Laserplastic.cz

logo Laserplastic

724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

Magazín primazena.cz

Odkaz na článek ZDE

Štíhlejší a pevnější postava za pouhý měsíc

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás.

Moderní technologie Emsculptu Neo vylepšuje břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách, a zároveň odstraňuje tuk. Využívá přitom jak radiofrekvenci, tak vysokovýkonné fokusované elektromagnetické působení. “Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se teplota svalů rychle zvyšuje o několik stupňů. To připraví svaly podobně, jako když se sportovec rozehřívá před tréninkem. Za méně než čtyři minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobuje apoptózu – tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu se odstraňují z těla. Svalová tkáň se musí supramaximálním kontrakcím přizpůsobit a reaguje právě nárůstem svalové hmoty a spalováním tuků.

idnes


Supramaximální kontrakce nejsme schopni vlastní vůlí ani při sebeintenzivnějším cvičení vyvinout. Jde o extrémní stahy, které se dají přirovnat k vykonání 20 000 sklapovaček během pouhé půlhodinky, což samozřejmě absolutně není v lidské moci. Proto je tento přístroj tak unikátní,” vysvětluje primářka Moidlová. 

Půlhodinovou terapii je třeba minimálně čtyřikrát opakovat s odstupem tří až sedmi dnů. Je neinvazivní, nevyžaduje rekonvalescenci ani žádnou speciální přípravu před ošetřením nebo po něm. Metodu vyhledávají ti, kteří s přibývajícím věkem ztrácejí svalovou hmotu, ale i aktivní sportovci. “Vynikající je pro ženy, které trpí rozestupem břišních svalů po porodu, či pro každého, koho trápí bolest zad a potřebuje zpevnit svalový korzet. První výsledky jsou znát hned po prvním sezení. Viditelný pokrok se dále dostavuje většinou dva až čtyři týdny po poslední terapii a svaly se zlepšují ještě několik následujících týdnů,” popisuje Moidlová. A dodává, že terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo chce mít za krátkou dobu krásnou a vyrýsovanou postavu.

Lepší postava už za jeden měsíc bez cvičení a diet. EMSCULPT NEO je první a jediná technologie na světě, která využívá synchronizované působení RF (radiofrekvence) a HIFEM (vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole). Jedná se o vysoce efektivní metodu neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a buduje svaly, i když u toho ležíte.

Odkaz na článek ZDE

Moderní technologie Emsculptu Neo vylepšuje břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách, a zároveň odstraňuje tuk. 

Odkaz na článek ZDE

Zdroj: Magazín primazena.cz