LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie

lecba inkontinence

Období opalování skončilo. Začíná čas laserování

Zimní období je ideální na laserování. Proč? Protože nehrozí, že by se ošetřená pokožka mohla spálit na agresivním letním slunci. A jestli se vás laserování vůbec týká? Rozhodně! Holíte se? Máte strie? Trpíte na akné či opary? Máte nějaké výrůstky či znaménka? Nebo máte snad tetování, které už vás omrzelo? Odpověď a řešení je jednoduché – nechte si to „olejzrovat“.

Pořád ještě se holíte žiletkou? Holení, zejména pak v oblečením a potem utlačovaných místech jako je podpaží či oblast bikin, může způsobovat zarůstání chloupků. V horším případě se zarostlý chloupek může zanítit… Pokud nečekáte, až se vrátí do módy neoholené části těla, nerozmýšlejte se a jděte na laserovou epilaci. Laser totiž působí i protizánětlivě, takže vás jak samotných chloupků, tak problému s jejich zarůstáním zbaví.

A jak taková laserová epilace funguje? Laser putuje po chloupku, až se dostane k cibulce, ze které roste, a tu svou energií zničí. Bez cibulky tak již nový chloupek nevyroste. Pamatujte však, že každý chloupek je zrovna v jiné fázi růstu, takže ty, které se ještě neproklubaly, se před laserem schovají. Proto se ošetření musí párkrát zopakovat, než se zachytí všechny chloupky.

epilace
epilace

Hledáte na Tinderu holky nebo kluky podle jména, které už máte vytetované? Nebo máte prostě tetování, kterým se už chlubit nechcete, ale useknout si tu končetinu, na které ho máte, také není dvakrát lákavé řešení? Nemusí být, stačí si ho prostě a jednoduše nechat odstranit laserem. Za pár sezení je tetování pryč a můžete zase začít od začátku.

Ať už máte znaménka krásy od narození, nebo vám naskákaly v průběhu let, mohou se různě měnit a zvětšovat. Nejen, že byste si je měli pravidelně kontrolovat, ale musíte si dávat pozor, abyste si je nestrhli. Při cvičení je riziko o to větší, tak proč se jich rovnou nezbavit? Pár ťuknutí laserem, pár dní se stroupkem a najednou je po starostech.

Pubertu máte už dávno za sebou, ale pokožka jako by se v ní zasekla – posetá beďary všeho druhu, ba co hůř, opar, zrovna když se vám to nejmíň hodí? S akné si snadno poradí cévní pulsní laser VBeam. Co se citlivé pokožky týče, ať už je po ošetření, nebo skrývá ret za oparem, biostimulační laser regeneruje tkáň a urychluje hojení. Stačí si na půl hodinky lehnout pod světlo, které připomíná relax v soláriu. A pokud vám to kruté pubertální zápasení s problematickou pletí zanechalo zjizvené tváře, čtěte dál.

Když za poměrně krátkou dobu hodně zhubnete, nebo naopak naberete velké svaly, kůže se nestihne tak rychle přizpůsobit, popraská a způsobí jakési jizvičky neboli strie. A podobně jako jizvy po úrazech, popálení či operaci, mohou být zjemněny a vyhlazeny laserem Pixel. Jedná se o nejnovější technologii, kterou do svých ordinací jako první pořídila klinika LaserPlastic.

Nezapomeňte, že na vše výše zmíněné ale i ostatní zákroky máte u nás na klinice LaserPlastic slevu 15 %, když se prokážete členstvím ve FormFactory!