LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Dokonalý prstoklad

Perfektní manikúra je jako třešnička na dortu. dokáže dodat sex-appeal, doladit jakýkoli outfit a přitáhnout pozornost. ať už se vydáte cestou žhavých trendů, nebo zůstanete u osvědčené klasiky, nezapomínejte, že ruce jsou vaší vizitkou.

Můžete mít sebeluxusnější lak, ale pokud nebudete mít jemnou pokožku rukou, celkový výsledek nemůže být perfektní. Dopřejte si proto jednou týdně peeling, abyste kůži zbavila odumřelých buněk, pak na ruce aplikujte masku nebo je natřete silnou vrstvou hydratačního krému a nechte působit. Nezapomínejte ani na nehtovou kůžičku, kterou nikdy nestříhejte, ale pouze zatlačujte za pomoci oleje a pomerančového dřívka. Pokud vás trápí pigmentové skvrny, používejte speciální zesvětlující krémy a séra a chraňte je přípravkem s vysokým SPF. Krém na ruce mějte vždy při sobě, na pracovním stole, v kabelce nebo třeba u postele a pokožku jím pravidelně i několikrát denně ošetřujte.

Efektivní omlazení

Určitě víte, že právě ruce nejrychleji prozradí věk. Když už se dostanete do fáze, že běžné přípravky nepomáhají, doporučujeme některou z metod estetické medicíny. Mezi nejúčinnější patří mezoterapie a výplně kyselinou hyaluronovou.

Mezoterapie se hodí k plošnému ošetření hřbetů rukou. Provádí se drobnými mikrojehličkami, jimiž se aplikuje směs kyseliny hyaluronové a aktivních látek do střední vrstvy kůže. Pokožka je po ošetření pevnější, hydratovaná a viditelně omlazená.

Výplně kyselinou hyaluronovou se hodí pro více poškozenou a vrásčitou kůži. Roztok se aplikuje tenkou kanylou do podkoží, hřbety rukou tak získají zpět svůj objem a dojde i k rychlému vyhlazení vrásek.

Zdroj: magazín Žena a život