LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie
Ultraformer III
Plastická chirurgie a estetická, laserová dermatologie

Co je Ultraformer III?
Které oblasti ošetřujeme
Průběh ošetření
Kdy uvidíte výsledky a jak dlouho vydrží?
Ceník
Objednat konzultaci

Lifting obličeje a těla přístrojem Ultraformer III

Co je Ultraformer III?

Ultraformer III je unikátní lékařský ultrazvukový přístroj s maximální účinností pro lifting obličeje, redukci vrásek a tvarování těla. Díky němu vám můžeme nabídnout nejnovější certifikovanou a klinicky testovanou metodu SMAS liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. MMFU (mikro a makro koncentrovaný ultrazvuk), což je druhá generace HIFU (vysoce intenzivního a koncentrovaného ultrazvukového vlnění).

Energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky následnému stažení těchto svalů a díky vysoké produkci kolagenu dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

Které oblasti ošetřujeme

Pomocí této metody je možné ošetřit takřka jakoukoliv obličejovou partii od čela přes okolí očí a tváře až po spodní třetinu obličeje včetně podbradku. Kromě obličeje lze ošetřit také krk, dekolt či různé tělesné partie, jako jsou spodní strana paží, břicho, boky, stehna, lýtka apod.

Průběh ošetření

Ošetření je ambulantní, takřka bezbolestné, bez nutnosti anestezie. Časově zabere zhruba 60 – 90 minut v závislosti na rozsahu ošetřované oblasti, tudíž jde o skutečně rychlou a účinnou metodu. Bezprostředně po ošetření se můžete vrátit k běžným činnostem, nejste nijak limitováni.

Ultraformer III nevyžaduje žádnou rekonvalescenci ani speciální režim, pouze vám bezprostředně po jeho podstoupení nedoporučujeme saunu, bazén ani opalování.

Ve většině případů nezanechává ošetření žádné stopy a pacienti ho dobře snáší. Klienti s velmi citlivou pokožkou ovšem mohou zaznamenat mírné začervenání nebo drobný otok, který zpravidla do několika hodin zmizí. Na pokožku můžete hned druhý den nanést make-up.

Kdy uvidíte výsledky a jak dlouho vydrží?

Efekt tohoto ošetření uvidíte do určité míry okamžitě. Pacient pozoruje viditelné zpevnění pokožky bezprostředně po ošetření, maximální efekt se nicméně rozvíjí další dva až tři měsíce a vydrží až dva roky. Pro výraznější efekt můžete ošetření opakovat či ho doplnit ošetřením jiným – vždy ovšem po poradě s naším lékařem.

Fotogalerie

Média - napsali o nás

Napsali o nás
Krk a dekolt bez vrásek

Když jde doslova o krk…Všichni už jsme slyšeli nebo četli, že se máme snažit omezovat čas věnovaný neustálému kontrolování telefonu. Některé hříchy mládí prý vyhladit nejde, stopa času na krku je nemilosrdná a nezvratná. Hm, ale co když ne?…

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Příjemná zkrášlovací procedura přístrojem Ultraformer III.

Den matek je ideální příležitost, jak děkovat svým maminkám a připomenout jim, jak moc je máme rádi. A můžeme jim svátku přinést i nějaký dárek – jaký, to se můžete inspirovat v článku, do kterého přispěla i MUDr. Zuzana Kulíková. Jedním z dárků totiž může být příjemná zkrášlovací procedura přístrojem Ultraformer III.

Přečíst ZDE