LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Magazín MOJE PSYCHOLOGIE

Všichni mají celulitidu

Dívám se na roztomilé nožičky svého dvouletého syna, takové ty měkoučké záhyby a musím se smát. Má celulitidu, ano, i on, chlapeček, který ještě nezná sezení u počítače, nedostatek pohybu, nápoje s bublinkami a všechny ty neřesti v podobě sladkého a smaženého. Ďolíčky u dětí a klasická celulitida jsou ale dvě rozdílné záležitosti.
A i když máte fantastický pitný režim, pravidelně si dopřáváte lymfatické masáže, cvičíte a jíte zdravě, stejně můžete mít pomerančovou kůži. Vzpomínám si na jedno focení s nejmenovanou českou celebritou, která byla považovaná za etalon krásy. Během převlékání mezi řečí pronesla, že „zkrátka má celulitidu a nic s tím dělat nebude, protože jí mají úplně všichni“.

Pokud vás ale trápí jako mě kolena, není důvod se s celulitidou smířit. Dnes existuje řada přístrojů, které slibují, že s tímto problémem zatočí. Samozřejmě jsou doplňkem ke zdravému životnímu stylu.

Idea, že jdete na ošetření proti celulitidě a zpátky z něj se stavíte pro košík hranolků s majonézou a efekt bude fantastický, je z kategorie sci-fi.

Kam si tedy na ošetření zajít? Třeba na kliniku LaserPlastic k primářce Martě Moidlové. Podle ní je nejlepší přístroj na celulitidu BTL Emtone Unison, kde ošetření nebolí a výsledek je vidět hned. Během první návštěvy vám terapeut navrhne individuální plán ošetření, většina klientů podstoupí čtyři s týdenním odstupem. Jedno trvá dvacet minut, takže ho stihnete i během obědové pauzy.

„Nejčastěji je pocit při ošetření přirovnáván k masáži lávovými kameny s intenzivními mechanickými vibracemi,“ říká Marta Moidlová.

Zdroj: magazín MOJE PSYCHOLOGIE