LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
magazín What

Cesta do budoucnosti

Věk se nedá ošálit, vzhled naštěstí ano. Trendem v estetické medicíně je přirozenost a neinvazivnost. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu (ano, i s tou vaší!).

Ultherapie – omlazování obličeje i těla ultrazvukem

O co jde?

Lifting bez skalpelu, který k nám přišel z USA a dává sbohem bolestivým chirurgickým zákrokům s dlouhou rekonvalescencí. “Jde o ojedinělý přístroj pro neinvazivní lifting obličeje, ale i těla, který vysílá do podkožních tkání energetické impulsy ultrazvuku. Na dodanou energii reaguje pokožka tak, že se zpevňuje a vypíná. Populární je i metoda pomocí přístroje Unison, která kombinací dvou účinných technologií redukuje tukové buňky, remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy. Odstraňuje tím celulitidu a tvaruje postavu,” říká Marta Moidová, primářka kliniky LaserPlastic.

Co mě čeká?

Jednorázový zákrok trvá zhruba hodinu. Na pokožku odborník přiloží hladkou ultrazvukovou hlavici a ta vysílá do podkoží energetické impulsy ultrazvuku. Bolest je tu minimální, není potřeba pobytu na klinice. Vše se obejde bez obvazů a bandáží. Po proceduře se můžete vrátit do běžného života.

Co se změní?

Po zákroku bude liftingový efekt v kůži pracovat ještě dlouho, budou se v něm obnovovat kolagenní struktury, protože se využívá přirozených regenerativních schopností organismu. První výsledky jsou patrné po 2-3 měsících a dále fungují tří a více měsíců. Kvalitativní věk obličeje se tak posune o mnoho let zpět do přirozené podoby. Viditelné výsledky zahrnují lifting a zpevnění ochablé pokožky.

Nechirurgické tvarování těla – EMSCULPT NEO

O co jde?

O současnou světovou jedničku v budování svalů a spalování tuků, která je bezbolestnou alternativou liposukce. Po šesti ošetřeních přibude až 25% svalů a ubude 30% tuků. Jako jediný přístroj na světě najednou využívá působení dvou různých technologií: radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole. Tento nový přístroj má označení NEO a má o 50 procent lepší výsledky než jeho předchůdce – přístroj Emsculpt.

Co mě čeká?

Přístrojové ošetření se provádí v leže a trvá kolem půl hodiny. Nejčastěji se ošetřuje břicho, zadek či paže. Okolo těchto partií vám speciálními pásy připojí přístroj a pustí vibrace – takové, abyste je cítili, ale abyste je také vydrželi. Je to zvláštní pocit, vnímáte jakési mravenčení a jak vám danou oblastí “projíždí” vlnění, které rychle “stahuje” svaly. Jejich teplota se díky působení radiofrekvence zvýší o několik stupňů. A jsou tak schopné podat vyšší výkon, který pak vede k jejich většímu nárůstu. Přístroj také vytváří supramaximální kontrakce, které běžným cvičení nelze dosáhnout. Dochází tak k plnému využití svalů a zlepšení metabolismu tuků. A opravdu – po ošetření máte v dané oblasti pocit, jako byste byli po pěkně náročném cvičení

Co se změní?

Metodu vyhledávají aktivní sportovci, ale i ti, kteří s přibývajícím věkem ztrácejí svalovou hmotu. Vynikající je pro ženy, které trpí rozestupem břišních svalů po porodech, ale také pro ty, kteří neustále začínají s cvičením, a nikdy u něho nevydrží. 30ti minutové ošetření je třeba minimálně 4x opakovat s odstupem 1-3 dnů. Lékař vám pomůže nastavit individuální plán, dle vašich specifických požadavků,” vysvětluje Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic. Jedinou nevýhodou je velmi vysoká cena, avšak výsledky jsou viditelné, a jelikož má přístroj dvě hlavice, můžete na některá ošetření přijít dva, čím se cena “sníží”. 

Zdroj: Magazín WHAT