONA.IDNES.CZ 19/09/2007 - ubezpečuje plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Komplexy stranou. Kupte si krásu u chirurga" ke stažení zde >>

VILMA CIBULKOVÁ - Zmenšená ňadra!

VILMA CIBULKOVÁ - Zmenšená ňadra! článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 27/09/2007 - operoval Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "VILMA CIBULKOVÁ - Zmenšená ňadra!" ke stažení zde >>

Unikátní operace lékařů z pražských Vinohrad: Michal Steinbauer (31) - Přišili mu utrženou nohu!

Unikátní operace lékařů z pražských Vinohrad: Michal Steinbauer (31) - Přišili mu utrženou nohu! - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/06/2008 - Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Unikátní operace lékařů z pražských Vinohrad: Michal Steinbauer (31) - Přišili mu utrženou nohu!" ke stažení zde >>

Alice Bendová - plastika očních víček

Alice Bendová - plastika očních víček - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 30/06/2008 - operoval Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Alice Bendová - Další plastika!"ke stažení zde >>

Muž přišel o nohu, lékaři mu ji přišili zpět

Muž přišel o nohu, lékaři mu ji přišili zpět - článek publikovaný na portálu zpravy.idnes.cz -publikováno 13/06/2008 Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Muž přišel o nohu, lékaři mu ji přišili zpět" ke stažení zde >>

Krásná prsa? Žádný problém!

Krásná prsa? Žádný problém! - článek uveřejněný v časopise STYLE 11/2008 - článek komentuje primářka MUDr. Marta Moidlová a Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Krásná prsa? Žádný problém!" ke stažení zde >>

Modelace prsou: Dekolt, po kterém ženy touží...

Modelace prsou: Dekolt, po kterém ženy touží... - článek uveřejněný v časopise KATKA 39/2009 - na nejčastější dotazy odpovídá Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Modelace prsou: Dekolt, po kterém ženy touží..." ke stažení zde >>

Dysmorfofobie aneb Chorobná posedlost vlastním vzhledem

Dysmorfofobie aneb Chorobná posedlost vlastním vzhledem - článek uveřejněný na zpravodajském serveru NOVINKY.CZ 29/06/2009 - postoje komentuje plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Dysmorfofobie aneb Chorobná posedlost vlastním vzhledem" ke stažení zde >>

Modelace prsou

Pevná a půvabná článek uveřejněný na portále MLADÁŽANA.CZ 29/06/2009 - modelace prsů komentuje plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Pevná a půvabná" ke stažení zde >>

Práce mě dobíjí...

Práce mě dobíjí... - článek uveřejněný na internetovém portále plasticka-chirurgie.info 8/11/2009 - rozhovor s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D.

Celý článek "Práce mě dobíjí..." ke stažení zde >>

VYPADÁŠ SKVĚLE

VYPADÁŠ SKVĚLE - Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. hodnotí proměnu v pořadu vysílaného na ČT1 dne 6. 6. 2006 od 13:40

Myslím, že jsme viděli velice zdařilou přeměnu teenegera Petra v mladou osobnost, moderně oblékanou, můžeme mu bez váhání dát 95 %. Video ke zhlédnutí zde>>

Replantace

SAMA DOMA - Rozhovor na téma Replantace s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D. vysílaný na ČT1dne 19. 3. 2008 od 05:00

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 - Video k zhlédnutí zde >>.

Mikrooperace – příšívání

SAMA DOMA - Rozhovor na téma Mikrooperace – příšívání s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D. vysílaný na ČT1 dne 2. 6. 2009 od 12:30

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 - Video k shlédnutí zde >>.

Mladší o pár let

9. díl pořadu Mladší o pár let přivítal manžele Eliášovi. Jako první nastoupila MUDr. Marta Moidlová. Paní Boženě napíchla injekce botulotoxinu do čela, vyplnila rty a odstranila pigmentové skvrny na nosea bradavičky z obličeje. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. provedl paní Boženě facelift obličeje a operaci horních a dolních víček. Panu Jiřímu pouze upravil oční víčka.

Podívejte se na devátý díl pořadu Mladší o pár let

Mladší o pár let

Osmého dílu pořadu Mladší o pár let se zúčastnil partnerský pár Miroslav a Jaroslava. Paní Jaroslava podstoupila čtyři zákroky, které byly provedeny během jedné operace. Pan Miroslav podstoupil operaci víčeka liposukci podbradku. MUDr. Marta Moildová opět nasazuje své botulotoxinové injekce.

Mladší o pár let

7. díl seriálu Mladší o pár let navštívili manželé Petrovi. Ladislav podstoupil operaci horních a dolních víček, kterou provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. a laserové ošetření, které provedla MUDr. Marta Moidlová. Andrea podstoupila operaci nosu a u MUDr. Marty Moidlové podstoupila botulotoxin do čela a vložení implantátů do horního rtu.

Úprava horních i dolních víček

Na základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víček a odstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let

Mladší o pár let

Do prvního dílu pořadu Mladší o pár let se přihlásili manželé Jabůrkovi. MUDr. Marta Moildová se manželů osobně ujala a stanovila potřebnou diagnózu. Operaci provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D..

operace víček

Paní Radoslava, účinkující v 10. dílu pořadu Druhá šance, si prošla celou řadou estetických zákroků. Jednou z operací byla operace víček.

Podívejte se na operaci víček, kterou provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. v 10.dílu pořadu Druhá šance.

Lifting obličeje, facelift či omlazení obličeje

Lifting obličeje, facelift či omlazení obličeje - to je téma, které řeší Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. v pořadu Sama doma.

Podívejte se na pořad Sama doma s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D.

Operace očních víček

Do pořadu SAMA DOMA byl pozván Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D., aby diváky seznámil s riziky operace očních víček.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D.

Plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. operoval bez přestání 29 hodin!

Plastický chirurg Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. operoval bez přestání 29 hodin!

Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. byl dne 12. srpna 2011 hostem pořadu Dvojka na Českém rozhlasu. S moderátorkou Stanislavou Lekešovou si povídal mimo jiné o tom, jak operoval bez přestání 29 hodin. Operoval tehdy pána, který si uřezal všechny prsty na knižní řezačce.

Článek a zároveň audiozáznamu rozhovoru můžete zhlédnout zde>>

Hostem Radiožurnálu Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Kauza s nekvalitními silikonovými implantáty se dotkla řady žen. Nejen proto byl v pondělí hostem Radiožurnálu Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. Plastický chirurg mluvil mimo jiné i o reakci lidského organismu na implantáty.

Poslechněte si celý rozhovor zde >>.

Vyplatí se "investovat do výstřihu"?

Vyplatí se "investovat do výstřihu"? Tak zní název rozhovoru s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D., který najdete v Týdeníku Květy. Doktor Andrej Sukop v něm odhaluje současný trend v honbě za dokonalými křivkami. Přečtěte si názor odborníka i vy!

Celý rozhovor s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D. ke přečtení zde>>

Závislosti na plastikách

Přečtěte si nový článek s názvem Závislost na plastikách, který vyšel v časopisu Pestrý svět. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. v něm odpovídá na otázky, o jaké zákroky je v současné době zájem, v jakém věku podstupují ženy a dívky plastické operace, nebo v jakých případech hovoříme o závislosti na plastikách.

Celý článek Závislost na plastikách ke zhlédnutí zde>>

Akutní poranění ruky

Úrazy ruky patří k nejčastějším zraněním. Mnohdy se jim ale nevěnuje dostatek pozornosti, což vede k dalším nutným operačním výkonům, často s nejistým výsledkem. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. se proto věnoval spolu se svými kolegy sepsání manuálu s názvem Akutní poranění ruky. Jedná se o bohatě ilustrovanou monografii adresovanou především odborníkům z řad chirurgů, traumatologů, ortopedů a dalším lékařům. Pokud se o tuto problematiku zajímáte, vřele vám knihu doporučujeme.

Knihu Akutní poranění ruky můžete objednat zde>>

Operovat oční víčka dnes chtějí i muži

"Operace očních víček patří k nejčastěji prováděným úkonům estetické plastické chirurgie," potvrzuje vedoucí lékař plastické chirurgie kliniky LaserPlastic Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. A dále v článku uvádí, jak zákrok Plastika víček probíhá, jak dlouho trvá, jak je (ne)náročný, a že si ho oblíbili muži i ženy. Přečtěte si celý článek a zjistěte nové, zajímavé informace.

Celý článek Operovat oční víčka dnes chtějí i muži ke stažení zde>>

Rozhovor s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D.

Přečtěte si zajímavý rozhovor s Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D., který byl zveřejněn na portálu zdravi.e15.cz. Zjistíte, jaká byla jeho cesta k medicíně, proč si oblíbil obor plastické chirurgie, co považuje na své práci za nejtěžší, jaký je jeho názor na české zdravotnictví nebo také alternativní medicínu a spoustu dalších informací.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde>>

Operace převislých víček

Přečtěte si příběh pacientky Doc. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D., který provedl její operaci převislých víček. Pacientka vypráví den po dni, jak se odhodlala k zákroku, jak probíhal, co při něm cítila, a jak hodnotí výsledek.

 • 1. díl článku s názvem Jak jsem prokoukla v časopisu Marianne si stáhněte zde>>
 • 2. díl článku s názvem Jak jsem prokoukla v časopisu Marianne si stáhněte zde>>
 • 3. díl článku s názvem Jak jsem prokoukla v časopisu Marianne si stáhněte zde>>

Hostem hlavních zpráv na televizi Nova

Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. byl 20. února 2015 hostem hlavních zpráv na televizi Nova. Přiblížil zde divákům unikátní operaci pacientky, které vrták skalpoval hlavu a on ji spolu s týmem specialistů v podstatě vrátil znovu do života. Tato operace je důkazem, že v Česku (a také na klinice LaserPlastic) máme ty nejlepší odborníky a zdravotnictví je u nás na špičkové úrovni.

 • Celou reportáž a rozhovor s doktorem Sukopem můžete zhlédnout zde>> (najděte si čas 19:53)
 • Článek, fotografie a video k tématu můžete zhlédnout zde>>

Plastická operace je moderní řešení

Plastická operace je moderní řešení, takový je název článku, ve kterém se dozvíte podstatné informace o klinice LaserPlastic, jak přistupuje ke svým pacientům, jaké služby nabízí a dozvíte se také to, proč se vlastně říká "plastická operace."

1. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>
2. část článku Plastická operace je moderní řešení ke stažení zde>>

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY - článek uveřejněný v časopise HARPER`S BAZAAR 12/2009 - názory na plastickou chirurgii

Celý článek "TAJEMSTVÍ ŽENSKÉ KRÁSY" 01 >>, 02 >>, 03 >>

Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější

Článek o klasické liposukci v časopise MF Dnes se zabývá otázkou radikálního a rychlého zhubnutí. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenáře s rozdíly mezi neinvazivní a klasickou liposukcí, která je podle jejich slov opravdu účinná a má dlouhodobé výsledky.

Celý článek „Klasická liposukce je náročnější, ale nejúčinnější“ ke stažení zde.

"Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)"

Článek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)" je upoutávkou na divadelní představení Řevnického souboru. Primářka MUDr. Marta Moidlová konstatovala, že hra je vydařená nadsázka ve sféře medicínských úkonů.

Celý článek "Štvanci krásy & mládí (...aneb Češi of plastic, a rádi!)" ke stažení zde

Co může za vypadávání vlasů?

V článku "Co může za vypadávání vlasů?" publikovaného na portálu OnaDnes.cz se dozvíte spoustu zajímavých informací o problémech s vypadáváním vlasů. Primářka MUDr. Marta Moidlová vám odhalí, zda za problémy mohou hormony, léky, stres či culík.

Celý článek "Co může za vypadávání vlasů?" ke stažení zde

"Muži vs.ženy"

Článek "Muži vs. ženy" publikovaný v časopise Style-Krása, řeší problém touhy po dokonalosti jak u žen tak i u mužů. Primářka MUDr. Marta Moidlová přiznává, že nejčastěji prováděným zákrokem je liposukce.

Celý článek "Muži vs.ženy" ke stažení zde >>

Nejvhodnější přípravky na pleť po zásahu laserem

V článku "Pečovatelé" publikovaného v časopise Style, naleznete nejvhodnější přípravky na pleť po zásahu laserem. Primářka MUDr. Marta Moidlová nedá dopustit na produkty Bioderma a vřele je čtenářkám doporučuje.

Celý článek "Pečovatelé" ke stažení zde >>

"Akné umí potrápit, nejen v pubertě"

Článek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" publikovaný v novinách Metro z 17. srpna 2010, řeší estetickou kožní chorobu, která postihuje všechny bez ohledu na věk. MUDr. Marta Moidlová radí, jak léčit toto onemocnění.

Celý článek "Akné umí potrápit, nejen v pubertě" ke stažení zde >>

"Potíte se? Zkuste antiperspiranty"

Článek "Potíte se? Zkuste antiperspiranty" publikovaný v novinách Metro z 3. sprna 2010, se zabývá otázkou nadměrného pocení. MUDr. Marta Moidlová radí čtenářům, jak se s nadměrným pocením hrdě poprat.

Celý článek "Potíte se? Zkuste antiperpiranty" ke stažení zde

Proč chtějí být ženy krásné

Proč chtějí být ženy krásné - článek publikovaný na portálu zdravi.idnes.cz -publikováno 22/09/2003 estetickou medicínu komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "přoč chtějí být ženy krásné" ke stažení zde >>

Akta akné I.

Akta akné I. - článek publikovaný v časopise NAILPRO & SALON v září 2004 - problémy s akné komentuje MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Akta akné I." ke stažení zde >>

K zářivé a svěží pleti díky injekčnímu implantátu Restylane s kyselinou hyaluronovou

MUDr. Marta Moidlová se věnovala klientce Kristýně a pomohla jí k zářivé a svěží pleti díky injekčnímu implantátu Restylane s kyselinou hyaluronovou. Kristýně je 30 let a výsledky i podrobnosti k zákroku jste se mohli dočíst v ELLE dne 1.10.2004

Celý příspěvek Nová tvář, který vyšel v časopisu ELLE si můžete přečíst zde>>

Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu

Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu - článek publikovaný na portálu zena.centrum.cz - o estetické medicíně hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Marta Moidlová: Specialistka na estetickou medicínu" ke stažení zde >>

Články publikované v časopise INSTINKT

Články publikované v časopise INSTINKT - MUDr. Marta Moidlová

03.03.2005, Instinkt č. 09/2005 "Trpět pro krásu? Rozkoš!" >>

19.02.2004, Instinkt č. 08/2004, "Típni to s INSTINKTEM!" >>

24.07.2003, Instinkt č. 30/2003, "Zachraňte si kůži!" >>

Pod povrchem - svlékněte se z kůže

Pod povrchem - svlékněte se z kůže - článek publikovaný na portálu im-4-ana.estranky.cz - o peelingu hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Pod povrchem - svlékněte se z kůže" ke stažení zde >>

Odstraňte skvrny na kráse

Odstraňte skvrny na kráse - článek publikovaný na portálu ona.idnes.cz - o problémech pigmentových skrvn v obličeji hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Odstraňte skvrny na kráse " ke stažení zde >>

Depilace ochlupení v obličeji

Depilace ochlupení v obličeji - článek publikovaný na portálu ceskatelevize.cz - o depilaci ochlupení v obličejí hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Depilace ochlupení v obličeji " ke stažení zde >>

Sázka na laser

Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o laserové epilaci hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Sázka na laser" ke stažení zde >>

Když laser pomáhá vyžehlit únavu...

Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu... - článek publikovaný na portálu marianne.cz - o fotorejuvenaci neboli omlazení pokožky laserem hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Vyzkoušela Marianne: Když laser pomáhá vyžehlit únavu" ke stažení zde >>

Laserová depilace

Revoluční metoda: Zbavte se chloupků jednou provždy - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - princip laserové depilace vysvětluje MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>

Laserová depilace je výborné řešení!

Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení! - článek uveřejněný na online magazinu AHAONLINE.CZ 24/03/2007 - na dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová primářka kliniky Laserplastic

Celý článek "Primářka »zkrášlovací« kliniky: Laserová depilace je výborné řešení!"ke stažení zde >>

Krásná prsa? Žádný problém!

Krásná prsa? Žádný problém! - článek uveřejněný v časopise STYLE 11/2008 - článek komentuje primářka MUDr. Marta Moidlová a Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D.

Celý článek "Krásná prsa? Žádný problém!" ke stažení zde >>

(D)epilační manévry

(D)epilační manévry - článek uveřejněný na portálu mladazena.maminka.cz - o prolémech depilace a epilace radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "(D)epilační manévry" ke stažení zde >>

Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET

Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET - článek uveřejněný v časopise Health.Only 07/2009 - před úskalími opalování varuje a radí MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Opálené tělo: KRÁSA, KTERÁ MŮŽE BOLET" ke stažení zde >>

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?"

"Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" - článek uveřejněný v časopise XANTYPA rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Holka, jak to děláš, že vypadáš tak dobře?" ke stažení zde >>

Zbavte se flíčků navždy

Zbavte se flíčků navždy: - článek uveřejněný v časopise STYLE - radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek "Zbavte se flíčků navždy:" ke stažení zde >>

Úspěch? Jít si za svým!

Úspěch? Jít si za svým! - článek uveřejněný v časopise STYLE 02/2009 - rozhovor s primářkou kliniky LaserPlastic MUDr. Martou Moidlovou

Celý článek "Úspěch? Jít si za svým!" ke stažení zde >>

Stop pigmentovým skvrnám

Stop pigmentovým skvrnám - článek uveřejněný v časopise STYLE 10/2009 - na nejčastější dotazy odpovídá MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "Stop pigmentovým skvrnám" ke stažení zde >

Botulotoxin - Moderní elixír mládí

Botulotoxin - Moderní elixír mládí - článek uveřejněný v časopise KATKA 47/2009 informace a souvislosti komentuje MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Moderní elixír mládí" ke stažení zde >>

Botulotoxin - Aby se Vaše čelo nemračilo

Botulotoxin - Aby se Vaše čelo nemračilo- článek uveřejněný v deníku METRO 10/11/2009 vysvětlení podává MUDr. Marta Moidlová, dermatoložka a primářka kliniky LaserPlastic

Celý článek "Aby se Vaše čelo nemračilo" ke stažení zde >>

KARIÉRA - Dosáhněte v práci úspěchu

KARIÉRA - Dosáhněte v práci úspěchu- článek uveřejněný v časopise MOJE PSYCHOLOGIE rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou, dermatoložkou a primářkou kliniky LaserPlastic

Celý článek "Dosáhněte v práci úspěchu" ke stažení zde >>

Odstraňte skvrny na kráse

MUDr. Moidlová v článku "Odstraňte skvrny na kráse" pro portál Ona.iDNES.cz vysvětluje tvorbu skvrn na pokožce. V článku jsou popsány způsoby, jak se těchto nežádoucích skvrn na pokožce zbavit.

Přečtěte si více o odstranění skvrn na portálu Ona.iDNES.cz.

"Zapomeňte na to, kolik je vám let"

Článek "Zapomeňte na to, kolik je vám let" v časopise ONA DNES se zabývá omlazující kosmetikou pro ženy. MUDr. Marta Moidlová seznamuje čtenářky se svou oblíbenou kosmetikou a parfémem.

Celý článek "Zapomeňte na to, kolik je vám let" je ke stažení zde.

Pryč s vráskami na obličeji

Článek "Pryč s vráskami na obličeji" informuje o možnosti odstranění vrásek kolem očí, úst a na čele pomocí botulotoxinových injekcí. MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, že se není třeba obávat botulotoxinových injekcí ani celkového zákroku.

Celý článek "Pryč s vráskami na obličeji" je ke stažení zde .

Zmenšení malých stydkých pysků

V článku "Lasturky na přání" v časopise Žena a život se dočtete zajímavé informace o Labioplastice neboli zmenšení malých stydkých pysků. Na otázky ohledně Labioplastiky odpovídá MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek "Lasturky na přání" je ke stažení zde .

Odstranění chloupků

Článek o odstraňování chloupků v časopise Ona Dnes popisuje několik způsobů odstraňovaní chloupků od klasického holení až po depilaci. MUDr. Marta Moidlová nabízí pro trvalé odstranění chloupků metodu laserové depilace, která chloupky odstraní natrvalo.

Celý článek o odstranění chloupků je ke stažení zde .

Co nás dělá staršími?

V časopise Marianne vyšel článek "Co nás dělá staršími?", ve kterém MuDr. Marta Moidlová popisuje nejčastější problémy, které nám výrazně přidávají na věku. V článku se dozvíte nejen jak se těchto problémů zbavit, ale také jak jim účinně předchzet.

Celý článek "Co nás dělá staršími?" je ke stažení zde .

Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji

Na portálu OnaDnes.cz vyšel článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji", ve kterém MUDr. Marta Moidlová pojednává o příčínách stárnutí naší kůže.

Celý článek "Deset prohřešků, kvůli nimž vaše pleť stárne rychleji" je ke stažení zde .

Nezapomenout opalovací krém

Přečtěte si článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka, který vyšel v páteční příloze MF Dnes. V něm vám MUDr. Marta Moidlová prozradí, proč si s sebou určitě nezapomenout opalovací krém.

Celý článek Opalovací krém je nutný u moře i u rybníka je ke stažení zde .

Seznamte se s novou metodou hubnutí

Seznamte se s novou metodou hubnutí, s rázovou vlnou. Nahlédněte do článku v němž se MUDr. Marta Moidlová podělila o své zkušenosti, které vás přesvědčí o kladných vlastnostech rázové vlny.

Celý článek "Rázová vlna" ke stažení zde >>.

Článek I muži mají své dny z časopisu ELLE

Zajímá vás, proč v dnešní době i muži podstupují plastické operace, jakou je například liposukce břicha? Přečtěte si článek I muži mají své dny z časopisu ELLE. MUDr. Marta Moidlová zde potvrzuje tvrzení, že metrosexuálů na světě opravdu přibývá.

Celý článek I muži mají své dny ke stažení zde >>

Vyzkoušejte zaručené tipy pro krásnou pleť

Vyzkoušejte zaručené tipy pro krásnou pleť bez plastických operací. Vybrané produkty dodají vaší pleti na svěžesti. Nechte se inspirovat slavnými ženami, mezi něž patří i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek plný tipů pro krásu ke stažení zde >>.

Nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie

Říkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Celý článek k přečtení zde>>.

Jedinečný intenzivní gel, který vaše rty vypne a dodá jim potřebou péči

Chcete mít plnější rty, které budou hydratované? MUDr. Marta Moidlová doporučuje jedinečný intenzivní gel, který vaše rty vypne a dodá jim potřebou péči. Gel Xim Up Lips jemně chladí jako mentol a navíc nebudete mít nepříjemný pocit „brnění“.

Celý článek z časopis u Instyle ke stažení zde >>

Krása jako droga? Trochu…

Přečtěte si poutavý článek o botulotoxinu, jako jednom z nejúčinnějších jedů světa, který se používá ke kosmetickému vyhlazení vrásek. MUDr. Marta Moidlová čtenářům opět poskytla mnoho užitečných rad i varování v oblasti estetické dermatologie.

Celý článek „Krása jako droga? Trochu…“ ke stažení zde>>.

Jak se zbavit skvrnek

Trápí vás skvrnky, flíčky na obličeji či akné? Zbavte se jich jednou provždy. MUDr. Marta Moidlová doporučuje vybrané výrobky i zákroky, které vyhladí vaší pleť v jakémkoliv věku. Začtěte se do článku plného rad odborníka na dermatologii.

Celý článek „Jak se zbavit skvrnek“ ke stažení zde >>

Chcete mít zdravější a mladší pleť? V tom případě vyzkoušejte rozjasňující krém Brightening cream

Chcete mít zdravější a mladší pleť? V tom případě vyzkoušejte rozjasňující krém Brightening cream, který regeneruje poškozenou pokožku a barevně ji sjednocuje. Tento kosmetický přípravek vám doporučuje i MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek o přípravcích proti vráskám ke stažení zde >>.

O exfoliačním čistícím gelu Sébium

„Odloučením povrchové vrstvy buněk pokožku vyhladí, zjemní, a přitom extrémně nevysuší,“ říká primářka MUDr. Marta Moidlová o exfoliačním čistícím gelu Sébium z dermatologické laboratoře Bioderma.

Vyzkoušejte i vy tento přípravek, více naleznete zde >>.

Renokin Lash Lash

MUDr. Marta Moidlová v Elle doporučuje vynikající řasenku Renokin Lash Lash. „K prodlužování,
podpoře růstu řas, zlepšení jejich kvality a pevnosti. Nadchlo mě, že opravdu funguje, a to nejen na řasy, ale i na obočí – prořídlé a ‚vykousané‘ nešetrnými a módními úpravami. Navíc nemá vedlejší účinky jako kapky na léčbu glaukomu.“

Celý článek ke stažení zde>> .

Lash Lash Renokin

Nevyhovuje vám jen tak ledajaká řasenka a často se potýkáte s podrážděním očí? Dermatoložka Marta Moidlová pro vás našla jedinečný přípravek na prodloužení řas – Lash Lash Renokin. Vyzkoušejte ho i vy.

Prohlédněte si i jiné přípravky, které dokáží vylepšit pleť a rozjasnit ji. Celý článek ke stažení zde>>.

Lifting bez skalpelu

"Starejte se o svou pleť, ona vám to v budoucnu vrátí", radí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. V rozhovoru s názvem Lifting bez skalpelu si přečtěte vše co vás zajímá o Ultherapii, nové omlazovací metodě původem ze Spojených Států.

Celý rozhovor na téma Lifting bez skalpelu ke stažení zde>>

Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek

Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek - to je téma článku, ve kterém MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, jak působí laserová rejuvenace nebo mezoterapie. Tyto zákroky jsou vhodné k omlazení pokožky krku, obličeje i dekoltu, pokud je vám nad 30 let.

Celý článek Dokonalý profil, jak omladit krk a zbavit ho vrásek ke stažení zde>>

Zdravý make-up. Který to doopravdy je?

Vyhlaďte a sjednoťte pleť v obličeji a zakryjte všechny drobné nedokonalosti díky zdravému make-upu. A co to vlastně je zdravý make-up vám mimo jiné prozradí primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek Zdravý make-up. Který to doopravdy je? ke stažení zde>>

V péči o pleť je nejdůležitější prevence

V případě péče o pleť je nejdůležitější prevence, dostatečná ochrana před slunečním zářením a omezení kouření. To potvrzuje i primářka MUDr. Marta Moidlová v novém článku magazínu extraDNES.

Bez potu

Víte, jaký je rozdíl mezi antiperspirantem a deodorantem? Přečtěte si to v článku "Bez potu" z oblíbeného časopisu Katka. Z tohoto článku se také dozvíte, jakou neinvazivní metodu doporučuje MUDr. Marta Moidlová v boji proti nepříjemnému pocení.

Celý článek z časopisu Katka s názvem "Bez potu" ke stažení zde>>

Liposculpturing, Vibrační liposukcea Kryolipolýza

Liposukce je přežitek: 3 lepší způsoby rychlého hubnutí - takový je název nového článku na portálu Žena.cz, pro který pomáhala utříbit informace primářka kliniky Laser Plastic MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si v něm, jak fungují efektivní metody formování postavy - Liposculpturing, Vibrační liposukce a Kryolipolýza.

Celý článek Liposukce je přežitek k přečtení zde>>

Pleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce

Pleti škodí špatná kosmetika, kouření a slunce. Chyby ale lze napravit. To je název nového článku ze serveru Ona.idnes.cz, ve kterém primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová vysvětluje, co vaší pleti škodí, a jaké metody vám zase navrátí jiskru a svěžest do tváře.

Celý článek z internetového magazínu Ona.idnes.cz si přečtěte zde>>

Člověk by měl vždy vypadat přirozeně

"Posledních pár let se do módy vrací téměř antický ideál krásy, který je podmíněn krásou těla i ducha. Krásu těla umí vylepšit Marta Moidlová, primářka a také majitelka soukromé kliniky LasePlastic, která se již 13 let úspěšně drží na prvním místě v estetické dermatologii a plastické chirurgii."

Celý článek MUDr. Marty Moidlové Člověk by měl vždy vypadat přirozeně z časopisu SPA&WELLNESS z 5.12.2012 si přečtěte zde>>

Žena k laseru zrozená

Začtěte se do rozhovoru s primářkou kliniky LaserPlastic, MUDr. Martou Moidlovou. Doktorka Moidlová odpovídala na otázky ohledně využití laseru v české dermatologii. Odtud také název článku "Žena k laseru zrozená". Z rozhovoru se dozvíte, jak dokáže laserová technika léčit, omlazovat a zkrášlovat kůži.

Celý rozhovor, který vyšel v týdeníku Květy, si můžete přečíst zde>>

Jaké tři události českých dějin patří podle vašeho názoru mezi 100 nejvýznamnějších a proč?

Přečtěte si anketu, ve kterém známé osobnosti odpovídaly na otázku Jaké tři události českých dějin patří podle vašeho názoru mezi 100 nejvýznamnějších a proč? Dozvíte se i názor primářky naší kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlové.

První část ankety z rubriky Nej události si můžete přečít zde>>

Poslední část ankety a odpovědi MUDr. Marty Moidlové si můžete přečíst zde>>

Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupají

Muži a plastika? Ano, jejich počty stoupají - takový je název nového článku v olomouckém vydání deníku mf DNES ze dne 12.5.2014. Přimářka kliniky LaserPlastic to v článku potvrzuje a zároveň dodává, že "Velmi vyhledávanou procedurou je kryolipolýza, tedy redukce tukových buněk pomocí chladu. Kryolipolýzou se dá výborně řešit nadbytečný tuk v oblasti břicha, který muže trápí velmi často.“ A jaké další zákroky jsou u mužů žádané si přečtěte v celém článku - ke stažení zde>>

Sen o plochém bříšku

Proměňte sen o plochém bříšku ve skutečnost. Naučte se TOP cviky, zatočte se stresem, nasaďte lehký jídelníček, anebo zvolte rychlé řešení. Na výběr máte účinnou laserovou liposukci, lipotransfer, nebo oblíbenou kryolipolýzu. O všem se dozvíte z článku, který vyšel v časopisu Katka.

Celý článek na téma Last Minute Dieta ke stažení zde>>

Péče o pleť a o kosmetické medicíně

Zjistěte, že krém všechno nezachrání - tak se jmenuje článek, ve kterém Marta Moidlová odpovídá na otázky ohledně péče o pleť a o kosmetické medicíně. Více se dozvíte v článku, který vyšel v magazínu Marianne.

Celý článek na téma Krém všechno nezachrání ke stažení zde>>

Novinky v anti-aging medicíně

MUDr. Moidlová se účastnila letošního berlínského kongresu. Probíraly se novinky v anti-aging medicíněa estetické dermatologii. A co jí nejvíce zaujalo? To vám prozradí v příspěvku pro časopis Health&Beauty.

Doktorka Marta Moidlová je ochotna všechno předem vyzkoušet na sobě

Přečtěte si nový rozhovor s doktorkou Martou Moidlovou, který vyšel v lednovém čísle časopisu Moje Psychologie. Rozhovor má příznačný název Vyzkoušela jsem všechno, což bez nadsázky vystihuje lásku paní primářky k práci a také to, že je ochotna všechno předem vyzkoušet na sobě. Jak totiž sama říká: "Pro mě je důležité, abych osobně , jak co přesně působí, protože vůči klientům je to fér."

Celý rozhovor s názvem Vyzkoušela jsem všechno si stáhněte zde>>

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Na internetovém portálu Medicin.cz vyšel článek s názvem "Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách". Přečtěte si v něm o zákrocích pro dokonalý vzhled tváře a prsou, o plastické operaci intimních partií, nebo o tom, jak se zbavit chrápání.

Celý článek najdete na serveru Medicin.cz v rubrice Estetika - ke zhlédnutí zde>>

Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže!

Nerozbíjejte zrcadlo, laserová a estetická dermatologie vám pomůže! Takový je název nového článku, který vyšel v internetovém vydání časopisu Atraktivní.cz. Přečíst si v něm můžete o moderních metodách dermatologie a podívat se můžete na reálné fotky s výsledky zákroků.

Celý článek z portálu Atraktivní.cz ke zhlédnutí zde>>

Ošetření cévním laserem V-Beam Perfecta

Co je skvělé na hojení kůže? Laser! Přesvědčte se o tom ve stejnojmenném článku, který vyšel v časopisu ELLE. Redaktorka Zuzana Pelková v něm vypráví svůj příběh o zanícené jizvičce, se kterou navštívila primářku doktorku Moidlovou z LaserPlastic. A ta doporučila ošetření cévním laserem V-Beam Perfecta.

Celý článek k přečtení zde>>

Víte, že pigmentové skvrny přidávají roky?

Víte, že pigmentové skvrny přidávají roky? Pokud o tom nejste přesvědčeni, přečtěte si stejnojmenný článek na portálu Novinky.cz. Dozvíte se, že příliš mnoho slunečního záření podporuje stárnutí kůže a vznik pigmentových skvrn. A také se dozvíte názor primářky MUDr. Marty Moidlové, která do článku přispěla svými zkušenostmi.

Celý článek Pigmentové skvrny přidávají roky ke zhlédnutí zde>>

Pigmentové skvrny jsou po létě aktuálním tématem

Pigmentové skvrny jsou po létě aktuálním tématem. A tak se není co divit, když s nástupem babího léta vyšly 2 další články věnované této problematice. Přečtěte si oba a nepřehlédněte zvláště odborné rady doktorky Marty Moidlové.

Stopy slunce, které nás netěší - pigmentové skvrny

Dotek slunečních paprsků na holé kůži většinou milujeme. Co nás ale netěší, jsou pigmentové skvrny, které se mohou po létě objevit. Jak totiž říká primářka MUDr. Marta Moidlové v novém článku v časopise Ona Dnes, kůže si pamatuje všechny naše prohřešky...

Zjistěte víc a přečtěte si, co se Stopy slunce, které nás netěší - 1. díl k zhlédnutí zde >> a 2. díl k zhlédnutí zde >>

Vyhladit vrásky, vypnout pleť a omladit pokožku

Nenechte se zmást titulkem. Článek "OBJEV TÝDNE: Kate Winslet je v pánském obleku sexy." se opravdu týká i estetické dermatologie. Tentokrát jde o přístroj Omnilux, který pomohl editorce Kláře zahojit ranky po nehodě na kole. A navíc i vyhladit vrásky, vypnout pleť a omladit pokožku. To všechno totiž Omnilux umí.

Pigmentové skvrny

Rad pro krásu těla není nikdy dost. A tak přinášíme další - opět na téma Pigmentové skvrny. Tentokrát se však můžete těšit na kompletní výčet metod a návod, jak na ně. Alespoň to slibuje nový článek na portále dama.cz, do kterého jsme přispěli svou troškou.

Článěk "Pigmentové skvrny. Kompletní výčet metod, jak na ně" ke zhlédnutí zde>>

Doktorka Moidlová podpořila neslyšící a do dobročinné aukce obecně prospěšné společnosti Tichý svět věnovala svoji kabelku

Doktorka Moidlová podpořila neslyšící a do dobročinné aukce obecně prospěšné společnosti Tichý svět věnovala svoji kabelku. Poděkování přišlo od event manažerky Marcely Nevšímalové:

"Milá paní primářko,
dovolte mi, abych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovala za to, jak jste úžasná! Děkujeme za kabelku do aukce a děkujeme za to, že jste osobně přišla."

O Tereze Brodské

Přečtěte si o Tereze Brodské. Přestože sdělila po mamince Janě Brejchové úžasný mladistvý vzhled, o plastice už nějakou dobu uvažuje. Přesněji řečeno o Botulotoxinu, ke kterému uvádí: "„U nás herců je problém ten, že potřebujeme mimiku. Pakliže se tedy necháme omladit botoxem, je tam velmi tenký led mezi tím, kdy je to pro tu profesi nevýhodou, a kdy je to naopak v pořádku. Pokud se to ale udělá decentně, profesně dokonale, tak si myslím, že se není čeho bát. I proto je skvělé, že je mou přítelkyní primářka Marta Moidlová."

 • Celý příspěvek, který vyšel na portále expres.cz, si můžete přečíst zde>>

Jednou, dvakrát do roka si dopřejte profesionální péči dermatoložky

Alespoň jednou, dvakrát do roka si dopřejte profesionální péči dermatoložky. Dnešní špičková technika a nejnovější lasery dokáží s vaší pletí zázraky. Zvlášť přístroj SilkPeel Platinum MD. Vyčistí pleť do hloubky, hydratuje, zjemní a vyhladí od nehezkých vrásek. Přečtěte si o tom v novém příspěvku kliniky LaserPlastic.

 • Přečtěte si článek o špičkové dermatologické péči - celý je ke stažení ve dvou dílech - 1. díl a 2. díl.

Zdravý make-up: Který to doopravdy je?

Primářka kliniky LaserPlastic, MUDr. Marta Moidlová boří mýty kolem make-upu. Ty dnešní ani nezatěžují pleť, ani neucpávají póry. Naopak mají hned několik předností. Jaké to jsou, si přečtěte v článku "Zdravý make-up: Který to doopravdy je?" na portále Kondice.cz

Celý článek o make-upu si můžete přečíst zde>>

Jaké zákroky se dají rychle stihnout s výsledkem „ách, tobě to sluší"

Přečtěte si článek, ve kterém se primářka MUDr. Marta Moidlová rozpovídala o tom, jaké zákroky se dají rychle stihnout s výsledkem „ách, tobě to sluší". Budou se vám hodit třeba na školním srazu.

Celý článek z časopisu Marianne s názvem Rychle za hvězdu si přečtěte zde>>

O klinice LaserPlastic

O klinice LaserPlastic se můžete nově dočíst i v časopise Rodiče. V kostce se dozvíte, jaké nabízíme služby, v jakém prostředí se naše klinika nachází, nebo kdo o vás bude pečovat.

Celý PR článek o naší klinice si můžete stáhnout zde>>

Léto láká nespočtu aktivit, ale taky hrozí mnoho nebezpečí

I když opálená pleť vypadá na první pohled pěkně, nemusí se přehnané slunění vyplatit. Proč? To vám vysvětlí MUDr. Marta Moidlová v článku, který vyšel v rubrice Zdraví v časopisu Metro.

 • Celý článek s podtitulem „Léto láká nespočtu aktivit, ale taky hrozí mnoho nebezpečí“, si prohlédněte zde>>

Velký opalovací manuál

Přečtěte si velký opalovací manuál. Dozvíte se, jak se vyvarovat vzniku nepříjemné hyperpigmentace a jak s ní bojovat, pokud už se na vaší pokožce objevila. Poradí vám primářka MUDr. Marta Moidlová.

metody liposukce

Nevíte jaké jsou rozdíly v metodách liposukce nebo máte ještě pořád pochybnosti, zda ji podstoupit? V článku z časopisu Rodiče se dočtete všechny potřebné informace a také důvody, proč byste se měli rozhodnout pro kliniku LaserPlastic.

Soukromí, špičkové zázemí a profesionální péče

Na kliniku LaserPlastic si najdou cestu i nároční klienti, kteří očekávají to nejlepší - soukromí, špičkové zázemí a profesionální péči. Proč je klinika tolik vyhledávaná a co si klienti nejvíce chválí, vám prozradí primářka MUDr. Marta Moidlová v novém příspěvku „Klinika LaserPlastic: Investice do krásy se vyplatí.

Pigmentové skvrny nebo jiná znaménka

Objevili jste na svém těle pigmentové skvrny nebo jiná znaménka. V časopise Rodiče vám poradí, jak se jich elegantně zbavíte.

Pryč s křečovými žilami!

Také byste chtěli zakřičet „pryč s křečovými žilami“? Pak je tento článek určený právě vám. Dočtete se v něm možnosti odstranění křečových žil ze zdravotních i estetických důvodů. A MUDr. Marta Moidlová vás v něm ujistí, že se žíly nemusí vytrhávat a zákrok můžete podstoupit jen v lokální anestezii.

Celý článek Pryč s křečovými žilami! Mohou způsobit potíže je ke stažení zde

Lepší vzhled - lepší sebevědomí

Přečtěte si článek, který vyšel v říjnu 2016 na portále Primažena.cz. V článku s názvem Lepší vzhled - lepší sebevědomí se dočtete, co dělat, když se vám na obličeji nebo na těle objeví pigmentové skvrny, znaménka, výrůstky, nežádoucí chloupky, jizvičky po akné nebo jiné estetické nedostatky. Řešení je tak jednoduché, jak už asi tušíte…

Vzhled a zdraví

Pokud jde o vzhled a zdraví, jistě se nechcete svěřit do rukou zcela neznámému lékaři. Proto věříme, že rádi poznáte primářku kliniky LaserPlastic i z jiného soudku a přečtete si článek o tom, jaká místa v Praze má nejraději. Příspěvek vyšel v Pražském deníku 23.2.2017.

Celý článek pod titulem Marta Moidlová: Jaká místa mám v Praze ráda k přečtění zde>>

Redukujeme známky stárnutí

Mít zdravou, navždy mladou a zářivou pleť je snem mnohých z nás. Zázraky bohužel neumíme, i přesto ale umíme přírodě trochu pomoci a úspěšně redukujeme známky stárnutí. Přelomová řada značky DOLBERT MD byla vyvinuta doktorem Colbertem a předními lékárníky. Zásobuje kožní vrstvu klíčovými živinami a antioxidanty. Přečtěte si víc v článku s příspěvkem primářky kliniky LaserPlastic MUDr. Marty Moidlové.

Celý článek k zhlédnutí zde>>

Investice do krásy se vyplatí

„Jedním z důvodů, proč je naše klinika tak vyhledávaná, je podle slov samotných pacientů ohleduplný osobní přístup a etika našich lékařů”, říká v článku s názvem Investice do krásy se vyplatí, MUDr. Marta Moidlová.

Celý článek k zhlédnutí zde>>

Odstranění tetování

Podle asociace estetické a plastické chirurgie ASAPS si v roce 2015 nechalo tetování odstranit 46 500 Američanů, což je ve srovnání s rokem předchozím nárůst téměř o 40 %. „Tento trend je patrný i u nás”, říká MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro týdeník Květy. Přečtěte si víc.

Celý článek s názvem Laser na hříchy k zhlédnutí zde>>

Zázraky estetické medicíny

Pro mnoho žen se zákroky estetické medicíny staly běžnou součástí života. Primářka MUDr. Marta Moidlová vybrala osm nejžádanějších metod, které pokožce rychle vracejí mládí a zároveň výrazně zpomalují její stárnutí.

Přečtěte si o nich v článku s názvem Zázraky estetické medicíny k zhlédnutí zde>>

Laser Asset

Nový laser Asset podporuje podle primářky Marty Moidlové tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější a pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí.

Přečtěte si další podrobnosti v příspěvku z časopisu Překvapení nebo na naší stránce věnované laseru Asset.

Jak se starat o jizvy, aby byly neviditelné

„Nejdůležitější je vědět, že už dávno neplatí to, co dříve, že se má šest až dvanáct měsíců čekat, než jizva vyzraje, a teprve potom přistoupit k nějaké péči a ošetření. Zásadou dnes je, že se má začít ihned po odstranění stehů či v případě nešité rány je nutné správně pečovat už o strup,“ upozorňuje v článku z dubna 2018 primářka Marta Moidlová z Kliniky LaserPlastic.

Celý článek s názvem Funguje sádlo? Jak se starat o jizvy, aby byly neviditelné k přečtení zde >>

Jak o pleť pečovat v létě, aby netrpěla?

Jak o pleť pečovat v létě, aby netrpěla? Jaká ošetření a jaké zákroky plánovat na léto? To vám prozradí MUDr. Marta Moidlová ve svém příspěvku pro časopis Žena a život.

Celý článek k přečtení zde>>

Výraz tváře

Výraz tváře, tedy to, jak fungují jednotlivé svaly v obličeji, prý ovlivňuje náladu. A co když vyřadíme pomocí botulotoxinu některé svaly z provozu? Na to vám odpoví primářka naší kliniky MUDr. Marta Moidlová v článku pro magazín ELLE.

Celý článek s názvem Je botox cestou ke štěstí? k přečtení zde>>

Setkání se známými tvářemi na klinice LaserPlastic

konferenci a setkání se známými tvářemi. Přečtěte si na toto téma několik zajímavých článků.

Zajímavé články s Pavlínou Dankovou

Pavlína Danková (49) se na prahu padesátky odvázala a pózuje na fotografiích, které nafotila pro kliniku laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie. K focení ji přemluvila primářka LaserPlastic Marta Moidlová, která je nejen její dlouholetou ošetřující lékařkou, ale také kamarádkou.

Exmoderátorka TV Nova ovšem nepopírá, že mladistvá tvář, kterou se pyšní, není jen dílem přírody. Tím chce říci, že patří k tomu typu žen, které o sebe pečují. A pokud jde o plastické operace, zatím se jim Pavlína Danková úspěšně vyhýbala a šla cestou laserové kosmetiky.

Projděte si zajímavé články a podívejte se na fotky s Pavlínou Dankovou

Jak předejít stárnutí pleti?

Jak předejít stárnutí pleti? S touto problematikou divákům a divačkám poradila MUDr. Marta Moidlová, která tentokrát odpovídala na otázky v pořadu Top Star Love. Poslechněte si celý rozhovor s paní primářkou. Mimo jiné se také dozvíte, jaký přístup má Yvetta Blanarovičová k plastickým operacím.

Celý rozhovor k poslechu zde>>

Recept na věčné mládí

Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou na radiu SeeJay. Paní primářka tentokrát odpovídala na otázky týkající se problematiky stárnutí pleti a posluchačům prozradila recept na věčné mládí.

Celý rozhovor k poslechu zde>>.

Estetická chirurgie

MUDr.Marta Moidlová hostem Petra Lesáka v rádiu IMPULS - rozhovor publikovaný na rádiu Impuls a publikovaný na portálu impulsovi.impuls.cz - o estetické chirurgii hovoří MUDr. Marta Moidlová

Celý článek "MUDr.Marta Moidlová hostem Petra Lesáka v rádiu IMPULS" ke stažení zde >>

Novinky s anti age

Pořad SAMA DOMA - Rozhovor na téma Novinky v anti age s MUDr. Martou Moidlovou vysílaný na ČT1dne 17. 5. 2007 od 12:30

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 - Video s MUDr. Martou Moidlovou.

Zdravotní turistika

Doktorka Moidlová byla 11. dubna 2009 hostem pořadu Fokus na ČT24. Tentokrát byla tématem rozhovoru zdravotní turistika. Čeští lékaři se totiž stávají ve světě turistickou atrakcí, a to nejen pro výhodnější ceny zákroků, ale zejména pro vynikající odborné zkušenosti, které mají.

Podívejte se na celý díl s MUDr. Martou Moidlovou v pořadu Fokus na ČT24>>

Depilace obličeje

V posledním dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 18.3.2010 jsme se seznámili s manželi Novotnými. Paní Soňa podstoupila depilaci obličeje od přebytečných chloupků a pan Josef Novotný botulotoxinové injekce mezi obočí, oblast čela a okolí očí. K tomu všemu se také připojil výplňový implantát a to vše pod zodpovědnýma rukama paní MUDr. Marty Moidlové.

Podívejte se na desátý díl pořadu Mladší o pár let

Pigmentové skvrny na nose

9. díl pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 11.3.2010 přivítal manžele Eliášovi. Jako první nastoupila MUDr. Marta Moidlová. Paní Boženě napíchla injekce botulotoxinu do čela, vyplnila rty a odstranila pigmentové skvrny na nose a bradavičky z obličeje. Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. provedl paní Boženě facelift obličeje a operaci horních a dolních víček. Panu Jiřímu pouze upravil oční víčka.

Podívejte se na devátý díl pořadu Mladší o pár let

Operace víček a liposukci podbradku

Osmého dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 4.3.2010 se zúčastnil partnerský pár Miroslav a Jaroslava. Paní Jaroslava podstoupila čtyři zákroky, které byly provedeny během jedné operace. Pan Miroslav podstoupil operaci víček a liposukci podbradku. MUDr. Marta Moildová opět nasazuje své botulotoxinové injekce.

Podívejte se na osmý díl pořadu Mladší o pár let

Laserové ošetření, operace nosu, vložení implantátů do horního rtu

7. díl seriálu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 25.2.2010 navštívili manželé Petrovi. Ladislav podstoupil operaci horních a dolních víček, kterou provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. a laserové ošetření, které provedla MUDr. Marta Moidlová. Andrea podstoupila operaci nosu a u MUDr. Marty Moidlové podstoupila botulotoxin do čela a vložení implantátů do horního rtu.

Podívejte se na sedmý díl pořadu Mladší o pár let

Proměna klientů

V 6.dílu seriálu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 18.2.2010 dvě kamarádky Eva a Zdeňka prošly úžasnou proměnou. MUDr. Marta Moidlová použila injekce botulotoxinu a laserové paprsky. Evě vyhladila čelní vrásky a upravila rty. Zdeňka podstoupila vyhlazení čela a nosoretních vrásek a byly jí odstraněny červené žilky a kožní bradavičky.

Podívejte se na šestý díl pořadu Mladší o pár let

korekce víček, odstranění pih na nose facelifting obličeje

Na základě podobného životního osudu byly do 5.dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 11.2.2010 vybrány paní Gabriela Westfálová a Martina Radová. Paní Martina podstoupila korekci víčeka odstranění pih na nose. Gábině byl proveden facelifting obličeje a také úprava horních i dolních víček.

Podívejte se na pátý díl pořadu Mladší o pár let

Výplňové implantáty a botulotoxin

Do třetího dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 28.1.2010 se přihlásily dvě paní Marcely. MUDr. Marta Moildová aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na třetí díl pořadu Mladší o pár let

Výplňové implantáty a botulotoxin

Do druhého dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 21.1.2010 se přihlásila paní Jana. MUDr. Marta Moildová paní Janě aplikovala výplňové implantáty a botulotoxin.

Podívejte se na druhý díl pořadu Mladší o pár let

Stanovení potřebné diagnózy

Do prvního dílu pořadu Mladší o pár let vysílaného na TV PRIMA 14.1.2010 se přihlásili manželé Jabůrkovi. MUDr. Marta Moildová se manželů osobně ujala a stanovila potřebnou diagnózu. Operaci provedl Doc. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D..

Podívejte se na první díl pořadu Mladší o pár let

Rizika laserových operací

Do pořadu SAMA DOMA 26. 4. 2010 12:30 na ČT1 byla pozvána MUDr. Marta Moidlová, aby osvětlila problematiku laserových technologií a rizika laserových operací, které provádějí neodborníci.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Problematika plastické a estetické chirurgie

Ve vysílání rádia Regina (Český rozhlas) v pořadu Večer s reginou 13.5.2010 ve 20:30 probírá MUDr. Marta Moidlová problematiku plastické a estetické chirurgie.

Poslechněte si Večer s Reginou s MUDr. Martou Moidlovou.

Rizika kosmetických operací

V pořadu SAMA DOMA 7. 6. 2010 12:30 na ČT1 opět vystoupila MUDr. Marta Moidlová. Téma pondělního pořadu bylo "Rizika kosmetických operací". MUDr. Marta Moildová zmínila problematiku laserových zákroků jako jsou např. odstranění výrůstků, znamének, žilek, vrásek a odstranění chloupků.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou.

Estetické zákroky po létě a v brzkém podzimu

Primářka Marta Moidlová vystoupila 31.8.2010 v poradně pořadu Rodinný lékař, který pravidelně vysílá Český rozhlas. MUDr. Marta Moidlová hovořila na téma: "Estetické zákroky po létě a v brzkém podzimu". Poslechněte si její odpovědi na dotazy a užitečné rady, které můžou pomoci i vám.

Opalování a stárnutí kůže

V pořadu SAMA DOMA 27. 9. 2010 12:30 na ČT1 odpovídala dermatoložka MUDr. Marta Moidlována otázky spojené s opalováním a stárnutím kůže. Divačkám pořadu poradila, které druhy krému jsou pro ochranu pokožky nejvhodnější.

Celý pořad SAMA DOMA s hostem MUDr. Martou Moidlovou – ke zhlédnutí zde >>

Dávají v Česku plastické operace jako dárek?

Primářka Marta Moidlová v pondělí 27.12. od 17:06 v pořadu Českého rozhlasu odpovídala posluchačům na dotazy týkající se plastické chirurgie. Zazněla i otázka, zda se dávají v Česku plastické operace jako dárek?

Celý rozhovor z MUDr. M. Moidlovou si poslechněte zde >>

Přepis rozhovoru a fotografie můžete shlédnout zde >>

Estetickou operaci jako dárek pod stromeček?

Do pořadu SAMA DOMA dne 13. 12. 2010 byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, aby divačkám osvětlila otázku estetického zákroku jako dárku např. k Vánocům. Je tedy vhodné dávát estetickou operaci jako dárek pod stromeček?

Podívejte se na pořad SAMA DOMA ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Estetické dermatologie

Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Úpravy během zimního období, které napomáhají k řešení kožních problémů

V prvním díle pořadu Zdraví vysílaném v radiu Impuls dne 13.02.2011 informovala MUDr. Marta Moidlová posluchače o vhodnosti laserových úprav během zimního období, které napomáhají k řešení kožních problémů.

Celý rozhovor v rádiu Impuls ke stažení zde >>

primářkou kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Martou Moidlovou

V pořadu České televize Ekonomika plus se diváci seznámili s primářkou kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Martou Moidlovou, která se rozhovořila o estetické medicíně, jež je v posledních letech více a více vyhledávanou.

Podívejte se na celý pořad ke stažení zde >>

Jak souvisí lymská borelióza s právem na krásu

Dne 28. dubna 2011 byla hostem pořadu ČRo Vstupte! primářka kliniky estetické dermatologie a specialistka na laserové technologie MUDr. Marta Moidlová. Tématem byla otázka "Jak souvisí lymská borelióza s právem na krásu".

Zjistěte víc ze záznamu rozhovoru. Zhlédnout ho můžete zde>>

Čím si ji získala estetická medicína?

Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová byla dne 14.7.2011 hostem letní reprízy pořadu Vstupte! na Českém rozhlasu. Čím si ji získala estetická medicína? Jaké výsledky má léčení kůže pomocí tzv. plazmy? Jak spokojená je s využitím botulotoxinu, který u nás začala zkoušet mezi prvními? Sleduje stále novinky v oblasti léčby boreliózy, o které publikovala několik prací? To jsou jen některé z otázek, na které můžete slyšet odpovědi.

Celý článek a videozáznam rozhovoru můžete zhlédnout zde>>

O vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének

Do pořadu SAMA DOMA dne 19.5. byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, která hovořila o dermatologických problémech. Divačky informovala o vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének, které se s přicházejícím létem více objevují.

Podívejte se na pořad SAMA DOMA na ČT1

Jsme ovládáni kultem krásy?

Podívejte se na rozhovor z pořadu Před půlnocí, který vysílala ČT24. Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová odpovídala na otázky, které se týkali tématu Jsme ovládáni kultem krásy? Dozvíte se do jaké míry ovlivňují obory estetické dermatologie zdraví a psychiku lidí, jaké jsou poslední trendy tzv. anti-agingu a spoustu dalších zajímavostí.

Celý pořad Před půlnocí na ČT24 s MUDr. Martou Moidlovou ke zhlédnutí zde>>

Poslechněte si rozhovor o novinkách v estetice na rádiu Impuls

Poslechněte si rozhovor o novinkách v estetice na rádiu Impuls, v němž MUDr. Marta Moidlová promluvila o estetické medicíně a kožních problémech. S úsměvem též dodala, že některé zákroky zkouší i sama na sobě.

Celý rozhovor o Novinkách v estetice k poslechu zde >>

Jak dobře odstranit bradavice

O tom jak dobře odstranit bradavice, ale i jiné kožní nemoci informovala posluchače rádia Impuls MUDr. Marta Moidlová. Poslechněte si celý rozhovor a nechte si poradit jak vhodně na bradavice.

Celý rozhovor o bradavicích k poslechu zde >>

Odstranění chloupků pomocí laseru

Dne 31. ledna 2012 byla hostem v pořadu Sama Doma MUDr. Marta Moidlová, která promluvila o depilaci a různých technikách odstranění chloupků. Paní doktorka divačkám doporučila používání depilačních strojů, ale i odstranění chloupků pomocí laseru. Nejen proto divačkám odborně osvětlila, které typy laserů jsou těmi nejlepšími a proč.

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna

Informujte se o nových metodách neinvazivní modelace postavy. Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma. Dne 18. června 2012 byla hostem pořadu MUDr. Marta Moidlová, která seznámila diváky s novými moderními způsoby hubnutí. Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna? Že ne?

Podívejte se na pořad Sama Doma na ČT1 s MUDr. Martou Moidlovou

Laser v estetické dermatologii

Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma, ve kterém byla dne 12. března 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Tentokrát informovala diváky, na co všechno se dá v estetické dermatologii využít laser.

Téma Laser a odstranění znamének a jizev

MUDr. Marta Moidlová byla dne 12. března 2013 hostem pořadu Sama Doma. Pročtěte si záznam chatu, kde diskutovala s diváky na téma Laser a odstranění znamének a jizev.

Celý přepis chatu s MUDr. Moidlovou k nahlédnutí zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie

Poslechněte si záznam pořadu Českého rozhlasu, kde byla dne 27.dubna 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Primářka kliniky LaserPlastic prozradila různé zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie, liposukce i plastické chirurgie.

Celý rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou si poslechněte zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Jak řešila klientka na klinice LaserPlastic své zdravotní obtíže

Pavlínu Dankovou nepřestává strašit rakovina: Nenechává nic náhodě a čeká ji další zákrok. Takový je název článku na portálu Super.cz. Pavlína Danková v něm líčí své zdravotní obtíže, a jak je řešila na klinice LaserPlastic s MUDr. Martou Moidlovou.

Celý článek a příběh Pavlíny Dankové si přečtěte zde>>

Plastická chirurgie

Dne 3.5.2013 byla MUDr. Marta Moidlová hostem pořadu Magazín Leonardo na Českém rozhlasu. Primářka kliniky LaserPlastic mluvila o možnostech současné plastické chirugie a také využití laserů v medicíně.

Celý pořad si můžete přehrát zde>>

Recept na věčné mládí

V neděli 28.5.2012 byla primářka MUDr. Marta Moidlová hostem rozhlasového pořadu rádia SeeJay. V rozhovoru prozradila recept na věčné mládí a vy si ho dnes můžete také poslechnout.

Sestříhaný rozhovor na téma věčné mládí si poslechněte zde>>

Nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii

Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou. Dne 31.5.2013 byla hostem pořadu "Jaká je" na Českém rozhlasu Dvojka a posluchačům přiblížila nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii.

Celý rozhovor si poslechněte zde>>

Estetická dermatologie - laserová medicína

MUDr. Marta Moidlová byla 4. listopadu hostem pořadu S vámi v Praze, který odvysílalo Rádio Regina. Poslechněte si rozhovor o její cestě k estetické dermatologii, nebo o tom, jak fascinující výsledky přináší laserová medicína.

Celý rozhovor si poslechněte zde>>

komplikace permanentních injekčních výplňových implantátů

Doktorka Marta Moidlová se v dubnu 2015 účastnila 3. ročníku odborné konference ON IN UNDER SKIN. Přednášela zde o komplikacích permanentních injekčních výplňových implantátů, diskutovala a také se inspirovala z příspěvků svých kolegů a vystavovatelů, kteří prezentovali novinky ze světa estetické medicíny.

Podívejte se na video reportáž z konference ON IN UNDER SKIN, na kterém doktorka Moidlová nastíní o čem byla její přednáška. A podívejte se také na medailonek z konference. Obě videa najdete zde>>

Jak dokáže laser omladit vaši pleť?

Jak dokáže laser omladit vaši pleť? To se dozvíte v rozhovoru s primářkou MUDr. Martou Moidlovou, která byla 9.7.2015 hostem pořadu Dvojka v Českém rozhlase. Poslechněte si, v kolika letech je vhodné omladit pokožku, a s čím vším vám může pomoci laserová dermatologie.

Celý rozhovor z Českého rozhlasu si poslechněte zde>> od 42 minuty a 20 sekundy.

Ošetření klientky přímo ve studiu

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Na celý pořad Doktorka se můžete podívat zde>> (externí odkaz) (nové okno)

Zákroky plastické chirurgie

Primářka MUDr. Marta Moidlová byla 2.3.2016 hostem pořadu Doktorka v České televizi. Diváci se jí mohli prostřednictvím chatu ptát na různé zákroky plastické chirurgie. Přečtěte si záznam těchto otázek a odpovědí doktorky Moidlové. Třeba najdete téma, které zajímá i Vás.

Jak bojovat s křečovými žilami pomocí cévního laseru

Poslechněte si další rozhovor s primářkou Martou Moidlovou, tentokrát na téma křečové žíly a laser. MUDr. Moidlová byla 4. srpna 2015 hostem poradu Dvojka v Českém rozhlase. Dozvíte se, jak bojovat s křečovými žilami pomocí cévního laseru, nebo jaké jsou vůbec příznaky křečových žil.

Celý rozhovor z Českého rozhlasu si poslechněte zde>> od 43 minuty.

Workshop Global Anatomy Masterclas

MUDr. Marta Moidlová se 31. ledna účastnila v Paříži Global Anatomy Masterclass, kde ji čekaly teoretické přednášky na jedné z pařížských klinik a pak také praktický workshop s pioneerem estetické medicíny Prof. Benjaminem Ascherem.

Podívejte se na fotky z paříže a workshopu z pitevny zde >>

NÁŠ TÝM