LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Magazín Vogue - laserová medicína budoucnosti

Vogue 

Cvičení a jídelníček na míru. Ale taky nejnovější technologie, které posouvají hranice těla dosud nevídaným způsobem, kdy se dříve nemyslitelné stává běžnou realitou a řešení každého problému je otázkou pár minut. Budoucnost blízká i hodně vzdálená se rázem jeví blíž, než jsme všichni doufali. Alespoň co se těla týče.

Omlazení pleti Pixel CO2

Vogue 

Laserové paprsky více než dvě dekády nepatří jen do sci -fi filmů, ale tvoří nedílnou součást moderní dermatologie. Lékaři mohou s jejich pomocí vyřešit prakticky cokoli, od jizev po akné, od odstranění pigmentace po vrásky. Ale není laser jako laser. Ten nejnovější Pixel CO2 neodstraňuje celou svrchní vrstvu kůže, zanechává okolní tkáň neporušenou, odpařuje ultratenké vrstvičky pokožky a zároveň vypíná vazivo v hlubších vrstvách. „Ošetřuje pokožku poškozenou sluncem, vyhlazuje jemné i hluboké vrásky, zpevňuje povadlou kůži a vylepšuje i jizvy, stahuje póry,“ vyjmenovává MUDr. Marta Mojdlová

Tam, kde jiné metody selhávají, si tato novinka hravě poradí. Velké množství koncovek dává lékaři prakticky nekonečné možnosti. „Je ideální na celý obličej, tělo i na krk a dekolt. Tyto partie jsou velmi problematické, protože jsou křehké a nevydrží zdaleka tolik co obličej,“ vysvětluje primářka kliniky Laser Plastic, kde jako jediní v Česku s tímto typem laseru pracují. S ohledem na finální efekt je laser maximálně šetrný, bezpečný, rychlý a jeho působení je dlouhodobé. Omlazující účinek vydrží mnoho let, navíc ho lze aplikovat i jako prevenci. A neberte to!

P. S. Věděli jste, že základní principy laseru popsal Albert Einstein v roce 1917 v Praze?

Liposukce 3 v 1 přístrojem BeautiFill

Vogue

Od vás se chce jediné, lehnout si a nechat pracovat roky prověřenou technologii. „Co svítí, to funguje,“ prohlásil plastický chirurg MUDr. Martin Tománek z pražské kliniky LaserPlastic při představení třetí generace laserové liposukce BeautiFill. Výhodou doslova žhavé novinky je fakt, že během jediného ošetření se můžete zbavit nechtěného tuku kdekoli na těle, ale zároveň se už nemusíte bát ochablé kůže. Chytrá kanyla přístroje nejen odsává tukové buňky, které se v daném místě už nikdy neobjeví, ale rovnou aktivuje tvorbu vlastního kolagenu, čímž se pokožka zároveň vypíná a omlazuje. A aby toho nebylo málo, během tohoto šetrného a v 99 procentech ambulantního zákroku lékař může odsátý tuk přenést do kterékoli části těla při 95procentním zachování životaschopnosti buněk. Během jediného zákroku si můžete nechat zmenšit jakoukoli partii a odejít s objemem tam, kde to skutečně chcete – od pozadí přes prsa po obličej.

Zdroj: Magazín VOGUE