LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Omlazení pleti
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie
Vyhlazení vrásek

Vrásky odstranění, vyhlazení vrásek, aplikace botulotoxinu

Roztok obsahující látku zvanou botulotoxin v lékové podobě. Ta uvolňuje křeče svalů. V estetické dermatologii se používá ve velmi nízkých dávkách pro odstraňování mimických vrásek, vyhlazení vrásek a nadměrného pocení. Botulotoxin Vám mohou aplikovat pouze vyškolení certifikovaní lékaři. Aplikace botulotoxinu je jednou z nejelegantnějších metod v odstranění a vyhlazení vrásek. Jde o odstraňování vrásek mimických. Ty totiž nejsou závislé pouze na věku, neboť mimiku procvičujeme už od dětství.
Mezonitě – facelift bez skalpelu

Mezonitě – facelift bez skalpelu

Ideální k prevenci předčasného stárnutí pokožky, vypnutí obličeje neviditelnými nitěmi. Výborná estetická technika ke zvednutí a zpevnění povislé tkáně pomocí bio vstřebatelných antimikrobiálních vláken – Fine Thread Countour Therapie. Revoluční přístup k omlazení a vypnutí pokožky s vektorovou schopností jako u chirurgického liftingu. Optimální výsledky díky nazvednutí a stabilizaci tkáně ve směru požadované kontury.

Mezoterapie kyselinou hyaluronovou

Mezoterapie kyselinou hyaluronovou

Mezoterapie je velmi oblíbený a vyhledávaný zákrok, který vyvolá přirozenou tvorbu kolagenu a nových buněk a zejména zvýší hydrataci pokožky a doplní její základní stavební látky. Díky tomu dochází k vypnutí kůže a k vyrovnání některých vrásek (jedná se většinou o jemné povrchové vrásky).
Výplně a vyhlazení vrásek

Výplně a vyhlazení vrásek

Jedná se o látky, které vyplní zbylou vrásku. Nejčastěji se pak používají v oblasti rýh vedoucích od nosu k ústním koutkům a od nich dále až na bradu a kolem rtů. Ty jsme většinou rovněž částečně podědili, ale postupem času se díky gravitaci a ochabování tváří stále prohlubují. Obličej vypadá přísně.
omlazení pleti Scarlet

Ošetření mikrojehličkovým perem DermaPen

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedná se o mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky či séra.