LaserPlastic.cz

logo Laserplastic
724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

Kdy je ideální doba na estetické ošetření?

V jakém ročním období podstoupit estetický zákrok zvažuje každý, kdo se na něj chystá. Zimní měsíce jsou vhodné pro jakákoliv ošetření a následnou regeneraci, naopak v létě se kvůli slunečnímu záření mnoho zákroků dělat nedoporučuje.

Důvody jsou jednoduché – teplé a slunečné dny zpomalují hojení, způsobují zvýšené pocení a nedostatečná ochrana před sluncem přináší riziko vzniku hyperpigmentací. Navíc, po některých typech ošetření je přímo klíčové nevystavovat pleť slunci.

Jaké jsou trendy v estetické medicíně, a na která ošetření se nyní objednat? Zeptali jsme se primářky kliniky LaserPlastic v Praze MUDr. Marty Moidlové.

TIP: Ještě nemáte ideální vánoční dárek? Pořiďte dárkový voucher na libovolné přístrojové ošetření a darujte krásu. Zadejte promo kód “prozeny” a získáte na dárkový certifikát 10% slevu. Akce platí do 31. 1. 2023.

Moderní estetické zákroky, které zkrášlí vaši postavu

Věk se nedá ošálit, vzhled naštěstí ano. Trendem v estetické medicíně je přirozenost a neinvazivnost. Do popředí se dostávají hi-tech přístroje a technologie, které si poradí s gravitací všeho druhu. Zažíváme období, kdy se každý chce cítit ve svém těle skvěle a přitažlivě. Proto se zvyšuje zájem o estetické zákroky tvarující postavu. 

Vysněná postava díky EMSCULPT NEO

Díky přístroji Emsculpt NEO můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí jako jedna z prvních pracovišť v české republice renomovaná pražská klinika LaserPlastic, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás.

Moderní technologie Emsculpt NEO vylepšuje břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách, a zároveň odstraňuje tuk. Využívá přitom radiofrekvenci a vysokovýkonné fokusované elektromagnetické působení.

Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se teplota svalů rychle zvyšuje o několik stupňů. To připraví svaly podobně, jako když se sportovec rozehřívá před tréninkem. Za méně než čtyři minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobuje apoptózu – tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu se odstraňují z těla. Svalová tkáň se musí supramaximálním kontrakcím přizpůsobit a reaguje právě nárůstem svalové hmoty.

Supramaximální kontrakce nejsme schopni vlastní vůlí ani při sebeintenzivnějším cvičení vyvinout. Jde o extrémní stahy, které se dají přirovnat k vykonání 20 000 sklapovaček během pouhé půlhodinky, což samozřejmě absolutně není v lidské moci, a proto je tento přístroj tak unikátní.

Během neinvazivního ošetření se můžeme zaměřit na požadované partie, takže jestli toužíte po krásném zadečku nebo štíhlém pasu, vše je možné.

Přístrojové ošetření se provádí vleže a trvá 30 minut. Na vybrané oblasti vám speciálními pásy připojí přístroj a pustí vibrace – takové, abyste je cítili, ale abyste je také vydrželi. Je to zvláštní pocit, vnímáte jakési mravenčení a jak vám danou oblastí „projíždí“ vlnění, které rychle stahuje svaly. A opravdu – po ošetření máte pocit, jako byste byli po pěkně náročném cvičení.

Emsculpt NEO je ideálním řešením pro každého, kdo touží po redukci tuku a zlepšení postavy. ,,Metodu vyhledávají aktivní sportovci, ale i ti, kteří s přibývajícím věkem ztrácejí svalovou hmotu. Vynikající je pro ženy, které trpí rozestupem břišních svalů po porodech, ale také pro ty, kteří neustále začínají s cvičením a nikdy u něho nevydrží. 30minutové ošetření je třeba 4x – 6x opakovat s odstupem 3–7 dnů. Lékař vám pomůže nastavit individuální plán dle vašich specifických požadavků,“ vysvětluje MUDr. Marta Moidlová.

Více informací o Emsculpt NEO ZDE…

Emsculpt NEO

Konec celulitidy s EMTONE UNISON

Pražská klinika představila novou metodu v boji proti celulitidě. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen, a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy.
Přístroj nejenže odstraňuje všech 5 příčin celulitidy, ale zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců.

“Terapie není omezena BMI ani typem pokožky, a tak je vhodným kandidátem každý,” vysvětluje primářka MUDr. Marta Moidlová.

„Právě jedinečná kombinace radiofrekvence a silné cílené akustické energie umožňuje ošetření všech druhů a stupňů celulitidy. Simultánní efekt obou energií způsobuje redukci nevzhledných dolíčků a zlepšuje celkový vzhled pokožky. Výsledkem je pak mnohem pružnější kůže s hladším povrchem a bez hrbolků,“ dodává.

Ošetření nebolí a výsledek je vidět hned. Během první návštěvy vám terapeut navrhne individuální plán ošetření, většina klientů podstoupí minimálně čtyři s týdenním odstupem. Jedno sezení trvá dvacet minut, takže ho stihnete i během obědové pauzy.

„Nejčastěji je pocit při ošetření přirovnáván k masáži lávovými kameny s intenzivními mechanickými vibracemi,“ popisuje primářka, která všechny přístroje nejprve zkouší sama na sobě, aby pacientům mohla přesně popsat, co při ošetření pocítí.

Více informací o Emtone Unison ZDE…

Emtone Unison

Posílení pánevního dna a léčba inkontinence

Odborník pozná už podle chůze, jak je na tom vaše pánevní dno – jestli máte svaly dost pevné a pružné, nebo jako většina žen (ale i mužů) zaděláno na problém. Tedy celou řadu problémů, o kterých se, na rozdíl od jiných choulostivých témat, pořád ještě nedokážeme bavit beze studu. Přiznat (i sami sobě), že tam dole není všechno úplně v pořádku, vyžaduje mnohem více odvahy.

Pánevní dno bylo ještě donedávna jeden z těch vágních pojmů, které jste mohli slýchat na hodinách hormonální jógy, od lektorů pilates nebo v dětském klubu od maminek, kterým tato partie dost znepříjemňuje hodiny joggingu.

Zájem o novinku překvapil všechny. „Chodí sem ženy všech věkových kategorií, ale i muži. Je to opravdu pecka a ucítíte okamžitý rozdíl,“ říká MUDr. Moidlová. Přístroj pracuje na bázi technologie fokusované elektromagnetické energie – stimuluje hluboké svaly pánevního dna. Vybrat si můžete ze dvou programů, buď na léčbu inkontinence nebo hemoroidů. Přístroj má však i další pozitivní vedlejší účinky, a to například zlepšení sexuálního života. Během necelé půlhodiny, aniž byste museli hnout prstem, si svaly projdou tisíci kontrakcí, přičemž se rozpomenou, co mají v popisu práce – umět se pevně stáhnout i správně uvolnit. Nadšení zahraničních kolegů sdílí i MUDr. Marta Moidlová. „Po šesti sezeních cítíte výrazné zlepšení. Rozestup mezi ošetřeními by měl být alespoň 24 hodin, doporučujeme chodit dvakrát až třikrát týdně a absolvovat alespoň šest, raději deset ošetření,“ vysvětluje lékařka, která Emsellu nedávno pořídila do své kliniky. „Zájem je opravdu nečekaný. O problémech s pánevním dnem se nemluví, všichni se za to stydí. Ale po pravdě? Po porodu tím trpí každá druhá žena – a přitom nemusí. Řešení tu konečně máme, stačí přijít a sednout si na půl hodiny ve vlastním pohodlném oblečení na toto křesílko,“ uzavírá.

Více informací o Emsella ZDE…

emsella

TIP na závěr: Ještě nemáte ideální vánoční dárek? Pořiďte dárkový voucher na libovolné přístrojové ošetření a darujte krásu. Zadejte promo kód “prozeny” a získáte na dárkový certifikát 10% slevu. Akce platí do 31. 1. 2023.