LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Média - napsali o nás

Kontakt pro média: info@laserplastic.cz

Mudr. Tománek
Začněte nový rok krásnější. Zbavte se nevzhledných výrůstků, stařeckých skvrn, jizev po akné či hlubokých vrásek
Omlazení pleti, odstranění výrůstků, hlubokých vrásek či vypnutí pokožky jedním přístrojem. Zdá se, že není dermatologický problém, pro který by nebyl vhodný, ba naopak v mnoha případech nepomůže jiná metoda. Jedná se o nejnovější laser pro korektivní dermatologii Pixel, který nyní jako první v České republice využívá klinika LaserPlastic.
Přečíst článek ZDE
Emsella
Trápí vás únik moči při kašli? Poradíme vám, jak s tím bojovat
Únik moči při kašli či prudkém pohybu je typický pro stresovou inkontinenci. Děje se tak v důsledku zvýšeného nitrobřišního tlaku, ke kterému dochází vždy při kašli, běhu, skákání či zvedání těžkých břemen, a to v okamžiku, kdy jsou povolené svaly pánevního dna.
Přečíst článek ZDE
Laserplastic, estetická klinika Praha
PROF. MUDR. ANDREJ SUKOP, PH.D.
Profesor MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. je specialistou na plastickou rekonstrukční a estetickou chirurgii více než 25 let. Věnuje se celému spektru plastické chirurgie, která je často vnímána jen jako estetická medicína, přestože se převážně jedná o rekonstrukční výkony. Specializuje se na chirurgii ruky, vrozené vývojové vady končetin, rekonstrukce prsů, mikrochirurgickou techniku a další zákroky. V roce 1993 dokončil Andrej Sukop studium na 1.
Přečíst článek ZDE
Laserplastic, estetická klinika Praha
Nově založený nadační fond prof. MUDr. Andreje Sukopa Ph.D. podpořili i slavné osobnosti Ondřej Vetchý, Kateřina Brožová a Jana Paulová.
Omlazneí pleti
Samy sobě – magazín Ona DNES
Pokud toužíte po troše relaxu a trpíte stejným nedostatkem času jako já, oceníte proceduru Inno Facial, kterou jsem vyzkoušela na klinice plastické chirurgie a estetické dermatologie LaserPlastic.
Přečíst článek ZDE
Krajina kolem očí – magazín Kondice
Na těle jsou místa, která jsou tak jemná a křehká, že potřebují naprosto specifickou péči. Patří k nim i oční okolí, které však často začneme řešit až ve chvíli, kdy už bývá pozdě. Pravidlo číslo jedna zní: na oční krém je správný čas vždycky.
Přečíst článek ZDE
Aplikace Botulotoxinu na vrcholu žebříčku estetických zákroků! Co musíte vědět o plastických operacích? Primářka varuje
Svět estetické dermatologie je stále na vyšší úrovni a nabízí klientkám čím dál sofistikovanější metody vylepšení vzhledu. S pomocí naší přední expertky na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii, primářky MUDr. Marty Moidlové, přinášíme odborný pohled na tento obor a cenné rady profesionála.
Přečíst článek ZDE
Laserplastic, estetická klinika Praha
MUDr. Michaela Večeřová, plastická chiruržka
V magazínu Naše Praha – moje čtvrť Kunratice jsme vyzpovídali doktorku MUDr. Michaelu Večeřovou. Co nám o sobě prozradila? „V Kunraticích bydlím s rodinou již čtrnáct let. Historie tohoto místa je spojena se jménem Václava IV., který dal v tamějším lese postavit své sídlo Nový Hrádek. Centru Kunratic dominuje barokní kostel sv. Jakuba staršího a klasicistní zámek s tvrzí. V roce 2004 se tu natáčely některé scény z amerického velkofi lmu Van Helsing. Mám ráda zdejší atmosféru a bydlí se mi tady dobře…

Přečíst článek ZDE

Skalpace hlavy. Unikátní operace pohledem ženy, která málem přišla o obličej
Unikátní operace se podařila plastickým chirurgům v čele s Prof. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D. , přednostou Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a plastickým chirurgem kliniky Laser Plastic. Zachránili obličej ženě, které vrtačka skalpovala hlavu. Přišla o víčka, celé čelo a okolí kolem ušních boltců. Operace trvala devět hodin. Je to paní Petra, která vypráví svůj příběh o naději na život.
Přehrát rozhovor ZDE
TERAPIE pro sluncem políbenou pleť
 
Co si budeme povídat, zatímco vy jste si o prázdninách užívala bezstarostný čas, vaše pleť to nejlepší vnímala jinak. Na rozdíl od vás teď bude unavená a bez energie. Dopřejte jí důkladnou hydrataci a následnou regeneraci díky nejnovějším přípravkům i účinným estetickým procedurám.
Přečíst článek ZDE
Zázračné omlazení POD ODBORNÝM DOHLEDEM
Touha po krásném, mladistvém vzhledu je lidstvu dána už odpradávna. Dnes máme výhodu, že se kromě kosmetické péče můžeme svěřit do rukou odborníků a využít některou z metod estetické medicíny.
PORADÍ SI I TAM, KDE KRÉMY JIŽ NEPOMÁHAJÍ.

Přečíst článek ZDE

Povislá oční víčka aneb pomůže mi operace?
Úprava očních víček většině lidí pomůže. I proto patří celosvětově, Českou republiku nevyjímaje, k nejžádanějším zákrokům estetické medicíny. Kůže víček patří k těm nejtenčím a nejjemnějším z celého těla. Zároveň je abnormálně zatěžována, protože je v podstatě v neustálém pohybu a působí na ni škodlivé vnější vlivy. To, zda jste nebo budete adepty na podstoupení některé z metod úpravy očních víček, ale ovlivňuje více faktorů.
Přečíst článek ZDE
Emsella
„Nemůžu se smát, kašlat, natož dobíhat autobus…“
Věta, která vás buď překvapí, nebo se v ní vidíte, ale neradi to přiznáte? Pojďme otevřeně hovořit o tématech, která by neměla být tabu a bohužel nejsou vůbec vzácná. Inkontinence, hemoroidy, sexuální dysfunkce… Společným viníkem jsou povolené svaly pánevního dna.
Přečíst článek ZDE
Omlazneí pleti
Krása, zdraví a spokojenost na prvním místě
Kliniku LaserPlastic, známou například z televizních proměn „Vypadáš skvěle“, „Mladší o pár let“ či „O 10 let mladší“, zajisté netřeba představovat. Již od svého založení roku 1999 v samotném centru Prahy se jako jedna z prvních věnuje unikátnímu propojení laserové a estetické dermatologie s plastickou chirurgií. Početná laserová a další technika od předních světových výrobců, moderní operační přístroje a instrumentária umožňují provádění kompletního spektra estetických výkonů.

Přečíst článek ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
MUDr. Eva Dřevínková v rozhovoru o gynekomastii – Český rozhlas Dvojka

Gynekomastie, tedy zvětšení mléčné žlázy u mužů, přináší nejenom estetický, ale i psychický problém. A to i u mladých chlapců. Hostem bude MUDr. Eva Dřevínková, plastický chirurg kliniky LaserPlastic. Svůj příběh bude vyprávět otec a syn, kteří se společně rozhodli toto zatížení vyřešit.

Přehrát rozhovor ZDE

Omlazneí pleti
I pleť má svůj pitný režim – MF DNES
Sucho, horko a agresivní sluneční paprsky, které se náhle změní v chladné, deštivé počasí; to vše má neblahý vliv na naši pokožku. Pleť je vysušená, dehydratovaná, brzy vrásčitá a ztrácí elasticitu. A stejně jako my se staráme o svůj pitný režim, je třeba kůži doplnit a vpravit do ní potřebné živiny a pravidelně ji hydratovat. Na to však nestačí pouhé hydratační krémy, případně si jednou za čas zobnout kyselinu hyaluronovou.
Přečíst článek ZDE
Laserplastic, estetická klinika Praha
Pupínky i v dospělosti? Méně péče je někdy více.
Na věku nezáleží. Bohužel ani ve chvíli, kdy je řeč o pupíncích a problematické pleti. Často doufáme, že rodící se první vrásky konečně vystrnadí akné a pleť se uklidní. Jenže takhle to bohužel nefunguje a je potřeba zakročit chytře a důsledně. Na co se soustředit, když potřebujete řešit více potíží?

Přečíst článek ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
MUDr. Eva Dřevínková v rozhovoru o labioplastice – Český rozhlas Dvojka

Za normálních okolností jsou malá labia kryta velkými. Při jejich mírném zvětšení nedochází k estetickým ani funkčním obtížím. Pokud je však zvětšení abnormální, mohou nastat problémy při: sportovní činnosti, oblékání, hygieně či sexuálním styku, nebo problémy čistě estetické, které ženě ubírají sebevědomí. Intimní téma přiblíží Eva Dřevínková z kliniky LaserPlastic. Prolomit tabu se rozhodla i pacientka Věra.

Přehrát rozhovor ZDE

článek
Efektivní omlazení rukou

Perfektní manikúra je jako třešnička na dortu. dokáže dodat sex-appeal, doladit jakýkoli outfit a přitáhnout pozornost. ať už se vydáte cestou žhavých trendů, nebo zůstanete u osvědčené klasiky, nezapomínejte, že ruce jsou vaší vizitkou.

Přečíst článek ZDE

Trendy mužského zkrášlování – idnes.cz

Už dávno nestačí jen svaly, chic outfit, tetování. Musí-li se mužské sebevědomí opřít o atraktivní exteriér, nabízí mu trh moderní technologie. Reportér iDNES.cz je prozkoumal, jednu z nich dokonce na vlastní kůži.

Přečíst článek ZDE

clanek
Nebezpečná voda: Jaké problémy na vás číhají v rybníce a jaké v moři?

Lidské tělo sice z velké části tvoří voda, koupání mu ale příliš nesvědčí. Zvlášť rozhodnete-li se zaplavat si v chlorovaném bazénu nebo v rybníce za humny. Pobyt ve vodě proto zkraťte a po každém koupání dopřejte kůži sladkovodní očistu.

Přečíst článek ZDE

Odstranění celulitidy
Silná kolena a celulitida: Dokonalé letní nohy existují, jsou to ty vaše!

Vaše nohy jsou naprosto v pořádku. Bez ohledu na jejich tvar, barvu, míru ochlupení či žilky. Zároveň je naprosto v pořádku se toho, co se vám nelíbí, jednoduše zbavit. Žádný diktát, pouze možnost volby.

Přečíst článek ZDE

Sama Doma – laserová medicína

Paní primářka MUDr. Marta Moidlová vystoupila v pořadu Sama doma k oslavám 25 let fungování pořadu. Tématem rozhovoru byla laserová medicína a ohlédnutí za Mezinárodním dnem světla, který jsme slavili 16.5.

Odpovědi na otázky z chatu naleznete ZDE.

Celý pořad na YouTube ZDE

mdss
Akce -10 % na veškeré laserové výkony s heslem DEN SVĚTLA

V roce 2018 tak byl tento významný den vyhlášený organizací UNESCO jako Mezinárodní den světla. Od té doby se technologie vyvinula v až zázračné přístroje, které dokáží takřka vše – od odstranění vrásek, pigmentací, žilek, výrůstků, přes tetování a chloupky, až po odsátí tuku a vypnutí kůže.

Přečíst ZDE

Laserová liposukce
Moderní lasery dnes dokážou zázraky. Na řadu zákroků již přitom stačí jen jeden

Špičkové lasery mají široké uplatnění v chirurgii i estetické medicíně. Odstraní vrásky i tetování a uvadající kůži vdechnou nový život. Sestrojení prvního laseru v roce 1960 připomíná květnový Mezinárodní den světla. Fyzikální princip laseru popsal Albert Einstein při návštěvě Prahy už v roce 1917…

Přečíst ZDE

Mudr. Tománek
16. květen je vzpomínkou na první laser, dnešní modlu medicíny

I když fyzikální princip laseru popsal Albert Einstein již v roce 1917 při své návštěvě Prahy, první funkční prototyp byl sestaven až v roce 1960 americkým fyzikem Theodorem Maimanem. Byl to zásadní objev, který dnes vyniká mimo jiné také v medicíně. Zasloužil si proto své vyhlášení jako Mezinárodní den světla organizací UNESCO.

Přečíst ZDE

laserová liposukce
Mezinárodní den světla – rozhovor s primářkou MUDr. Martou Moidlovou

Poslechněte si rozhovor o laserech a jejich využití v estetické dermatologii.

„To, co lékaři dříve běžně frézovali, vyřezávali a zmrazovali, dnes elegantně, precizně a takřka bezbolestně odstraníme laserem,“ říká MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic.

Přehrát rozhovor ZDE

1
Kouzlo krásy v době laserové – rozhovor s primářkou MUDr. Martou Moidlovou

MARTA MOIDLOVÁ, primářka kliniky LaserPIastic, jako jedna z prvních u nás začala léčit a omlazovat kůži laserovými přístroji. Uznávaná dermatoložka o laserech a jejich využití přednáší na mezinárodních konferencích a seminářích. Proč laser považuje za zázrak? A jaké jsou mýty v estetické dermatologii?

Přečíst ZDE

článek
Nejlepší anti-age je ve Vaší hlavě – Magazín Žena a život

Nalijme si čistého vína. Snažit se za každou cenu zastavit čas je tak trochu boj s větrnými mlýny a věčné mládí je i přes veškeré poznatky dnešní vědy stále mýtus. Když však spojíte fakta a selský rozum, vyjde vám, že při kvalitní péči, dodržování základních pravidel a správném nastavení mysli můžete s přehledem vypadat o deset let mladší.

Přečíst ZDE

1
Výstavní zadek – magazín Harper’s Bazaar

Chvíle pravdy, která odhalí vaše boky a zadeček, se nekompromisně přiblížila. Pokud víte, že k dokonalosti ještě krůček chybí, možná vás nasměrují naše zkušenosti a zážitky z testování nejefektivnějších přístrojových ošetření.

Přečíst ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
Vše, co jste chtěli vědět o liposukci – magazín Květy

Jaro již oficiálně začalo a tradičními způsoby, jako je cvičení a dieta, své vysněné postavy, kterou bychom mohli obléct do dvojdílných plavek a vůbec se za to nemuseli stydět, už dosáhnout nestihneme. Tak co to trochu urychlit? Odpovědi na všechny otázky ohledně liposukce zodpověděl MUDr. Martin Tománek, specialista na laserovou liposukci kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

Laserová liposukce
Není liposukce jako liposukce. Nejpokročilejší technologie přináší efekt vypnutí ochablé kůže a možnost přenosu vlastního tuku

Každá žena vnímá své tělo jinak a má individuální potřeby a preference, co se týče vzhledu. Některé ženy jsou spokojené se svým tělem a necítí potřebu nějakého chirurgického zákroku, jako je liposukce. Jiné ženy se však mohou cítit nespokojené s určitými oblastmi svého těla, které jim připadají příliš tlusté nebo příliš objemné, a mohou uvažovat o liposukci jako možnosti, jak tyto oblasti zlepšit. Zajímavou možností je některou část zmenšit a jinou naopak zvětšit.

Přečíst ZDE

1
Plastický chirurg Andrej Sukop o faceliftech i operacích víček – iDNES.cz

Znám několik lidí, které vracel do života po nádorových onemocněních. Nejčastěji od nich na jeho adresu létají slova jako sympaťák, machr, mistr své profese. Ne náhodou je prof. MUDr. ANDREJ SUKOP (54), Ph. D., nejen přednostou Kliniky plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, která patří mezi evropskou špičku, ale i prezidentem České společnosti plastické chirurgie.

Přečíst ZDE

článek
Unavená víčka – magazín Vital

Pokud vás bolí oči nebo trápí povadlá víčka, může být řešením drobná plastická operace. Zákrok patří k nejčastěji prováděným úkonům oční a estetické chirurgie. „Kůže očního okolí je mimořádně tenká, neobsahuje mazové a potní žlázy, a proto je sušší a náchylnější k dehydrataci,“ vysvětluje lékařka Zuzana Kulíková z kliniky Laserplastic. „Je velmi citlivá vůči vlivům zevního i vnitřního prostředí, jako jsou únava, nemoc a vyčerpání.“

Přečíst ZDE

článek
Všechny tváře omlazení – magazín GLANC

Estetické úpravy v obličeji jsou stále žádanější. S pomocí dvou předních českých odborníků na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii vám přinášíme odpovědi na časté otázky v oblasti anti-age zákroků i rizik, která obnášejí. V mém okolí přibývá žen, které mají zkušenost s estetickými zákroky v obličeji.

Přečíst ZDE

článek
MUDr. Marta Moidlová: Mnoho žen trpí pocitem fyzické nedokonalosti

Lze chodit na botulotoxin jako prevenci? Jaké zákroky jsou momentálně v estetické medicíně nejpopulárnější a jakým směrem se celý obor ubírá? I o tom jsme si povídali s primářkou MUDr. Martou Moidlovou.
Dělá mi radost, že je trendy pečovat o své zdraví. A to jak fyzické, tak duševní, což jde ruku v ruce. Proto máme čím dál tím vyšší podíl preventivních ošetření. Následky se totiž ne vždy dají stoprocentně odstranit, ať už mezi ně patří vrásky, akné či žilky.

Přečíst ZDE

Omlazení pleti
Teď odstraňujte, v létě ukazujte

S přípravou na léto a péčí o pokožku byste měli začít nejpozději v jarních měsících.

Svého vzhledu si nejvíce začneme všímat v létě, kdy jsme prakticky celí obnažení a jdeme „s kůží na trh“ či spíše pláž. To je však už dávno pozdě. V zimě a přes chladnější jaro děláme totiž tu chybu, že hibernujeme. Zabalíme se do několika vrstev oblečení s tím, že co není vidět, nikoho netrápí. Ale právě a pouze tehdy lze zrealizovat dlouho odkládaná ošetření, která se potřebují v klidu hojit a nehrozí jim riziko vystavení agresivním slunečním paprskům.
Naplánujte si proto včas, ještě dokud je chladné jaro a než začne balení na dovolenou, odstranění nedokonalostí na vašem těle. V létě, zejména před odletem k moři, už to totiž nebude možné.

Přečíst ZDE

článek
Magazín Blesk pro ženy – vypnutí kontur obličeje

Jde o kombinaci enzymů kolagenázy a lipázy, které se aplikují do míst podléhajících gravitaci.
Směs enzymů v přesné koncentraci zpevňuje ochablé kontury tváře a zlepšuje elasticitu tkáně.
Enzym lipáza zase zmenšuje nahromadění tuku v podbradku a na tvářích. K této kombinaci se také může přidat enzym hyaluronidáza, který zmenšuje otoky. Metoda je vhodná pro ženy, které se bojí jít na klasický lifting, ale potřebují zpevnit kontury obličeje a zmenšit podbradek.

Přečíst ZDE

Vogue
Magazín Vogue – laserová medicína budoucnosti

Nejnovější technologie, které posouvají hranice těla dosud nevídaným způsobem, kdy se dříve nemyslitelné stává běžnou realitou a řešení každého problému je otázkou pár minut. Budoucnost blízká i hodně vzdálená se rázem jeví blíž, než jsme všichni doufali. Alespoň co se těla týče.

Přečíst ZDE

Laserová liposukce
Liposukce 3v1 aneb Nejpokročilejší liposukce s efektem vypnutí kůže a přenosem vlastního tuku

Praha, 31. ledna 2023: Klinika LaserPlastic rozšířila své přístrojové portfolio o nejpokročilejší technologii třetí generace pro laserovou liposukci, vypínání pokožky a přenos vlastního tuku. Díky nově vyvinuté kanyle s integrovaným laserem může pacient absolvovat liposukční modelaci postavy dokonce i ambulantně. Laserování, odsávání tuku i vypínání kůže totiž probíhá současně, v jedné kanyle a pohybu lékaře. Zároveň je získáno přes 95 procent životaschopných buněk, které je možné ihned aplikovat do jiné oblasti a přirozeně tak tvarovat postavu.

Přečíst ZDE

Omlazení pleti
Do Česka dorazil první dermatologický přístroj Pixel CO2 v plné konfiguraci

 Praha, 31. ledna 2023: Omlazení pleti, odstranění výrůstků, hlubokých vrásek či vypnutí pokožky jedním přístrojem. Zdá se, že není dermatologický problém, pro který by nebyl vhodný, ba naopak v mnoha případech nepomůže jiná metoda. Jedná se o nejnovější laser pro korektivní dermatologii Pixel, který nyní jako první v České republice využívá klinika LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
Liposukce jako první krok k léčbě obezity? Společně s primářkou kliniky vysvětlujeme, že estetická medicína není jen o vzhledu.

Estetický zákrok nemusí znamenat jen zvětšení prsou nebo rtů.
Umělá prsa, napíchané rty, vyhlazený obličej bez jediné vrásky. To si spousta lidí vybaví jako první věc, když se řekne estetická medicína nebo plastická chirurgie.Nejde však jen o rozmar mladých dívek, které chtějí vypadat stejně jako jejich idoly na Instagramu. Estetické zákroky přispívají nejen k řešení problémů se sebevědomím, ale hlavně pomáhají řešit zdravotní problémy.

Přečíst článek  ZDE

Zima plná vitamínů
Zima plná vitaminů. Dopřejte pleti vzpruhu, kterou teď potřebuje

Zvýšený přísun vitaminů potřebuje v zimě nejen naše imunita, která jede na maximum, ale i pokožka. Pomohou jí lépe se vypořádat se zimními plískanicemi a přivítat jaro v té nejlepší formě. Předepisujeme vám je zevnitř i zvenku! Zaměřte se zejména na vitaminy A, C a E.?

Přečíst článek  ZDE
Pečlivost, poctivost a pokora. MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro magazín Květy

MUDr. Marta Moidlová, primářka pražské kliniky LaserPlastic, už před více než dvaceti lety úspěšně skloubila estetickou medicínu s plastickou chirurgií. Jako první u nás začala používat v estetické dermatologii botulotoxin a jako první začala využívat laserové přístroje. Tušila tenkrát, jaký se stane z „botulotoxinu“ boom? A co říká na současnou, mnohdy až posedlost krásou?

Přečíst článek  ZDE
aplikace botulotoxinu, vyhlazení vrásek
Botulotoxin odstraní nejen mimické vrásky, ale i nadměrné pocení. Je čím dál oblíbenější u žen i mužů

Bohužel nikdo z nás nemládne, ale touha po věčném mládí žene lidstvo už odpradávna k hledání možností oddálení procesu stárnutí. K jedním z nejčetnějších zákroků estetické medicíny a zároveň jedním z nejoblíbenějších zákroků v boji proti vráskám patří aplikace botulotoxinu.

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Štíhlejší a pevnější postavu můžete mít i bez cvičení a skalpelu. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje, které si poradí s gravitací všeho druhu

Věk ošálit nikdo z nás nemůže, vzhled ale ano. V dnešní době je možné snad úplně všechno a změnit na obličeji či těle si můžete téměř vše, na co si jen vzpomenete. Věřte nebo ne, ale existuje ideální způsob, jak konečně získat vysněnou postavu. A to dokonce bez úmorného cvičení ve fitku. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu a vy tak můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce.

Přečíst článek  ZDE

Plastika rtů
Cesta ke krásnému úsměvu: Kyselina hyaluronová dokáže vyřešit asymetrii rtů, úzké rty, pokleslé koutky i vrásky nad horním rtem

V posledních letech je to v ordinacích a klinikách estetické medicíny stále plno. Všechny ženy si přejí být krásné a přitažlivé. Fenomén dokonalosti velmi ovlivňuje i mladé lidi. K docílení dokonalého vzhledu si dnes ženy a mladé dívky žádají také plnější rty. Zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové je velmi oblíbené a kromě plnějších rtů přináší i další výhody.

Přečíst článek  ZDE

INNOFACIAL
Udržet si hezkou pleť vám může pomoci inovativní metoda. Poradit si dokáže se ztrátou pružnosti, dehydratací i akné

Každá žena chce vypadat krásně a co možná nejdéle mladě. K udržení hezké pleti vám může pomoci metoda, která ji udržuje hydratovanou, na pohled hladkou a hebkou a dokonce si umí poradit s akné. A nebojte se, na plastickou operaci myslet nemusíte, tato metoda je totiž neinvazivní.

Přečíst článek  ZDE

innofacial
Mladá, krásná a svěží pleť. To vám pomohou splnit inovativní metody

Čas je neúprosný a mnohdy je boj s ním předem prohraný. Každá žena chce vypadat krásně a mladě. Není však třeba ihned myslet na plastické operace. K udržení mladé pleti vám může pomoci i neinvazivní metoda, která udržuje pleť hydratovanou, a dokonce si umí poradit s akné.

Přečíst článek  ZDE

článek
Odstranění pigmentových skvrn – magazín Moje Psychologie

„S odstraněním pigmentových skvrn na obličeji a dekoltu si primářka MUDr. Marta Moidlová z kliniky LaserPlastic snadno poradila”.
„Do pěti až deseti dnů všechny pigmenty zmizely a kůže byla jako nová. Jen je ji třeba chránit krémy s vysokým UV filtrem,“ říká šéfredaktorka Klára Antošová.

Pokožka je po ošetření kompletně omlazená, vypnutá a zmizí všechny povrchové nedokonalosti, jako jsou vrásky či pigmentace. Pleť tak omládne o mnoho let a její stárnutí se výrazně zpomalí.

Přečíst článek  ZDE

článek
NOVINKA! Ideální čas na zdokonalení – magazín Žena a život

Klinika LaserPlastic nabízí novinku – ošetření unikátním přístrojem Pixel, který je jediný v České republice. Jde o typ laseru, jehož principem je ablace.

Pokožka je po ošetření kompletně omlazená, vypnutá a zmizí všechny povrchové nedokonalosti, jako jsou vrásky či pigmentace. Pleť tak omládne o mnoho let a její stárnutí se výrazně zpomalí.

Přečíst článek  ZDE

epilace
Mýty a fakta: depilace nebo epilace a jak se ne/holit

Jaké chyby děláme při holení dnes a denně, jak předejít zarůstání chloupků a jak se jich zbavit trvale?
Ať už jsme v jakémkoliv věku a jakéhokoliv pohlaví, od puberty už navždy nám neustále raší chloupky na ne vždy žádoucích místech. Nastupuje holení, ale jaký způsob zvolit? Žiletka, holicí strojek, trhací strojek, vosk, epilátory, trhací pásky… Je opravdu spousta možností a člověk aby se v tom vyznal. Jak se však liší a jaké způsoby jsou doopravdy účinné?

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Moderní estetické zákroky, které zkrášlí vaši postavu

Věk se nedá ošálit, vzhled naštěstí ano. Trendem v estetické medicíně je přirozenost a neinvazivnost. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu. Zažíváme období, kdy se každý chce cítit ve svém těle skvěle a přitažlivě. Proto se zvyšuje zájem o estetické zákroky tvarující postavu.

Přečíst článek  ZDE

Laserplastic, estetická klinika Praha
Estetická medicína není jen krása, ale i zdraví

Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová

Na stáži na klinice ve Vídni jsem se poprvé setkala s lasery, které tehdy začínaly využívat vyspělé nemocnice v zahraničí, a následně jsem školila postupně vznikající kliniky v České republice. Protože jsem považovala za ideální spojení kombinaci plastické chirurgie a laserové a estetické dermatologie, rozhodla jsem se v roce 1999 vybudovat kliniku LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

článek
Od Wichterleho implantátů k prsům z vlastního tuku

MUDr. Eva Dřevínková v rozhovoru pro magazín Týden

Jak to vlastně vypadá, když za vámi přijde žena s tím, že není spokojená se svými prsy a chce operaci? Čím začnete?

Někdy pacientka přijde sama, někdy i s partnerem. Nejprve si vyslechnu, jaké jsou její představy. Poté ji vyšetřím a vysvětlím, jaké jsou možnosti operace prsu a co vše to obnáší. Ráda nabízím pacientkám možnost vícero konzultací za sebou, aby vzájemná důvěra, porozumění a hlavně pochopení zákroku ze strany pacientky byly maximální…

Přečíst článek  ZDE

článek
Proč páchat zbytečné chyby na svém obličeji a těle? Ptali jsme se odborníků na krásu, čeho se máme raději vyvarovat.

Eva Dřevínková, plastický chirurg z kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie LaserPlastic

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás. Terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo chce mít za krátkou dobu krásnou a vyrýsovanou postavu.

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Štíhlejší a pevnější postava za pouhý měsíc
EMSCULPT NEO – méně tuku, více svalů

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás. Terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo chce mít za krátkou dobu krásnou a vyrýsovanou postavu.

Přečíst článek  ZDE

Deník Ženy – Na tuky s vědou
EMSCULPT NEO – nechirurgické tvarování těla
Akce -10% s heslem DENÍK do 30.10.2022

Nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a
buduje svaly, i když u toho jen ležíte. Po šesti ošetřeních přibyde až 25 % svalů a ubyde
30 % tuků. Jako jediný přístroj na světě využívá působení dvou různých technologií
zároveň: radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole.

Přečíst článek  ZDE

článek Metro
Ochrana kůže je důležitá i v zimě

Pleť obličeje je velmi citlivá a hlavně sluníčko jí nedělá moc dobře. „Sluneční paprsky nám sice prozáří náladu, naše kůže ale posléze už tak nadšená nebude. 

Nezbývá než opět nepopulárně zopakovat, že nadměrné slunění nejen urychluje stárnutí kůže, ale i prokazatelně zvyšuje vznik zhoubných i nezhoubných kožních nádorů,“ varuje primářka kliniky LaserPlastic Marta Moidlová.

Přečíst článek  ZDE

článek
Magazín Perfect Woman – Na tuky s vědou

Zbavit se nadbytečného tuku je snem každého z nás. Pomoci nám může moderní technologie, samozřejmě ale musíme pro úspěch mnohé udělat i sami…

MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic v rozhovoru pro magazín Perfect Woman.

Přečíst článek  ZDE

idnes
Magazín primazena.cz – Laserová liposukce

Liposukce je moderní metoda k odstraňování nežádoucího tuku. Není to prý, ale metoda hubnutí. ,,Je to odstranění tuku v oblasti, kde se usazuje, a kterého bychom se nezbavili, ani kdybychom se ucvičili a extrémně zhubli. U žen to bývají hlavně partie stehen či břicha, Využívají jí, ale i otylí lidé, pro které je impulsem k dodržování správné životosprávy“ říká Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic.

Přečíst článek  ZDE

článek
Časopis Překvapení – Liposukce bez skalpelu

Odstranění usazeného tuku patří k nejžádanějším výkonům estetické chirurgie. Netřeba ale hned sáhnout po klasické liposukci. Jaké další metody můžete zvolit?

Radí průkopnice nových léčebným a zkrášlovacích metod v estetické dermatologii.

Přečíst článek  ZDE

článek
Časopis Květy – Zbavit se tuku na břiše? Možností je více

Odstranění usazeného tuku v oblasti břicha si přeje stále více žen i mužů. Jak ale vybrat tu správnou metodu? V současné době existuje mnoho cest, ale ne každá musí být vhodná pro konkrétního člověka.
Jisté je jedno: skalpel už nemusí být řešením číslo jedna.

Přečíst článek  ZDE

idnes
iDNES.cz – Štíhlejší a pevnější postava za pouhý měsíc. Bez cvičení a skalpelu

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás

Přečíst článek  ZDE

článek
ŽENA A ŽIVOT – Jak jsem si “vyseděla” pevnější svaly

Jsou věci, o kterých se příliš nemluví. Patří mezi ně i skutečnost, že když se stanete matkou, ale také s přibývajícími roky, vám začnou hůře fungovat svaly pánevního dna. Věděla jste, že existuje přístroj, na kterém si je můžete perfektně zpevnit jen tím, že na něm budete sedět? O svou zkušenost se podělila art directorka Nina Nedvědová.

Přečíst článek  ZDE

Emsculpt NEO
Krásné břicho i vyrýsované tělo. Pomocí přístrojů to jde bez práce

Odstranění usazeného tuku patří k nejžádanějším výkonům estetické chirurgie. Jak ale vybrat tu správnou metodu? A je třeba hned liposukce? „Takový zákrok už dávno neznamená jen skalpel. Možností, jak získat ploché břicho a štíhlé paže i stehna, je spousta.

Přečíst článek  ZDE

Odstranění celulitidy
Magazín MOJE PSYCHOLOGIE – Všichni mají celulitidu

Dnes existuje řada přístrojů, které slibují, že s tímto problémem zatočí. Samozřejmě jsou doplňkem ke zdravému životnímu stylu. Kam si tedy na ošetření zajít? Třeba na kliniku LaserPlastic k primářce Martě Moidlové. Podle ní je nejlepší přístroj na celulitidu BTL Emtone Unison, kde ošetření nebolí a výsledek je vidět hned.

Přečíst článek  ZDE

článek Žena a život
TIP na krásu – ŽENA A ŽIVOT

Laserová rejuvenace – Nenáročná a efektivní metoda, která pleti rychle navrátí pevnost a pružnost. Provádí se na důkladně očištěné pleti (tváře, krk, dekolt i ruce) speciálním laserem. Jeho paprsky pronikají do hlubších vrstev kůže, aniž by poškodily její povrch.

Přečíst článek  ZDE

Aplikace Botulotoxinu
Botulotoxin jen od odborníka

Stálicí a jedničkou v estetické medicíně je botulotoxin. I když se prezentují jiné přípravky na bázi peptidů, krémy nebo akupunkturní techniky, injekce botulotoxinu je nenahraditelná a nic se jí nevyrovná.

Přečíst článek  ZDE

článek
Laser dokáže hotové zázraky – MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro Lidové noviny

Zlikvidovat bradavici, nevzhlednou pihu, žilky na obličeji či tetování. S tím vším si dnešní lasery umí poradit. A dokážou i omlazovat pleť. To vše bez otevřených ran, a tedy i bez jizev.

Přečíst článek  ZDE

magazín What
Cesta do budoucnosti – MUDr. Marta Moidlová o trendech v estetické medicíně pro lifestylový magazín WHAT

Věk se nedá ošálit, vzhled naštěstí ano. Trendem v estetické medicíně je přirozenost a neinvazivnost. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu (ano, i s tou vaší!).

Přečíst článek  ZDE

časopis kondice
Boj o kolagen – MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro časopis Kondice 03/2022

U každého z nás se kolagen z pokožky vytrácí jinou rychlostí. Platí ale, že čím mladší pokožka je, tím vyšší podíl kolagenu obsahuje. Právě díky němu je mladá kůže pružná, pevná a elastická. „K tvorbě kolagenu dochází sice po celý život, ale s časem postupně klesá jeho produkce, obsah i kvalita kolagenních vláken.

Přečíst článek  ZDE

článek
Revoluční novinka pro posílení pánevního dna BTL Emsella

Společnost BTL uvedla na trh další z přelomových přístrojů. Emsella se cíleně zaměřuje na stimulaci hlubokých svalů pánevního dna. „To si musíte vyzkoušet. I když žádný problém nemáte,“ píše mi primářka pražské kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová. Zájem o novinku překvapil všechny. „Chodí sem ženy všech věkových kategorií, ale i muži. Je to opravdu pecka, sama ucítíte rozdíl“. Přístroj pracuje na bázi technologie fokusované elektromagnetické energie – stimuluje hluboké svaly pánevního dna.

Přečíst článek  ZDE

článek
Mudr. Marta Moidlová o přístroji BTL Emsella v časopise HARPER´S BAZAAR 03/2022

Stimulací hlubokých svalů pomůže křesílko BTL Emsella znovu nabýt kontrolu nejen nad touto svalovou skupinou, a tím i podpořit sexuální funkce, ale tak nad ovládáním močového měcháře. Zcela nebolestivé “posezení” zabere půl hodiny a nemusí se při něm odkládat oblečení. Podle primářky kliniky LaserPlastic Marty Moidlové jsou účinky, zejména u léčby urgentní či stresové inkontinence, znát již po první proceduře.

Přečíst článek  ZDE

Mladší o pár let
Pořad Mladší o pár let

Show televize Prima poradí, jak si můžete snadno a rychle vylepšit svůj vzhled a vypadat o pár let mladší. Sledujte proměny, které se udály na klinice LaserPlastic.

1. díl  ZDE
2. díl  ZDE

článek
Poptávka po estetických operacích během pandemie stoupla.

Kliniky provádějící estetické výkony a chirurgické krášlící zákroky zaznamenávají v čase pandemie zvýšený zájem. Zhruba o 15 – 20% vzrostl interes o úpravy v obličejové partii. Vyšší je i poptávka po větších chirurgických zákrocích. Vedou prsa a víčka. Ke klientům nad padesát se přidaly ročníky kolem osmnácti. Zvýšený zájem o omlazení obličeje i vylepšení partií, jakými jsou oční víčka, nos, prsa či hýždě, který má na svědomí covidový přechod na online video komunikaci i home office, trvá.

Přečíst článek  ZDE

článek
BŮH KONEČNĚ VYSLYŠEL mé PROSBY A seslal NA svět STROJ, KTERÝ UBÍRÁ tuk A BUDUJE svaly.

Stačí říct Kim Kardashian nebo Jennifer Lopez, a už vím, že to chci. Řeč je o přístroji Emsculpt Neo, který do Česka dorazil teprve nedávno. Je na něm zajímavých několik věcí: čtyři ošetření stojí 65 000 korun (když přijdete s kamarádkou, každá zaplatíte jen 24 tisíc, ale k tomu se dostaneme později) a slibuje ubrat tuk a přidat svaly. Básník by prakticky řekl, že mění vodu ve víno, tedy sádlo ve svaly… Jinými slovy, nemůžu u toho chybět, a tak vcházím na pražskou kliniku Laser Plastic, kde vládne sympatická primářka Marta Moidlová, která tento přístroj pořídila nejenom kvůli hypu, který okolo něj světové celebrity udělaly, ale také kvůli jeho neuvěřitelným výsledkům. Takže co od toho čekat a jak to celé funguje?

Přečíst článek  ZDE

O 10 let mladší
Pořad O 10 let mladší

Buďte svědky neuvěřitelných proměn! Lidé unavení životem omládnou za několik dní o několik let. Tým odborníků, který dělá zázraky a vrací čas. To je O 10 let mladší. Všechny díly můžete sledovat na Nova PLUS.

Celé díly  ZDE

O 10 let mladší
Utahaná a zanedbaná důchodkyně. Jitka kvůli vzhledu deset let nechodí mezi lidi

Dvojčata Jitka a Lenka si v pořadu O 10 let mladší prošly peklem. Ačkoliv je jim oběma teprve 49 let, kolemjdoucí jim hádali skoro o 20 let víc! Často padala slova jako babička, důchodkyně a dokonce i paní z veřejných záchodů. Jak se s tím sestry poperou? Jak jejich proměna dopadla se můžete podívat na Voyo.

Video ZDE

O 10 let mladší
On má pupek, ona je jak důchodkyně: Manželé v nejlepším věku slyšeli drsná slova

Není snadné postavit se do vitríny a nechat se hodnotit kolemjdoucími. Paní Libuška má na sobě pěkně naloženo a nemá čas o sebe pečovat, ale to, že jí hádají důchodový věk, s ní pořádně zamává. Její manžel také v hodnocení nedopadne moc dobře a dokonce se dozví, že v manželství jim to klapat nebude. Jak si s nimi odborníci poradí, se dozvíte na VOYO v pořadu O 10 let mladší.

Video ZDE

O 10 let mladší
Z ošklivky kráskou! Petra prožila neuvěřitelnou proměnu, poznali byste ji?

Petra se sama sobě nelíbila a ze svého vzhledu byla doslova nešťastná. Proto se svěřila do rukou týmu pořadu O 10 let mladší. Podívejte se na její ohromnou proměnu, které nemohli uvěřit nejen odborníci, ale ani Petra samotná.

Video ZDE

Emsculpt NEO
Na českém trhu je nový přístroj, který doslova vykouzlí perfektní tělo. Nejen, že spálí tuky, ale vybuduje vám i svaly

Krásná postava už za měsíc, aniž byste pro to hnuli prstem? Zní to neuvěřitelně. Zároveň to zní jako ideální způsob, jak získat vysněné křivky, který se nedá pokazit. A světe div se, dokonce nemá ani žádné nevýhody, nedostaví se jojo efekt a nepřestane vás po týdnu bavit.

Článek Instory.cz ZDE
Článek magazinplus.cz ZDE