LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Magazín Perfect Woman

Článek v elektronické podobě ZDE

Na tuky s vědou

ZBAVIT SE NADBYTEČNÉHO TUKU JE SNEM KAŽDÉHO Z NÁS. POMOCI NÁM MŮŽE MODERNÍ TECHNOLOGIE, SAMOZŘEJMĚ ALE MUSÍME PRO ÚSPĚCH MNOHÉ UDĚLAT I SAMI…

Liposukce je moderní metoda odstraňování nežádoucího tuku. Není to prý ale metoda hubnutí. „Je to odstranění tuku v oblasti, kde se usazuje, a kterého bychom se nezbavili, ani kdybychom se ucvičili a extrémně zhubli. U žen to bývají hlavně partie stehen či břicha. Využívají ji ale i otylí lidé, pro které je impulsem k dodržování správné životosprávy,“ říká MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic.

A co vám moderní věda může nabídnout?

Laserová liposukce (MPX)

clanek

Jde o nejnovější koncepci tvarování postavy pomocí laserového paprsku. Jedná se o invazivní ale bezbolestnou techniku, kterou lze odstranit přebytečnou podkožní tukovou tkáň prakticky ve všech oblastech.

Jak probíhá laserová liposukce?

Děje se tak přeměnou energie laserového paprsku na energii tepelnou, kterou jsou tukové buňky rozpuštěny. Jelikož tukové buňky dospělého jedince nemají schopnost reprodukce (dělení, množení), mají provedené výkony trvalý efekt. Přebytečné tuky jsou po jejich rozpuštění odsáty vibrační kanylou.

Výsledek laserové liposukce

Trvalý výsledek se však netýká jen redukce tukové tkáně, zahrnuje i tvarovou optimalizaci postavy. Za stejně důležitou vlastnost této techniky považujeme jedinečné vypnutí kůže v ošetřovaných oblastech, které je dáno laserovou stimulací podkožního kolagenu.
 • Šetrný zákrok
• Bez nutnosti celkové anestezie
• Bez nutnosti hospitalizace (ambulantně)
• Redukce tukové tkáně • Vypnutí kůže

Nechirurgické tvarování těla EMSCULPT NEO

Nabídnout můžeme současnou světovou jedničku v budování svalů a spalování tuků, která je bezbolestnou alternativou liposukce, EMSCULPT NEO.
Po šesti ošetřeních přibyde až 25 % svalů a ubyde 30 % tuků. Jako jediný přístroj na světě najednou využívá působení dvou různých technologií: radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole. Tento nový přístroj má označení NEO a má o 50 % lepší výsledky než jeho předchůdce – přístroj Emsculpt.

idnes

Co mě čeká?

Přístrojové ošetření se provádí vleže a trvá kolem půl hodiny. Nejčastěji se ošetřuje břicho, zadek, stehna či paže. Okolo těchto partií vám speciálními pásy připojí přístroj a pustí vibrace – takové, abyste je cítili, ale abyste je také vydrželi. Je to zvláštní pocit, vnímáte jakési mravenčení a jak vám danou oblastí „projíždí“ vlnění, které rychle stahuje svaly. Jejich teplota se díky působení radiofrekvence zvýší o několik stupňů. Jsou tak schopné podat vyšší výkon, který pak vede k jejich většímu nárůstu. Přístroj také vytváří supramaximální kontrakce, kterých běžným cvičením nelze dosáhnout. Dochází tak k plnému využití svalů a zlepšení metabolismu tuků. A opravdu – po ošetření máte v dané oblasti pocit, jako byste byli po pěkně náročném cvičení.

Co se změní?

,,Metodu vyhledávají aktivní sportovci, ale i ti, kteří s přibývajícím věkem ztrácejí svalovou hmotu. Vynikající je pro ženy, které trpí rozestupem břišních svalů po porodech, ale také pro ty, kteří neustále začínají s cvičením a nikdy u něho nevydrží. 30minutové ošetření je třeba minimálně 4x opakovat s odstupem 3–7 dnů. Lékař vám pomůže nastavit individuální plán dle vašich specifických požadavků,“ vysvětluje MUDr. Marta Moidlová. Jedinou nevýhodou je vysoká cena, avšak výsledky jsou viditelné, a jelikož má přístroj dvě hlavice, můžete na ošetření břicha přijít dva, čímž se cena sníží.

Proč zvolit EMSCULPT NEO?

Účinnost a bezpečnost byla ověřena v řadě publikovaných studií za použití nejobjektivnějších klinických metod (MRI, CT, sonograe a histologie)
• Vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická technologie vyvolává supramaximální svalové konktrakce
• Nárůst svalové hmoty
• Tvarování svalů a spalování tuků
• Rychlé výsledky bez diety a trávení hodin v posilovně
• Žádná operace a žádná rekonvalescence.

TIP na závěr: konec celulitidy i tukových buněk

Přístroj Unison zpevňuje svaly, rozpouští tuk a odstraňuje celulitidu. Jedinečná kombinace radiofrekvence a silné cílené akustické energie umožňuje ošetření všech stupňů celulitidy. První výsledky jsou viditelné ihned.

Zdroj: Magazín Perfect Woman