LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Mladá, krásná a svěží pleť. To vám pomohou splnit inovativní metody

Článek v magazínu Instory.cz ZDE

Čas je neúprosný a mnohdy je boj s ním předem prohraný. Každá žena chce vypadat krásně a mladě. Není však třeba ihned myslet na plastické operace. K udržení mladé pleti vám může pomoci i neinvazivní metoda, která udržuje pleť hydratovanou, a dokonce si umí poradit s akné.

Stárnutí je proces, kterému nezabráníme. Co však ovlivnit můžeme, jsou jeho projevy. Smířit se s vráskami a s horší kvalitou pleti pro někoho nemusí být jednoduché. Není však třeba ihned myslet na plastickou operaci. Krásné, hydratované pleti bez viditelných vrásek můžete docílit jednoduchou cestu.

Mnohdy se srovnáváme se ženami na internetu nebo ze zahraničí. Vypadají skvěle za každé situace a nejednou nás napadne, jak se jim daří se takto udržovat. Nenechme se mýlit, někdy jsou to geny, někdy pravidelná a správná péče o pleť, jindy podstupování různých procedur a zákroků. V případě třetí možnosti je však třeba myslet na to, abyste zachovali jakousi hranici. Přílišná snaha o dokonalost se ne vždy vyplácí. Nemusíte se však uchylovat ke svérázným krokům. Existuje metody, díky kterým pleť netrpí a pouze jejich pomocí přirozeně podpoříte procesy v pleti.

Jednou z možností, jak dostat pleť do lepší kondice a dopřát jí pořádnou dávku hydratace je metoda Inno Facial. Díky ní docílíte omlazení nejen obličeje, ale i těla. Tato jednoduchá a neinvazivní procedura pomocí přístroje Aquapeeling Inno Facial 2. generace pomáhá pleť omladit, hydratovat a dodá jí svěží a přirozený vzhled. Výhodou metody je, že její používání nezahrnuje laser. Nemusíte se ničeho obávat, celý proces je naprosto bezbolestný.

Inno Facial funguje podobě jako peeling, proti němu má však dvojnásobný efekt a je k pleti mnohem šetrnější. Během ošetření dochází k čištění, exfoliaci a hydrataci pleti. Pokožka je zbavena odumřelých buněk a je navrácena její elasticita.

Využití sér s kyselinami

Séra, která se během zákroku používají, obsahují směs mléčných a ovocných kyselin, které pomáhají odstraňovat odumřelé buňky. Jejich složení obsahuje extrakty rostlinného původu a mořskou vodu. Po ošetření mizí vysušení pokožky a ta se naopak stává jemnější a hydratovanou. Jakékoliv nedokonalosti a šupinatá struktura jako mávnutím proutku zmizí.

Estetická dermatoložka MUDr. Marta Moidlová, která je primářkou na klinice LaserPlastic, říká: „Přístroj disponuje abrazivní hlavicí, která díky vakuovému podtlaku umožňuje provádět bezbolestný peeling pokožky. Díky masážnímu účinku pomáhá rotace speciálním sérům pronikat do hlubší vrstvy kůže.“

Procedura je vhodná pro všechny

Zákrok je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Tedy pro každého se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost. Léčba může posloužit i jako prevence pro mladší klienty, kteří zatím na pleti nijak výrazné změny nepozorují. Lze tak velmi elegantně předcházet vráskám. Nejideálnějším časem pro podstoupení zákroku je období před létem nebo po, bez problému je však možné ho absolvovat celoročně.

Zdroj: Magazín Instory.cz