Laserplastic.cz

logo Laserplastic

724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

Média - napsali o nás

Kontakt pro média: info@laserplastic.cz

Sama Doma – laserová medicína

Paní primářka MUDr. Marta Moidlová vystoupila v pořadu Sama doma k oslavám 25 let fungování pořadu. Tématem rozhovoru byla laserová medicína a ohlédnutí za Mezinárodním dnem světla, který jsme slavili 16.5.

Odpovědi na otázky z chatu naleznete ZDE.

Celý pořad na YouTube ZDE

mdss
Akce -10 % na veškeré laserové výkony s heslem DEN SVĚTLA

V roce 2018 tak byl tento významný den vyhlášený organizací UNESCO jako Mezinárodní den světla. Od té doby se technologie vyvinula v až zázračné přístroje, které dokáží takřka vše – od odstranění vrásek, pigmentací, žilek, výrůstků, přes tetování a chloupky, až po odsátí tuku a vypnutí kůže.

Přečíst ZDE

Laserová liposukce
Moderní lasery dnes dokážou zázraky. Na řadu zákroků již přitom stačí jen jeden

Špičkové lasery mají široké uplatnění v chirurgii i estetické medicíně. Odstraní vrásky i tetování a uvadající kůži vdechnou nový život. Sestrojení prvního laseru v roce 1960 připomíná květnový Mezinárodní den světla. Fyzikální princip laseru popsal Albert Einstein při návštěvě Prahy už v roce 1917…

Přečíst ZDE

Mudr. Tománek
16. květen je vzpomínkou na první laser, dnešní modlu medicíny

I když fyzikální princip laseru popsal Albert Einstein již v roce 1917 při své návštěvě Prahy, první funkční prototyp byl sestaven až v roce 1960 americkým fyzikem Theodorem Maimanem. Byl to zásadní objev, který dnes vyniká mimo jiné také v medicíně. Zasloužil si proto své vyhlášení jako Mezinárodní den světla organizací UNESCO.

Přečíst ZDE

laserová liposukce
Mezinárodní den světla – rozhovor s primářkou MUDr. Martou Moidlovou

Poslechněte si rozhovor o laserech a jejich využití v estetické dermatologii.

„To, co lékaři dříve běžně frézovali, vyřezávali a zmrazovali, dnes elegantně, precizně a takřka bezbolestně odstraníme laserem,“ říká MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic.

Přehrát rozhovor ZDE

1
Kouzlo krásy v době laserové – rozhovor s primářkou MUDr. Martou Moidlovou

MARTA MOIDLOVÁ, primářka kliniky LaserPIastic, jako jedna z prvních u nás začala léčit a omlazovat kůži laserovými přístroji. Uznávaná dermatoložka o laserech a jejich využití přednáší na mezinárodních konferencích a seminářích. Proč laser považuje za zázrak? A jaké jsou mýty v estetické dermatologii?

Přečíst ZDE

článek
Nejlepší anti-age je ve Vaší hlavě – Magazín Žena a život

Nalijme si čistého vína. Snažit se za každou cenu zastavit čas je tak trochu boj s větrnými mlýny a věčné mládí je i přes veškeré poznatky dnešní vědy stále mýtus. Když však spojíte fakta a selský rozum, vyjde vám, že při kvalitní péči, dodržování základních pravidel a správném nastavení mysli můžete s přehledem vypadat o deset let mladší.

Přečíst ZDE

1
Výstavní zadek – magazín Harper’s Bazaar

Chvíle pravdy, která odhalí vaše boky a zadeček, se nekompromisně přiblížila. Pokud víte, že k dokonalosti ještě krůček chybí, možná vás nasměrují naše zkušenosti a zážitky z testování nejefektivnějších přístrojových ošetření.

Přečíst ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
Vše, co jste chtěli vědět o liposukci – magazín Květy

Jaro již oficiálně začalo a tradičními způsoby, jako je cvičení a dieta, své vysněné postavy, kterou bychom mohli obléct do dvojdílných plavek a vůbec se za to nemuseli stydět, už dosáhnout nestihneme. Tak co to trochu urychlit? Odpovědi na všechny otázky ohledně liposukce zodpověděl MUDr. Martin Tománek, specialista na laserovou liposukci kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

Laserová liposukce
Není liposukce jako liposukce. Nejpokročilejší technologie přináší efekt vypnutí ochablé kůže a možnost přenosu vlastního tuku

Každá žena vnímá své tělo jinak a má individuální potřeby a preference, co se týče vzhledu. Některé ženy jsou spokojené se svým tělem a necítí potřebu nějakého chirurgického zákroku, jako je liposukce. Jiné ženy se však mohou cítit nespokojené s určitými oblastmi svého těla, které jim připadají příliš tlusté nebo příliš objemné, a mohou uvažovat o liposukci jako možnosti, jak tyto oblasti zlepšit. Zajímavou možností je některou část zmenšit a jinou naopak zvětšit.

Přečíst ZDE

1
Plastický chirurg Andrej Sukop o faceliftech i operacích víček – iDNES.cz

Znám několik lidí, které vracel do života po nádorových onemocněních. Nejčastěji od nich na jeho adresu létají slova jako sympaťák, machr, mistr své profese. Ne náhodou je prof. MUDr. ANDREJ SUKOP (54), Ph. D., nejen přednostou Kliniky plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, která patří mezi evropskou špičku, ale i prezidentem České společnosti plastické chirurgie.

Přečíst ZDE

článek
Unavená víčka – magazín Vital

Pokud vás bolí oči nebo trápí povadlá víčka, může být řešením drobná plastická operace. Zákrok patří k nejčastěji prováděným úkonům oční a estetické chirurgie. „Kůže očního okolí je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci,“ vysvětluje lékařka Zuzana Kulíková z kliniky Laserplastic. „Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání.“

Přečíst ZDE

článek
Všechny tváře omlazení – magazín GLANC

Estetické úpravy v obličeji jsou stále žádanější. S pomocí dvou předních českých odborníků na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii vám přinášíme odpovědi na časté otázky v oblasti anti-age zákroků i rizik, která obnášejí. V mém okolí přibývá žen, které mají zkušenost s estetickými zákroky v obličeji.

Přečíst ZDE

článek
MUDr. Marta Moidlová: Mnoho žen trpí pocitem fyzické nedokonalosti

Lze chodit na botulotoxin jako prevenci? Jaké zákroky jsou momentálně v estetické medicíně nejpopulárnější a jakým směrem se celý obor ubírá? I o tom jsme si povídali s primářkou MUDr. Martou Moidlovou.
Dělá mi radost, že je trendy pečovat o své zdraví. A to jak fyzické, tak duševní, což jde ruku v ruce. Proto máme čím dál tím vyšší podíl preventivních ošetření. Následky se totiž ne vždy dají stoprocentně odstranit, ať už mezi ně patří vrásky, akné či žilky.

Přečíst ZDE

Omlazení pleti
Teď odstraňujte, v létě ukazujte

S přípravou na léto a péčí o pokožku byste měli začít nejpozději v jarních měsících.

Svého vzhledu si nejvíce začneme všímat v létě, kdy jsme prakticky celí obnažení a jdeme „s kůží na trh“ či spíše pláž. To je však už dávno pozdě. V zimě a přes chladnější jaro děláme totiž tu chybu, že hibernujeme. Zabalíme se do několika vrstev oblečení s tím, že co není vidět, nikoho netrápí. Ale právě a pouze tehdy lze zrealizovat dlouho odkládaná ošetření, která se potřebují v klidu hojit a nehrozí jim riziko vystavení agresivním slunečním paprskům.
Naplánujte si proto včas, ještě dokud je chladné jaro a než začne balení na dovolenou, odstranění nedokonalostí na vašem těle. V létě, zejména před odletem k moři, už to totiž nebude možné.

Přečíst ZDE

článek
Magazín Blesk pro ženy – vypnutí kontur obličeje

Jde o kombinaci enzymů kolagenázy a lipázy, které se aplikují do míst podléhajících gravitaci.
Směs enzymů v přesné koncentraci zpevňuje ochablé kontury tváře a zlepšuje elasticitu tkáně.
Enzym lipáza zase zmenšuje nahromadění tuku v podbradku a na tvářích. K této kombinaci se také může přidat enzym hyaluronidáza, který zmenšuje otoky. Metoda je vhodná pro ženy, které se bojí jít na klasický lifting, ale potřebují zpevnit kontury obličeje a zmenšit podbradek.

Přečíst ZDE

Vogue
Magazín Vogue – laserová medicína budoucnosti

Nejnovější technologie, které posouvají hranice těla dosud nevídaným způsobem, kdy se dříve nemyslitelné stává běžnou realitou a řešení každého problému je otázkou pár minut. Budoucnost blízká i hodně vzdálená se rázem jeví blíž, než jsme všichni doufali. Alespoň co se těla týče.

Přečíst ZDE

Laserová liposukce
Liposukce 3v1 aneb Nejpokročilejší liposukce s efektem vypnutí kůže a přenosem vlastního tuku

Praha, 31. ledna 2023: Klinika LaserPlastic rozšířila své přístrojové portfolio o nejpokročilejší technologii třetí generace pro laserovou liposukci, vypínání pokožky a přenos vlastního tuku. Díky nově vyvinuté kanyle s integrovaným laserem může pacient absolvovat liposukční modelaci postavy dokonce i ambulantně. Laserování, odsávání tuku i vypínání kůže totiž probíhá současně, v jedné kanyle a pohybu lékaře. Zároveň je získáno přes 95 procent životaschopných buněk, které je možné ihned aplikovat do jiné oblasti a přirozeně tak tvarovat postavu.

Přečíst ZDE

Omlazení pleti
Do Česka dorazil první dermatologický přístroj Pixel CO2 v plné konfiguraci

 Praha, 31. ledna 2023: Omlazení pleti, odstranění výrůstků, hlubokých vrásek či vypnutí pokožky jedním přístrojem. Zdá se, že není dermatologický problém, pro který by nebyl vhodný, ba naopak v mnoha případech nepomůže jiná metoda. Jedná se o nejnovější laser pro korektivní dermatologii Pixel, který nyní jako první v České republice využívá klinika LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
Liposukce jako první krok k léčbě obezity? Společně s primářkou kliniky vysvětlujeme, že estetická medicína není jen o vzhledu.

Estetický zákrok nemusí znamenat jen zvětšení prsou nebo rtů.
Umělá prsa, napíchané rty, vyhlazený obličej bez jediné vrásky. To si spousta lidí vybaví jako první věc, když se řekne estetická medicína nebo plastická chirurgie.Nejde však jen o rozmar mladých dívek, které chtějí vypadat stejně jako jejich idoly na Instagramu. Estetické zákroky přispívají nejen k řešení problémů se sebevědomím, ale hlavně pomáhají řešit zdravotní problémy.

Přečíst článek  ZDE

Zima plná vitamínů
Zima plná vitaminů. Dopřejte pleti vzpruhu, kterou teď potřebuje

Zvýšený přísun vitaminů potřebuje v zimě nejen naše imunita, která jede na maximum, ale i pokožka. Pomohou jí lépe se vypořádat se zimními plískanicemi a přivítat jaro v té nejlepší formě. Předepisujeme vám je zevnitř i zvenku! Zaměřte se zejména na vitaminy A, C a E.?

Přečíst článek  ZDE
Pečlivost, poctivost a pokora. MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro magazín Květy

MUDr. Marta Moidlová, primářka pražské kliniky LaserPlastic, už před více než dvaceti lety úspěšně skloubila estetickou medicínu s plastickou chirurgií. Jako první u nás začala používat v estetické dermatologii botulotoxin a jako první začala využívat laserové přístroje. Tušila tenkrát, jaký se stane z „botulotoxinu“ boom? A co říká na současnou, mnohdy až posedlost krásou?

Přečíst článek  ZDE
aplikace botulotoxinu, vyhlazení vrásek
Botulotoxin odstraní nejen mimické vrásky, ale i nadměrné pocení. Je čím dál oblíbenější u žen i mužů

Bohužel nikdo z nás nemládne, ale touha po věčném mládí žene lidstvo už odpradávna k hledání možností oddálení procesu stárnutí. K jedním z nejčetnějších zákroků estetické medicíny a zároveň jedním z nejoblíbenějších zákroků v boji proti vráskám patří aplikace botulotoxinu.

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Štíhlejší a pevnější postavu můžete mít i bez cvičení a skalpelu. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje, které si poradí s gravitací všeho druhu

Věk ošálit nikdo z nás nemůže, vzhled ale ano. V dnešní době je možné snad úplně všechno a změnit na obličeji či těle si můžete téměř vše, na co si jen vzpomenete. Věřte nebo ne, ale existuje ideální způsob, jak konečně získat vysněnou postavu. A to dokonce bez úmorného cvičení ve fitku. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu a vy tak můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce.

Přečíst článek  ZDE

Plastika rtů
Cesta ke krásnému úsměvu: Kyselina hyaluronová dokáže vyřešit asymetrii rtů, úzké rty, pokleslé koutky i vrásky nad horním rtem

V posledních letech je to v ordinacích a klinikách estetické medicíny stále plno. Všechny ženy si přejí být krásné a přitažlivé. Fenomén dokonalosti velmi ovlivňuje i mladé lidi. K docílení dokonalého vzhledu si dnes ženy a mladé dívky žádají také plnější rty. Zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové je velmi oblíbené a kromě plnějších rtů přináší i další výhody.

Přečíst článek  ZDE

INNOFACIAL
Udržet si hezkou pleť vám může pomoci inovativní metoda. Poradit si dokáže se ztrátou pružnosti, dehydratací i akné

Každá žena chce vypadat krásně a co možná nejdéle mladě. K udržení hezké pleti vám může pomoci metoda, která ji udržuje hydratovanou, na pohled hladkou a hebkou a dokonce si umí poradit s akné. A nebojte se, na plastickou operaci myslet nemusíte, tato metoda je totiž neinvazivní.

Přečíst článek  ZDE

innofacial
Mladá, krásná a svěží pleť. To vám pomohou splnit inovativní metody

Čas je neúprosný a mnohdy je boj s ním předem prohraný. Každá žena chce vypadat krásně a mladě. Není však třeba ihned myslet na plastické operace. K udržení mladé pleti vám může pomoci i neinvazivní metoda, která udržuje pleť hydratovanou, a dokonce si umí poradit s akné.

Přečíst článek  ZDE

článek
Odstranění pigmentových skvrn – magazín Moje Psychologie

„S odstraněním pigmentových skvrn na obličeji a dekoltu si primářka MUDr. Marta Moidlová z kliniky LaserPlastic snadno poradila”.
„Do pěti až deseti dnů všechny pigmenty zmizely a kůže byla jako nová. Jen je ji třeba chránit krémy s vysokým UV filtrem,“ říká šéfredaktorka Klára Antošová.

Pokožka je po ošetření kompletně omlazená, vypnutá a zmizí všechny povrchové nedokonalosti, jako jsou vrásky či pigmentace. Pleť tak omládne o mnoho let a její stárnutí se výrazně zpomalí.

Přečíst článek  ZDE

článek
NOVINKA! Ideální čas na zdokonalení – magazín Žena a život

Klinika LaserPlastic nabízí novinku – ošetření unikátním přístrojem Pixel, který je jediný v České republice. Jde o typ laseru, jehož principem je ablace.

Pokožka je po ošetření kompletně omlazená, vypnutá a zmizí všechny povrchové nedokonalosti, jako jsou vrásky či pigmentace. Pleť tak omládne o mnoho let a její stárnutí se výrazně zpomalí.

Přečíst článek  ZDE

epilace
Mýty a fakta: depilace nebo epilace a jak se ne/holit

Jaké chyby děláme při holení dnes a denně, jak předejít zarůstání chloupků a jak se jich zbavit trvale?
Ať už jsme v jakémkoliv věku a jakéhokoliv pohlaví, od puberty už navždy nám neustále raší chloupky na ne vždy žádoucích místech. Nastupuje holení, ale jaký způsob zvolit? Žiletka, holicí strojek, trhací strojek, vosk, epilátory, trhací pásky… Je opravdu spousta možností a člověk aby se v tom vyznal. Jak se však liší a jaké způsoby jsou doopravdy účinné?

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Moderní estetické zákroky, které zkrášlí vaši postavu

Věk se nedá ošálit, vzhled naštěstí ano. Trendem v estetické medicíně je přirozenost a neinvazivnost. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu. Zažíváme období, kdy se každý chce cítit ve svém těle skvěle a přitažlivě. Proto se zvyšuje zájem o estetické zákroky tvarující postavu.

Přečíst článek  ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
Estetická medicína není jen krása, ale i zdraví

Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová

Na stáži na klinice ve Vídni jsem se poprvé setkala s lasery, které tehdy začínaly využívat vyspělé nemocnice v zahraničí, a následně jsem školila postupně vznikající kliniky v České republice. Protože jsem považovala za ideální spojení kombinaci plastické chirurgie a laserové a estetické dermatologie, rozhodla jsem se v roce 1999 vybudovat kliniku LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

článek
Od Wichterleho implantátů k prsům z vlastního tuku

MUDr. Eva Dřevínková v rozhovoru pro magazín Týden

Jak to vlastně vypadá, když za vámi přijde žena s tím, že není spokojená se svými prsy a chce operaci? Čím začnete?

Někdy pacientka přijde sama, někdy i s partnerem. Nejprve si vyslechnu, jaké jsou její představy. Poté ji vyšetřím a vysvětlím, jaké jsou možnosti operace prsu a co vše to obnáší. Ráda nabízím pacientkám možnost vícero konzultací za sebou, aby vzájemná důvěra, porozumění a hlavně pochopení zákroku ze strany pacientky byly maximální…

Přečíst článek  ZDE

článek
Proč páchat zbytečné chyby na svém obličeji a těle? Ptali jsme se odborníků na krásu, čeho se máme raději vyvarovat.

Eva Dřevínková, plastický chirurg z kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie LaserPlastic

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás. Terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo chce mít za krátkou dobu krásnou a vyrýsovanou postavu.

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Štíhlejší a pevnější postava za pouhý měsíc
EMSCULPT NEO – méně tuku, více svalů

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás. Terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo chce mít za krátkou dobu krásnou a vyrýsovanou postavu.

Přečíst článek  ZDE

Deník Ženy – Na tuky s vědou
EMSCULPT NEO – nechirurgické tvarování těla
Akce -10% s heslem DENÍK do 30.10.2022

Nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a
buduje svaly, i když u toho jen ležíte. Po šesti ošetřeních přibyde až 25 % svalů a ubyde
30 % tuků. Jako jediný přístroj na světě využívá působení dvou různých technologií
zároveň: radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole.

Přečíst článek  ZDE

článek Metro
Ochrana kůže je důležitá i v zimě

Pleť obličeje je velmi citlivá a hlavně sluníčko jí nedělá moc dobře. „Sluneční paprsky nám sice prozáří náladu, naše kůže ale posléze už tak nadšená nebude. 

Nezbývá než opět nepopulárně zopakovat, že nadměrné slunění nejen urychluje stárnutí kůže, ale i prokazatelně zvyšuje vznik zhoubných i nezhoubných kožních nádorů,“ varuje primářka kliniky LaserPlastic Marta Moidlová.

Přečíst článek  ZDE

článek
Magazín Perfect Woman – Na tuky s vědou

Zbavit se nadbytečného tuku je snem každého z nás. Pomoci nám může moderní technologie, samozřejmě ale musíme pro úspěch mnohé udělat i sami…

MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic v rozhovoru pro magazín Perfect Woman.

Přečíst článek  ZDE

idnes
Magazín primazena.cz – Laserová liposukce

Liposukce je moderní metoda k odstraňování nežádoucího tuku. Není to prý, ale metoda hubnutí. ,,Je to odstranění tuku v oblasti, kde se usazuje, a kterého bychom se nezbavili, ani kdybychom se ucvičili a extrémně zhubli. U žen to bývají hlavně partie stehen či břicha, Využívají jí, ale i otylí lidé, pro které je impulsem k dodržování správné životosprávy“ říká Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

článek
Časopis Překvapení – Liposukce bez skalpelu

Odstranění usazeného tuku patří k nejžádanějším výkonům estetické chirurgie. Netřeba ale hned sáhnout po klasické liposukci. Jaké další metody můžete zvolit?

Radí průkopnice nových léčebným a zkrášlovacích metod v estetické dermatologii.

Přečíst článek  ZDE

článek
Časopis Květy – Zbavit se tuku na břiše? Možností je více

Odstranění usazeného tuku v oblasti břicha si přeje stále více žen i mužů. Jak ale vybrat tu správnou metodu? V současné době existuje mnoho cest, ale ne každá musí být vhodná pro konkrétního člověka.
Jisté je jedno: skalpel už nemusí být řešením číslo jedna.

Přečíst článek  ZDE

idnes
iDNES.cz – Štíhlejší a pevnější postava za pouhý měsíc. Bez cvičení a skalpelu

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás

Přečíst článek  ZDE

článek
ŽENA A ŽIVOT – Jak jsem si “vyseděla” pevnější svaly

Jsou věci, o kterých se příliš nemluví. Patří mezi ně i skutečnost, že když se stanete matkou, ale také s přibývajícími roky, vám začnou hůře fungovat svaly pánevního dna. Věděla jste, že existuje přístroj, na kterém si je můžete perfektně zpevnit jen tím, že na něm budete sedět? O svou zkušenost se podělila art directorka Nina Nedvědová.

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Krásné břicho i vyrýsované tělo. Pomocí přístrojů to jde bez práce

Odstranění usazeného tuku patří k nejžádanějším výkonům estetické chirurgie. Jak ale vybrat tu správnou metodu? A je třeba hned liposukce? „Takový zákrok už dávno neznamená jen skalpel. Možností, jak získat ploché břicho a štíhlé paže i stehna, je spousta.

Přečíst článek  ZDE

Odstranění celulitidy
Magazín MOJE PSYCHOLOGIE – Všichni mají celulitidu

Dnes existuje řada přístrojů, které slibují, že s tímto problémem zatočí. Samozřejmě jsou doplňkem ke zdravému životnímu stylu. Kam si tedy na ošetření zajít? Třeba na kliniku LaserPlastic k primářce Martě Moidlové. Podle ní je nejlepší přístroj na celulitidu BTL Emtone Unison, kde ošetření nebolí a výsledek je vidět hned.

Přečíst článek  ZDE

článek Žena a život
TIP na krásu – ŽENA A ŽIVOT

Laserová rejuvenace – Nenáročná a efektivní metoda, která pleti rychle navrátí pevnost a pružnost. Provádí se na důkladně očištěné pleti (tváře, krk, dekolt i ruce) speciálním laserem. Jeho paprsky pronikají do hlubších vrstev kůže, aniž by poškodily její povrch.

Přečíst článek  ZDE

Aplikace Botulotoxinu
Botulotoxin jen od odborníka

Stálicí a jedničkou v estetické medicíně je botulotoxin. I když se prezentují jiné přípravky na bázi peptidů, krémy nebo akupunkturní techniky, injekce botulotoxinu je nenahraditelná a nic se jí nevyrovná.

Přečíst článek  ZDE

článek
Laser dokáže hotové zázraky – MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro Lidové noviny

Zlikvidovat bradavici, nevzhlednou pihu, žilky na obličeji či tetování. S tím vším si dnešní lasery umí poradit. A dokážou i omlazovat pleť. To vše bez otevřených ran, a tedy i bez jizev.

Přečíst článek  ZDE

magazín What
Cesta do budoucnosti – MUDr. Marta Moidlová o trendech v estetické medicíně pro lifestylový magazín WHAT

Věk se nedá ošálit, vzhled naštěstí ano. Trendem v estetické medicíně je přirozenost a neinvazivnost. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu (ano, i s tou vaší!).

Přečíst článek  ZDE

časopis kondice
Boj o kolagen – MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro časopis Kondice 03/2022

U každého z nás se kolagen z pokožky vytrácí jinou rychlostí. Platí ale, že čím mladší pokožka je, tím vyšší podíl kolagenu obsahuje. Právě díky němu je mladá kůže pružná, pevná a elastická. „K tvorbě kolagenu dochází sice po celý život, ale s časem postupně klesá jeho produkce, obsah i kvalita kolagenních vláken.

Přečíst článek  ZDE

článek
Revoluční novinka pro posílení pánevního dna BTL Emsella

Společnost BTL uvedla na trh další z přelomových přístrojů. Emsella se cíleně zaměřuje na stimulaci hlubokých svalů pánevního dna. „To si musíte vyzkoušet. I když žádný problém nemáte,“ píše mi primářka pražské kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. Zájem o novinku překvapil všechny. „Chodí sem ženy všech věkových kategorií, ale i muži. Je to opravdu pecka, sama ucítíte rozdíl“. Přístroj pracuje na bázi technologie fokusované elektromagnetické energie – stimuluje hluboké svaly pánevního dna.

Přečíst článek  ZDE

článek
Mudr. Marta Moidlová o přístroji BTL Emsella v časopise HARPER´S BAZAAR 03/2022

Stimulací hlubokých svalů pomůže křesílko BTL Emsella znovu nabýt kontrolu nejen nad touto svalovou skupinou, a tím i podpořit sexuální funkce, ale tak nad ovládáním močového měcháře. Zcela nebolestivé “posezení” zabere půl hodiny a nemusí se při něm odkládat oblečení. Podle primářky kliniky LaserPlastic Marty Moidlové jsou účinky, zejména u léčby urgentní či stresové inkontinence, znát již po první proceduře.

Přečíst článek  ZDE

Mladší o pár let
Pořad Mladší o pár let

Show televize Prima poradí, jak si můžete snadno a rychle vylepšit svůj vzhled a vypadat o pár let mladší. Sledujte proměny, které se udály na klinice LaserPlastic.

1. díl  ZDE
2. díl  ZDE

článek
Poptávka po estetických operacích během pandemie stoupla.

Kliniky provádějící estetické výkony a chirurgické krášlící zákroky zaznamenávají v čase pandemie zvýšený zájem. Zhruba o 15 – 20% vzrostl interes o úpravy v obličejové partii. Vyšší je i poptávka po větších chirurgických zákrocích. Vedou prsa a víčka. Ke klientům nad padesát se přidaly ročníky kolem osmnácti. Zvýšený zájem o omlazení obličeje i vylepšení partií, jakými jsou oční víčka, nos, prsa či hýždě, který má na svědomí covidový přechod na online video komunikaci i home office, trvá.

Přečíst článek  ZDE

článek
BŮH KONEČNĚ VYSLYŠEL mé PROSBY A seslal NA svět STROJ, KTERÝ UBÍRÁ tuk A BUDUJE svaly.

Stačí říct Kim Kardashian nebo Jennifer Lopez, a už vím, že to chci. Řeč je o přístroji Emsculpt Neo, který do Česka dorazil teprve nedávno. Je na něm zajímavých několik věcí: čtyři ošetření stojí 65 000 korun (když přijdete s kamarádkou, každá zaplatíte jen 24 tisíc, ale k tomu se dostaneme později) a slibuje ubrat tuk a přidat svaly. Básník by prakticky řekl, že mění vodu ve víno, tedy sádlo ve svaly… Jinými slovy, nemůžu u toho chybět, a tak vcházím na pražskou kliniku Laser Plastic, kde vládne sympatická primářka Marta Moidlová, která tento přístroj pořídila nejenom kvůli hypu, který okolo něj světové celebrity udělaly, ale také kvůli jeho neuvěřitelným výsledkům. Takže co od toho čekat a jak to celé funguje?

Přečíst článek  ZDE

O 10 let mladší
Pořad O 10 let mladší

Buďte svědky neuvěřitelných proměn! Lidé unavení životem omládnou za několik dní o několik let. Tým odborníků, který dělá zázraky a vrací čas. To je O 10 let mladší. Všechny díly můžete sledovat na Nova PLUS.

Celé díly  ZDE

O 10 let mladší
Utahaná a zanedbaná důchodkyně. Jitka kvůli vzhledu deset let nechodí mezi lidi

Dvojčata Jitka a Lenka si v pořadu O 10 let mladší prošly peklem. Ačkoliv je jim oběma teprve 49 let, kolemjdoucí jim hádali skoro o 20 let víc! Často padala slova jako babička, důchodkyně a dokonce i paní z veřejných záchodů. Jak se s tím sestry poperou? Jak jejich proměna dopadla se můžete podívat na Voyo.

Video ZDE

O 10 let mladší
On má pupek, ona je jak důchodkyně: Manželé v nejlepším věku slyšeli drsná slova

Není snadné postavit se do vitríny a nechat se hodnotit kolemjdoucími. Paní Libuška má na sobě pěkně naloženo a nemá čas o sebe pečovat, ale to, že jí hádají důchodový věk, s ní pořádně zamává. Její manžel také v hodnocení nedopadne moc dobře a dokonce se dozví, že v manželství jim to klapat nebude. Jak si s nimi odborníci poradí, se dozvíte na VOYO v pořadu O 10 let mladší.

Video ZDE

O 10 let mladší
Z ošklivky kráskou! Petra prožila neuvěřitelnou proměnu, poznali byste ji?

Petra se sama sobě nelíbila a ze svého vzhledu byla doslova nešťastná. Proto se svěřila do rukou týmu pořadu O 10 let mladší. Podívejte se na její ohromnou proměnu, které nemohli uvěřit nejen odborníci, ale ani Petra samotná.

Video ZDE

Emsculpt NEO
Na českém trhu je nový přístroj, který doslova vykouzlí perfektní tělo. Nejen, že spálí tuky, ale vybuduje vám i svaly

Krásná postava už za měsíc, aniž byste pro to hnuli prstem? Zní to neuvěřitelně. Zároveň to zní jako ideální způsob, jak získat vysněné křivky, který se nedá pokazit. A světe div se, dokonce nemá ani žádné nevýhody, nedostaví se jojo efekt a nepřestane vás po týdnu bavit.

Článek Instory.cz ZDE
Článek magazinplus.cz ZDE

Napsali o nás
Jak se zbavit celulitidy

Z přístrojových procedur jsem vyzkoušela Unison, která řeší všechny příčiny celulitidy. Po jejím absolvování se kromě vyhlazení pomerančové kůže můžete těšit i na pevnější, hladší a krásnější pokožku. Ideální volba, když chcete vypadat skvěle například v plavkách.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vyhlazení mimických vrásek
Stačí pár vpichů a dostaví se úlevný pocit. Vrásky na čele nebo kolem očí jsou na několik dlouhých měsíců pryč. Věděli jste však, že účinná látka má také celou řadu takzvaných off-label aplikací (za souhlasu pacienta se na základě indikace lékaře užije jinak, než na co je primárně registrován)? Jejich spektrum je tak široké, že jsme si na ně museli posvítit. Představujeme vám tak ošetření, které vám možná brzy zcela změní život. Přečíst ZDE
Napsali o nás
Estetická operace má význam vždy, pokud to člověku činí radost, myslí si primářka Moidlová

To, co dnes zvládneme velice elegantně laserem, se dřív provádělo frézou. Frézovaly se jizvičky na obličeji, vrásky, tetování a podobně. Pro krásu se trpělo vždy, ale dnes už je to mnohem lepší.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Právě teď je ideální čas, kdy se zbavit pigmentových skvrn

„Stále nejspolehlivější metodou jsou depigmentační lasery, nejlépe rubínový či alexandritový,“ říká Marta Moidlová, primářka z kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

článek
Nemáte čas na cvičení? Emsculpt NEO pro vyrýsované tělo

Jestliže toužíte po pevném a vymodelovaném těle, ale nemáte dostatek času na cvičení, nebo se vám nedaří některé partie zpevnit ani pravidelným pohybem, je tady naprosto revoluční novinka. Ošetření přístrojem Emsculpt NEO je považováno za naprostý průlom. Využívá princip radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného magnetického pole (HIFEM).

Přečíst ZDE

článek
Co mi pomáhá být úspěšná? MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro magazín Moje Psychologie

Být úspěšná v mé profesi znamená především sledovat novinky v oblasti laserových a dalších přístrojů, stejně tak ostatních přípravků a aplikačních technik. Vždy mi pomáhalo vyzkoušet vše nejdříve na sobě, abych si ověřila, že jde o stroj či postup nejen funkční, ale i bezpečný, a abych je mohla svým klientům s klidným svědomím doporučit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Ploché břicho, pevné hýždě

Odstraňují tuk, rýsují „břišáky“, tvarují zadeček, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách. To vše dokáže nový lékařský přístroj Emscultp NEO.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Ploché břicho, pevné hýždě i diskrétní pomoc ženským potížím. Nová léčba je už i u nás

Vylepšují břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách. Navíc odstraňují tuk a pomáhají v léčbě inkontinence, hemoroidů a v terapii pro zlepšení sexuálních funkcí. To vše dokážou dva nové lékařské přístroje, které využívají elektromagnetickou vlnu. Jeden díky vysokovýkonnému elektromagnetickému poli účinně stimuluje hluboké svaly celého pánevního dna. Druhý zase umí vyrýsovat vytoužené „břišáky“ a vytvarovat zadeček.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
Neuvěřitelné se stává skutečností. Štíhlejší a pevnější postavu můžete mít už za jeden měsíc, a to bez cvičení.

Je pro vás těžké se dostatečně namotivovat k pravidelnému cvičení a ani dieta nefunguje tak rychle, jak jste si představovali? Naštěstí existují moderní technologie, mezi které dozajista patří přístroj Emsculpt NEO, který vám pomůže získat ideální postavu během krátké doby, a to nejen spalováním tuků, ale i budováním svalové hmoty za vás.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Na českém trhu je nový přístroj, který doslova vykouzlí perfektní tělo. Nejen že spálí tuky, ale vybuduje vám i svaly.

Krásná postava už za měsíc, aniž byste pro to hnuli prstem? Zní to neuvěřitelně. Zároveň to zní jako ideální způsob, jak získat vysněné křivky, který se nedá pokazit. A světe div se, dokonce nemá ani žádné nevýhody, nedostaví se jojo efekt a nepřestane vás po týdnu bavit. Naopak, budete chtít víc a víc a doporučíte metodu všem svým známým.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
S čím vám pomůže mezoterapie?

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Když jde doslova o krk

Všichni už jsme slyšeli nebo četli, že se máme snažit omezovat čas věnováný neustálému kontrolování telefonu. Některé hříchy mládí prý vyhladit nejde, stopa času na krku je nemylosrdná a nezvratná. Hm, ale co když ne?

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Co dělat, když máte knírek, ale nestojíte o něj?

Jen málokdo se k němu přizná, a přitom jde o problém rozšířenější, než byste si mysleli. Co dělat, když máte knírek, ale nestojíte o něj?

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak si lékařky chrání pleť a podle čeho si vybírají krémy

O důležitosti UV ochrany toho bylo napsáno a řečeno tolik, že by to vydalo na celé jedno oddělení Národní knihovny. Možná i na celou. Jak se na tento často opomíjený krok dívají ti nejpovolanější? Zeptali jsme se předních českých lékařek, jak si ony samy chrání pleť, jaké produkty používají a podle čeho si je vybírají. Inspirujte se a mažte se.

Přečíst ZDE

článek
Jak si lékařky chrání pleť a podle čeho si vybírají krémy

Možná jste se během lockdownu trochu zanedbávala a nepečovala o sebe tak intenzivně jako obvykle. Nevadí, nejste sama. Nevyčítejte si nějaké to kilo navíc, ani fakt, že jste se třeba pravidelně nehýbala, neholila a po koupeli nenatírala zpevňovacími krémy. Ještě je pořád čas to do léta napravit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
ČRo Dvojka

Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka 10:10 – 10:30.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
S mezoterapií a enzymy ke kráse

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže po zimě unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy. V jednoduchosti je krása a přesně takové je i ošetření, kdy se drobnými mikrojehličkami aplikuje léčivý zákrok do střední vrstvy kůže: rychlé, jemné, zaměřené na konkrétní místo.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
Opalování? Ano, ale pouze s ochranou

S přibývajícím množstvím slunečních paprsků poroste i zájem lidí o pěkné opálení. Stále totiž máme v sobě zakořeněno, že krásně opálená pleť je ukázkou zdraví a krásy. Při tomto uvažování, ale zapomínáme, že každý z nás má jinak citlivou kůži. Sluníčko může našemu zdraví v konečném důsledku i ublížit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Spánek zhoršují stres i nedostatek pohybu. U obézních lidí je chrápání častější problém, říká odborník

Proč by do ložnice nemělo pronikat světlo, co je to spánková hygiena a jak může zlepšit spánek? Na všechny tyto otázky odpovídá specialista v oboru ORL Jan Klozar.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Poznejte bezbolestnou metodu, která nabudí ochablou kůži a s vráskami pomůže okamžitě

Pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Vrásky k životu sice patří, jsou ale noční můrou pro naši krásu. Jemné a povrchové linie lze vylepšit dobrou péčí o pleť a vývoj vrásek zpomalit, ale rozhodně ne zcela zastavit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás. Jak dosáhnout výsledků i bez skalpelu

Naše pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Většina z nás pak začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat na atraktivitě každého z nás.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak se efektivně zbavit pigmentových skvrn na kůži

Pigmentové skvrny trápí především ženy, a to v každém věku. S přibývajícími roky se však objevují čím dál častěji. Nejčastěji se nevzhledné tmavé fleky objevují v dekoltu na obličeji nebo na hřbetu rukou. Všude, kde jsou lidé vystavení přímému sluníčku, které může spouštět hyperpigmentaci.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Pigmentové skvrny trápí především ženy. V zimě je ideální čas s nimi zatočit

Pigmentové skvrny na kůži trápí v různé míře spoustu z nás. Tyto nevzhledné fleky mají různé tvary, velikosti i intenzitu zbarvení. Obvykle postihují spíš ženy, a to s tmavší pletí. Ve vetší míře se objevují také v těhotenství. Poradíme, jak je možné se jich zbavit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
V čem se liší chrápání od spánkové apnoe? Co dělat, když má poruchy spánku dítě?

Chrápání i apnoe, tedy stav, při kterém se člověk dusí, ovlivňují lidský spánek. Člověk je nevyspalý, přestože všeobecně platná pravidla pro délku spánku nejsou. „Standardní čas spánku úplně neexistuje, protože každý je nastaven trochu jinak – někomu stačí pět hodin, někdo vyžaduje přes osm,“ vysvětluje onkolog hlavy a krku Jan Klozar.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Kožní výrůstky jsou nevzhledné a opticky přidávají roky navíc. Jak je odstranit a co rozhodně nikdy nedělat

Kožní výrůstky jsou útvary na kůži různého typu a tvaru. Obvykle se objevují na krku, v podpaží, na slabinách, stehnech, očních víčkách nebo pod prsy. Nejčastěji se jedná o fibromy, keratózy, bradavice a milie. Ty neškodné se dají snadno odstranit speciálním laserem. Zákrok je bezbolestný, navíc není časově náročný a rekonvalescence je krátká.

Přečíst ZDE

článek
Nový fenomén: maskné

Zatímco profesionálové z řad chirurgů a sestřiček problémy s pletí v důsledku dennodenního nošení roušek znají, pro nás ostatní jde o velkou neznámou. MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro magazín VOGUE.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Spánek může být i rizikový faktor
 

Prof. MUDr. Jan Klozar, CSc. patří mezi naše špičkové odborníky v oboru ORL. Jeho specializací je onkologie hlavy a krku, jíž se věnuji na 1. LF UK a FN v Motole, a chirurgická léčba chrápání a spánkových apnoí, kterou provádí na klinice Laser Plastic v Praze. Obě oblasti přitom bere stejně vážně, neboť i „největší klíč ke zdraví“, za který bývá spánek považován, může být naopak klíčem k vážným zdravotním problémům.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Zatočte s vráskami. Na krémy zapomeňte, existuje účinná a bezbolestná metoda, která funguje okamžitě

Jednoho dne se vám na obličeji začnou objevovat, ať chceme, nebo ne. V dnešní době ale existuje možnost, která vám v boji proti vráskám pomůže, a to okamžitě a bezbolestně. A dokonce i na problematických místech.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak se efektivně zbavit pigmentových skvrn na kůži

Pigmentové skvrny na kůži trápí v různé míře spoustu z nás. Tyto nevzhledné fleky mají různé tvary, velikosti i intenzitu zbarvení. Obvykle postihují spíš ženy, a to s tmavší pletí. Ve vetší míře se objevují také v těhotenství. Poradíme, jak je možné se jich zbavit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nemožné hned, zázraky na počkání aneb i bez skalpelu lze dosáhnout kýžených výsledků

Vrásky se s přibývajícím věkem týkají každého z nás, jsou totiž přirozeným projevem stárnutí. Pleť postupně ztrácí svou pružnost a pevnost a většina z nás začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat roky.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
U novinek nejdříve nastavíme vlastní kůži

Rozhovor s vyhledávanou estetickou dermatoložkou MUDr. Zuzanou Kulíkovou.

Přečíst ZDE

Napsali o nás

I muži touží po hladkém těle bez chloupků

I muži touží po hladkém těle bez chloupků. „Nejvíce manažeři od čtyřiceti let výše, tradičně sportovci a pak mladí muži, kteří žijí moderními trendy.“říká MUDr. Marta Moidlová v článku „Adié, chundelatí krasavci!“, který vyšel v týdeníku Květy. Začtete se do článku a dozvíte se více o trvalé depilaci laserem.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
V rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz

Také v rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz jste si mohli přečíst všechny zásadní informace o vyšetření poruch dýchání během spánku. Přečtěte si zajímavosti od profesora Jana Klozara, odborníka na spánkovou medicínu a lékaře naší kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vrásky pod kontrolou

Ach ty vrásky. Pomozte si od nich s pomocí speciálních krémů. K nákupu vhodného krému právě pro vás se můžete inspirovat v článku Vrásky pod kontrolou. A až krémy nebudou stačit, nechte si poradit od odborníků z kliniky LaserPlastic a zkuste lifting bez skalpelu.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Co je vlastně ten chemický peeling

Přečtěte si rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v časopisu Žena a život. Dozvíte se, co je vlastně ten chemický peeling, pro koho jen tento zákrok vhodný a zda se dá kombinovat i s dalšími kosmeticko-estetickými zákroky.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?

Říkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

MUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma

MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila,jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev

Na portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek „Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev“, ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Pořad Sama Doma

Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Pořad ZDE

Napsali o nás
pořad Doktorka

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Pořad ZDE

Napsali o nás
Face lift je třeba správně načasovat

Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Blefaroplastika

V pořadu SAMA DOMA vysílaného 30.5.2011 jsme mluvili o plastice převislých víček tzv. Blefaroplastice, která je v posledních letech velmi žádaná. Projevy stárnutí pleti jsou totiž nejvíce znatelné právě u očních víček.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Rozhovor s Mudr. Martinem Tománkem

Moderní metody invazivních i neinvazivních metod odstraňování tuku s Mudr. Martinem Tománkem – estetickým chirurgem kliniky LaserPlastic. Diskuze na Českém rozhlase 16.6.2020.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Co je omlazení pleti ENERJET

Nové minimálně invazivní ošetření určené pro problematiky, které byly doposud řešitelné jen s velkými kompromisy. Kinetická injektáž účinných látek vysokým tlakem, které jsou kontrolovaně a rovnoměrně rozprášeny v nanočástečkách až do hloubky 6mm a do plochy o průměru 10 mm od vstupního 200µ mikrootvůrku a to zcela bez použití jehel.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
Konec celulitidy? Nová lékařská technologie odstraňuje její příčiny.

Pražská klinika představila v minulém týdnu novou metodu v boji proti celutidě. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy. Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. A perfektně tvaruje i postavu. První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
ČRo Dvojka

Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka.

Rozhovory ZDE

Napsali o nás
BLESK PRO ŽENY: MEZOTERAPIE KYSELINOU HYALURONOVOU

Odjakživa čas od času trpím atopickým ekzémem, tudíž je moje pleť hodně suchá. Kvalitními krémy se dá hodně napravit, takže mě výraznější vrásky zatím netrápí. V poslední době jsem si ale všimla, že mám velice napjatou kůži v očním okolí. Zvykla jsem si používat kyselinu hyaluronovou přidanou do krémů nebo sér, protože dobře hydratuje. Jenomže to má háček: „zamyká“ vodu jen ve vrchních vrstvách pokožky. Mezoterapie využívá látku mnohem efektivněji. Aplikuje ji totiž hlouběji do kůže, tam, kde se přirozeně tvoří v mládí, ale věkem postupně ubývá. Vyvolává také tvorbu kolagenu a nových buněk k doplnění základních stavebních látek kůže. Dohromady to znamená, že hydratuje pleť maximálně efektivně a ještě k tomu dlouhodobě. Doufala jsem, že si poradí i s mojí supernáročnou kůží.

Napsali o nás
Rozhovor s plastickým chirurgem MUDr. Evou Dřevínkovou

Evo, žiješ a pracuješ v Praze, kdy jsi naposledy měla příležitost navštívit rodnou Rokytnici? O Vánocích?

Doma u rodičů jsem byla opravdu na Vánoce a teď na pololetní a část jarních prázdnin. Jezdíme do Rokytnice celá rodina moc rádi. Děti tu mají dostatek vyžití jak v zimě, tak v létě. My si zde zase rádi odpočineme a relaxujeme, jak nám to pracovní diář dovolí. Většinou sportujeme a užíváme hor.

Jsme spolužáci stejného ročníku rokytnické základní školy, ale přiznám se, že netuším, kdy a jak vzniklo Tvé rozhodnutí studovat lékařství? Byla jsi ovlivněna tím, že maminka je zdravotní sestra a máš tedy zdravotnictví v rodině?

Už na základní škole jsem chtěla být zdravotní sestřičkou jako moje maminka, ale bohužel jsem měla atopický ekzém, tak jsem ze zdravotních důvodů nemohla. Proto jsem se rozhodla, že budu doktorka a naštěstí mi osud i štěstí přál a vše se mi splnilo. I zdravotní obtíže mi zmizely.

Obecně si dokážeme představit náplň práce plastického chirurga, ale řekni nám něco o své práci. Jaké zákroky provádíš?

Pracuji ve Fakultní nemocnici na Klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady v Praze, odborně nejvyšším pracovišti v naší republice. Zde se věnuji péči o dětské pacienty (úrazy, vrozené vady rukou, rozsáhlé pigmentové skvrny, hemangiomy, operace odstálých boltců, operaci velkých prsů dívek i chlapců a vrozené vady atd.). Péče o dospělé pacienty zahrnuje problematiku kožních nádorů, žen po odstranění prsu pro nádor či z důvodu prevence, dále zde provádíme operace břicha – abdominoplastiku, chirurgii ruky a mnoho dalšího včetně akutních ošetření úrazů. Také provádím veškeré spektrum kosmetických plastických operací a to jak na této klinice, tak i v privátním zařízení Laserplastic, s.r.o. u paní primářky Moidlové. Kromě operování a péči o dané pacientky také vyučuji studenty 3. lékařské fakulty v českém i anglickém jazyce a následně je i zkouším. Vše mně moc baví a moje práce je tedy i mým koníčkem.

V jaké fázi léčby se k Tobě dostávají pacientky s rakovinou prsu? Dá se vše uvést do stavu, jak to bylo před nemocí?

Ženy po nádoru prsu přichází na doporučení onkologa po ukončení léčby mamologem (prsní specialista). Většinou se tak děje aspoň jeden rok po odstranění prsu. My jim pak nabízíme možné způsoby rekonstrukce, aby prsy co nejvíce odpovídaly těm původním. Umíme vytvořit nový prs a následně i dvorce s bradavkou. Nutno ale říci, že už to nikdy nebudou stejné prsy. Ženy jsou ale na toto připravené a po výkonu spokojené. Vracíme je zpět do života s jejich ženstvím.

Zavedla Tě Tvá práce někdy do zahraničí?

V roce 2005 jsem s manželem odjela na 3 roky do Velké Británie. Byli jsme v krásném městě Cardiffu, hlavním městě Walesu. Dostala jsem tu možnost celé 3 roky pracovat na tzv. prsní klinice, kde jsme sami prováděli už prvotní diagnostiku nádorů prsu a jeho léčbu s následnou rekonstrukcí. Byla to úžasná zkušenost a čerpám z ní dodnes.

Vím, že s Tebou dělala rozhovor Česká televize a Český rozhlas. To může být zajímavá zkušenost vystoupit živě ve vysílání, že?

Ano, toto vše je součást naší práce: dělat osvětu a dát o sobě lidem vědět a nastínit možnosti léčby. Byla to vždy milá zkušenost a jsem za to ráda. Je to výzva a ty se musejí podstupovat, i když jsou stresující. Nutno říci, že i moderátoři jsou jen lidé jako my všichni ostatní a není nutno se jich bát, s některými se stále stýkám a nebudeš mi věřit, ale stali jsme se i kamarády.

Na závěr trochu odbočím. Tvé děti aktivně sportují, závodí za Duklu Praha. Čemu konkrétně se věnují? Mají nějaké úspěchy?

Máme úžasně sportovní děti, za což jsme moc rádi a bereme to jako dar. Filípek (9) i Julinka (5) chodí na atletiku na Duklu a moc je to baví. Dále dělají plno jiných sportů jako plavání, florbal, tenis, ping pong, sportovní gymnastiku, bruslení atd., ale pouze rekreačně. Filípek dosáhl úžasného výsledku v roce 2017, kdy vyhrál velké finále Čokoládové tretry v Ostravě a stal se mistrem republiky v běhu na 100m ve své věkové kategorii. Minulý rok vyhrál na Dukle Memoriál Josefa Odložila. Julinka má také několik běžeckých medailí z pražských závodů. Jsme na oba moc pyšní. Děkuji za rozhovor a přeji Ti hodně úspěchů v Tvém náročném zaměstnání. Jiří Koblasa

V Rokytnici ji příliš často nepotkáte. Pokud ano, nejspíš bude zrovna na procházce s rodiči nebo teď v zimním období třeba s dětmi na Farském kopci, pokud to sněhové podmínky umožňují. Přestože má MUDr. Eva Dřevínková vskutku nabitý program, žádost o rozhovor pro Horský kurýr přijala velmi ochotně.

Napsali o nás
Největší vliv na vznik křečových žil má genetika

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D., specialista na operace žilního systému, poskytl rozhovor pro internetový portál ŽENA-IN.cz na téma křečových žil. Z příspěvku se mimo jiné dozvíte, v kolika letech se objevují první křečové žíly, jaké indicie signalizují nutnost operace, nebo zda hrozí návrat křečových žil, když už jste jeden zákrok absolvovali a mnohé další informace.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Problematika chrápání

Prof. MUDr. Jan Klozar, CSc. byl 10. února hostem pořadu Sama Doma, kde hovořil o problematice chrápání. Poslechněte si rozhovor a zjistěte, co způsobuje chrápání, a jak může vést zúžení dýchacích cest až k nemoci zvané spánkový apnoický syndrom neboli spánková apnoe.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Chrápání

Profesor Klozar byl 20.5.2015 hostem pořadu ČT Sama Doma. Podívejte se na jeho příspěvek věnovaný chrápání.

Rozhovor 1. část ZDE
Rozhovor 2. část ZDE
Rozhovor 3. část ZDE

Napsali o nás
Výhody screeningového přístroje

Přečtěte si příspěvek z časopisu Týden, ve kterém jsme čtenářům přiblížili novinku o rychlém vyšetření poruch dýchání během spánku. Profesor MUDr. Jan Klozar, Csc., odborník na spánkovou medicínu, rinologii a onkologii hlavy a krku v něm vysvětluje výhody screeningového přístroje i zákroku, kterým lze řešit spánkový apnoický syndrom.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Poruchy dýchání během spánku

Také v rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz jste si mohli přečíst všechny zásadní informace o vyšetření poruch dýchání během spánku. Přečtěte si zajímavosti od profesora Jana Klozara, odborníka na spánkovou medicínu a lékaře naší kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Světový den spánku

Dne 18.3. si připomínáme Světový den spánku. Ne náhodou byl proto profesor Klozar večerním hostem radiožurnálu. Poslechněte si jeho zajímavé povídání z 21. března 2016. Specialista na spánkovou medicínu odpovídal například na otázky: Proč špatně spíme, co je spánkový apnoický syndrom a další.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Pacient s rakovinou hrtanu

Profesor Klozar provedl náročný zákrok, při kterém pomohl pacientovi s rakovinou hrtanu. Příběh pacienta Milana jsme mohli sledovat v jednom z dílů seriálu Nemocnice Motol. Pokud jste ho ale nestihli, pak si můžete alespoň přečíst článek na portále blesk.cz.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Špatné návyky před spaním

2. dubna 2016 byl profesor Klozar hostem Studia 6 víkend na České televizi. Tématem jeho návštěvy byly špatné návyky před spaním. Podívejte se na rozhovor a zjistěte například, proč má dnes tolik lidí problémy se spánkem, zda jde o civilizační chorobu, a jak s ní můžeme bojovat.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nekvalitní spánek

17. března je světový den spánku a profesor Klozar byl při té příležitosti hostem portálu TÝDEN.cz, kde se zabýval otázkami jako například, jaké zdravotní problémy může způsobit nekvalitní spánek? Jak léčit spánkovou apnoe? Jan Klozar odpovídal v chatu i na další otázky. Pročtěte si jeho odpovědi.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Dermatologické problémy

MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic se v pořadu Občanské judo vyjádřila k dermatologickým problémům, které se objevují u mnoha lidí v době léta.

Video ZDE

Napsali o nás
Čištění a péče o pleť

MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic radí v pořadu Salon snů na TV Barrandov v otázkách čištění a péči o pleť.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Vznik melanomu

V Občanském Judu na TV Nova řeší MUDr. Faltová problematiku opalování varuje před nebezpečím vzniku melanomu, z důvodu nadměrného opalování a nedostatečné ochrany kůže před UV zářením.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Korekce hlubokých jizev

MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila, jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Prevence rakoviny kůže

Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma, kde byla dne 25. března 2013 hostem MUDr. Lenka Faltová. Tématem byla tentokrát prevence rakoviny kůže. Informujte se, jak rozpoznat nebezpečné změny na kůži, a jak se vyvarovat jejich vzniku.

Rozhovor ZDE

 
Napsali o nás
4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidy

Zajímá vás, jak se zbavit celulitidy? MUDr. Lenka Faltová v novém článku na portálu zena.centrum.cz radí, že nejdůležitější je pracovat s kůží. Jedině tak zajistíme, že se v podkoží nenahromadí přebytečný tuk. A když už nás přeci tukové polštářky trápí, pak lze doporučit 4 nejúčinnější metody jak se zbavit celulitidy.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření

MUDr. Lenka Faltová byla 19. dubna 2016 hostem Snídaně s Novou a s moderátory rozebírala problematiku bezpečného opalování. Zjistěte například, jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření, nebo kdy je vhodné začít s ochranou pokožky.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny – nejvíc se jich objevuje v létě. V obličeji a na rukou, což jsou místa, kam takřka stále dopadají sluneční paprsky. Pigmentové skvrny mohou představovat čistě estetický problém, někdy ale mohou být i příznakem nemoci. Přečtěte si o tom víc na blogu drogerie teta, kam přispívá i MUDr. Lenka Faltová.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vyspěte se dorůžova – spánek a pleť

Spát se vyplatí. Už jen proto, že vyspaný člověk má lepší náladu, lépe se koncentruje a taky lépe vypadá. V noci v těle probíhají blahodárné regenerační procesy. Jaké? To vám v dalším příspěvku na blogu drogerie teta prozradí MUDr. Lenka Faltová.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
„Prošlá kosmetika?“

Neschovávejte si prošlou kosmetiku a už vůbec ji nepoužívejte. Mohla by vám udělat z pleti i života peklo. Proč? To vám prozradí MUDr. Lenka Faltová v článku, který vyšel 13. 9. 2016 na blogu drogerie teta.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Tipy pro ženy, které kupují kosmetiku svému partnerovi

Pokud jde o vztah k běžné hygieně, rozdíly mezi ženami a muži se pomalu stírají. Trend říká, že si ženy své protějšky do určité míry vychovaly. A jestli v tom chcete, milé dámy, pokračovat, budou se vám jistě hodit tipy pro ženy, které kupují kosmetiku svému partnerovi. Svým názorem přispěla do článku i MUDr. Lenka Faltová

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jizvy a jizvičky – jak na ně?

Jizvy a jizvičky – jak na ně? Ve stejnojmenném článku vám s těmito nedokonalostmi poradí MUDr. Lenka Faltová. Dozvíte se například, že na drobné jizvičky postačí make-up a trocha zručnosti. A na ty větší se zaměřte ihned, jakmile se ranka zahojí. Jak potom postupovat, se dočtete ve stejném článku na blogu drogerie teta.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jaké kožní problémy může vyřešit laser?

9. června 2017 odpovídala Lenka Faltová na otázky Zuzany Burešové z Českého rozhlasu: Co je bezpečné opalování? Jaké kožní problémy může vyřešit laser? Je dnes vůbec možné odhadnout věk ženy, která podstupuje řadu plastických operací?

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky

12. června 2017 byla doktorka Lenka Faltová dopoledním hostem Českého rozhlasu. Hovořila na téma, jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky, co je hlavní příčinou vzniku rakoviny kůže a další.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Odstranění tetování laserem

Jak lze odstranit tetování? Laserem. „Laser podporuje tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější. A pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí….”, říká MUDr. Lenka Faltová. O jaký laser že se jedná? A při jakých dalších zákrocích ho můžeme použít? Veškeré další podrobnosti vám vysvětlí v rozhovoru pro portál Zdraví a my.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Radiofrekvenční terapie

Radiofrekvenční terapie je jedinečným řešením jak efektivně vyhladit pleť. Rádi byste i vy vyzkoušeli tuto metodu? Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Zuzanou Kulíkovou, která byla dne 23.1.2012 hostem pořadu Sama doma. V pořadu divačky seznámila právě s radiofrekvenční terapií a jejími výhodami.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Antistresové techniky

MUDr. Zuzana Kulíková byla 19. února hostem pořadu Sama Doma. Tentokrát se věnovala tématu „Intolerance a projevy na kůži“, čili jak kůže reaguje na stres, nemoci, některé potraviny, a další podněty. Zvláštní pozornost paní doktorka věnovala také atopickému ekzému.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Když pleť reaguje na slunce

Přečtěte si, co dělat, když pleť reaguje na slunce. MUDr. Zuzana Kulíková vám poradí v novém článku, který vyšel na portále OnaDnes.cz. Zaměří se na pupínky, vyrážku, spálení, skvrnky neboli hyperpigmentaci i unavenou pleť.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Plastické zákroky

Od kdy si lidé oblíbili plastické zákroky, proč chtějí vypadat jinak, než vypadají, a jak se odchází z nemocnice po několika těžších operacích – to všechno jsou témata Hovorů na Českém rozhlaze, kde byla dne 10.10.2016 hostem MUDr. Eva Dřevínková. Poslechněte si tento zajímavý rozhovor.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
O rekonstrukcích prsou

Doktorka Dřevínková byla 14. září 2016 hostem pořadu Dvojka v Českém rozhlase a povídala o rekonstrukcích prsou po onkologických nálezech i z preventivních důvodů.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Plastika paží

Plastika paží pomáhá pacientům vyřešit povadlou kůži na rukou, která jim zůstala napříkad po radikálním úbytku váhy. Pokud o tomto zákroku uvažujete, přečtěte si co musíte vědět, než se k ní odhodláte. Ve stejnojmenném článku na portále Žena.cz vám poradí MUDr. Eva Dřevínková.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Kdy je správný čas navštívit plastického chirurga

Doktorka Eva Dřevínková byla 13. ledna 2017 hostem streamového pořadu Mezi námi. Podívejte se na video, kde si společně s psychologem Patrikem Procházkou a cvičitelkou Hankou Kynychovou povídali o tom, kdy je správný čas navštívit plastického chirurga, kdy je to naopak zbytečné a proč málokdo přizná estetický zákrok, přestože výsledky jsou více než patrné.

Video ZDE

Napsali o nás
Unikátní laserová metoda

Dne 27.1.2009 byl MUDr. Martinem Tománkem hostem pořadu Večerní host Radiožurnálu. Poslechněte si rozhovor o unikátní laserové metodě, při které se odstraňují neestetické podkožní vrstvy tuku, nebo o různých možnostech současné plastické chirurgie, nejčastějších pacientech a také o peněžní stránce zákroků.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jak probíhá liposukce

Přebytečný tuk už vás nemusí trápit. MUDr. Martin Tománek vám v článku v internetovém magazínu OnaDnes.cz vysvětlí, jak probíhá liposukce, která vás zbaví tukových polštářků.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Modelace laserem

Trápí vás nevzhledné faldíky a rádi byste zhubli do plavek? A už jsem slyšeli o modelaci laserem? Že ne? Podívejte se na rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem, který byl tentotkrát hostem pořadu Sama doma, a seznamte se s touto jedinečnou metodou hubnutí, která je rychlá a bezbolestná.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Čím si ji získala estetická medicína?

Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová byla dne 14.7.2011 hostem letní reprízy pořadu Vstupte! na Českém rozhlasu. Čím si ji získala estetická medicína? Jaké výsledky má léčení kůže pomocí tzv. plazmy? Jak spokojená je s využitím botulotoxinu, který u nás začala zkoušet mezi prvními? Sleduje stále novinky v oblasti léčby boreliózy, o které publikovala několik prací? To jsou jen některé z otázek, na které můžete slyšet odpovědi.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
O vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének

Do pořadu SAMA DOMA dne 19.5. byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, která hovořila o dermatologických problémech. Divačky informovala o vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének, které se s přicházejícím létem více objevují.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jsme ovládáni kultem krásy?

Podívejte se na rozhovor z pořadu Před půlnocí, který vysílala ČT24. Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová odpovídala na otázky, které se týkali tématu Jsme ovládáni kultem krásy? Dozvíte se do jaké míry ovlivňují obory estetické dermatologie zdraví a psychiku lidí, jaké jsou poslední trendy tzv. anti-agingu a spoustu dalších zajímavostí.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Odstranění chloupků pomocí laseru

Dne 31. ledna 2012 byla hostem v pořadu Sama Doma MUDr. Marta Moidlová, která promluvila o depilaci a různých technikách odstranění chloupků. Paní doktorka divačkám doporučila používání depilačních strojů, ale i odstranění chloupků pomocí laseru. Nejen proto divačkám odborně osvětlila, které typy laserů jsou těmi nejlepšími a proč.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna

Informujte se o nových metodách neinvazivní modelace postavy. Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma. Dne 18. června 2012 byla hostem pořadu MUDr. Marta Moidlová, která seznámila diváky s novými moderními způsoby hubnutí. Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna? Že ne?

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Laser v estetické dermatologii

Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma, ve kterém byla dne 12. března 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Tentokrát informovala diváky, na co všechno se dá v estetické dermatologii využít laser.

1. část ZDE
2. část ZDE
3. část ZDE

Napsali o nás
Téma Laser a odstranění znamének a jizev
MUDr. Marta Moidlová byla dne 12. března 2013 hostem pořadu Sama Doma. Pročtěte si záznam chatu, kde diskutovala s diváky na téma Laser a odstranění znamének a jizev. Rozhovor ZDE
Napsali o nás
Zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie

Poslechněte si záznam pořadu Českého rozhlasu, kde byla dne 27.dubna 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Primářka kliniky LaserPlastic prozradila různé zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie, liposukce i plastické chirurgie.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jak řešila klientka na klinice LaserPlastic své zdravotní obtíže

Pavlínu Dankovou nepřestává strašit rakovina: Nenechává nic náhodě a čeká ji další zákrok. Takový je název článku na portálu Super.cz. Pavlína Danková v něm líčí své zdravotní obtíže, a jak je řešila na klinice LaserPlastic s MUDr. Martou Moidlovou.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Plastická chirurgie

Dne 3.5.2013 byla MUDr. Marta Moidlová hostem pořadu Magazín Leonardo na Českém rozhlasu. Primářka kliniky LaserPlastic mluvila o možnostech současné plastické chirugie a také využití laserů v medicíně.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Recept na věčné mládí

V neděli 28.5.2012 byla primářka MUDr. Marta Moidlová hostem rozhlasového pořadu rádia SeeJay. V rozhovoru prozradila recept na věčné mládí a vy si ho dnes můžete také poslechnout.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii

Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou. Dne 31.5.2013 byla hostem pořadu „Jaká je“ na Českém rozhlasu Dvojka a posluchačům přiblížila nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Komplikace permanentních injekčních výplňových implantátů

Doktorka Marta Moidlová se v dubnu 2015 účastnila 3. ročníku odborné konference ON IN UNDER SKIN. Přednášela zde o komplikacích permanentních injekčních výplňových implantátů, diskutovala a také se inspirovala z příspěvků svých kolegů a vystavovatelů, kteří prezentovali novinky ze světa estetické medicíny.

Video ZDE

Napsali o nás
Ošetření klientky přímo ve studiu

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Workshop Global Anatomy Masterclas

MUDr. Marta Moidlová se 31. ledna účastnila v Paříži Global Anatomy Masterclass, kde ji čekaly teoretické přednášky na jedné z pařížských klinik a pak také praktický workshop s pioneerem estetické medicíny Prof. Benjaminem Ascherem.