LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Samy sobě - magazín Ona DNES

Pokud toužíte po troše relaxu a trpíte stejným nedostatkem času jako já, oceníte proceduru Inno Facial, kterou jsem vyzkoušela na klinice plastické chirurgie a estetické dermatologie LaserPlastic.

Samotná procedura i s následnou biostimulací zabere zhruba 40 minut. Nadšená bude nejen vaše pleť, ale i mysl. Ošetření spočívá ve speciálním peelingu s využitím sér obsahujících směs mléčných a ovocných kyselin, extrakty rostlinného původu a mořskou vodu. Pomocí speciální hlavice se tato séra vpravují do pokožky, čímž ji rehydratují a obohacují o potřebné živiny. Zároveň se odsávají nečistoty, maz a odumřelé buňky celé svrchní vrstvy kůže.

Zuzana Kulíková, dermatoložka z kliniky LaserPlastic, mi vysvětlila, že toto důkladné hloubkové čištění pórů je vhodné zejména pro problematickou pleť, k léčbě akné, pro odstranění jemných vrásek, ale také skvěle hydratuje – což je v tomto období přesně to, co moje pokožka potřebuje.

Ošetření je šetrné, takže jsem po něm měla pleť hezky zklidněnou, dobře prokrvenou a hebkou na dotek. Oproti klasickému peelingu má tedy dvojnásobný efekt. Přístrojem se dá ošetřovat jak obličej, tak krk, dekolt, ale i záda, takže procedura je vhodná i pro ty, koho trápí akné v oblasti zad. Na ošetření jsem si zašla jednorázově, jen tak pro radost. Ale můžete si ho dopřát pravidelně jedenkrát za měsíc, jako byste chodili na kosmetiku.

Zdroj: magazín Ona DNES