LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Výstavní zadek - magazín Harper's Bazaar

Přečíst článek v PDF.

1

Chvíle pravdy, která odhalí vaše boky a zadeček, se nekompromisně přiblížila. Pokud víte, že k dokonalosti ještě krůček chybí, možná vás nasměrují naše zkušenosti a zážitky z testování nejefektivnějších přístrojových ošetření.

Od konce zimy je jasné, že moment, kdy půjdete do krátké sukně nebo rovnou do plavek, přijde. A co když, jakmile okamžik nastane, vyhodnotíte, že by to jisté vylepšení přece jen ještě chtělo? Jak to pak v co možná nejkratším čase zařídit, když cvičení, vyvážený jídelníček a zpevňovací či vyhlazovací přípravky už maximum práce odvedly? V takovém případě se nabízí ještě profesionální tělové procedury. Může jít o intenzivní masáže a zábaly nebo o ošetření s pomocí speciálních přístrojů, jež rozpouštějí tuky, odvodňují, vyhlazují, zpevňují anebo problematické partie příznivě tvarují. A právě na ty jsme v redakci zaostřili. Zajímalo nás totiž, kam až lze během jednoho měsíce s případnými faldíky navíc, nechtěnými dolíčky na stehnech nebo s povolenou kůží pohnout. Vybírali jsme z nejnovějších a nejúčinnějších neinvazivních ošetření, která využívají inteligentní technologie a slibují často až zázračné výsledky. Společné mají to, že se orientují na partii boků a zadku a že vyžadují více opakování. Jinak ale čekal na každou z nás docela jiný zážitek.

Emsculpt NEO

Přístroj Emsculpt Neo má políčeno nejen na spalování tuků, ale i na budování svalů a tvarování postavy. Kombinuje působení radiofrekvence (RF) a vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM), takže i když u ošetření nečinně ležíte, přístroj „cvičí“ za vás.
Technologie HIFEM totiž vyvolává supramaximální svalové kontrakce, které nejsou při běžném cvičení dosažitelné – jen pro představu, třicet minut v režii Emsculpt Neo je ekvivalentem 20 000 dřepů… Přístroj si oblíbily jak mnohé celebrity (Jennifer Lopez, Megan Fox a další), tak i celá řada sportovců. Procedura vyžaduje minimálně čtyři opakování, ideálně s týdenními odstupy a nijak vás neomezí v běžných činnostech. Výsledky se obyčejně dostaví 2–4 týdny po posledním ošetření a zlepšují se ještě pár dalších týdnů.

Jaké to bylo?

Na svalovou zátěž jsem relativně zvyklá, přesto jsem byla extrémně zvědavá, co mě s Emsculpt Neo čeká. Celou kúrou mě provázela asistentka Míša, která mi vysvětlila, jak vše probíhá, a upozornila mě rovnou na to, že poblíž „cvičících“ nástavců nesmějí být žádné kovy či šperky a že po celou dobu ošetření nemůže být v blízkosti ani telefon.
Fajn, tak tedy půlhodinový relax se vším všudy. K ošetření je nutné odložit si do spodního prádla a lehnout na břicho. Asistentka vám pak přichytí pod širokou gumu na každou hýždi nástavec a postupně zvyšuje intenzitu. Přiznám se, že když jsem zacítila první svalovou kontrakci, pomyslela jsem si, jak tohle vydržím, ale za chvilku jsem si zvykla na nejvyšší výkon a s každou další návštěvou už jsme na úroveň 100% šly skoro rovnou. Zpočátku jsem po ošetření cítila, jako bych trochu cvičila, ale po třetí a poslední návštěvě už jsem o zadku věděla poměrně intenzivně. Úbytek tuků jsem zatím významněji nepocítila, ale zpevnění a vytvarování rozhodně ano. Připadá mi, že se sval jako by trochu zvedl a zakulatil.

Zdroj : Mazazín Harpers Bazaar