LaserPlastic.cz

logo Laserplastic
724 860 082

Platnéřská 11, Praha 1

iDNES.cz – Štíhlejší a pevnější postava za pouhý měsíc. Bez cvičení a skalpelu

Přečíst článek na iDNES.cz

Méně tuku a pevnější svaly. Díky přístroji Emsculpt Neo můžete získat vysněnou postavu rychle a bez práce. Tuto metodu nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic primářky MUDr. Marty Moidlové, která patří už 23 let mezi nejuznávanější kliniky plastické chirurgie a estetické dermatologie u nás.

idnes

 

Moderní technologie Emsculpt Neo vylepšuje břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách, a zároveň odstraňuje tuk. Využívá přitom jak radiofrekvenci, tak vysokovýkonné fokusované elektromagnetické působení.

„Díky vysokofrekvenčnímu ohřevu se teplota svalů rychle zvyšuje o několik stupňů. To připraví svaly podobně, jako když se sportovec rozehřívá před tréninkem. Za méně než čtyři minuty dosáhne teplota v podkožním tuku úrovně, která způsobuje apoptózu – tukové buňky jsou trvale poškozeny a pomalu se odstraňují z těla. Svalová tkáň se musí supramaximálním kontrakcím přizpůsobit a reaguje právě nárůstem svalové hmoty a spalováním tuků. Supramaximální kontrakce nejsme schopni vlastní vůlí ani při sebeintenzivnějším cvičení vyvinout. Jde o extrémní stahy, které se dají přirovnat k vykonání 20 000 sklapovaček během pouhé půlhodinky, což samozřejmě absolutně není v lidské moci. Proto je tento přístroj tak unikátní,“ vysvětluje primářka Moidlová.

Půlhodinovou terapii je třeba minimálně čtyřikrát opakovat s odstupem tří až sedmi dnů. Je neinvazivní, nevyžaduje rekonvalescenci ani žádnou speciální přípravu před ošetřením nebo po něm. Metodu vyhledávají ti, kteří s přibývajícím věkem ztrácejí svalovou hmotu, ale i aktivní sportovci. „Vynikající je pro ženy, které trpí rozestupem břišních svalů po porodu, či pro každého, koho trápí bolest zad a potřebuje zpevnit svalový korzet. První výsledky jsou znát hned po prvním sezení. Viditelný pokrok se dále dostavuje většinou dva až čtyři týdny po poslední terapii a svaly se zlepšují ještě několik následujících týdnů,“ popisuje Moidlová. A dodává, že terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo chce mít za krátkou dobu krásnou a vyrýsovanou postavu.

Křesílko, které vrací důstojnost ženám i mužům

Emsella

Elektromagnetické pole využívá i další novinka na klinice LaserPlastic. Přístroj Emsella stimuluje hluboké svaly celého pánevního dna a velmi rychle a šetrně léčí jejich dysfunkce.

„Na přístroj, který vypadá jako křesílko, posazujeme ženy i muže, kteří trpí nejčastěji urgentní i stresovou inkontinencí či hyperaktivním měchýřem, ale také hemoroidy či sexuálními dysfunkcemi. Terapie trvá 30 minut a pacient se nemusí svlékat. Při ošetření jsou cítit jen jemné vibrace, které jsou zcela bezbolestné. Stimulace elektromagnetickou energií vede ke znovunabytí kontroly nad svaly pánevního dna, a tím k lepšímu ovládání močového měchýře a sexuálních funkcí. I tady jsou účinky znát hned po prvním sezení a další nabíhají postupně, obvykle doporučujeme absolvovat jako základ deset ošetření,“ říká primářka Moidlová.

Tyto terapie využívající radiofrekvenci a elektromagnetické pole však nejsou vhodné pro těhotné ženy a ty, kdo mají kardiostimulátor či kovový implantát v ošetřované oblasti.

Estetická dermatologie přináší radost nejen klientům, ale i lékařům

emtone odstraneni celulitidy

Oblíbená je i zkrášlovací metoda pomocí přístroje Unison, která kombinací dvou účinných technologií zmenšuje tukové buňky, remodeluje kolagen a obnovuje pružnost kůže. Navíc podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy. Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně, čímž perfektně tvaruje postavu.

„Specialitou naší kliniky je propojení oboru laserové a estetické dermatologie s plastickou chirurgií. Nabízíme širokou škálu moderní péče, ale doporučujeme jen ty zákroky, o kterých jsme přesvědčeni, že lidem skutečně pomohou a jsou pro ně vhodné a bezpečné. Zárukou je ale i odbornost a etika našich lékařů, kteří patří k těm nejlepším v tuzemsku,“ říká primářka Moidlová, která je i velká propagátorka laserů a jako první u nás je začala používat v dermatologii.

Podle jejích slov správně zvolený laser v rukou zkušeného lékaře je nástroj, který dělá zázraky. Dokáže odstranit nejen vrásky, pihy, žilky, tetování a chloupky, ale také vylepšuje kvalitu a povrch pleti. V kůži může i stimulovat tvorbu kolagenu, a znovu tak nastartovat její přirozené obnovení. „Neumíme obrátit běh času, ale umíme ho zpomalit a docílit, aby lidé, kteří k nám chodí, vypadali pěkně a odpočatě. Tím pádem se pak dobře cítí a vypadají ještě lépe. Hezkou pleť i postavu můžeme mít v každém věku. I televizní pořad o 10 let mladší, na kterém jsme jako klinika opakovaně spolupracovali s týmem našich lékařů, ukázal, že dobře vypadající lidé působí sebevědoměji a mají sami ze sebe výrazně lepší pocit,“ uzavírá Moidlová.

ZDROJ: iDNES.cz

TIP na závěr: Ještě nemáte ideální vánoční dárek? Pořiďte dárkový voucher na libovolné přístrojové ošetření a darujte krásu. Zadejte promo kód “LP10” a získáte na dárkový certifikát 10% slevu. Akce platí do 31. 1. 2023.