LaserPlastic.cz

LaserPlastic - klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

Média - napsali o nás

Kontakt pro média: info@laserplastic.cz

Napsali o nás
Jak se zbavit celulitidy

Z přístrojových procedur jsem vyzkoušela Unison, která řeší všechny příčiny celulitidy. Po jejím absolvování se kromě vyhlazení pomerančové kůže můžete těšit i na pevnější, hladší a krásnější pokožku. Ideální volba, když chcete vypadat skvěle například v plavkách.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vyhlazení mimických vrásek
Stačí pár vpichů a dostaví se úlevný pocit. Vrásky na čele nebo kolem očí jsou na několik dlouhých měsíců pryč. Věděli jste však, že účinná látka má také celou řadu takzvaných off-label aplikací (za souhlasu pacienta se na základě indikace lékaře užije jinak, než na co je primárně registrován)? Jejich spektrum je tak široké, že jsme si na ně museli posvítit. Představujeme vám tak ošetření, které vám možná brzy zcela změní život. Přečíst ZDE
Napsali o nás
Estetická operace má význam vždy, pokud to člověku činí radost, myslí si primářka Moidlová

To, co dnes zvládneme velice elegantně laserem, se dřív provádělo frézou. Frézovaly se jizvičky na obličeji, vrásky, tetování a podobně. Pro krásu se trpělo vždy, ale dnes už je to mnohem lepší.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Právě teď je ideální čas, kdy se zbavit pigmentových skvrn

„Stále nejspolehlivější metodou jsou depigmentační lasery, nejlépe rubínový či alexandritový,“ říká Marta Moidlová, primářka z kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

článek
Nemáte čas na cvičení? Emsculpt NEO pro vyrýsované tělo

Jestliže toužíte po pevném a vymodelovaném těle, ale nemáte dostatek času na cvičení, nebo se vám nedaří některé partie zpevnit ani pravidelným pohybem, je tady naprosto revoluční novinka. Ošetření přístrojem Emsculpt NEO je považováno za naprostý průlom. Využívá princip radiofrekvence a vysokovýkonného fokusovaného magnetického pole (HIFEM).

Přečíst ZDE

článek
Co mi pomáhá být úspěšná? MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro magazín Moje Psychologie

Být úspěšná v mé profesi znamená především sledovat novinky v oblasti laserových a dalších přístrojů, stejně tak ostatních přípravků a aplikačních technik. Vždy mi pomáhalo vyzkoušet vše nejdříve na sobě, abych si ověřila, že jde o stroj či postup nejen funkční, ale i bezpečný, a abych je mohla svým klientům s klidným svědomím doporučit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Ploché břicho, pevné hýždě

Odstraňují tuk, rýsují „břišáky“, tvarují zadeček, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách. To vše dokáže nový lékařský přístroj Emscultp NEO.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Ploché břicho, pevné hýždě i diskrétní pomoc ženským potížím. Nová léčba je už i u nás

Vylepšují břišní a hýžďové svaly, ale i svaly na pažích, stehnech a lýtkách. Navíc odstraňují tuk a pomáhají v léčbě inkontinence, hemoroidů a v terapii pro zlepšení sexuálních funkcí. To vše dokážou dva nové lékařské přístroje, které využívají elektromagnetickou vlnu. Jeden díky vysokovýkonnému elektromagnetickému poli účinně stimuluje hluboké svaly celého pánevního dna. Druhý zase umí vyrýsovat vytoužené „břišáky“ a vytvarovat zadeček.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
Neuvěřitelné se stává skutečností. Štíhlejší a pevnější postavu můžete mít už za jeden měsíc, a to bez cvičení.

Je pro vás těžké se dostatečně namotivovat k pravidelnému cvičení a ani dieta nefunguje tak rychle, jak jste si představovali? Naštěstí existují moderní technologie, mezi které dozajista patří přístroj Emsculpt NEO, který vám pomůže získat ideální postavu během krátké doby, a to nejen spalováním tuků, ale i budováním svalové hmoty za vás.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Na českém trhu je nový přístroj, který doslova vykouzlí perfektní tělo. Nejen že spálí tuky, ale vybuduje vám i svaly.

Krásná postava už za měsíc, aniž byste pro to hnuli prstem? Zní to neuvěřitelně. Zároveň to zní jako ideální způsob, jak získat vysněné křivky, který se nedá pokazit. A světe div se, dokonce nemá ani žádné nevýhody, nedostaví se jojo efekt a nepřestane vás po týdnu bavit. Naopak, budete chtít víc a víc a doporučíte metodu všem svým známým.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
S čím vám pomůže mezoterapie?

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Když jde doslova o krk

Všichni už jsme slyšeli nebo četli, že se máme snažit omezovat čas věnováný neustálému kontrolování telefonu. Některé hříchy mládí prý vyhladit nejde, stopa času na krku je nemylosrdná a nezvratná. Hm, ale co když ne?

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Co dělat, když máte knírek, ale nestojíte o něj?

Jen málokdo se k němu přizná, a přitom jde o problém rozšířenější, než byste si mysleli. Co dělat, když máte knírek, ale nestojíte o něj?

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak si lékařky chrání pleť a podle čeho si vybírají krémy

O důležitosti UV ochrany toho bylo napsáno a řečeno tolik, že by to vydalo na celé jedno oddělení Národní knihovny. Možná i na celou. Jak se na tento často opomíjený krok dívají ti nejpovolanější? Zeptali jsme se předních českých lékařek, jak si ony samy chrání pleť, jaké produkty používají a podle čeho si je vybírají. Inspirujte se a mažte se.

Přečíst ZDE

článek
Jak si lékařky chrání pleť a podle čeho si vybírají krémy

Možná jste se během lockdownu trochu zanedbávala a nepečovala o sebe tak intenzivně jako obvykle. Nevadí, nejste sama. Nevyčítejte si nějaké to kilo navíc, ani fakt, že jste se třeba pravidelně nehýbala, neholila a po koupeli nenatírala zpevňovacími krémy. Ještě je pořád čas to do léta napravit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
ČRo Dvojka

Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka 10:10 – 10:30.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
S mezoterapií a enzymy ke kráse

Zpevnění a hydratace kůže, výrazné omlazení obličeje, ale i dekoltu a hřbetů rukou. To vše nabízí mezoterapie, která pomůže po zimě unavenou a vysušenou pleť vrátit zpátky do formy. V jednoduchosti je krása a přesně takové je i ošetření, kdy se drobnými mikrojehličkami aplikuje léčivý zákrok do střední vrstvy kůže: rychlé, jemné, zaměřené na konkrétní místo.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
Opalování? Ano, ale pouze s ochranou

S přibývajícím množstvím slunečních paprsků poroste i zájem lidí o pěkné opálení. Stále totiž máme v sobě zakořeněno, že krásně opálená pleť je ukázkou zdraví a krásy. Při tomto uvažování, ale zapomínáme, že každý z nás má jinak citlivou kůži. Sluníčko může našemu zdraví v konečném důsledku i ublížit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Spánek zhoršují stres i nedostatek pohybu. U obézních lidí je chrápání častější problém, říká odborník

Proč by do ložnice nemělo pronikat světlo, co je to spánková hygiena a jak může zlepšit spánek? Na všechny tyto otázky odpovídá specialista v oboru ORL Jan Klozar.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Poznejte bezbolestnou metodu, která nabudí ochablou kůži a s vráskami pomůže okamžitě

Pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Vrásky k životu sice patří, jsou ale noční můrou pro naši krásu. Jemné a povrchové linie lze vylepšit dobrou péčí o pleť a vývoj vrásek zpomalit, ale rozhodně ne zcela zastavit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vrásky či povislá pokožka trápí mnoho z nás. Jak dosáhnout výsledků i bez skalpelu

Naše pleť postupem času ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se na obličeji objevují jemné linky a vrásky. Většina z nás pak začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat na atraktivitě každého z nás.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak se efektivně zbavit pigmentových skvrn na kůži

Pigmentové skvrny trápí především ženy, a to v každém věku. S přibývajícími roky se však objevují čím dál častěji. Nejčastěji se nevzhledné tmavé fleky objevují v dekoltu na obličeji nebo na hřbetu rukou. Všude, kde jsou lidé vystavení přímému sluníčku, které může spouštět hyperpigmentaci.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Pigmentové skvrny trápí především ženy. V zimě je ideální čas s nimi zatočit

Pigmentové skvrny na kůži trápí v různé míře spoustu z nás. Tyto nevzhledné fleky mají různé tvary, velikosti i intenzitu zbarvení. Obvykle postihují spíš ženy, a to s tmavší pletí. Ve vetší míře se objevují také v těhotenství. Poradíme, jak je možné se jich zbavit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
V čem se liší chrápání od spánkové apnoe? Co dělat, když má poruchy spánku dítě?

Chrápání i apnoe, tedy stav, při kterém se člověk dusí, ovlivňují lidský spánek. Člověk je nevyspalý, přestože všeobecně platná pravidla pro délku spánku nejsou. „Standardní čas spánku úplně neexistuje, protože každý je nastaven trochu jinak – někomu stačí pět hodin, někdo vyžaduje přes osm,“ vysvětluje onkolog hlavy a krku Jan Klozar.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Kožní výrůstky jsou nevzhledné a opticky přidávají roky navíc. Jak je odstranit a co rozhodně nikdy nedělat

Kožní výrůstky jsou útvary na kůži různého typu a tvaru. Obvykle se objevují na krku, v podpaží, na slabinách, stehnech, očních víčkách nebo pod prsy. Nejčastěji se jedná o fibromy, keratózy, bradavice a milie. Ty neškodné se dají snadno odstranit speciálním laserem. Zákrok je bezbolestný, navíc není časově náročný a rekonvalescence je krátká.

Přečíst ZDE

článek
Nový fenomén: maskné

Zatímco profesionálové z řad chirurgů a sestřiček problémy s pletí v důsledku dennodenního nošení roušek znají, pro nás ostatní jde o velkou neznámou. MUDr. Marta Moidlová v rozhovoru pro magazín VOGUE.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Spánek může být i rizikový faktor
 

Prof. MUDr. Jan Klozar, CSc. patří mezi naše špičkové odborníky v oboru ORL. Jeho specializací je onkologie hlavy a krku, jíž se věnuji na 1. LF UK a FN v Motole, a chirurgická léčba chrápání a spánkových apnoí, kterou provádí na klinice Laser Plastic v Praze. Obě oblasti přitom bere stejně vážně, neboť i „největší klíč ke zdraví“, za který bývá spánek považován, může být naopak klíčem k vážným zdravotním problémům.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Zatočte s vráskami. Na krémy zapomeňte, existuje účinná a bezbolestná metoda, která funguje okamžitě

Jednoho dne se vám na obličeji začnou objevovat, ať chceme, nebo ne. V dnešní době ale existuje možnost, která vám v boji proti vráskám pomůže, a to okamžitě a bezbolestně. A dokonce i na problematických místech.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak se efektivně zbavit pigmentových skvrn na kůži

Pigmentové skvrny na kůži trápí v různé míře spoustu z nás. Tyto nevzhledné fleky mají různé tvary, velikosti i intenzitu zbarvení. Obvykle postihují spíš ženy, a to s tmavší pletí. Ve vetší míře se objevují také v těhotenství. Poradíme, jak je možné se jich zbavit.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nemožné hned, zázraky na počkání aneb i bez skalpelu lze dosáhnout kýžených výsledků

Vrásky se s přibývajícím věkem týkají každého z nás, jsou totiž přirozeným projevem stárnutí. Pleť postupně ztrácí svou pružnost a pevnost a většina z nás začne hledat způsoby, jak proces stárnutí zvrátit nebo alespoň zpomalit. Stav pleti a pokožky dokáže výrazně totiž přidávat, ale také ubírat roky.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
U novinek nejdříve nastavíme vlastní kůži

Rozhovor s vyhledávanou estetickou dermatoložkou MUDr. Zuzanou Kulíkovou.

Přečíst ZDE

Napsali o nás

I muži touží po hladkém těle bez chloupků

I muži touží po hladkém těle bez chloupků. „Nejvíce manažeři od čtyřiceti let výše, tradičně sportovci a pak mladí muži, kteří žijí moderními trendy.“říká MUDr. Marta Moidlová v článku „Adié, chundelatí krasavci!“, který vyšel v týdeníku Květy. Začtete se do článku a dozvíte se více o trvalé depilaci laserem.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
V rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz

Také v rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz jste si mohli přečíst všechny zásadní informace o vyšetření poruch dýchání během spánku. Přečtěte si zajímavosti od profesora Jana Klozara, odborníka na spánkovou medicínu a lékaře naší kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vrásky pod kontrolou

Ach ty vrásky. Pomozte si od nich s pomocí speciálních krémů. K nákupu vhodného krému právě pro vás se můžete inspirovat v článku Vrásky pod kontrolou. A až krémy nebudou stačit, nechte si poradit od odborníků z kliniky LaserPlastic a zkuste lifting bez skalpelu.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Co je vlastně ten chemický peeling

Přečtěte si rozhovor s MUDr. Lenkou Faltovou v časopisu Žena a život. Dozvíte se, co je vlastně ten chemický peeling, pro koho jen tento zákrok vhodný a zda se dá kombinovat i s dalšími kosmeticko-estetickými zákroky.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?

Říkáte si: „Opravdu mi dopomohou k pleti bez vrásek krémy a kvalitní kosmetika?“ Na stejnou otázku odpovídala i Prim. MUDr. Marta Moidlová. Přečtěte si článek Váleček, který se dostane vráskám pod kůži! a nechte si poradit od specialistky v oblasti dermatologie.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

MUDr. Zuzana Kulíková byla dne 21.11. 2011 hostem pořadu Je jaká je na Českém rozhlase. Posluchačům nabídla množství rad týkajících se dermatologie. Také se rozhovořila o zákroku zvaném Radiofrekvence a jeho výhodách. Věděli jste, že můžete za pouhých 30 minut odstranit i hlubší vrásky?

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma

MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila,jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev

Na portálu pro ženy OnaDnes.cz vyšel na titulní straně článek „Laser proti chloupkům, žilkám i vráskám. Odstraní vady bez jizev“, ve kterém MUDr. Lenka Faltová hovoří o laserovém odstranění ohně a použití biostimulačního laseru.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Pořad Sama Doma

Do pořadu Sama Doma na ČT1 dne 21.2.2011 opět přijala pozvání primářka kliniky Laserplastic v Praze MUDr. Marta Moidlová a hovořila o estetické dermatologii. Zmínila se o zákrocích, které se v tomto oboru provádějí, i o přínosech či možných komplikacích této lékařské disciplíny.

Pořad ZDE

Napsali o nás
pořad Doktorka

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Pořad ZDE

Napsali o nás
Face lift je třeba správně načasovat

Hledáte řešení, jak na vrásčitou pleť? My ho pro vás máme. Tím správným řešením je lifting. Přečtěte si článek Face lift je třeba správně načasovat, v němž MUDr. Zuzana Kulíková prozradila tajemství, jak zpevnit kontury obličeje a efektivně tak vypnout pleť.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Blefaroplastika

V pořadu SAMA DOMA vysílaného 30.5.2011 jsme mluvili o plastice převislých víček tzv. Blefaroplastice, která je v posledních letech velmi žádaná. Projevy stárnutí pleti jsou totiž nejvíce znatelné právě u očních víček.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Rozhovor s Mudr. Martinem Tománkem

Moderní metody invazivních i neinvazivních metod odstraňování tuku s Mudr. Martinem Tománkem – estetickým chirurgem kliniky LaserPlastic. Diskuze na Českém rozhlase 16.6.2020.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Co je omlazení pleti ENERJET

Nové minimálně invazivní ošetření určené pro problematiky, které byly doposud řešitelné jen s velkými kompromisy. Kinetická injektáž účinných látek vysokým tlakem, které jsou kontrolovaně a rovnoměrně rozprášeny v nanočástečkách až do hloubky 6mm a do plochy o průměru 10 mm od vstupního 200µ mikrootvůrku a to zcela bez použití jehel.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
Konec celulitidy? Nová lékařská technologie odstraňuje její příčiny.

Pražská klinika představila v minulém týdnu novou metodu v boji proti celutidě. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy. Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. A perfektně tvaruje i postavu. První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců.

Přečíst ZDE
Přečíst ZDE
Přečíst ZDE

Napsali o nás
ČRo Dvojka

Marta Moidlová, primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie na rádiu ČRo Dvojka.

Rozhovory ZDE

Napsali o nás
BLESK PRO ŽENY: MEZOTERAPIE KYSELINOU HYALURONOVOU

Odjakživa čas od času trpím atopickým ekzémem, tudíž je moje pleť hodně suchá. Kvalitními krémy se dá hodně napravit, takže mě výraznější vrásky zatím netrápí. V poslední době jsem si ale všimla, že mám velice napjatou kůži v očním okolí. Zvykla jsem si používat kyselinu hyaluronovou přidanou do krémů nebo sér, protože dobře hydratuje. Jenomže to má háček: „zamyká“ vodu jen ve vrchních vrstvách pokožky. Mezoterapie využívá látku mnohem efektivněji. Aplikuje ji totiž hlouběji do kůže, tam, kde se přirozeně tvoří v mládí, ale věkem postupně ubývá. Vyvolává také tvorbu kolagenu a nových buněk k doplnění základních stavebních látek kůže. Dohromady to znamená, že hydratuje pleť maximálně efektivně a ještě k tomu dlouhodobě. Doufala jsem, že si poradí i s mojí supernáročnou kůží.

Napsali o nás
Rozhovor s plastickým chirurgem MUDr. Evou Dřevínkovou

Evo, žiješ a pracuješ v Praze, kdy jsi naposledy měla příležitost navštívit rodnou Rokytnici? O Vánocích?

Doma u rodičů jsem byla opravdu na Vánoce a teď na pololetní a část jarních prázdnin. Jezdíme do Rokytnice celá rodina moc rádi. Děti tu mají dostatek vyžití jak v zimě, tak v létě. My si zde zase rádi odpočineme a relaxujeme, jak nám to pracovní diář dovolí. Většinou sportujeme a užíváme hor.

Jsme spolužáci stejného ročníku rokytnické základní školy, ale přiznám se, že netuším, kdy a jak vzniklo Tvé rozhodnutí studovat lékařství? Byla jsi ovlivněna tím, že maminka je zdravotní sestra a máš tedy zdravotnictví v rodině?

Už na základní škole jsem chtěla být zdravotní sestřičkou jako moje maminka, ale bohužel jsem měla atopický ekzém, tak jsem ze zdravotních důvodů nemohla. Proto jsem se rozhodla, že budu doktorka a naštěstí mi osud i štěstí přál a vše se mi splnilo. I zdravotní obtíže mi zmizely.

Obecně si dokážeme představit náplň práce plastického chirurga, ale řekni nám něco o své práci. Jaké zákroky provádíš?

Pracuji ve Fakultní nemocnici na Klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady v Praze, odborně nejvyšším pracovišti v naší republice. Zde se věnuji péči o dětské pacienty (úrazy, vrozené vady rukou, rozsáhlé pigmentové skvrny, hemangiomy, operace odstálých boltců, operaci velkých prsů dívek i chlapců a vrozené vady atd.). Péče o dospělé pacienty zahrnuje problematiku kožních nádorů, žen po odstranění prsu pro nádor či z důvodu prevence, dále zde provádíme operace břicha – abdominoplastiku, chirurgii ruky a mnoho dalšího včetně akutních ošetření úrazů. Také provádím veškeré spektrum kosmetických plastických operací a to jak na této klinice, tak i v privátním zařízení Laserplastic, s.r.o. u paní primářky Moidlové. Kromě operování a péči o dané pacientky také vyučuji studenty 3. lékařské fakulty v českém i anglickém jazyce a následně je i zkouším. Vše mně moc baví a moje práce je tedy i mým koníčkem.

V jaké fázi léčby se k Tobě dostávají pacientky s rakovinou prsu? Dá se vše uvést do stavu, jak to bylo před nemocí?

Ženy po nádoru prsu přichází na doporučení onkologa po ukončení léčby mamologem (prsní specialista). Většinou se tak děje aspoň jeden rok po odstranění prsu. My jim pak nabízíme možné způsoby rekonstrukce, aby prsy co nejvíce odpovídaly těm původním. Umíme vytvořit nový prs a následně i dvorce s bradavkou. Nutno ale říci, že už to nikdy nebudou stejné prsy. Ženy jsou ale na toto připravené a po výkonu spokojené. Vracíme je zpět do života s jejich ženstvím.

Zavedla Tě Tvá práce někdy do zahraničí?

V roce 2005 jsem s manželem odjela na 3 roky do Velké Británie. Byli jsme v krásném městě Cardiffu, hlavním městě Walesu. Dostala jsem tu možnost celé 3 roky pracovat na tzv. prsní klinice, kde jsme sami prováděli už prvotní diagnostiku nádorů prsu a jeho léčbu s následnou rekonstrukcí. Byla to úžasná zkušenost a čerpám z ní dodnes.

Vím, že s Tebou dělala rozhovor Česká televize a Český rozhlas. To může být zajímavá zkušenost vystoupit živě ve vysílání, že?

Ano, toto vše je součást naší práce: dělat osvětu a dát o sobě lidem vědět a nastínit možnosti léčby. Byla to vždy milá zkušenost a jsem za to ráda. Je to výzva a ty se musejí podstupovat, i když jsou stresující. Nutno říci, že i moderátoři jsou jen lidé jako my všichni ostatní a není nutno se jich bát, s některými se stále stýkám a nebudeš mi věřit, ale stali jsme se i kamarády.

Na závěr trochu odbočím. Tvé děti aktivně sportují, závodí za Duklu Praha. Čemu konkrétně se věnují? Mají nějaké úspěchy?

Máme úžasně sportovní děti, za což jsme moc rádi a bereme to jako dar. Filípek (9) i Julinka (5) chodí na atletiku na Duklu a moc je to baví. Dále dělají plno jiných sportů jako plavání, florbal, tenis, ping pong, sportovní gymnastiku, bruslení atd., ale pouze rekreačně. Filípek dosáhl úžasného výsledku v roce 2017, kdy vyhrál velké finále Čokoládové tretry v Ostravě a stal se mistrem republiky v běhu na 100m ve své věkové kategorii. Minulý rok vyhrál na Dukle Memoriál Josefa Odložila. Julinka má také několik běžeckých medailí z pražských závodů. Jsme na oba moc pyšní. Děkuji za rozhovor a přeji Ti hodně úspěchů v Tvém náročném zaměstnání. Jiří Koblasa

V Rokytnici ji příliš často nepotkáte. Pokud ano, nejspíš bude zrovna na procházce s rodiči nebo teď v zimním období třeba s dětmi na Farském kopci, pokud to sněhové podmínky umožňují. Přestože má MUDr. Eva Dřevínková vskutku nabitý program, žádost o rozhovor pro Horský kurýr přijala velmi ochotně.

Napsali o nás
Největší vliv na vznik křečových žil má genetika

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D., specialista na operace žilního systému, poskytl rozhovor pro internetový portál ŽENA-IN.cz na téma křečových žil. Z příspěvku se mimo jiné dozvíte, v kolika letech se objevují první křečové žíly, jaké indicie signalizují nutnost operace, nebo zda hrozí návrat křečových žil, když už jste jeden zákrok absolvovali a mnohé další informace.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Problematika chrápání

Prof. MUDr. Jan Klozar, CSc. byl 10. února hostem pořadu Sama Doma, kde hovořil o problematice chrápání. Poslechněte si rozhovor a zjistěte, co způsobuje chrápání, a jak může vést zúžení dýchacích cest až k nemoci zvané spánkový apnoický syndrom neboli spánková apnoe.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Chrápání

Profesor Klozar byl 20.5.2015 hostem pořadu ČT Sama Doma. Podívejte se na jeho příspěvek věnovaný chrápání.

Rozhovor 1. část ZDE
Rozhovor 2. část ZDE
Rozhovor 3. část ZDE

Napsali o nás
Výhody screeningového přístroje

Přečtěte si příspěvek z časopisu Týden, ve kterém jsme čtenářům přiblížili novinku o rychlém vyšetření poruch dýchání během spánku. Profesor MUDr. Jan Klozar, Csc., odborník na spánkovou medicínu, rinologii a onkologii hlavy a krku v něm vysvětluje výhody screeningového přístroje i zákroku, kterým lze řešit spánkový apnoický syndrom.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Poruchy dýchání během spánku

Také v rubrice zdraví na portálu ŽENA-IN.cz jste si mohli přečíst všechny zásadní informace o vyšetření poruch dýchání během spánku. Přečtěte si zajímavosti od profesora Jana Klozara, odborníka na spánkovou medicínu a lékaře naší kliniky LaserPlastic.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Světový den spánku

Dne 18.3. si připomínáme Světový den spánku. Ne náhodou byl proto profesor Klozar večerním hostem radiožurnálu. Poslechněte si jeho zajímavé povídání z 21. března 2016. Specialista na spánkovou medicínu odpovídal například na otázky: Proč špatně spíme, co je spánkový apnoický syndrom a další.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Pacient s rakovinou hrtanu

Profesor Klozar provedl náročný zákrok, při kterém pomohl pacientovi s rakovinou hrtanu. Příběh pacienta Milana jsme mohli sledovat v jednom z dílů seriálu Nemocnice Motol. Pokud jste ho ale nestihli, pak si můžete alespoň přečíst článek na portále blesk.cz.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Špatné návyky před spaním

2. dubna 2016 byl profesor Klozar hostem Studia 6 víkend na České televizi. Tématem jeho návštěvy byly špatné návyky před spaním. Podívejte se na rozhovor a zjistěte například, proč má dnes tolik lidí problémy se spánkem, zda jde o civilizační chorobu, a jak s ní můžeme bojovat.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Nekvalitní spánek

17. března je světový den spánku a profesor Klozar byl při té příležitosti hostem portálu TÝDEN.cz, kde se zabýval otázkami jako například, jaké zdravotní problémy může způsobit nekvalitní spánek? Jak léčit spánkovou apnoe? Jan Klozar odpovídal v chatu i na další otázky. Pročtěte si jeho odpovědi.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Dermatologické problémy

MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic se v pořadu Občanské judo vyjádřila k dermatologickým problémům, které se objevují u mnoha lidí v době léta.

Video ZDE

Napsali o nás
Čištění a péče o pleť

MUDr. Lenka Faltová z kliniky LaserPlastic radí v pořadu Salon snů na TV Barrandov v otázkách čištění a péči o pleť.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Vznik melanomu

V Občanském Judu na TV Nova řeší MUDr. Faltová problematiku opalování varuje před nebezpečím vzniku melanomu, z důvodu nadměrného opalování a nedostatečné ochrany kůže před UV zářením.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Korekce hlubokých jizev

MUDr. Lenka Faltová radí v pořadu Sama doma vysílaného 19.1.2012 v otázkách týkajících se jizev a průběhu jejich léčby. Korektivní dermatoložka divačkám poradila, jaké typy ošetření jsou vhodné v případě korekce hlubokých jizev.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Prevence rakoviny kůže

Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma, kde byla dne 25. března 2013 hostem MUDr. Lenka Faltová. Tématem byla tentokrát prevence rakoviny kůže. Informujte se, jak rozpoznat nebezpečné změny na kůži, a jak se vyvarovat jejich vzniku.

Rozhovor ZDE

 
Napsali o nás
4 nejúčinnější způsoby, jak se zbavit celulitidy

Zajímá vás, jak se zbavit celulitidy? MUDr. Lenka Faltová v novém článku na portálu zena.centrum.cz radí, že nejdůležitější je pracovat s kůží. Jedině tak zajistíme, že se v podkoží nenahromadí přebytečný tuk. A když už nás přeci tukové polštářky trápí, pak lze doporučit 4 nejúčinnější metody jak se zbavit celulitidy.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření

MUDr. Lenka Faltová byla 19. dubna 2016 hostem Snídaně s Novou a s moderátory rozebírala problematiku bezpečného opalování. Zjistěte například, jak vaši kůži ohrožují jednotlivé typy UV záření, nebo kdy je vhodné začít s ochranou pokožky.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny – nejvíc se jich objevuje v létě. V obličeji a na rukou, což jsou místa, kam takřka stále dopadají sluneční paprsky. Pigmentové skvrny mohou představovat čistě estetický problém, někdy ale mohou být i příznakem nemoci. Přečtěte si o tom víc na blogu drogerie teta, kam přispívá i MUDr. Lenka Faltová.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Vyspěte se dorůžova – spánek a pleť

Spát se vyplatí. Už jen proto, že vyspaný člověk má lepší náladu, lépe se koncentruje a taky lépe vypadá. V noci v těle probíhají blahodárné regenerační procesy. Jaké? To vám v dalším příspěvku na blogu drogerie teta prozradí MUDr. Lenka Faltová.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
„Prošlá kosmetika?“

Neschovávejte si prošlou kosmetiku a už vůbec ji nepoužívejte. Mohla by vám udělat z pleti i života peklo. Proč? To vám prozradí MUDr. Lenka Faltová v článku, který vyšel 13. 9. 2016 na blogu drogerie teta.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Tipy pro ženy, které kupují kosmetiku svému partnerovi

Pokud jde o vztah k běžné hygieně, rozdíly mezi ženami a muži se pomalu stírají. Trend říká, že si ženy své protějšky do určité míry vychovaly. A jestli v tom chcete, milé dámy, pokračovat, budou se vám jistě hodit tipy pro ženy, které kupují kosmetiku svému partnerovi. Svým názorem přispěla do článku i MUDr. Lenka Faltová

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jizvy a jizvičky – jak na ně?

Jizvy a jizvičky – jak na ně? Ve stejnojmenném článku vám s těmito nedokonalostmi poradí MUDr. Lenka Faltová. Dozvíte se například, že na drobné jizvičky postačí make-up a trocha zručnosti. A na ty větší se zaměřte ihned, jakmile se ranka zahojí. Jak potom postupovat, se dočtete ve stejném článku na blogu drogerie teta.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Jaké kožní problémy může vyřešit laser?

9. června 2017 odpovídala Lenka Faltová na otázky Zuzany Burešové z Českého rozhlasu: Co je bezpečné opalování? Jaké kožní problémy může vyřešit laser? Je dnes vůbec možné odhadnout věk ženy, která podstupuje řadu plastických operací?

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky

12. června 2017 byla doktorka Lenka Faltová dopoledním hostem Českého rozhlasu. Hovořila na téma, jak bychom si měli kůži správně chránit před slunečními paprsky, co je hlavní příčinou vzniku rakoviny kůže a další.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Odstranění tetování laserem

Jak lze odstranit tetování? Laserem. „Laser podporuje tvorbu kolagenu v podkoží. Kůže je pak světlejší, pružnější a pevnější. A pigmentové i stařecké skvrny díky přístroji mizí….”, říká MUDr. Lenka Faltová. O jaký laser že se jedná? A při jakých dalších zákrocích ho můžeme použít? Veškeré další podrobnosti vám vysvětlí v rozhovoru pro portál Zdraví a my.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Radiofrekvenční terapie

Radiofrekvenční terapie je jedinečným řešením jak efektivně vyhladit pleť. Rádi byste i vy vyzkoušeli tuto metodu? Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Zuzanou Kulíkovou, která byla dne 23.1.2012 hostem pořadu Sama doma. V pořadu divačky seznámila právě s radiofrekvenční terapií a jejími výhodami.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Antistresové techniky

MUDr. Zuzana Kulíková byla 19. února hostem pořadu Sama Doma. Tentokrát se věnovala tématu „Intolerance a projevy na kůži“, čili jak kůže reaguje na stres, nemoci, některé potraviny, a další podněty. Zvláštní pozornost paní doktorka věnovala také atopickému ekzému.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Když pleť reaguje na slunce

Přečtěte si, co dělat, když pleť reaguje na slunce. MUDr. Zuzana Kulíková vám poradí v novém článku, který vyšel na portále OnaDnes.cz. Zaměří se na pupínky, vyrážku, spálení, skvrnky neboli hyperpigmentaci i unavenou pleť.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Plastické zákroky

Od kdy si lidé oblíbili plastické zákroky, proč chtějí vypadat jinak, než vypadají, a jak se odchází z nemocnice po několika těžších operacích – to všechno jsou témata Hovorů na Českém rozhlaze, kde byla dne 10.10.2016 hostem MUDr. Eva Dřevínková. Poslechněte si tento zajímavý rozhovor.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
O rekonstrukcích prsou

Doktorka Dřevínková byla 14. září 2016 hostem pořadu Dvojka v Českém rozhlase a povídala o rekonstrukcích prsou po onkologických nálezech i z preventivních důvodů.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Plastika paží

Plastika paží pomáhá pacientům vyřešit povadlou kůži na rukou, která jim zůstala napříkad po radikálním úbytku váhy. Pokud o tomto zákroku uvažujete, přečtěte si co musíte vědět, než se k ní odhodláte. Ve stejnojmenném článku na portále Žena.cz vám poradí MUDr. Eva Dřevínková.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Kdy je správný čas navštívit plastického chirurga

Doktorka Eva Dřevínková byla 13. ledna 2017 hostem streamového pořadu Mezi námi. Podívejte se na video, kde si společně s psychologem Patrikem Procházkou a cvičitelkou Hankou Kynychovou povídali o tom, kdy je správný čas navštívit plastického chirurga, kdy je to naopak zbytečné a proč málokdo přizná estetický zákrok, přestože výsledky jsou více než patrné.

Video ZDE

Napsali o nás
Unikátní laserová metoda

Dne 27.1.2009 byl MUDr. Martinem Tománkem hostem pořadu Večerní host Radiožurnálu. Poslechněte si rozhovor o unikátní laserové metodě, při které se odstraňují neestetické podkožní vrstvy tuku, nebo o různých možnostech současné plastické chirurgie, nejčastějších pacientech a také o peněžní stránce zákroků.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jak probíhá liposukce

Přebytečný tuk už vás nemusí trápit. MUDr. Martin Tománek vám v článku v internetovém magazínu OnaDnes.cz vysvětlí, jak probíhá liposukce, která vás zbaví tukových polštářků.

Přečíst ZDE

Napsali o nás
Modelace laserem

Trápí vás nevzhledné faldíky a rádi byste zhubli do plavek? A už jsem slyšeli o modelaci laserem? Že ne? Podívejte se na rozhovor s MUDr. Martinem Tománkem, který byl tentotkrát hostem pořadu Sama doma, a seznamte se s touto jedinečnou metodou hubnutí, která je rychlá a bezbolestná.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Čím si ji získala estetická medicína?

Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová byla dne 14.7.2011 hostem letní reprízy pořadu Vstupte! na Českém rozhlasu. Čím si ji získala estetická medicína? Jaké výsledky má léčení kůže pomocí tzv. plazmy? Jak spokojená je s využitím botulotoxinu, který u nás začala zkoušet mezi prvními? Sleduje stále novinky v oblasti léčby boreliózy, o které publikovala několik prací? To jsou jen některé z otázek, na které můžete slyšet odpovědi.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
O vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének

Do pořadu SAMA DOMA dne 19.5. byla opět pozvána MUDr. Marta Moidlová, která hovořila o dermatologických problémech. Divačky informovala o vzniku kožních nemocí či o tvorbě znamének, které se s přicházejícím létem více objevují.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jsme ovládáni kultem krásy?

Podívejte se na rozhovor z pořadu Před půlnocí, který vysílala ČT24. Primářka kliniky LaserPlastic MUDr. Marta Moidlová odpovídala na otázky, které se týkali tématu Jsme ovládáni kultem krásy? Dozvíte se do jaké míry ovlivňují obory estetické dermatologie zdraví a psychiku lidí, jaké jsou poslední trendy tzv. anti-agingu a spoustu dalších zajímavostí.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Odstranění chloupků pomocí laseru

Dne 31. ledna 2012 byla hostem v pořadu Sama Doma MUDr. Marta Moidlová, která promluvila o depilaci a různých technikách odstranění chloupků. Paní doktorka divačkám doporučila používání depilačních strojů, ale i odstranění chloupků pomocí laseru. Nejen proto divačkám odborně osvětlila, které typy laserů jsou těmi nejlepšími a proč.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna

Informujte se o nových metodách neinvazivní modelace postavy. Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma. Dne 18. června 2012 byla hostem pořadu MUDr. Marta Moidlová, která seznámila diváky s novými moderními způsoby hubnutí. Víte, co je to kryolipolýza, či akustická rázová vlna? Že ne?

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Laser v estetické dermatologii

Podívejte se na záznam pořadu Sama Doma, ve kterém byla dne 12. března 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Tentokrát informovala diváky, na co všechno se dá v estetické dermatologii využít laser.

1. část ZDE
2. část ZDE
3. část ZDE

Napsali o nás
Téma Laser a odstranění znamének a jizev
MUDr. Marta Moidlová byla dne 12. března 2013 hostem pořadu Sama Doma. Pročtěte si záznam chatu, kde diskutovala s diváky na téma Laser a odstranění znamének a jizev. Rozhovor ZDE
Napsali o nás
Zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie

Poslechněte si záznam pořadu Českého rozhlasu, kde byla dne 27.dubna 2013 hostem MUDr. Marta Moidlová. Primářka kliniky LaserPlastic prozradila různé zajímavosti ze světa laserové a estetické dermatologie, liposukce i plastické chirurgie.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Jak řešila klientka na klinice LaserPlastic své zdravotní obtíže

Pavlínu Dankovou nepřestává strašit rakovina: Nenechává nic náhodě a čeká ji další zákrok. Takový je název článku na portálu Super.cz. Pavlína Danková v něm líčí své zdravotní obtíže, a jak je řešila na klinice LaserPlastic s MUDr. Martou Moidlovou.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Plastická chirurgie

Dne 3.5.2013 byla MUDr. Marta Moidlová hostem pořadu Magazín Leonardo na Českém rozhlasu. Primářka kliniky LaserPlastic mluvila o možnostech současné plastické chirugie a také využití laserů v medicíně.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Recept na věčné mládí

V neděli 28.5.2012 byla primářka MUDr. Marta Moidlová hostem rozhlasového pořadu rádia SeeJay. V rozhovoru prozradila recept na věčné mládí a vy si ho dnes můžete také poslechnout.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii

Zaposlouchejte se do rozhovoru s MUDr. Martou Moidlovou. Dne 31.5.2013 byla hostem pořadu „Jaká je“ na Českém rozhlasu Dvojka a posluchačům přiblížila nejnovější metody a postupy v plastické chirurgii.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Komplikace permanentních injekčních výplňových implantátů

Doktorka Marta Moidlová se v dubnu 2015 účastnila 3. ročníku odborné konference ON IN UNDER SKIN. Přednášela zde o komplikacích permanentních injekčních výplňových implantátů, diskutovala a také se inspirovala z příspěvků svých kolegů a vystavovatelů, kteří prezentovali novinky ze světa estetické medicíny.

Video ZDE

Napsali o nás
Ošetření klientky přímo ve studiu

Primářku, doktorku Martu Moidlovou jsme mohli v březnu 2016 zahlédnout v populárním pořadu České televize Doktorka. A pokud ne, pak vám tento díl přinášíme. Podívejte se, jak být krásná. MUDr. Marta Moidlová ošetří klientku přímo ve studiu a představí oblíbené omlazující zákroky.

Rozhovor ZDE

Napsali o nás
Workshop Global Anatomy Masterclas

MUDr. Marta Moidlová se 31. ledna účastnila v Paříži Global Anatomy Masterclass, kde ji čekaly teoretické přednášky na jedné z pařížských klinik a pak také praktický workshop s pioneerem estetické medicíny Prof. Benjaminem Ascherem.