LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Magazín Naše Praha - moje čtvrť Kunratice

MUDr. Michaela Večeřová, plastická chiruržka

V magazínu Naše Praha – moje čtvrť Kunratice jsme vyzpovídali doktorku MUDr. Michaelu Večeřovou. Co nám o sobě prozradila?

Přečíst článek v PDF

Laserplastic, estetická klinika Praha  „V Kunraticích bydlím s rodinou již čtrnáct let. Historie tohoto místa je spojena se jménem Václava IV., který dal v tamějším lese postavit své sídlo Nový Hrádek.

Centru Kunratic dominuje barokní kostel sv. Jakuba staršího a klasicistní zámek s tvrzí. V roce 2004 se tu natáčely některé scény z amerického velkofi lmu Van Helsing. Mám ráda zdejší atmosféru a bydlí se mi tady dobře.

Na hlavní ulici K Libuši nakoupím prakticky vše od jídla po domácnost. Pro maso mířím k Dolejšům, pro ovoce a zeleninu do Stodoly, pro čerstvý chléb do Food Story. Mohu si dojít na výborné jídlo k Bezuchům nebo na Šeberák, na kafe do Charmé nebo na skvělou Šabatovu zmrzlinu.

Mám tu vše, co k životu potřebuji nejen já, ale i celá moje rodina. Do práce na kliniku Laserplastic v Platnéřské ulici, kde se věnuji estetické medicíně, dojíždím většinou autobusem a tramvají. Je to krásná vyhlídková jízda po nábřeží Vltavy až do centra Prahy. A pokud si chceme udělat hezkou procházku v přírodě, máme tu Kunratický les, kterému místní říkají Kunraťák.“

Zdroj: magazín Naše Praha